Jump to content

VU+ Zero


dsks
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Neliela problēma.

 

Problēma sekojoša: ir vu+zero, vu+ zero 4k un uz tiem medus tek caur wicardd ( uzlika veikalā ), bet vēl vienam tecēja caur mgcamg, bet tagad negrib tecēt. Tādēļ ir doma arī trešajam uzlikt wicardd. Ir vu+ zero, BH.  Kāds var pateikt, kā tas darāms, vai arī kur varētu izlasīt instrukciju.

Link to comment
Share on other sites

Tev to vajag? Es principā tos mēslus vairs neskatos, kaut arī rāda. Biju uzticams čto gde kogda fans kopš bērnības, tagad ignorēju, nafig.

Link to comment
Share on other sites

Pats visu atradu un uzliku. 

Pārējiem ignorēt iepriekšējo postu.

Tas ne man 🙂 , bet radiniekam. Viss aizgāja un rāda . Paldies

Link to comment
Share on other sites

biomass979
14 hours ago, aoma said:

Tev to vajag? Es principā tos mēslus vairs neskatos

Tu par lv Televiziju,piekrītu tur tiešam rād mēslus! 😜😆No viena grāvja otrajā!

Labots - biomass979
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pacelšu vecu tēmu.

============

Jautājums tiem, kas vēl izmanto sat uztvērējus un  kam ir uzlikt plugins IMDB, kurš lauj skatīties filmu aprakstus un treilerus. Sakiet, jums arī mēģinot skatīties jebkuru filmu treileri, video iet saraustīti?

 

Link to comment
Share on other sites

Vakarā notestēšu

Pirms 21 minūtēm , base7 teica:

Pacelšu vecu tēmu.

============

Jautājums tiem, kas vēl izmanto sat uztvērējus un  kam ir uzlikt plugins IMDB, kurš lauj skatīties filmu aprakstus un treilerus. Sakiet, jums arī mēģinot skatīties jebkuru filmu treileri, video iet saraustīti?

 

Bet man ir vu+zero 4k 

Labots - gromix
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pats es neizmantoju IMDB, nezinu kāds Tev imidžs un no kurienes IMDB plugins, bet jaunākām versijām treileru skatīšanai vajadzētu izmantot pluginu YTTrailer.

Iesaku paspēlēties ar maksimālo video izšķirtspēju pluginā YTTrailer.

Tas varētu ietekmēt ne tikai izšķirtspēju, bet arī arī youtube video formātu kādu atskaņo uztvērējs.

Link to comment
Share on other sites

Bļin, esmu sajaucis tos pluginus. Ir virsū plugins TMBD (versija 8.6). Noklusētais meklētājs kinopoisk.ru (bet arī themoviedb.org tas pats).

Imidžs ir Openli 8.1.  Ar YTTrailer it kā viss kārtībā. Tā saraustītā atskaņošana sākās jau pirms vairākiem mēnešiem.

https://gisclub.tv/avtorskie-plaginy/plagin-tmbd/1485/?PHPSESSID=g4kbvj0khgdr8td2p2t102skr4

Link to comment
Share on other sites

Negribas iedziļināties, bet man ir aizdomas, ka neatkarīgi no meklētāja treileri tik un tā tiek atskaņoti no youtube.

TMBD plugina iestatījumos vajadzētu būt punktam lai iestatītu TmbdYTTrailer, kur savukārt ir maksimālās izšķirtspējas iestatījumi.

Tomēr pieņemu, ka ja TmbdYTTrailer TMBD plugina sastāvā nav ilgu laiku atjaunināts, tam būs problēmas ar uz enigmas strādājošu video saišu nodrošināšanu.

 

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini pēdējo versiju no Dimitrija https://github.com/Dima73/enigma2-plugin-extensions-tmbd/blob/master/enigma2-plugin-extensions-tmbd_8.4_all.ipk

 

Viņš Youtube kodu ik pa laikam atjaunina no mana youtube plugina.

 

Atvaino, nupat pamanīju, ka tur ipk fails ir 4 gadus vecs.

Atinstalē esošo un uzstādi pluginu on fīda. Tur vajadzētu būt jaunākai versijai no Dimitrija.

Lai gan redzu ka arī Youtube kods Dmitrijam ir atjaunināts 2021. gada 2. janvārī, kas varētu nozīmēt ka netiek izmantoti aktuālie formāti.

 

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Skaties labojumus manā komentārā.

Uzstādi no Openpli fīda.

Ja no fīda nestrādās sazināšos ar Dimitriju.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

@Taapattikko uzstādīju no fīda.

Vispirms izmeta /etc/host.conf:line3:bad command DNS 62.176.15.100, bet viss uzinstalējās. Plugina versija 8.6. Taču joprojām treileri iet tā kā palēninājumā.

1 stundu atpakaļ, Taapat teica:

TMBD plugina iestatījumos vajadzētu būt punktam lai iestatītu TmbdYTTrailer, kur savukārt ir maksimālās izšķirtspējas iestatījumi.

Uzstādījumos nomainīju no vislielāķā (1280x720) uz vismazāko (854x480). Tagad ar skaņu viss kārtībā (neraustās kā palēninājumā), taču video joprojām bremzējas. Nē, nu jau var iztikt.

Link to comment
Share on other sites

Atarhivējam, plugina mapē (/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/TMBD) nomainām abus failus YouTubeVideoUrl.py un compat.py, pārstartējam enigmu un mēģinām.

Vajadzētu visam rādīt bez raustīšanās.

TMBD_youtube.zip

Labots - Taapat
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...