Jump to content

Balagāns par autiņa izvēli, dārgajiem auto utt.


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

(labots)

Citāts no Racer ieliktās lapas - pats pie tādas tiksi, kad izvēlēsies sava auto marku. Spriežot pēc visa - šo lapiņu uzcepis īsts intelektuālis, kuram noteikti ir vairāki zinātņu doktora grādi:

 

Stulbenis, kas lāgā nesajēdz, kā darbojas tā auto, bieži vien spriež par visu. Pamuļķi, tu maz zini kur tavā Audi mašīnā atrodas degvielas vads?

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Smii

    76

  • osscar

    52

  • androidz

    52

  • kurmis

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bruketajs

 

 

Ja vēl izmanto Revolucionāro kvazistacionāro pipelizatoru, tad labāka kā ideāla.    

O, tie pipelizatori jaunu mājaslapu atvēruši... agrāk bija kkāda Aktivna...

Bet nu ja jau tas tiek tirgots, tad ir muļķi, kas pērk... 

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

būtu labāk vieglākus zābakus tirgojuši- būtu lielāka ekonomija!  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kungi, jūs to mājaslapu, šķiet, pat neesat atvēruši. Tas tak ir vāks. Viņš savus potenciālos klientus tiešā tekstā sauc par stulbeņiem....

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tajā lapā ir aizmirsts pieminēt, ka uzliekot 3 pipelizatorus (katram 40% ekonomija), auto vispār pārstāj degvielu patērēt un iet uz tīra gaisa!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tajā lapā ir aizmirsts pieminēt, ka uzliekot 3 pipelizatorus (katram 40% ekonomija), auto vispār pārstāj degvielu patērēt un iet uz tīra gaisa!
 

 

Nepareiza pieeja, jāliek vismaz 5, tad bākā uzradīsies degviela un varēsi katrā statoilā (līdzīgi kā elektrības ražotāji) noliet un dabūt nenormālu piķi. Tik jāatceras, ka jebkurš Kvazistacionārais pipelizators darbojas uz vērstā sprādziena principa. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Sāk jau veidoties saraksts:

aktivna.lv

aktivnij.lv

deg25.lv

Riktīgs "kreks, peks, feks" (tiem kas atceras sovetskajas multenes... )

Jaunākais tjūnings ir štopselītis, kas spraužās iekš obd2 ligzdas, dod 20% ekonomiju un randomā midžina diodi, par ko atbild pic mikrene, kurai tas ir vienīgais uzdevums - losīši pa 20Eur pērk tā, ka švīkst, jo "tas taču slēdzas pie dzinēja - tātad strādā!"

Link to comment
Share on other sites

Ir vienkārši - kamēr būs aitas, tikmēr arī cirpēji neizpaliks... :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

Interesants auto, ir tak fanātiķi un ar rokām no pareizās vietas :)

Link to comment
Share on other sites

Vai video arī noskatījies, jeb galvenais ir kā parasti muldēt?

Lai nu kā, cilvēks ir izveidojis kaut ko interesantu. Kāpēc - vienalga. Vismaz man rezultāts patīk un būtu priecīgs, ja es to auto vinnētu :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

piedod, nezināju, ka man obligāti jāpiekrīt tavam viedoklim.

 

kad vēl strādāju uz evakuatora 2 pobedas vedu restaurēt, viena 20 gadus siltā garāžā bija stāvējusi privātmājā pat norūsējusi izskatijās labāk par šo neveiksmīgo merša parodiju.

Link to comment
Share on other sites

Kroop... merša parodiju? :D Ok, nepiekasīšos pie detaļām. Lūdzu esi tik laipns un parādi vieglo mersi ar sešiem riteņiem. Pretējā gadījumā būsi daiļpļūtītājs :)

 

P.S. Es jau saprotu, ka visi šie "nolicēji" dzīvē ir radījuši daudz nopietnākas lietas. Noņemu cepuri jūsu priekšā!

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Pirmkārt jau būtu jāsāk ar to, ka cepure jānoņem pirms ver vaļā forumu! Kā saka: kur šitādi rodas!?

Link to comment
Share on other sites

Persiks

Kādi cilvēkiem viedokļi par 2009. gada Opel Insignia? Ir kāds, kas ar tādu brauc, vai kāds pazīstamais, kam tāds pieder? Skatos labi nokomplektētu autiņu cenā max līdz 9k eur. Viens no svarīgākajiem kritērijiem ir tāds, lai tas būtu sedans vai hečbeks un vēlams dīzelis. Tiek mestas acis vēl uz Ford Mondeo, Passat B7 (bet šie tādās cenās pārsvarā ir tikai universāļi) un Mazda 6. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu bet lūdzu, amg g63 6x6

 

Ar šo man liekas, ka pat Hammonds TopGear izgāza :) 

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Ar šo man liekas, ka pat Hammonds TopGear izgāza :)

Jep, brauca gan, pa Dubaju.
Link to comment
Share on other sites

Šo MB var visā skaistumā apskatīties filmā Beyond the Reach (2014)  Duglas galvenajā lomā.


POBEDA - žēl ka tā izskatās, tie pašiem ukraiņiem ir daudz labākas versijas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lūdzu esi tik laipns un parādi vieglo mersi ar sešiem riteņiem.

 

Iepēries... :D 

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Sevišķi viegls viņšs nav. Vismaz tonnas trīss .

Link to comment
Share on other sites

nu bet lūdzu, amg g63 6x6

 

Ok, nezināju par tādu :) Tomēr ir starpība, vai auto izveido entuziasts ar savām rociņām patērējot auto izveidei vairāk kā četrus gadus, vai arī to ražo rūpnieciski. Bet ok, pofig. Ja nepatīk, neskatās.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

ir jēga taisīt marķējumu, vai zog tāpat un lieki izmesta nauda?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

ir jēga taisīt marķējumu, vai zog tāpat un lieki izmesta nauda?

Skatoties, ko marķē - spoguļus bembjiem un lukturus volvo vajadzētu marķēt, bet noteikti ar lieliem burtiem un cipariem...  

Link to comment
Share on other sites

Es bembim nomarķēju lukturus, stiklus un spoguļus otrajā dienā pēc nopirkšanas, Autonamā. Spoguļi apsildāmie tumšojošie, izliektie maksā labu naudu. OEM kseona lukturi arī, pat lietoti. Marķēšana maksāja ap sotaku. Pieļauju, ka kaktu kantoros to var izdarīt lētāk.

 

Pirms pāris gadiem palienētam jaunam Mercedes ML nozaga spoguļus Baznīcas ielā, policists teica, ka viņa praksē neesot gadījums, kad kādam būtu aiznesti ar marķējumu. Šī reklāma uz mani nostrādāja.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

androidz

Obligāti marķēt, kolēģim izplēsa spogulīti, ieraudzīja ka marķēts, atstāja uz mašīnas...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Man gan ir nomarķēts viss auto ar šādu logo:

Renault-logo-25AC313F30-seeklogo.com.gif

Neviens un nekad un neko nav mēģinājis nospert un noskrūvēt... :D

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu vēlies, publiskas līdzjūtības apliecinājumus? :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nez, man draudziņam Saabam 9-5 aiznesa parksensorus. Laikam zaglis bija ko salietojies imho.

Link to comment
Share on other sites

androidz

semjora aplimeta ar pežo, reno blembam tas būtu spēcīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

semjora aplimeta ar pežo

A čo, razve semjora - eto ņe carj zverjei?!

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Semjorai ir tas pats dzinēja ECU kas reņiem - vai tas ko maina? 

 

 

Ko Tu vēlies, publiskas līdzjūtības apliecinājumus?

Būsi spējīgs tos man sniegt? Bet tā godīgi un no sirds - bez haltūrēšanas! 

Link to comment
Share on other sites

Nu (mazliet piehaltūrējot un iztēli piepūlot) iedomājies, ka kima vietā ir tautietis, kurš nopircis reni. Pārējā Tauta to uzzina... :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Racer- nu tu skarbi :D

 

Bet tā, renis normāls drapaks, kamēr nav novecojis. Būtu elektronika tik laba kā virsbūves, tad viss būtu čotka! ...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, manam nav elektronikas dikti daudz un iet mazliet labāk kā lielai daļai, un tas ir viss, kas man nepieciešams - pārējo (sevišķi to, kas to presē, kā Racer) viedoklis man ir mazliet pie kājas.

 

Nu (mazliet piehaltūrējot un iztēli piepūlot) iedomājies, ka kima vietā ir tautietis, kurš nopircis reni. Pārējā Tauta to uzzina...

Nesanāk, jo līdzīgas sejas rāda dīzeļčipšķūningotāji, kas mēģina "sacensties" uz krustojumiem (zinu ka bērnišķīgi, bet patīkami) - tās tad arī atceros, bet sevi viņu vietā nostādīt nevaru. 

Nu un par reņiem runājot - Opel Astra Coupe, kas man bija, salīdzinot ar pašreizējo, bija lēna kā govs un mūždien sagādāja kkādu čakaru. Nah man tādu vācu autobūvi!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Opel Astra Coupe, kas man bija, salīdzinot ar pašreizējo, bija lēna kā govs un mūždien sagādāja kkādu čakaru. Nah man tādu vācu autobūvi!
Ģeniāls secinājums !  :tender:  
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ak jā, piemirsu pateikt - Kima apraudātāju asaras ir tik pat mākslīgas, kā ielenes smaids, jo ja šie pietiekami neraudās, tiks nošauti...


 

 

Ģeniāls secinājums !    

Ar šito forumu jau esmu sācis nesaprast, kad kaut kas tiek domāts nopietni un kad ir sarkasms.  

Nu bet ja nopietni - kā var par kupeju nosaukt 1.7t smagu auto?

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...