Jump to content

VU+ Zero


dsks
 Share

Recommended Posts

aivarsvelves

Tīklu restarts neko nedeva, visi uzstādījumi ir OK, ip adrese ir, neko novilkt un atjaunot nevar... 

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Jāpaskatās ko tur raksta, baigi jau negribējās pārlikt, bet ja nekas cits nepalīdz, brīvākā brīdī būs jāpārliek 

Link to comment
Share on other sites

Ar pluginu autobackup kurš ir imidžā uztaisi rezerves kopiju. Pēc jaunā imidža uzlikšanas automātiski visi uzstādījumi un no fīda uzstādītie plugini būs atpakaļ.

Labots - Taapat
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

uzliku 6.0 versiju, paldies Taapat par padomu, laika ekonomija ievērojama:)

Vai nu man tikai tā liekas, vai arī acīm kāda vaina - bet bilde uz HD kanāliem izskatās smukāka un krāsas tādas , nu nezinu .....smūtīgākas...:). Ir baigi OK

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
aivarsvelves

Sveiciens visiem svētkos!

Ziemassvētku mistiskais stāsts. 

Slēgums strādāja gadiem, līdz svētkos sākās brīnumi

ir Lattelecom tehnicolor v3 modems, pie pirmā porta pieslēgts PS4, pie ceturtā porta tp link rūteris,wifi tiek nodrošināts caur to un pieslēgtas vēl trīs iekārtas ar vadiem, tai skaitā vu zero.

Vakar iesprūda sat tv signāls ( nekas iekš vu mainīts netika, viss bija kā līdz šim), pie tīkla setingiem rāda ka nesaņem IP adresi, pēc tam pazuda nets uz pārējām iekārtām kas to ņem no tp linka pa vadiem, bet tajā pašā laikā wifi signāls no TP link darbojās.Mainīju vadus, restartēju visu - nav rezultāta. nonācu pie secinājuma ka beigts rūteris, ( kaut arī pāris mēnešus vecs)uzliku pilnīgi jaunu tp linku, saslēdzu visu kā līdz šim, 10 minūtes viss gāja un atkal tas pats, pazuda nets pa vadiem un arī wifi signāls no rūtera nebija vairs pieejams. Tajā pašā laikā PS4 no LTC modema pirmā pirmā porta visu laiku strādā,tātad nets pienāk.Sazvanījos ar LTC helpdesku(visu cieņu,strādā arī svētku vakarā),pusotru stundu tīrīja nost visas mac adeses,visu resetoja, līdz nonāca pie secinājuma ka vainīgs ir vu zero,,,tas it kā nojaucot LTC modemam kaut ko...

Labi, šorīt atkal no pirmā porta palaidu PS4, no ceturtā pieliku rūteri, saliku visus vadus un wifi izņemot sat tv kasti - viss strādā. pagaidīju pāris stundas - viss notiek.

 pārkrāmēju vu zero, uzliku pēdējo 6.1. RC, visu no rociņas saliku par jaunu,pievienoju sat tv kasti ar vadu pie rūtera - strādā..ja....20 minūtes un atkal pazuda nets no sākuma sat kastei , pēc tam visam pārejam kas saņem to no tp linka gan pa vadu, gan wifi (izveidots savienojums, internets nav pieejams).

Tagad esmu salicis sekojošu slēgumu - no LTC modema pirmā porta iet Vu Zero pa taisno ,no ceturtā porta Wifi signāls un pārējās iekārtas ar vadiem caur TP Link - nu jau kādu pusstundu viss darbojas(tfu,tfu,tfu).

Jautājums - kur varētu būt problēma, jo šāds slēgums īsti neder. No kompja netieku iekšā vu zero( sat tv pie pirmā porta, kompis pie ceturtā, cits tīkls).

Kāds varētu būt risinājums? Varbūt pie vainas ir LTC tehnicolor modems(ceturtais ports), skaidrs ka rūteris vainīgs nav (divi jauni rūteri, viens un tas pats gļuks...diez vai)

 

Link to comment
Share on other sites

Tehnicoloram vari veikt resetu, jamam defaultie rūpnīcas settingi ir pēc LTC vajadzībām, tā kā visam jādarbojas. May be palīdz... 

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , aivarsvelves teica:

Ziemassvētku mistiskais stāsts. 

Slēgums strādāja gadiem, līdz svētkos sākās brīnumi

ir Lattelecom tehnicolor v3 modems, pie pirmā porta pieslēgts PS4, pie ceturtā porta tp link rūteris,wifi tiek nodrošināts caur to un pieslēgtas vēl trīs iekārtas ar vadiem, tai skaitā vu zero.

Šajā situācijā neesi vienīgais un nenodarbošos ar minējumiem, kādēļ ltc modemi ir izmainījuši ip adreses piešķiršanu dzelžiem, kuri atbalsta cc*am un viņam līdzīgos tīkla protokolus.
Iespējams, ka šie(ltc) savā saimniecībā veikuši prog.atjauninājumus un tas ir tikai "blakus efekts" :)
Ok, pārejam pie lietas. No datora uztvērējā tu tiksi iekšā arī ja uztv. ir piesprausts pa taisno pie tehnikolora. Savienojumā no datora uz tehnicolor lieto wi-fi, un būs viens tīkls.
Softs.Win vidē šim mērķim der Total Commander, faktiski jebkurš failu menedžeris ar manuālām tīkla konfigurācijas iespējām. Ar ''populāro" DCC iespējams varētu būt problēmas, bet par viņu komentēt atturēšos, jo vairākus gadus kā dcc nelietoju dēļ viņa nepilnības.  

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves
pirms 11 stundām , Lapais teica:

Tehnicoloram vari veikt resetu, jamam defaultie rūpnīcas settingi ir pēc LTC vajadzībām, tā kā visam jādarbojas. May be palīdz... 

Tas tika darīts vairākas reizes, nelīdzēja. 

 

pirms 5 stundām , Edis7 teica:

Savienojumā no datora uz tehnicolor lieto wi-fi, un būs viens tīkls.
Softs.Win vidē šim mērķim der Total Commander,

Par šo paldies, biju piemirsis ka LTC kastei arī var ieslēgt WiFi. Līdz šim arī izmantoju Total Commander. Pašlaik otro dienu viss strādā un neko nost nejauc, vu zero pa taisno no pirmā LTC porta, pārējie visi caur rūteri. Jocīgi tikai ka ip adresi jauca nost tikai no ceturtā porta, no pirmā vismaz pagaidām viss ir kārtībā 

Labots - aivarsvelves
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Uz Vu+zero uzliku pēdējo OpenPli 6.1 versiju no fīda pierāvu Turbo tuneri,saliku nepieciešamos pluginus,uzliku Mgcamd,Oscam,wiccard,bet neizdodas normāli pieraut alternatīvo softcam pārvaldnieku.Uzliku šo 1+git15+0924015-r0.0_all.ipk variantu,bet viņu atverot neparādās neviens no Emu un arī apakšdaļā rīku pogām nav krāsu klāt.Emu pārslēgt varu tikai caur zilo pogu/softcam iestatijumi.Taapat blogā pēdējā versija ir no 14gada.

Link to comment
Share on other sites

Mans plugins ir domāts lietotājiem, kuri emulatorus kopē pa ftp, nevis uzstāda openpli standarta emulatoru paketes no fīda.

Tādēļ pēc noklusējuma viņš visus emulatorus meklē mapē /var/emu, kofigus mapē /var/keys.

Iestatījumos protams var norādīt jebkuru citu mapi.

 

Ja uzstādi paketi no fīda, tad tajā emulatori ir mapē /usr/bin, kofigi /usr/keys, palaišnas skripti mapē /etc/init.d.

Ja gribi izmatot pluginu lai startētu emulatorus ar skriptiem, tad plugina iestatījumos emu mapi norādi kā /etc/init.d.

 

Aktuālo versija var atrast šeit: http://taapat.ho.ua/enigma2-plugin-alternativesoftcammanager/

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vēl jautājums par usb DVB-T tuneri.Gribu pieraut DVB-T+DAB+FM+SDR puļķi,bet nezinu kāds viņam draivers vajadzīgs.Caur Telnet ar komandām man viņu neredz.Uz kompja caur "palaist" ar tām pašām komandām arī neredz.Kā man noteikt,kāds draivers būtu vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , lipka teica:

Uz kompja caur "palaist" ar tām pašām komandām arī neredz

Protams, ka bez draivera neredzēs. Ja tu vēl pateiktu precīzu tā puļķa modeli...  Ko saka ražotāja lapa?

Link to comment
Share on other sites

Visdrīzāk puļķis ir šāds 

 https://www.ebay.co.uk/itm/DVB-T-Digital-Television-RTL2832U-R820T-SDR-DAB-FM-Dongle-Tuner-Receiver-Stick/282696249212?hash=item41d2026f7c:g:1lMAAOSwoZZZ5BQK

Pārbaudīts gan uz ZERO,  gan uz ZERO 4K, atliek no fīda novilkt draiveri usb dvb-t 28XX un viss  notiek.

Vēl ir ar to pašu čipu 

https://www.ebay.co.uk/itm/Mini-USB-2-0-DVB-T-HDTV-TV-Tuner-Dongle-Recorder-Receiver-For-Computer-PC-Laptop/172931930133?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Tam vismaz ir normāla antenas ligzda.

 

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Jā, tas puļķis ir līdzīgs Rudigera minētajiem.Uz kompja caur palaist cmd, cat /proc/bus/usb/devices.Zinu,ka kādreiz ar kaut kādām līdzīgām komandām izdevās noteikt ,bet esmu piemirsis.Varbūt kāds zin kādas citas komandas čipa noteikšanai.

Link to comment
Share on other sites

          root@vuzero4k:~# lsmod                                 
Module                  Size  Used by                  
bluetooth             390501  0                        
brcmfb                  1475  3                        
dvb_bcm72604         1036674  27 brcmfb                
dvb_base             5453644  7 dvb_bcm72604           
bcm_event               2907  5 dvb_bcm72604           
procmk                  1686  2 bcm_event,dvb_bcm72604 
r820t                  16794  1                        
rtl2832                13672  1                        
dvb_usb_rtl28xxu       19155  3                        
dvb_usb_v2             21121  1 dvb_usb_rtl28xxu       
xfs                   525843  0                        
libcrc32c                847  1 xfs                    
root@vuzero4k:~# ^C                                    
root@vuzero4k:~# ^C                                                 

Link to comment
Share on other sites

Uzliec VTi imagi. Vismaz man ar savu usb puļķi viss notiek plug and play, nekāda jāšanās ar tamburīnu un telnet. Puļķis kaut kāds MSI DIGIVOX mini II.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tiku pie Vu+zero4k un neizdodas uzinstalēt emu.Vai priekš 4k ir speciāli ipk faili?Tie paši faili uz parastā zero uzliekas labi.OpenPli 6.1 no Taapat.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka emulatoru paketes ir citas.

VU+ 4k uztvērējiem ir arm arhitektūra, ne 4K uztvērējiem mips32el.

Meklē emulatoru paketes priekš arm... vai cortex... arhitektūras.

 

Labots - Taapat
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nemocijos un uzliku backupu no nikolasa un tur mgcamds darbojas ne sliktāk kā wicards.+ ir tas,ka permanent clock ir mazāks izmērā un papildus zem viņa ir progresa josla,bet slikti,ka nevar uzlikt MTG Play.

Link to comment
Share on other sites

Tu tā arī neatbildēji uz jautājumu. Kur Tu atradi OpenPli 6.1 no Taapat?

Tāds imidžs nepastāv.

Es vēl saprotu, ka lietotāji nesaprot atšķirību, un izmanto imidžus kas balstīti uz OpenPli, domādami, ka tie ir tādi paši kā OpenPli, bet es pirmo reizi dzirdu, ka tiek piesaukts mans vārds kaut kādos kreisos imidžos :blush:.

 

Neredzu problēmu, kādēļ nevarētu uzstādīt pluginu MTG Play.

Tiesa, starp mums runājot, ja imidžu taisa nikolasi, tad visādi pārsteigumi garantēti.

Kādēļ vienkārši neuzstādīt oriģinālo  OpenPli 6.1 kuram emu var uzstādīt no fīda?

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Par to OpenPli 6.1 no Taapat atvainojos,jo tā autoros neesmu iedziļinājies,bet tā likās,jo visu zini par šo lietu.MTG Play uzlikās,vajadzēja atjaunināt programmatūru.

Link to comment
Share on other sites

Sākumā (dec- janvārī) bekapa izveide strādāja. Tagad rāda kaut kādu kļūdu, neesmu iedziļinājies, kādu. Tai kastei ir tāda īpatnība, ka pēc cita imidža izmēģināšanas uzliekot savu bekapu, startējoties rādās iepriekšējā imidža logo, pēc tam jaunais logo... Citreiz vispār nestartējas, paliek uz boot. GIS forumā ieteica bekapā iemest splash failus, bet tas neko nepalīdz. Tāpēc tāpat vienmēr jāliek sākumā tukšs imidžs. Savas saglabātās mapes atpakaļ samest nav ilgi, var arī saglabātos setingus atjaunot. Toties janvārī pēc apdeitiem sāka strādāt DVB-T puļķis ! 

Runa ir par OpenATV 6.1 un 6,2 imidžiem. Ne ar vienu citu nevaru dabūt normālu kanālu pārslēgšanos uz 4,9E-  pastaigājot pa kanāliem ,izlec not found SID in PAT...Nelīdz ne kopējā, ne pa TP skenēšana, ne daiseka iestatījumu maiņa . Tā ka dzīvoju ar vienu imidžu. Jā, avi failus tā arī nesalabos, nu bez tā var iztikt. Toties uztvērējs ir apaudzis ar USB hubu , DVB-T puļķi,  spdif to analog konverteru , rezultātā noslēpts aiz TV, labi ka ir iznesamais sensors.

Lipka, kā Tev ar 4,9E kanāliem?!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Rudiger teica:

Lipka, kā Tev ar 4,9E kanāliem?!

Viņam viņi strādā!Es ar uzliku openpli 6.1 tīru pamēģināt atkal,bet man problēmas ar kanāliem uz uno se!Lielums kanālu nerāda un viņi pēc krāsas ir blāvi!Paņemot attiecīgo kanālu

izmet net svabodnova tunera....Metu iekšā gan savu veco kanālu listi,gan sameklēju pa jaunam un tāpat nekā!Gisclubā bija rakstīts,ka vajag veikt automātisko meklēšanu kanāliem un labāk manuālo!Jā parādījās visi kanāli,bet pēc laika viss vecais ir klāt!Nesaprotu kāpēc!Tajā pat laikā uz OPENATV viss strādā kā pienākas....Varbūt kādam ir kāds padoms?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Rudiger teica:

Tai kastei ir tāda īpatnība, ka pēc cita imidža izmēģināšanas uzliekot savu bekapu, startējoties rādās iepriekšējā imidža logo, pēc tam jaunais logo...

Es uzliku tīru Openpli6.1 uz uno se pēc openatv!Un startējoties rāda Openatv....Tādi brīnumi man arī ir!Pat pēc tīra imidža uzlikšanas.....

Un uz parastā zero bija tas pats pēc Openatv uzlikšanas,liekot pēc tam Openpli startējoties rādījās OPenatv!Un kanāli,ko augstāk aprakstīju arī sagāja grīstē pēc Openatv uzlikšanas uz parastā zero!Uzliekot pli 6.1 kanāli blāvi,tur gan izlēca cits logs.....Uz openatv viss bumbās!

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

ATV nēesmu licis,esmu pieradis pie OpenPli.Ar kanāliem un to pārslēgšanos problēmu nav.Tā pat viss notiek caur Diseq-c slēdzi.Viasatam tik noskanēju vienu frekvenci un gatavo listi lieku caur Dreamset.Viss notiek gan uz tīra imidža,gan uz backupa no nikolasa.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

Uzliku no jauna tīru OpenPli un menuška atšķiras no nikolasa versijas.Trūkst tāda opcija,kur pulkstenim apakšā var ieslēgt progresa joslu.Arī Mgcamdu no nikolasa nokopēju un ieliekot tīrā imidžā,man viņu neredz.Uzinstalēju alternatīvo softcam meneger un tur redz gan Mgcamdu,gan wicardu,bet nevienu nevar palaist.Wicards palaižas tikai no softcam iestatijuma.Pieļauju,ka priekš 4k ir vajadzīgs speciāls alternatīvais menegers.Toties izdevās uztaisīt backupu no tīrā OpenPli.

Link to comment
Share on other sites

Uz visiem imidžiem darbojas vecais labais Taapat emu menedžeris un HDD menedžeris. Emu failus ņēmu gis forumā .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
BrutalBrutal

Sveiki!

Ir nepieciešama palīdzība.

Ir : satelīts ar vienu galvu + VU+Zero.

Zero baros bites nets, uz doto brīdi nav datora kā tāda vietā, kur atrodas VU+ (vai maz dators ir nepieciešams?)

VU+ ir black hole.

Doma ir : darboties ar medu, lai viss notiek.

1, - kā vu+ pareizi nokonfigurēt vienā mājā, pēc tam aizvest uz otru māju, kur arī dzīvos un rādīs visu, kas rādāms, izmantojot medu.

  1. biju sācis ķimerēties ar bites netu un vu+, bet nevar saprast, vai maz kastei ir inets, kaut gan izejot pārbaudi tīkla iestatījumiem - viss ir zaļš, tobiš ir jābūt netam
  2. secinu ka neta nav - youtube neiet, radās tīkla problēma (youtube pagaidām, kamēr neatbrauks saregulēt antenu)
  3. nav ne jausmas ko tieši gala lietotājs grib redzēt, principā ir vienalga, ka tik krievu valodā.
  4. iekārta pirkta pult.lv - dīvaini, ka nekas vairāk pērkot netika izstāstīts, laikam baidās par medus tecināšanu.

Tad nu pa lielam, kas ir nepieciešams, lai es varētu savās mājās pieslēgt pie tv VU+Zero ar bites netu, caur savu datoru viņu sakonfigurēt kas nu ir konfigurējams(tipa m3u utt..) - sagatavot, pirms šķīvja grozīšanas un vest uz pastāvīgo māju, kur datora nav un nebūs pāris gadus. Būs tikai TV = VU+ = BITES NETS=medus.

 

2, - Ja izklausās, ka var ieiet auzās, labprāt uzklausītu kāda viedokli, vai redzētu cilvēku darbībā, kas to visu sakonfigurē (šķīvis + kaste) par godīgu atalgojumu. :)

 

**

Edit - gisclub papētīju, bet ir neskaidrs, kas tieši ir jādara, ar ko sākt un kam ķerties klāt...

Labots - BrutalBrutal
Link to comment
Share on other sites

Par medus konfigurēšanu skaties  pie dravinieka. Nav būtiski kur sakonfigurēsi, ies visur, kur būs nets. 

Par netu, vajag pie net konfigurācijas norādīt arī DNS serverus. 

Link to comment
Share on other sites

BrutalBrutal
Pirms 44 minūtēm , saf teica:

Par medus konfigurēšanu skaties  pie dravinieka. Nav būtiski kur sakonfigurēsi, ies visur, kur būs nets. 

Par netu, vajag pie net konfigurācijas norādīt arī DNS serverus. 

Par DNS var mazliet sīkāk?

Tas ir jādara pašā black hole, vai modemā, admin vidē?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu neko par black hole,esmu uzlicis openpli 4.versiju,esmu apmierināts.Protams,ir jau 6.versija.Tev tāpat vajadzīgs gan dators gan internets lai visu saliktu pa plauktiņiem...Lai sakonfigurētu šo kasti ir nepieciešamas dažas programmas piem.dcc,dotseting vismaz.Iesācējam,tur būs grūti,pats ilgi cīnijos,kamēr  apguvu.Man 2.tādas kastes,esmu apmierināts.

Labots - imiss
Papildināšana.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...