Jump to content

Balagāns par autiņa izvēli, dārgajiem auto utt.


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

O, vēl viens, kurš vairāk par 3 vārdiem neprot izlasīt un vienā jēgpilnā domā sasaistīt :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Smii

    76

  • osscar

    52

  • androidz

    52

  • kurmis

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kāpēc lai nepirktu jaunu/citu auto, ja nauda un gribēšana ir. Es ar mēdzu šo to nopirkt ikai tāpēc, ka man gribās un varu atļauties.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Nevis "mēsls", bet "apnika". Kā tev šāds variants?

Šāda situācija, pārdevējam nemelojot, sastāda zem 1% no sludinājumiem. 

Link to comment
Share on other sites

nez visi jau nav pedejie bomzi... tagad ari skatos citu auto,jo..nez apnicis vienkārši pec 5iem gadiem vins , auto ideala stavokli tehniski,varetu braukt vel gadus 5us ar 0 problemam.

varbut shi ir kkada LV post-padomju mentalitate,bet normalas valstis auto ari pardod jo vienkārši noperk jaunaku..

 

perkot masinu izeju shim cauri,ja kkas nepatik, tad nemaz nebraucu vinu skatit.

 

-vismaz 9ni menesi TA

-visas pedejas TA jabut izietam ar 1x , bez nekadiem lielajiem aizradijumiem (ja TA ir kada piezime par ruusu, tad bye bye ari)

-NE VAIRAK kaa 2-3i ipasnieki masinai bijusi(atkariba no auto vecuma)

-Pedejam ipasniekam masina ir bijusi Vismaz 4us gadus

 

aizbraucot ko pirmais skatos vai ipasnieks nav kkads bomzis, un tad jau tikai varu ari pasu masinu sakt skatities..

aa Ja un tas masinas kas tikko ievestas- neskatos nemaz uz tam virsu.

 

zinu izklausas Utopiski un tam varbut atbilst 3-4% no visam masinam bet nu man Poh,esmu Anaals atkariba pret ko perku un nav ipasi aizspriedumi chakaret cilvekiem laiku ja masina nav taa par ko uzdodas, LOOOTI ilgs laiks paiet kamer kko tadu var sameklet bet praktiski vienmer rezultats ir bijis apmierinosh.

Labots - wau
Link to comment
Share on other sites

Tās prasības atbilst jaunai vai mazlietotai mašīnai.

Tā utopija būs stipri mazāk par 3%.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tās prasības atbilst jaunai vai mazlietotai mašīnai. Tā utopija būs stipri mazāk par 3%.
 

protams LV jasamierinas ka var dabut auto kura piederejusi pedejam ipasniekam 3is menesus un bijusi vinjai vel 8nji ipasnieki pirms tam? ;)

kads tolks vispar laiku chakaret ar tadiem mesliem?

 

ja labi meklee, VAR atrast, varbut ne par tolmeta cenu bet var atrast..pirms 2iem menesiem pakjeru golfu 4o pazinjam ko laist par vel zem tirgus cenas, viss tam ari atbilda, bet reali bija japagaida kads bridis kamer atrod un jaizskatas csdd vesture vismaz 40mit masinam.. masina koncha prieks 16mit gadus vecas, 3is ieprieksejie saimnieki,parsvara visu muzu bija pa lv laidusi. nav biezi kad kads LV sagatavojies pardot savu auto kas ir norm , bet nav ari tik traki kaa jus ten dibenst.

Link to comment
Share on other sites

nu man slinkums vinas uzinstalet+ pieradums+ par paris milisekundem vairak laika prasa lai vinas lietotu.

Paklau, tu paskaties uz savam masinam ( ja vinas ir kautcik labas) apsties uz kaiminu masinam (ja vins ir kautcik labas), apsties uz pazinju masinam (ja vinas ir kautcik labas)  vai nav kada likumsakariba vinam visam? hmm tiesam nav? Vinas visas atbilst daudzmaz tam ko es teicu ieprieks...

 

taka ludzu

b6ae7a0ca8.jpg

un pameklee labak pirms ko perc.

Labots - wau
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Par šo;

Tika meklēts budžetā līdz 2500EUR, benzīns, manuālis.

 

Tika atrasts: Mitsubishi Lancer 2007.gada, pirkts LV, bijis pie viena saimnieka, visas apkopes,remonti pie dīlera, nobraukums (pārbaudāms) 108 000, kompletā 4 vasarenes uz diskiem jaunas, 4 ziemenes uz diskiem jaunas-pacelts servisā-viss OK!

 

Ja grib atrast - var atrast ikdienas auto :)

Labots - zulus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Es domāju, jauno BMW krosoveru pirmo partiju Lietuvā varam gaidīt jau nākammēnes....

 

post-57031-0-01588100-1481128658.png

 

post-57031-0-01588100-1481128658_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ykristaps

^

Nē. Izlaiduma gads - 1988. 

 

Vēsturiskā spēkrata statusu var piešķirt mehāniskajam transportlīdzeklim (automobilim, motociklam, autobusam), kas atbilst šādiem kritērijiem:

  1. ir ne mazāk kā 30 gadu vecs
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

VS statusu nedod tāpat pēc 30 gadiem, jo bez tam būs jāpierāda ekspertam, kāpēc šis konkrētais eksemplārs varētu atbilst šādam statusam. Sarūsējošām miskastēm un nolaistām grabažām vēsturisko statusu nedod.

Link to comment
Share on other sites

Iekš LV tā pieeja ir diemžēl diezgan elastīga. Protams, sarūsējušai miskastei VS nespīd, bet, piemēram, pirmās sērijas 24. volgu ar trešās sērijas elementiem nosauks par VS, ka nemetas. Auto ir jābūt vecam un koptam, bet autentiskums nav tik būtisks.

Link to comment
Share on other sites

Tā quattro sotka ir konča! Man draugam bija tāda ar turbo, un avants, bija sapņu kosmosa kuģis tālajā 2000. gadā....

Link to comment
Share on other sites

Ko tad dara ar VS? Ja pats nezini, tad jau ar tev nevajag.

 

Un kurš teica, ka tas auto tiks lietots ikdienā?

 

Kā arī noteiks, ka tas auto tiek lietots ikdienā? VS iedod uz 5 gadiem. Ja ļoti gribas, var pēc tiem 5 gadiem šādam auto elementāri attīt odometru. Protams, pie ikdienas ekspluatācijas būs grūtāk uzturēt tādu stāvokli, lai tas izskatītos pēc VS.

Link to comment
Share on other sites

Long John

 

 

Man ir tieši tāds,tikai 86 gada

 

Nedomāju gan, ka varētu būt   tieši  tāds..:)

Sludinājumā takš ir 1988.g. (1988-1990) "pārejnieks" ar jauno salona paneli un "gludajiem" durvju rokturiem.

Link to comment
Share on other sites

VS statusu nedod tāpat pēc 30 gadiem

 

Audi, kaa razhotaajs, dod jau peec 15g :)

savulaik par apsildaamu spoguliiti ierubiija ~40Ls un "pareklameeja", ka jaunam buutu tikai 16Ls

 

p.s.

peec 1985 Audi 80 1.8 AT un 1992 Audi 100 2.8 AT siltas juutas pret marku,

bet ar katru gadu taa paliek arvien neaizsniedzamaaka :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

Vienam māte, otram meita... :)

Man ir bijuši veseli trīs A100- gan vecais (1986), gan pārejnieks (1989), gan C4 (1991) un "Audi epopejas" beigās- A6 C4. 

Vislabākās atmiņas no pēdējā (A-100 C4), vecais salons gan ne visai patika. 

Tagad tīri labi sadzīvoju ar mazu "tautas vāģi" Bora... :)

 

Ja nepatīk vācu auto, ir takš gana daudz variantu  no tuvākiem vai tālākiem austrumiem, ar vecu "žiku" jeb kaučkādu jaunu Lada "Kalina" iesākot... :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Ja nepatīk vācu auto, ir takš gana daudz variantu  no tuvākiem vai tālākiem austrumiem, ar vecu "žiku" jeb kaučkādu jaunu Lada "Kalina" iesākot...

A gāzes balonu šiem jāliek salonā vai uz jumta? 

Link to comment
Share on other sites

Long John
A gāzes balonu šiem jāliek salonā vai uz jumta? 

 

 

Piekabē... :yahoo:

 

 

       Wood_Powered_Car_8.jpg

Labots - Long John
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir iespējams kaut kā noskaidrot auto īpašnieku pēc numurzīmes? Konkrēti interesē Mazda 6 ar numurzīmi KB-98, TA beigusies 2013. gadā.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Privāti nevar

Varēja. Bet tas bija interesants paņēmiens.

Vairs gan nevar.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Privāti varēja, bet ja šis te cilvēks par to datu izmantošanu, lai ar viņu kontaktētos, abižosies, tad tai amatpersonai, kas iedeva lapiņu ar kontaktiem būs ļoti slikti. Tāpēc neviens un neko nedod... 

Link to comment
Share on other sites

Žurnālisti nekad oficiāli nav varējuši, tie tomēr ir aizsargājami personas dati. 

Manuprāt vieglākais ceļš ir caur apdrošinātājiem un visādiem apdrošināšanas brokeriem. Tiem ir piekļuve šādai informācijai.

 

Bet jāņem vērā, ka katra piekļuve šiem datiem tiek reģistrēta un var redzēt, kas ko kad ir meklējis. Līdz ar to šāda informācija, arī privāti, tiek sniegta nelabprāt. Zini kā, mazums kas, pēc tam dabūs uz savu galvu sūdu kaudzi.

 

Es šādi trollēju visus telemārketingus, pirmais jautājums - kur jūs ieguvāt manu tālruņa numuru? Vai datu bāze ir reģistrēta? Nekavējoties izņemiet manu numuru no datu bāzes! - ziniet, strādā. Vairs netraucē. Tikai ar visādām reklāmas īsziņām nevaru tikt galā, ko no internetiem sūta...

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

versatile
seesam? :D

Nav ne jausmas, par ko Tu runā :)

 

Intereses pēc - cik dziļa pieeja auto datiem ir plačiem? Mani drusku uztauc, ja tur strādājošajiem būtu access maniem personas datiem.

Visādiem apdrošinātājiem, ltabiem utml - tur noteikti ir iekšējie procesi un lietas sakārtotas.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju ka privātiem kantorim, var būt pieejamas valsts nozīmes datubāzes!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...