Jump to content

VU+ Zero


dsks
 Share

Recommended Posts

Pirms 53 minūtēm , Aphopis teica:

Jums youtubetv darbojas

Ja domāts uz parastā Zero,tad cik man zināms nē!Viņa tika salabota priekš 4k uztvērējiem!!!

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Sveiki!

Jautājums pēc palīdzības.  Uzliku Open pli 7.0. saliku visus konfigus kā  bija iepriekš. rezultāts - 36 grādi rāda, pārējie 5 satelīti melna bilde (brīvie kanāli iet). bilde ar setingiem uz 23 grādiem. Jautājums - kas ir ne tā uzlikts? Bet ja brīvos rāda, tad it kā šie settingi ir ok. tad kāpēc nerādā pārējo 5 satelītu saturu?

 

IMG_20190125_192902.jpg

Labots - aivarsvelves
papildināts
Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Pirms neilga laika dabūju pāršūt savu vu+ zero. Bekaps nebija. Jāliek viss pa jaunam. Nevaru vairs atrast ntv+ kanālus.

Kļūda iestatījumos? 

 20190129_205937.thumb.jpg.0e8419d7db9ff471e5e7e369c6411afa.jpg20190129_210041.thumb.jpg.7e2dcc34b1b6b904e08fe84984419831.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 3 minūtēm , zariini teica:

DiSEqC nav?

Nav.

Labots - raimix
Link to comment
Share on other sites

Ja meklē manuāli ar tādiem transpondera parametriem, kā otrajā skrīnšotā, tad manuprāt tur neviens ntv+ kanāls nav.

Paskaties piemēram lyngsatā pareizos parametrus ntv+ paketes kanāliem.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , base7 teica:

Kur bija problēma?

Pamainīju transpondera parametrus pēc lyngsat.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram OpenPLi satellites.xml tiek automātiski regulāri ģenerēts no lyngsat, tādēļ pašam nekādi faili nav jāmaina.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Priekš speciem mans jautājums varbūt liksies smieklīgs,bet runa ir par Alternatīvo SoftCam pārvaldnieku.Oriģināli novelkot no fīda kadu no EMU,tie sastājas usr/bin,bet,ja es tos gribu palaist caur Alternatīvo SoftCam Manageri,tad es tos EMU lieku iekš var/emu un it kā viss darbojas.Vai ar to pietiek,vai vēl kaut kas kaut kur ir jāieliek?Kaut kad iepriekš Taapat minēja"Ja gribi izmatot pluginu lai startētu emulatorus ar skriptiem, tad plugina iestatījumos emu mapi norādi kā /etc/init.d.".Kas ir skripti un ko nozīmē emu mapi norādīt kā /etc/init.d?

Link to comment
Share on other sites

Taapat

Ar to pietiek.

Protams emulatoriem vajag arī konfigus attiecīgā mapē.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pārsvarā pieturos pie wicarda un tur viss ir vienā config mapē.Mani tikai mulsināja tas,ka pirmo reizi palaižot medu,tas netek un tad ar bubina palīdzību un "buramvārdiem" tas tomēr sāk darboties,tādēļ arī te vaicāju.

Link to comment
Share on other sites

Taapat

Ja tev emulatora ikona ir zaļa, tad emulators strādā.

Ja uzreiz netek medus, skaties konfigus vai jautā medus devējam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Labudienu. Cīnos ar zero4k nekadi nevaru palaist Wicard varbūt kads var padalīties ar emulatoru. Pirmā kaste ar kuru netieku galā .Open Black hole image

 

 

Labots - osis2
Link to comment
Share on other sites

Labudienu. Velreiz es tur visadus iznegināju bet nu nekadīgi tad varbūt vari padalīties kā caur to enigma2-plugin-extensions-levi45multicammanager var dabūt datus iekšā ja izman tādu

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jurkins19702

16130493800141721984023.thumb.jpg.ee854345a1f46f02903be3ca4a9b390d.jpgSveiciens.Mans sat uztvērējs Vu+UNO  Blach Hole apstājas pie strarting gui un tālāk nekas nenotiek.Ko iesakat darīt?

Pirms 3 minūtēm , jurkins19702 teica:

16130493800141721984023.thumb.jpg.ee854345a1f46f02903be3ca4a9b390d.jpgSveiciens.Mans sat uztvērējs Vu+UNO  Blach Hole apstājas pie strarting gui un tālāk nekas nenotiek.Ko iesakat darīt?

Atjaunināju caur internetu un pārstartējot nekas nenotiek tālāk.

Link to comment
Share on other sites

No interneta atjaunināt vienmēr pastāv liels risks. Pašam gan ir Solo 2, bet gan jau, ka princips līdzīgs. Es iemestu fleškā strādājošu imidžu, un mēģinātu startēt no tā.

Link to comment
Share on other sites

 Caur internetu nevajag atjaunināt.

Pirms 42 minūtēm , jurkins19702 teica:

.Ko iesakat

Caur flešku atjaunināt/pāršūt.  Atslēdzam VU+ no elektrības, piepraužam flešku, slēdzam VU+ iekšā un turam nospiestu ch+ pogu.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2021.02.11. , 15:17, jurkins19702 teica:

Vu+UNO  Blach Hole apstājas pie strarting gui un tālāk nekas nenotiek.Ko iesakat darīt?

Neko lieku. Mācīties! Vispirms iemācīties ievietot korektus E2skrīnšotus :)  putni.jpg

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Sveiki!

Ir iegaadaats vu+ turbo SE tuneris prieksh virszemes tv. Meegjinu iedarbinaat kopaa ar BlackHole 3.1.0 (meegjinaaju arii ar OATV 7.0 imidzhu) bet nesanaak atrast kanaalus, Raada ka meklee bet atrod 0 kanaalus. 5V antenas barosha ar ir iesleegta, bet nekaa. Izskataas ka meklee bez 5v baroshanas un taapeec nevar atrast. Domaaju ka antena vainiiga, bet nee, jo pameegjinaaju uz Amiko tur aizgaaja kaa iesleedz antenai 5V .

Link to comment
Share on other sites

Neatceros kā bija ar citiem imidžiem, bet ar Openpli nav nozīmes, 5v ieslēgts vai nē (pārbaudīts ar istabas antenu).

Ja neskanē kanālus, problēma kaut kur citur uzstādījumos. 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt pamēģināt meklēt pa vienai frekvencei rokas režīmā? Ja tas puļķis tiek atpazīts, tad jau visam vajadzētu iet.

Link to comment
Share on other sites

Mekleeju pa 1 frekvencei, gan manuaali, gan auto tik un taa neatrod. 

Blackhole it kaa atpaziist pulkji, tik raksta unknown frontend. 

Openpli vispaar neatpaziist pulkji, tikai Openatv un BH.

Vakar no riita pameegjinaaju, kad bija ap -4 graadiem, tad atrada tikai briivos kanaalus, bet arii signaala liimenis knapi 10% un skatiities nebija iespeejams. Vakaraa jau pa tuksho.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, makals teica:

Mekleeju pa 1 frekvencei, gan manuaali, gan auto tik un taa neatrod. 

Blackhole it kaa atpaziist pulkji, tik raksta unknown frontend. 

Openpli vispaar neatpaziist pulkji, tikai Openatv un BH.

Vakar no riita pameegjinaaju, kad bija ap -4 graadiem, tad atrada tikai briivos kanaalus, bet arii signaala liimenis knapi 10% un skatiities nebija iespeejams. Vakaraa jau pa tuksho.

Šķiet, ka ar barošanu antenai kas nav kā vajag. Testeris nav ,lai nomērītu vai tur vispār tie 5V nāk ārā?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Māšuks teica:

Šķiet, ka ar barošanu antenai kas nav kā vajag. Testeris nav ,lai nomērītu vai tur vispār tie 5V nāk ārā?

Antena straadaa perfekti.

Pieliku Amiko uztveereeju un ar to antena straadaa, iesleedzot 5V visu atrod, bet liidzko baroshana ir atsleegta taa tas ar neko neatrod. 

Liekas ka jaunais pulkjis it kaa neiesleedz 5v prieksh antenas.

Nezinu, vrb kaads draiveris veel jaanovelk.

Link to comment
Share on other sites

es teiktu ka antena beigta, brīvajiem stiprāks signāls tāpēc tos noķer. pārbaudi antenu, pamēģini citu pieslēgt. man uz jumta bija vtv antena ar daudzām plānām metāla/alumīnija plāksnītēm, kuras vārnas plēsa ārā, bet no attāluma nevarēja saprast jo antenas mugurkauls bija redzams, lēnām sāka samazināties un lēkāt kvalitāte, līdz gandrīz vispār pazuda. Zem openpli caur plugins/download plugins/drivers jāliek konkrētā tunera modeļa draiveri.

rezume: ja vu+ atrod tuneri un neskenē kanālus vainīga antena.

Link to comment
Share on other sites

atstaaj Amiko piesleegtu paraleeli, caur power bypass spliteri,

tad antena tiks pabarota un signaals tiks abiem eedaajiem

Link to comment
Share on other sites

Man ar tāds puļķis un varu apstiprināt 5V vins nedod ārā izlidzejos ar biedra @saf ieteikto risinājumu 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...