Jump to content

VU+ Zero


dsks
 Share

Recommended Posts

 

 

Ne vairs ilgi, jo lido ārā ik pa laikam skatoties krievus no jaunā identa, kas būs visiem jau oktobrī.

Paldies par info!

A no kurienes vislabāk wicardd priekš melnā coķa ņemt? Ir kādas specifiskas revizijas?

Link to comment
Share on other sites

A no kurienes vislabāk wicardd priekš melnā coķa ņemt? Ir kādas specifiskas revizijas?

Ņem to, ko jau biedrs wilz ielika - tur ir ipk katram enigmas paveidam.

Principā, tev vajag svaigāko, kas arī tika dota...

Konfigu palasi, apdomā un izmet visu lieko. Konfigs zem tipiskā - /etc/tuxbox/config/wicardd.conf

Labots - Bruketajs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vu+ Zero līdz mēneša beigām, Lizuma ielā par 99,-

Viņu cenas on-line redzamas kaut kur? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Domāju, Lizuma ielas bij. Yotu, jau pamatā visi šejienieši zin... ivo, cenas viņi biežākiem pircējiem atsūta...

Zinu, zinu, tāpēc arī jautāju vai cenas kaut kur ir redzamas. Tajā pdf-ā jau redzama cena 104 nevis 99 ēriki. 

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Sveiciens! Nepieciešams padoms.

darbību secība sekojoša:

novilku wicardd ipk priekš open pli, no fleškas iedzinu aparātā,viss nostājās korekti.Tad caur ftp ieliku config failu - viss strādā...:)

Atjaunoju open pli no fīda,restartējās un arī viss strādā.

Problēma ir tajā, ka daļu kanālu no ntv rāda 4:3 ar melnajām malām(lielākā daļa no tiem ir krievu pašu kanāli.Piemēram tnt,pjatnica,ctc u.t.tTajā pašā laikā match tv , vai kaut kas no sky uk viss iet kā vajag - 16:9

Setingos ir opcija ko var pamainīt - kā attēlot 4:3,mainīju iespējamos variantus, bet nekas nemainās.

Kur meklēt vainīgo:)?

paldies jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

Vainu meklēt šķībajos vuplus draiveros.

Vuplus uztvērējos draiveris mpg4 kanāliem nedod informāciju ka kanāls ir 4:3 nevis 16:9, tāpēc enigma nepārslēdz pareizu attēlu malu attiecību.

Citiem ražotājiem šāda problēma nepastāv.

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

16:9 uzliku kā leterbox

4:3 uzliku tikai maštaabs(menu ru valodā)

 

Tagad ir pa visu ekrānu

Link to comment
Share on other sites

Es vairs neatceros precīzi, bet uzliekot 16:9 mērogt, problēmas bija vai nu skatoties filmas, vai citos kanālos.

Gisklubā part to bija ņemšanās pēc tūlīt pēc tam, kad daļu kanālu NTV nomainīja uz mpg4.

 

 

 

Kā lūdzu? Moš uzreiz uz "pareizo" DM nomainīt?

Es nevienam nesaku, ka vajag mainīt uztvērēju.

Es zinu, ka vuplus uztvērējiem ir problēmas ar attēla malu attiecību gan sat kanālos, gan atskaņojot media failus.

Viņiem pat visos uztvērējos pults draiveris nestrādā normāli.

 

Cik es zinu, šādas problēmas nav citos uztvērējos, un te es nerunāju tikai par drīmboksiem.

Redzot cik pārdomāti ir kommiti oficiālajā vuplus gitā, kā arī to, ka liekas viņi pārslēgušies uz solo4k, es esmu pārliecināts, ka vuplus neko nemainīs.

Link to comment
Share on other sites

Problēmas ar dažiem NTV kanāliem bija ne jau VU+ dēļ, bet gan "talantīgo" NTV darbinieku dēļ, kas paņēma 4:3 bildi, ielika 16:9 kadrā, pielika kanāla logo un lūdzu... skatieties...

Manā zināšanā esošajā VU+ parkā nevienam no pārsimts aparātiem nav nekādas tā rakstura problēmas bijušas - pie sakonfigošanas ieslēdzam mērogošanu un miers.

Kas attiecas uz VU+ programmeru uzvedību gitā - neko darīt, ne katram ir dots daudz sajēgt un ja dēļ tā mans uztvērējs nemaksā kā DM, man tas der.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja citi uztvērēji neatpazītu ka šie kanāli ir 4:3, tad es arī vainotu tikai NTV, bet citi uztvērēji atpazīst un māk to norādīt.

Es negribu teikt ka vuplus ražo sliktus uztvērējus. Jo vairāk iedziļinās, jo vairāk lien ārā visādas dīvainības kuras ražotāju neuztrauc.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja citi uztvērēji neatpazītu ka šie kanāli ir 4:3, tad es arī vainotu tikai NTV, bet citi uztvērēji atpazīst un māk to norādīt. Es negribu teikt ka vuplus ražo sliktus uztvērējus. Jo vairāk iedziļinās, jo vairāk lien ārā visādas dīvainības kuras ražotāju neuztrauc.
 Nu kas tad vainīgs ka tu neproti nokonfigurēt bildi. Kā tieši man pašam ir VU+ un viss iet normāli pa visu ekrānu. Tāpat arī pārējiem man zināmajiem cilvēkiem kuriem ir šie aparāti viss iet griezdamies
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja krievu valoda nav sveša, var palasīt pāris lappuses sākot no šejienes: http://gisclub.tv/ob...7668/#msg427668
 

Palasīju un pamēģināju dažus viņu pieminētos uz pāris uztvērējiem - Zero un Solo ar attiecīgi svaigāko BH un VTI - nekā tāda nepamanīju. Varbūt pie vainas konkrētā Openpli versija, bet neticās. Ievēroju, ka ir dīvainības ar VH1 Classic - 4:3 saturs, 16:9 video streams un tipiskais komponējums ar 4:3 iekš 16:9. But nu VH1 ir tāda nianse, ka tiek raidīti klipi no laika, kad 16:9 nevienam prātā nenāca... 

Link to comment
Share on other sites

Piemēram salīdzinu kā strādā Дом Кино no 12284R.

Solo2 viņu nosaka kā platekrāna un lieto 16:9 iestatījumus.

Zgemma H.S nosaka kā 4:3 un attiecīgi lieto 4:3 iestatījumus.

Cik esmu lasījis citu ražotāju uztvērēji arī māk noteikt, ka kanāls ir 4:3.

 

Pievienojot kodā papildus print logam, var redzēt šādas vērtības nāk no draivera.

 

Personīgi es šos kanālus sevišķi neskatos, man netraucē ka mērogo 16:9, tādēļ man ir vienalga, bet tas neatceļ faktu, ka vuplus draiveris nemāk pareizi noteikt malu attiecību mpg4 kanāliem.

 

P.S.

Es mēģinu uz OpenPli. Var jau būt, ka uz BH un VTI ir savādāk, bet kaut kā negribas ticēt.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

 Дом Кино it kā normāli rāda. Varbūt ne katru dienu šiem gļuks.

Teorijā nekāds draiveris nevar video streamu padot kā nepareizo formātu, tā teikt. DVB pamati, kā nekā... 

Link to comment
Share on other sites

Un mainot 4:3 iestatījumus tev mainās Дом Кино attēla malu attiecība, vai tomēr jāmaina 16:9?

Draiveris strīmā neko nemaina. Darveris enigmai dod informāciju par attēla izmēriem un malu attiecību: https://github.com/OpenPLi/enigma2/blob/14e5f3de4a05bef45052eb7a30bddae63d66fa24/lib/dvb/decoder.cpp#L568

No šīs informācija enigma maina attēla iestatījumus.

Vuplus dod informāciju ka attēls ir 16:9, tādēļ nestrādā 4:3 iestatījumi.

Link to comment
Share on other sites

Man ir tā, ka ja ieslēdz kādu kanālu, kura malu 4:3 attiecību uztvērējs nosaka pareizi (piemēram viasata RenTV), viss sāk darboties pareizi, bet kā pārstartē, atkal jāieslēdz tas kanāls. VTi image, Vu SoloSE.

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Paņem no Serogas un viss ripos!!!


Kamēr nesakārtosi softcam tur nekas neripos...


Labi kādus pavadoņus skaties,kas nav skaidrs???Liec openpli 4 labi darbojas es apmierināts...Korekcijas jāveic pašam ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uz Vu+zero novēroju tādu ainu.Atjauninot OpenPli programmatūru,kanāls Detektiv.tv no 36e slēdzas ar aizturi,ar tādu kā nelielu restartu.Un no Detektīva slēdzot uz citu,tas pats.Pirms atjaunināšanas,viss slēdzas labi.Pārbaudiju 2 X.

  Pagaidām atstāju vecāku versiju,jo jaunajā nekā vairāk par bootlogo un ekrāna saregulēšanu neredzu.

  Vēl pajautāšu par HDMI cec saderību ar televizoriem.Ir ļoti retas reizes,kad dekoderis spēj izslēgt,ieslēgt televizoru.Runa iet par tiem TV,kuriem ir tas atbalsts un vai tas būtu atkarīgs no paša TV,vai tomēr no E2 iestatijumiem.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Bruketajs
pirms 15 stundām , mazais teica:

Vai kāds zin, kur rīt Rīgā nopirkt VU+ Zero?

Unisat (avers.lv), Pultex nu un pie trakajiem Yota un kaut kādiem mazveikaliem, bet labāk jau pa tiešo pie tā paša Unisata. Ja nemaldos, Unisat arī izvadā reizi nedēļā pa Latvijas nostūriem, tikai nezinu vai pa visiem, bet gan jau ka Jēkabpils toč ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies par info. Biju Rīgā, bet laika meklēt VU+ Zero nepietika. Un izkatās ka vecais uztvērējs ( GM 990 klons) vēl tomēr nebūs noklājies.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Tagad,kad ir jauna OpenPli 6ā versija,noteikti tiek likta un lietota.Labu gribēdams uzliku arī paziņam,bet tad saņēmu ziņu,ka neapmierinot Youtubes variants.Iepriekš esot bijis labāks.Tad nu tagad lasu un rokos pa internetu meklējot to otru (veco) youtubes variantu,bet neatrodu.No fīda arī nepiedāvā.Uzlieku atpakaļ veco OpenPli4 un tur ir un iet abi varianti.Pluginos viņš uzrādās kā Yotube TV.Tad no 4ās versijas,extension mapes izcēlu Yotubes mapi un iekopēju 6ajā,bet iznākums nekāds.Kā man uz OpenPli6 dabūt to Yotube TV variantu?

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Kaste Vu+zero - vai ir vajadzība pāriet uz open pli 6 no ceturtās versijas?

Kādi plusi un kādi mīnusi? Forumos ir dažādi viedokļi - kam iet , kam nē. Visādas papildus fīčas(multivide,youtube..)nav aktuāli,pamata funkcija sat tv signāla baudīšana.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ja pašlaik strādā, vai ir vērts mocīt sevi un kasti?

Protams, var noņemt flashojamu backupu un atgriesties, ja nesanāk, bet nopietni - nav jāremontē tas, kas nav sabojāts. 

Link to comment
Share on other sites

Jā Vu+zero.Patīk tas,ka zem info es redzu ip adresi,HD Night skins,tāds smalkāks,boot logo tīri nekas.Krievu forumos raksta.ka esot šustrāks.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
aivarsvelves

Jautājums. Šobrīd ir uzlikts  openpli-6.0-release-vuzero-20171008

Esmu pamanījis ka jau kādu mēnesi nav iespējams uzlikt jaunākos updeitus un arī no fīda caur kasti nav iespējams novilkt pluginus - saka ka atjaunojumi nav pieejami, savukārt lejuplādējot jebkādus pluginu rāda sekojošo - wget:server returned error:http/1.1 404 not found.

Ir pieejamas jau stipri jaunākas 6.0 versijas un arī 6.1 RC jaunumi.

Vai ir kāds plugins ko kā ipk failu var caur ftp palaist lai upgreidotu esošo open pli versiju? Var kāds padalīties?

Backup it kā ir sagatavots, bet negribās nest visu nost un likt par jaunu - atkal settingi,visas papildus lietas no jauna....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , aivarsvelves teica:

iespējams uzlikt jaunākos updeitus un arī no fīda caur kasti nav iespējams novilkt pluginus - saka ka atjaunojumi nav pieejami, savukārt lejuplādējot jebkādus pluginu rāda sekojošo - wget:server returned error:http/1.1 404 not found.

Apskaties uztvērēja tīkla uzstādījumus. Norestartē viņa tīklu un uztvērējam IP adrese ir pieškirta? 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...