Jump to content

VU+ Zero


dsks
 Share

Recommended Posts

@lipka, tiešī tā pati problēma ar dvb-t draiveriem... varbūt iemetīsi linku uz ejošiem vai pieattačo šeit.

Paldies

Labots - mopy13
Link to comment
Share on other sites

Manam Vu+ Zero, laiku pa laikam pats pa sevi izlec infobar itkā būtu nospiesta OK poga varbūt kāds zin ka to novērst?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kaut kas saistīts ar infobāra parādīšanu, kad pēc epg datiem nomainās raidījums. 

Iestatījums atkarīgs no Enigma būvējuma - nav pa rokai VU, lai atcerētos un pateiktu, kur meklēt, bet gan jau domu saprati un atradīsi...

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā arī ir raidijumi mainās un info izlec.

Link to comment
Share on other sites

Ja Openpli imidžs: Menu-iestatījumi-sistēma-lietotāja interfeiss-rādīt infojoslu mainoties pārraidei-Nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

B7 jau atbildeeja

Labots - Edis7
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

>dsks. no e2,kas preciizi ir virsuu? 

Link to comment
Share on other sites

@Base 7, Imidžs Black Hole 3.01F tur diemžēl tādas izslēgšnas funkciju neatrodu

Link to comment
Share on other sites

Man BH imidžs bija virsū pirms kāda gada. Diemžēl vairs neatceros, kur tur varēja atslēgt. Pameklē iekš tiem uzstādijumiem.

Link to comment
Share on other sites

@Base7, paldies ka palīdzēji, viss nosslēpums ka bija jāieslēdz experta menu un tad ar parādījās vajadzīgās rindas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

varbūt kāds zin ka to novērst?

Vai tiešām tas traucē? Manuprāt kā reiz laba fīča, jo zini, ka sākas cits raidījums. 

Link to comment
Share on other sites

traucē gan, bet nu tas jautajums ir atrisināts

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Veči, vai kāds nepadalītos ar kanālu listi priekš Vu+ Zero uz 4,8E;13E;4W; 36E es savus pa dullumam izdzēsu a backup nav palikuši :(

Link to comment
Share on other sites

Tak noskenē, kur problēma?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

 

 

kanālu listi priekš Vu+ Zero

Vispār jau visām E2 kastēm kanālu sarakstu uzbūve ir vienāda. Tik neredzu jēgu meklēt gatavus.

1. Diezvai tunera settingi būs identiski taviem

2. Var gadīties atšķirības satellites.xml failā (piemēram Astra 4A 4.8° vai 4.9° )

3. Diezvai buķetes būs tavai gaumei sakārtotas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

1. Diezvai tunera settingi būs identiski taviem

Tas, protams, ir pielāgojams.

 

 

 

2. Var gadīties atšķirības satellites.xml failā (piemēram Astra 4A 4.8° vai 4.9° )

Jākopē kopā ar sat.xml un būs ok.

 

 

 

3. Diezvai buķetes būs tavai gaumei sakārtotas.

+1 Tas nu tiešām tā ir - katram sava gaume. 

Link to comment
Share on other sites

Nopirku sareklamēto vu zero bet godīgi sakot esmu vīlies! Salīdzinu ar savējo otro uztvērēju openbox s4+ pro.

 

* Openboxim ir web lapiņa опенбокс.рф kur ir instrukcijas, soli pa solim kā šo verķi noskaņot - daram pēc instrukcijas un viss notiek! Pieņemu ka arī vu un enigmai ir šādas instrukcijas, tomēr man neizdevās atrast un neviens no foruma biedriem arī neko neieteica, kaut prasīju!

* Vismaz vu zero tā normāli nevar izslēgt - standby režīmā cpu strādā, kaste pingojas, ar ftp var pieslēgties, smuki silst... Led diode deg visu laiku, nevar pateikt kādā režīmā ir kaste! Ko, nevarēja ielikt divu krāsu sarkans/zaļš diodi??? Slēdzu ārā ar slēdzīti, bet nu tā var failsistēmu nograut - tomēr maziņš datorinš. Kāpēc nevarēja normālu sleep režīmu uztaisīt nav skaidrs......


Vienu vārdu sakot - pačakarējos, palasījos krievu forumus un davedu savējo vu+ zero līdz lietojamam stāvoklim. 

Bet mans mērķis bija skatīties tv, ne čakarēties ar iekārtu!

 

p.s. Jā, rāda viasatam epg, ko openboxis nemāk.

Link to comment
Share on other sites

Nācās gan biku pačakarēties, bet uztaisiju pa jaunam moš kādam noderēs

4w;4,9E;13E;36E.rar

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā citi, bet Es satellites.xml vismaz reizi gadā atsvaidzinu, atzīmēju tikai vajadzīgos pavadoņus. http://satellites-xml.org/

 

Priekš 36E tas jau kādu laiku nav labākais variants.

 

Manuprāt Northwood ir uztaisījis labu programmiņu, kura izveidos satellites.xml parsējot lyngsat.com: http://gisclub.tv/programmy-utility/programma-dlja-obnovlenija-spiska-sputnikov-i-transponderov/

Saliekot pareizus uzstādījumus nebūs nepareizu un lieku transponderu.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Openboxim ir web lapiņa опенбокс.рф kur ir instrukcijas

Enigma2 ir pilns ar instrukcijām. Nav jāmeklē tieši VU+.

 

 

 

Vismaz vu zero tā normāli nevar izslēgt - standby režīmā cpu strādā, kaste pingojas

Jo standby režīmā var strīmot tv uz ķeļefonu un lejuplādēt torentus.

Tā diode ir ne pārāk daiļa Zero, bet manuprāt bija konfigurējama, lai strādājot nodziest, bet standby režīmā deg. 

Atradu - "Brightness can be controlled in Menu -> Setup -> System -> Display Setup" (attiecas uz blackhole)

 

 

 

Slēdzu ārā ar slēdzīti, bet nu tā var failsistēmu nograut - tomēr maziņš datorinš.

Nevar nograut, jo nav jau microsoft radījums - failsistēma ir tieši tam speciāli paredzētā, nevis ntfs... ;)

 

 

 

Bet mans mērķis bija skatīties tv, ne čakarēties ar iekārtu!

Tad tev slikts pārdevējs laikam. Es savējiem kastes atdodu jau sakonfigurētas un sagatavotas.


 

 

parsējot lyngsat.com
 

Diemžēl,  Lyngsat vairs nepaspēj puslīdz laicīgi sabakstīt izmaiņas (sevišķi pēc nesenajiem NTV+ notikumiem)


sat-xml Eutelsatam vispār neder, jo tur nav salikti eirāzijas stari bet gan papuasu stari, kas mums nav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

sat-xml Eutelsatam vispār neder

domā šo?

http://satellites-xml.eu/

esmu izmantojis visu laiku un vienmēr ir derējis. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Un ko tur izmantot? Lejuplādēt un tad ilgāk ņemties, lai padzēstu papuasu frekvences, kā ar roku sakopējot nu jau tikai padsmit +++ transponderus?... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

ilgāk ņemties, lai padzēstu papuasu frekvences

Neko nedzēšu, pofig, lai ir, man netraucē 

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Sveiki. Kāds ir mēģinājis uzlikt jauno updeitu open pli no 1.08.2016? Epg latviešu kanāliem ir palicis bez burtiem ar mīkstinājuma zīmēm un garumzīmēm

Link to comment
Share on other sites

Es speciāli pievērsu tam uzmanību, bet man tādu problēmu nav.

Jebkurā gadījumā tas tuvākā laikā tiks salabots.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiki! Varbūt kāds var līdzēt ar padomu,ka palaist MgCamd 1.38 ? 

Pāršuju uz 3.0.2 Black Hole versiju,caur tuneri paņem MgCamd 1.38 ipk failu ... itkā smuki uzinstalējas,bet kā tālāk viņu piestartēt ?

 

Ir saprotams,kā pēc tam šaringu konfigurēt , bet šobrīd tikai šo MgCamd neizdodas piestartēt :)

 

Paldies

 

Vu+ Zero

Link to comment
Share on other sites

Tas ir darīts,bet tur neparādas/nepiedāvājas MgCamd ( kā agrāk ) ... mēģināt kādu citu versiju instalēt ?

 

p.s.

 

iespējams kādam ir kāda strādājoša pieejama ?

Labots - dsks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sveiki! Varbūt kāds var līdzēt ar padomu,ka palaist MgCamd 1.38 ? 
 

Nekā.

Mgcamd ir vakardiena - aizmirsti to. Vai nu oscam vai wicard.


Tikai nevajag to pārlāpīto oscam-ymod ņemt... 

Link to comment
Share on other sites

MGcamd 1.35a lieliski strādā uz BlackHole.

Ņemt vajag visu turpat no viņu foruma.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

ok,pamodelēšu ar vairākām versijām ... sliktākajā gadījuma jāmet atpakaļ 2.1.7 BH un 1.38 kas savstarpēji nekonfliktēja :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

MGcamd 1.35a lieliski strādā uz BlackHole.
 

Ne vairs ilgi, jo lido ārā ik pa laikam skatoties krievus no jaunā identa, kas būs visiem jau oktobrī.

 

 

 

Un tad kādu Oscam versiju meklēt ?
 

Svaigāko, kas panelī pieejama. 

 

Nopietni, iesaku paskatīties un palasīt par wicard - nav nemaz tik sarežģīti un viss funkcionē ļoti labi.


 

 

Wicardd 1.19
 

Super apkopojums, tikai defaultais konfigs sātanisks ar filtriem un vājprātu visiem planētas operatoriem. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...