Jump to content

Balagāns par autobraucēju kultūru

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marrtins

228

• Bruketajs

157

• snukurins

116

• Racer

110

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dēļ tādiem gudriniekiem, kas taupa riepas arī sanāk lielākie sūdi, jo viņi neapjēdz, ka normāli cilvēki rēķinās, ka visiem būs atbilstošas riepas. Pamuļķi, ko tur citu teikt...

Paskatieties tā valstiski globālāk uz to visu. Ko vajadzētu.. Uzlabot ceļus, krustojumus, zīmes, rekonstruēt pagalmus un citas vietas, lai atbilstu mūsdienu auto stāvvietu vajadzībām utt., bet tam jau

Vēl ir tādi atsaldeņi, kas tajā brīdī, kad tu sāc apdzīšanas manevru ... iemin grīdā! V00t tādiem gan gribās ielaist ūdens pudeli stiklos ...

Posted Images

TOoMoOT

image.png.9e036e7c3ecf5ad241c33153e87d1dbd.png

Tā mašīna jau tāpat bija sačakarēta ar bezgaumīgu krāsu kombināciju. (Skat. korpusu, diskus, Itālijas karodziņu uz durvīm)

Nav tā ka nafigators pievila ... Kaut kā dziļā miglā stāv, ka tur kreiso kaut kad varēja ...

Edited by M@R$$

Ar tādu motoru un uzrāvienu līdz 100 vajadzēja paspēt!

Vai nebija tā, ka konkrētajā krustā, braucot no Alfas puses, papildsekcija ieslēdzas tad, kad pretējiem sarkans?

p.s.

bet uz konkrēto krešu tas neattiecas, jo lembis brauca no centra, kur kreisais nav atļauts.

Edited by ggg97

A tu necepies šofer. Tie, kuri pazīst pilsētu, zin, kā kur kas slēdzas. Protams, nekas nav mūžīgs, kautkas pamainās regulējumā, kraš, kraš, kraš, un atkal visi gudri.

• 1 month later...
alusbundza

šodien pa ilgiem laikiem (kopš pavasara) izbraucu Rīgu, arī vecpilsētu, teikšu, ka ļoti zolīdi visi , tikai no Jūrmalas puses neredzēju (varbūt stulbs esmu) , kur nogriezties uz Babīti …., aiztēsu garām …., bet nekāda skāde nebija, jo tāpat bija jātiek uz Rīgas centru ….., atpakaļ braucot izbraucu caur Imantu 

Edited by alusbundza
alusbundza

un starp citu, pirmo reizi uz ceļa satiku vienu dūmojošu Volvo dīzeli, ko nācās apdzīt, jo tam tik tiešām melns nāca ārā ……, un es bieži esmu uz ceļiem

Duls gan,braukt uz centru,šodien tak Saeimu eavakuēja jo ēka ,,iet,, tiltu virzienā,būtu vēl uzkritusi virsū.

Edited by snukurins

Pāris dienas atpakaļ atgadījums- braucu posmā kādus km 5, pa priekšu bmw, visu ceļu ātrums virs atļautā. Bija gan dzīvojamā zona, gan parasts ceļs, pagriezieni bija vairāki- ne reizi netika ieslēgts pagrieziena virziena rādītājs :D esmu pie tā pieradis un parasti noignorēju, bet te sagadījās, ka priekšā bija vilcien pārbrauktuve kura bija ciet. bmw apstājas, es aiz viņa. Skatos čalim logs vaļā, domāju pieiešu- pieeju, saku tev uz servisu vajag! bmw- kāpēc, kas noticis?! saku ''tev neviens pavarotņiks nestrādā'' un eju prom. bikiņ pauze un tad izbāžas galva pa logu ārā ar jautājienu- ''tu man tagad tipa uzstāstii?!???'' (jā tas bija letiņš 328 kupejā) uz ko atbildēju- nē vienkārši saku ka servis jāapmeklē :D

Pirms 7 minūtēm , Spox teica:

Pāris dienas atpakaļ atgadījums- braucu posmā kādus km 5, pa priekšu bmw, visu ceļu ātrums virs atļautā. Bija gan dzīvojamā zona, gan parasts ceļs, pagriezieni bija vairāki- ne reizi netika ieslēgts pagrieziena virziena rādītājs :D esmu pie tā pieradis un parasti noignorēju, bet te sagadījās, ka priekšā bija vilcien pārbrauktuve kura bija ciet. bmw apstājas, es aiz viņa. Skatos čalim logs vaļā, domāju pieiešu- pieeju, saku tev uz servisu vajag! bmw- kāpēc, kas noticis?! saku ''tev neviens pavarotņiks nestrādā'' un eju prom. bikiņ pauze un tad izbāžas galva pa logu ārā ar jautājienu- ''tu man tagad tipa uzstāstii?!???'' (jā tas bija letiņš 328 kupejā) uz ko atbildēju- nē vienkārši saku ka servis jāapmeklē :D

Ai... Man marka bmw ievieš vēmienu kopš sāku braukt.

Atceros kad sāku braukt un M burts vēl bija tad braucu Preiļi-Rīga-Preiļi, tūlīt taisos braukt aklā līkumā un ujaks priekšā beha, apdzen vairākas mašīnas uz 140 pāri nepārtrauktajai... Vajadzēja bremzēt strauji un griezt dažas reizes.
Trauma tāda normāla bija.

Un tajā posmā tādi vai līdzīgi bija 3-4 atgadījumi, pisec. Un visas behas protams.

Edited by LagerLV

Līdz šim braucu ar visādām lamatām, no viskaut kā šis tas ir bijis..

Bet pēdējais pienāca ilgi gaidītais bmw.. un jūtu, diez vai tuvākajā laikā būs kāda cita marka manā sarakstā. ?

Just now, Stasss teica:

Bet pēdējais pienāca ilgi gaidītais bmw.. un jūtu, diez vai tuvākajā laikā būs kāda cita marka manā sarakstā. ?

Nu te jau nav runa par mašīnu, bet diemžēl konstatēju faktu ka absolūti lielākā daļa no tiem kuri ir izraisījuši asas situācijas man ir bijuši bmw...

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Vai tad es ko sliktu saku par Tevi vai bmw? Nē! Brīva izvēle. 

Es personīgi neizvēlētos bmw dēļ sliktās slavas un pakaļas piedziņas- jā man ir nepatika pret varavksnes bērniem, jo tie arī ir ar pakaļas piedziņu ;)

Pirms 1 minūtes , LagerLV teica:

ka absolūti lielākā daļa no tiem kuri ir izraisījuši asas situācijas man ir bijuši bmw...

Šajā kontingentā vairāk ietilpst zaļie gurķi ar saviem žurkveidīgajiem, vai krievu urlopāni adidasenēs..

Man bmw patīk vienkārši kā marka, otrkārt, vislaik biju nobraukājis ar priekšpiedziņām, sakārojās aizmuguri.

Vecums neatļauj vēl par Volvo domāt, utml.. :D

Tad ja varēšu atļauties uzturēt kādus 3-4 auto vienlaicīgi, vai nebūs kur likt naudu , un varēšu to iegūldīt kādā X5tajā..

Bet kā jau zināms, "vai nebūs kur likt naudu", šāds laiks parasti nepienāk..:biggrin:

Da lab x5 jau nav nekas nepaceļams vai kosmoss. Un nav jau tā ka baigie ieguldījumi.

Bet jā kolēģis pārkāpa no 120 bmw uz uz x5 un braukšanas stils izmainījās- prasu huļi tu nerādi pagriezienus, nah tik nesmuki brauc un tā? ai, tad tur neviena aiz manis nebija, priekšejiem pohuj, un vispār ko piepisies?! :D 

Bet ja godīgi ietilpība tam 120 no x5 neatšķirās!!! pat likā ka bagāžnieks mazāks :D jā klīrens lielāks un tas arī viss. 

Edited by Spox
Pirms 3 minūtēm , Spox teica:

Da lab x5 jau nav nekas nepaceļams vai kosmoss

Paceļams ir daudz kas ja labi grib, vienkārši manā velmju un vērtību sarakstā X5 ieņem ļoti tālu vietu rindas kārtībā..