Jump to content

Balagāns par autiņa izvēli, dārgajiem auto utt.


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Tā garāža vēl jāuzbūvē :)

 

Man bračka savu e39 tieši šādā nolūkā pērn arī nopirka. Ilgi meklēja, līdz atrada diezgan pilnu FL 530i manuāli. Un tā kā ir darba auto, ar bembi tiek izbraukts pa svētdienām :)

 

Es ar viņu izbraucu, sapratu, ka ir afigenna, nošpikoju un paņēmu sev arī, tiesa gan d nevis i jo benzīnnieki ir liels retums tiem gadiem kas nāk pēc 2000 un arī maksā par pāris k dārgāk nekā dīzeļi.


Par to naudu, ko bračka samaksāja par e39 varēja arī mierīgi kādu lētā gala e60 ieķert. Bet e60 "уже не торт" kā daži saka

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Smii

    76

  • osscar

    52

  • androidz

    52

  • kurmis

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

ar e39 530i izgāzu kādus 700km apmēram pirms diviem mēnešiem, tiesa, automātu, bet tik un tā, gāja diezgan lopā. Konkrētajam modelim gan bija kaitinošas pāris lietas, kā blāvi tuvie ksenoni un ja iedod dukā un palaiž gāzi vaļā tad viņš ar diezgan lielu aizturi pārslēdzās uz augstākiem pārnesumiem.

 

Bet nu ja ir trinītis un manuālis, melns + vēl M paka, tad entuziastiem patiks. Lētā gala e60 ir naudas kapsētas.

Link to comment
Share on other sites

Jā tie kseoni viņiem ir sūds. Pasūtīju 55w lampiņas 35w vietā, moš būs labāk, lai gan saka ka ar oriģinālajiem balastiem 55w var gļukot un ar pirmo neieslēgties.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram ja manam auto vairākas reizes tos spoguļus nospertu, es arī izdomātu alternatīvu, kura zagļus neinteresē. Katrā gadījumā šīs idejas autoram no manis žetons :)

 

Ja nokrāsotu auto krāsā, būtu smukāk... bet tad jau tupais zaglis nesaprastu, ka tas nav parastais spogulis un to tāpat norautu. Tā ka jāatstāj šādi :)

 

Interesanti, ko skatē par šādiem teiks?

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

nu jā, ja nav kasko, tad žopa pamatīga. pašaptumšojošie spoguļi ap 800 eur gabalā, hz cik pie zagļiem, bet ja savus atpakaļ negribas pirkt, tad šis ir labs risinājums kā nesponsorēt tos labs cilvēkus, ja visi tā darītu varbūt kādā brīdī beigs zagt.

Link to comment
Share on other sites

kroop, kasko ir arī pašrisks. Kaut arī 50EUR(vismaz man tāds ir), astoņas reizes nospers - 400EUR.

Link to comment
Share on other sites

50 eur uz tā x5 izmaksām ir smieklīgi maz, arī 400 ir maz.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Tev ir pašam X5, pie tam visi modeļi, ka tik vispārināti māki spriest?

 

Mana pašreizējā pieredze liecina, ka dažus gadus vecs Volvo XC 70 remontos pa trim gadiem ir iztērējis vairāk EUR, nekā čoma ~10 gadus vecais X5(kurš tikai iegādāts no pirmā īpašnieka), kaut arī ar X5 ir braukts jau gandrīz piecus gadus :) Protams, ja salīdzina cik pa šo laiku ir aizgājis degvielā, tad Volvo rullē, bet šoreiz iet runa par remontiem.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

tu esi muļķis kas mācās tikai no savām kļūdām? ja pašam nav bijis, tad nevari spriest vienalga kādi resursi ir pieejami? kā tu vispār vari apstrīdēt manu vispārināto viedokli, ja pašam nav bijis x5?

 

http://www.reliabilityindex.com/reliability/search/34viena servisa apmeklējums vidēji maksā 500 eur, tur sanāk 10 spoguļi komplekti

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Man patīk tas, ka vidēji maksā 500EUR. Mok atrodi arī kādu inet adresīti, kur teikts, ka vidēji maksā ļimonu? Gan jau var...

 

Any way, Audi A6 sanāk, ka maksā vēl dārgāk - http://www.reliabilityindex.com/reliability/search/12. Perfekti :D

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tev vispār ir kaut mazākā nojēga, cik tam iksam maksā jaunas rezerves daļas, vai tu tikai gudri spried par atskaiti ņemot savu a6 ar quattro, ar vienīgo pareizo dzinēju un vienīgo pareizo neatkarīgo piekari?

Link to comment
Share on other sites

Nu maksā jau visiem pajauniem auto..chomam pie 179k ixam nobira razdatka...cik saprotu remonts nav lēts...a ko darīt? ...skaidrs-ja njem ixu vai kādu citu pavecu crossoveri..remonti bus lielaki neka vieglajam....

Link to comment
Share on other sites

Atkal @kroop trako, jo redz ar viņu nav saskaņots viedoklis, kaut gan pašam pieredze ar vecu volvo un tagad vecu bembi, kurš nav x5!!!

Nevajag aizmirst, ka rietumos citas cenas darbam servisā un detaļas tur neliek puskreisās, tādēļ tādi cipari.

@ osscar, starpcitu, auto ar 179k km nobraukumu vairs nav pajauns, bet gan labi palietots, kuru laiks sist gaisā tādam, kas grib, bet nevar...

Labots - kurmis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mana pašreizējā pieredze liecina, ka dažus gadus vecs Volvo XC 70 remontos pa trim gadiem ir iztērējis vairāk EUR, nekā čoma ~10 gadus vecais X5(kurš tikai iegādāts no pirmā īpašnieka), kaut arī ar X5 ir braukts jau gandrīz piecus gadus
 

 

Kā paveicas, man arī viens studiju biedrs paņeām x5, raudādams ar viņu brauca no servisa uz servisu. Bet nu par tiem 400-500 eur ticu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

http://www.reliabili...ility/search/34vienaservisa apmeklējums vidēji maksā 500 eur, tur sanāk 10 spoguļi komplekti
Piedot, bet tavs links ir buļļa kakas, tā nav statistika S-klase ir zemākajā līmenī, nu tu dot, pret ko, pret uzturēšanu, jā bet ne pret lūšanas gadījumiem. 

 

 

ka dažus gadus vecs Volvo XC 70 remontos pa trim gadiem ir iztērējis vairāk EUR, nekā čoma ~10 gadus vecais X5
Tev nav paveicies, Volvo uz LV ceļiem ir labākais auto, cena pret komfortu, tici man, 242, 850, S80T6, zinu ko runāju! 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Piedot, bet tavs links ir buļļa kakas, tā nav statistika S-klase ir zemākajā līmenī, nu tu dot, pret ko, pret uzturēšanu, jā bet ne pret lūšanas gadījumiem. 

tas ir uzticamības indekss, remonta izmaksas un remontu biežums, ja bieži un dārgi remonti, tad ir zems līmenis, attiecīgi audi 80 ar gāzi būs ļoti augsts uzticamības indekss, jo remontu var veikt zīdainis un detaļas pa 5 eur kartupeļu maisā var nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

attiecīgi audi 80 ar gāzi būs ļoti augsts uzticamības indekss, jo remontu var veikt zīdainis un detaļas pa 5 eur kartupeļu maisā var nopirkt.
Man likās ka Tu audz, bet kās tā par huiņu? Ko tad Tu rādi, atceries vēl ogļu katlus! Bet ko es te, tu pa skaistumu, es par makaroniem! 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es Nezinu, ko jūs cepaties.

Es pats pazīstu vienu džeku, zvērinātu advokātu, kas savam līzingā pirktajam, jaunajam individual aprīkojuma X6 pēc spoguļu stikliņu aiznešanas ar caurspīdīgu skoču pietina divus stiklinieka darbnīcā izgrieztus "vannas istabas spoguļus"

Kasko ceļā iegūtās oriģinālās detaļas stāvēja birojā uz plauktiņa "gaidot mazāk kriminālu situāciju valstī"

 

Viņam tas likās makten prikolīgi. Es nezinu, vai tagad vēl brauc ar tiem pieskočotajiem spoguļiem, sen neesmu saticis.

 

P.S. Tiem, kam ir viedoklis par "X6 līzingā" varu pateikt, ka ikmēneša maksājums bija ap 600 latiem vecajā naudā.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

 

 

Piedot, bet tavs links ir buļļa kakas, tā nav statistika S-klase ir zemākajā līmenī, nu tu dot, pret ko, pret uzturēšanu, jā bet ne pret lūšanas gadījumiem. 

 

Jema, ja paskatās, kas ir lūzis tad īstnība tas uzticamības indekss ir diezgan patiess un divtūkstošo gadu s klases nav uzticamas, jo airmatic piekare un elektronikas problēmas, kas arī vveido lielāko % n problēmām

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Viņam tas likās makten prikolīgi

 

Bet nu!  Ne ātrumu, ne braukšanas komfortu tas nemaina!  

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Zina - paskaties jebkuru marku tajā sarakstā, visas tur ir pakaļā, es skatījos tās kas ir bijušās vai ir ģimenē. Un es runājot par S klasi nebiju domājis mašīnu 2000 gada ar 300K nobraukumu.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Braucis esi ar to CL 500?

Kā jau teicu - man ir citas idejas galvā un cita uztvere - man vajag (un man ir) autiņu, kas ir pietiekami miniatūrs pilsētai, cik vien iespējams jaudīgs un vienkāršs apkopēs ar pieejamām detaļām. Un tad nav svarīgi, cik milzīgs dzinējs iesprausts milzīgā bundža, ja vajag arī palēnināšanos. Principā, manām prasībām atbilst motocikls, bet pārējo satiksmes dalībnieku akluma dēļ netaisos katru vasaru riskēt ar savu dzīvību.

Braucis esmu ar daudz un dažādiem auto ar lieliem un hiperlieliem motoriem - S500 (2007.gads), CLK220 kompressor (kas gandrīz patika, jo bija perfektā stāvoklī ar nelieliem uzlabojumiem un gāja +- ok, bet skaitās frizieru - minoritāšu auto) Audi TT V6 - totāls sviests, tāpat kā R32 Golfs, BMW 750i (2005. gads, ja nemaldos) - motorlaiva uz riteņiem - milzīga, ērta, mēreni fiksa un neinformatīva un neveikla. Nepadomājiet, ka man te pieder autoparks - visi ir dzērājbiedru autiņi, ko nācies pastūrēt. Pats esmu kapeikmīlis un laimīgs braucu ar vairākiem Renault un ir labi un pofig. Ja kļūsu biezāks, vasarai nopirkšu kaut ko Ariel Atom veidīgu un turpināšu būt laimīgs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Zina - paskaties jebkuru marku tajā sarakstā, visas tur ir pakaļā, es skatījos tās kas ir bijušās vai ir ģimenē. Un es runājot par S klasi nebiju domājis mašīnu 2000 gada ar 300K nobraukumu

 

Nu tur pat īsti nav no svara nobraukums, tā piekare varēja atteikties arī 10k nobraukumu. Paskaties kaut va e klasi tajā lapā, pavisam cita aina un tā arī ir dzīvē

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki.

Ir noskatīts auto Saab 9-3 1.9dīzelis 2004g. Pēc csdd datiem viss forši, pa nullēm, bet iepriekšējā apskatē bija 2nieks par dūmainības koeficientu : 3.86, kas ticis izlabots uz 2.93. Visdrīzāk tādēļ arī auto tiek pārdots.

Cik nopietns defekts tas varētu būt?

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/saab/9-3/oibdo.html

 

urognqcaxy1oad6yja64.png

Labots - robcixx
Link to comment
Share on other sites

androidz

Brauc ka tu ar to drapaku uz Vestienas ielu 3.

 

p.s. Pareizais fiata dzinējs - 150zs.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Tos Alfas motorus taisa arī http://autofficina.lv/

 

Iemesli var būt no elementāri aizķepuša gaisa filtra, kas atrisināts to nomainot, līdz pat pussprāgušām sprauslām.

Link to comment
Share on other sites

2004, dīzelis(tātad nojāts)... gan jau nāksies ieguldīt, lai elementāro skati izietu :)

Link to comment
Share on other sites

tas sāps ir šaušalīgs lūznis. tam tak pat oriģinālās riepas vēl virsū - jāts ir līdz pēdējām centam.

Link to comment
Share on other sites

Kas tad nu par to saabu??? Tāda kritika no forumiešiem??? Citos postos 250k km nobraukums tiek minēts kā obkatka, bet šoreiz redz esot lūznis. Tāds kā konsekvences trūkums!

Link to comment
Share on other sites

vai tad nobraukums ir rādītājs? var nobraukt 200tkm un mašīna kā puķīte, cita pēc 50tkm jau lūznis :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāds kā konsekvences trūkums!

Tev ir gadījies redzēt konsekventu autoforumu latviešu valodā?

Link to comment
Share on other sites

Phechinc

Lasīt 10 lapas meklējot atbildi uz savu jautājumu nav ērti,tad nu pajautāšu būdams jaunietis.

Vēlos iegādāties pirmo mašīnu un iztrakoties ar to.

Nu un cenu kategorija būtu 1k-1,5k.

Vēlams lai skaistiņa,tēmēju jau uz bembi,jo nu lkm esmu tas lox kuram patīk dizains viņu. Bet uzskatu ka nav ne vainas arī citām markām.

Link to comment
Share on other sites

Nopērc komplektā zārku un vietu kapos. Ja gribi trakot, piepērc arī vietu trakomājā. Ceļš nav domāts lai zīmētos, bet, lai pārvietotos atbistoši satiksmes noteikumiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

Phechinc- pirmā mašīna un trakot - tu vispirms braukt iemācies!

toč -lox tāds!

es negribētu lai mani bērni uz ceļa ar tevi satiktos!

Labots - Arnis2002
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jūs visi vispirms varētu iemācīties rakstīt. 

tas ir tik būtiski,ka uzreiz atrisinās visas LV problēmas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...