Jump to content

Vai tuvojas ES sabrukums?


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Vidējā angļa rant (18+ valoda) par situāciju UK, kurš protams balsoja par izstāšanos

 

 

Principā atgādina LV situāciju Rīga un pārejā Latvija...

 

Tad kopumā nebrīnos ka vairākums nobalsoja par izstāšanos...es gan jau balsotu tāpat ja būtu anglis..

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

tur jau pēc pirmajiem kadriem (pēc apģērba/rotājumiem), skaidrs, ka indieši, nemaz nerunājot par audio. Paskaties viņu veidotos `grāvējus`, jeb pārtaisītās asv filmas pēc viņu metodes- var pārsmieties :). Vēl vari paskatiies japāņu šausmenes - pēc tām zāģis,exorcists un līdzīgās sāk šķist, ka bērniem domātas...

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tēmā par Krieviju Mežavecis saka, ka es sūdīgu informāciju lasot. Nē, nu es savā ziņā piekrītu: Lisabonas līgums. Melns uz balta (tagad varat piesieties, ka meloju, jo fons ir pelēks) režīma iestādes mājas lapā 5 teikumos atklāti uzrakstīts, ka vara gandrīz visās valstij būtiskajās jomās tiek nodota Latvijas tautas nevēlētām ārvalstu iestādēm. Tad es atveru šādu te skribelējumu, kur ir kaut kāds murgains teksts: "2. Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai." Laikam tie skribenti kaut kādu propagandu sarakstījuši...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

ka vara gandrīz visās valstij būtiskajās jomās tiek nodota Latvijas tautas nevēlētām ārvalstu iestādēm.

bet, mēs varam uztaisīt referendumu, un kā briti izstāties 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vispār ir raksturīgi uzskatīt, ka kāds no augšas kaut ko regulē, kaut ko ietekmē  un traucē dzīvot. Grūti samierināties ar apspiestības sajūtu. Pesimistiem pesimista liktenis.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
mēs varam uztaisīt referendumu, un kā briti izstāties

mēs varam atsūkāt 

Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
bet, mēs varam uztaisīt referendumu

Naivais. :D Vienotība & Co šo iespēju pagājušo gadu jau padarīja gandrīz nereālu. Ja jūs sekotu līdzi reāli notiekošajam, tad varbūt arī kaut ko zinātu paši par savu valsti. Vairāk: http://appl.lv/

 

kāds no augšas kaut ko regulē

Kā vienmēr - domas sagrozīšana pa savam un mēģināšana uztaisīt par stulbu. Iebildums nebija par to, ka no augšas, bet par to, ka ne no Latvijas! Atklāsi mums beidzot vai Tu esi apzināts propagandists vai vienkārši smadzenes tādas ierobežotas?

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Vienotība & Co šo iespēju pagājušo gadu jau padarīja gandrīz nereālu.

un , kur var uzzināt rezultātus?

 

  2014. gada 6.augustā Centrālā vēlēšanu komisija ir atļāvusi, apstiprinājusi parakstu vākšanu līdz 2016. gada septembrim!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Argumenti beidzās, ka sākās atkal dziesma par smadzeņu darbības traucējumiem. Nu cik var malt to plati? Būtu pēdējais laiks saprast, nekas nenotiek pēc ideāliem nosacījumiem, Latvija nav izolēta valsts un cilvēki arī nedzīvo izolētos apstākļos sādžās ar ierobežotu informatīvo telpu. Cik noprotu tev ideālā vide ir pašizolācija un tad to arī sludini saviem sektantiem.

 

Kā vienmēr - domas sagrozīšana pa savam un mēģināšana uztaisīt par stulbu. Iebildums nebija par to, ka no augšas, bet par to, ka ne no Latvijas! Atklāsi mums beidzot vai Tu esi apzināts propagandists vai vienkārši smadzenes tādas ierobežotas?

 

 

Palasīju to appl.lv - tukšas idejas bez seguma. Valsti veido cilvēki, bet es neredzu nevienu konkrētu, kas šīs idejas aizstāvētu. 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

cilvēki arī nedzīvo izolētos apstākļos sādžās ar ierobežotu informatīvo telpu
cik noprotu, dzīvo gan 
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu nu, vietējie rausēji nemaz nav tik nevarīgi. Latvijā var jebkuram atrast paziņas paziņu, kas savukārt pazīst kādu no rausējiem.

 

 

vietējo rausēju diktatūru - absolūta korupcija un beztiesiskums  
 
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Argumenti beidzās, ka sākās atkal dziesma par smadzeņu darbības traucējumiem.

Tur bija ļoti skaidrs un konkrēts arguments. Ja Tu to nespēj saprast, tad jā - Tev ir kaut kādi smadzeņu darbības traucējumi, kas diskusiju padara neiespējamu. To jau pierāda arī HTML lieta. Tu seko loģikai tik tālu, kamēr tā nav pretrunā Tavai reliģijai. Kad loģika aizskar to, tad Tev ir stop - bausli es nepārkāpšu un fakti var liecināt pilnīgi vienalga ko. Šeit iespējams līdzīgi - Tev ir pāris Sorosa izpirstie baušļi un realitāti Tu deformēsi tā, lai tā der tiem. Divi galvenie ir - līst žīdu dir*sā un pie visa vainīga Krievija.

 

 

 

Cik noprotu tev ideālā vide ir pašizolācija un tad to arī sludini saviem sektantiem.

Tu ar saviem traucējumiem to "noproti", bet es to neesmu teicis! Tu esi tas, kurš te izdomā absurdās klišejiskās galējībās aizrautus murgus, piedēvē tos man, un tad stāsta, ka es runājot glupības. Nē, tās ir Tavas izdomātās!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

To tu teici un jau n-to reizi atkārto, turklāt nelietīgi melo, ka es vai kāds cits ir teicis. No tavas klaviatūras tagad nāk Sorosa un žīdu purga. Turklāt ar katru nākamo teikumu loģika pazūd nekurienē. Beidz lietot apreibinošās vielas.

 

Divi galvenie ir - līst žīdu dir*sā un pie visa vainīga Krievija.
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Par faktiem jau sen esi aizmirsis.

 

 

fakti var liecināt pilnīgi vienalga ko

 

 

Pierādīt, ka jāpierāda? Vai tomēr analizēt, ko vajadzētu pierādīt, lai pēc tam pierādītu, ka pierādījums bija vēlreiz jāpierāda, jo nebija pietiekami labi pierādīts. Maļam tālāk demagoģiju.

 

To jau pierāda
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Ja Caps atteiktos no pāris politiski nekorektiem apzīmējumiem un aprakstītu Eiropas politiku kā funkciju, nevis ka personību sastrādāto, tad nebūtu jau nekādu argumentu pretī.

 

http://www.delfi.lv/news/arzemes/patveruma-mekletajs-beglu-centra-zviedrija-nodur-ta-darbinieci.d?id=46986681


Piemēeam, kurš prāta gigants izdomāja, ka ar tiem "patvēruma meklētājiem" drīkst strādāt nesagatavoti jaunieši, faktiski - bērni.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Piemēeam, kurš prāta gigants izdomāja, ka ar tiem "patvēruma meklētājiem" drīkst strādāt nesagatavoti jaunieši, faktiski - bērni.
Putina KGB aģenti 
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ar domāšanu tur maz sakara, jo bēgļu epopeja plūst savu gaitu - dodas uz attīstītām valstīm un tur taisa savus getto. Viss pārējais ir cīņa ar sekām - vieni ceļ žogus, citi nometnes utt. Reāli sabiedrība nav gatava pieņemt šos nekontrolētos barus, tāpat arī valdības un ES vadošie. Mēs jau redzam, ka ES lēmumi muļļājas jau vismaz gadu, bet nekas reāls tā arī nav panākts.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Reāli sabiedrība nav gatava pieņemt šos nekontrolētos barus
kāds sabiedrībai kādreiz kaut ko prasa? 
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Reizi 2 gados paprasa. Parasti atbilde ir zināma iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā var jebkuram atrast paziņas paziņu, kas savukārt pazīst kādu no rausējiem.

Nu caur tādām paziņu ķēdītēm pa lielam visa pasaule ir saistīta, turklāt tās "ķēdītes" nav nemaz tik garas - six degrees of separation. Atliek tik apgūt mākslu to visu pielietot…
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā jau nav sabiedrība, tā ir masa, kuru sagatavo, un pēc tam paprasa,....

 

Precīzi. Pretējā gadījumā nebūtu tās debilās reklāmas, kuru mērķauditorija ir gana plaša. :( 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lai nu kāda būtu sabiedrība un to līderi, bet visi šie te izredzētie, gudrības nesēji vai patiesības sludinātāji vietā neko reālu nepiedāvā - abstraktas idejas, no budžeta atrautas fantāzijas.  Kad šādi sludinātāji nonāk amatos viņi nezina, ko ar varu darīt - izdomā visādus pekstiņus, lai imitētu darbību. Tāpēc neesmu nekad ticējis visādām dīvaiņu kustībām kā antiglobālisti utml.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neviens negrib, lai atgriežas Džounss

 

Kāpēc tikai 2 topikos piemini Orvela garadarbu? Ir tak plašas iespējas šito iespamot arī autobalagānā utt. :p

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Lai nu kāda būtu sabiedrība un to līderi, bet visi šie te izredzētie, gudrības nesēji vai patiesības sludinātāji vietā neko reālu nepiedāvā - abstraktas idejas, no budžeta atrautas fantāzijas.

pašlaik ES un arī ASV ir sasniegusi tādu attīstības punktu, ka tālāk attīstīties nevar, dēļ birokrātijas un citiem faktoriem ....,

tāpēc arī pasaulē ar vien populārāki kļūst visādi bļāvēji, radikāļi, antiglobālisti un citi mēsli ....., lai kaut kas radikāli mainītos, ir jābūt smagam satricinājumam un straujam kritumam ...., bet pēc tam atkal būs augšupeja ,

mēs taču visi zinām, ka attīstība notiek viļņveidīga ...., un pašlaik jau ilgstoši turamies taisnā līknē viļņa augšgalā ar tendenci virzīties uz leju .....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kur tev nevar attīstīties? ja arī kut kur iet grūti,  tad drīzāk nevar attīstīties nevis dēļ birokrātijas, bet ļaužu masas tupuma un atpakaļrāpulības.

"agrāk zāle bija zaļāka un vispār mēs [vecie sakārņi] labāk zinām kā pareizi pasaule jāiekārto."

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@@e = d,

tas, ka esi mietpilsonis, ir sen skaidrs ....

 Zināmā mērā mietpilsonis ir asociāla būtne, kas vairās tikt iesaistīta sabiedriskajā dzīvē, koncentrējas uz savu ģimeni, māju, mašīnu. Viņu neinteresē, kas notiek uz planētas, savā valstī.


@@ieleja,

nu nezinu ..., tava teorija arī ir vērā ņemama .....

bet, man liekas, ka tagad visi gatavojas karam ...., ASV pašlaik ir pofig, šie gatavojas vēlēšanām ...., un šie vairs negrib NATO armiju finansēt par 70 %,

pašlaik ES štuko, kā izveidot savu armiju, bet ar savu lēngaito attieksmi var daudz ko nokavēt ....

zviedri salikuši tankus Gotlandē ,un vēl daudzi citi faktori liecina par kaut ko .... 

Link to comment
Share on other sites

ES armiju negrib dažu tumsonīgu pierobežas valstiņu vadošās aprindas. Tieši tumsoņu dēļ ES viss notiek tik lēni. Jo ES armija ir solis federatīvas ES virzienā un dažiem tas ir kaut kāds drausmīgs bubulis.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

ES armiju negrib dažu tumsonīgu pierobežas valstiņu vadošās aprindas.

nosauc tās valstis 


 

 

, bet ļaužu masas tupuma un atpakaļrāpulības.

te jau skaidri var redzēt, ka tu jau ir satupots .....................................,

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

nosauc tās valstis 
Labrīt, māte raša, varbūt... 

 

 

te jau skaidri var redzēt, ka tu jau ir satupots
Vispār ja šis topiks kaut ko parāda, tad tieši pretējo. 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Latvija ir arī viena no tām valstīm.... Federatīva Eiropa ir ļaunākais murgs visiem iedzīvotājiem, kas skatās Ru kanālus vai bļauj vissirslikti.lv  Nezinu kādēļ mumstik ļoti ir aktivizējusies visādi antiglobālie pasākumi un prokrievi, vienīgi zinu, ka, jo vairak viņi bļauj,jo pareizāk daram značit...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Labrīt, māte raša, varbūt.

labrīt pašam!, interesanti, kāpēc briti izstājās ....., Austrija arī ir tīri radikāla palikusi ...., plus vēl Polija  

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...