Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

 

 

Device managerī viss smuki, bet audio neiet.
Man atkal ar audio ir kaut kāda mistika jo visu laiku ik pa laikam man uzrādās kad esmu pievienojis austiņas un pēc brīža atkal atvienojis... 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja būtu uztaisīts kaut kas līdzīgs windows 7 tikai ar windows 10 ātrumu es divreiz nedomātu!

Joptv, tač uztaisīja tev 10, līdzīgu 7. Izņēma tās atšķirības, kas bija 8. Tik klāt nāca visādi labumi. Nu nepatīk tev tie labumi, ko tu vēl nepazīsti, aizvāc viņus prom no acīm. Vēlreiz, nekas diži nav mainījies no 7 laikiem, pa sīkumiem var daudz labu lietu atrast, bet lielās fiškās, tas pats.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādi tev vispārīgie kontrolpaneļi? Ir kontrolpanelis precīzi tāds pats gan 7, gan 8, gan 8.1, gan 10. Tik uz 8, 8.1, 10 ir vēl Iestatījumi, kur var izdarīt visu (gandrīz visu), ko uz kontrolpaneļa. Vienīgi, ievēroju, ka uz 10 nav kontrolpanelī vairs Windows Update, tas ir vienīgais, kas pazuda. Citādi, daries, ko vajag 10tajā. Kontrolpanelis, toč, nav arguments 10 nolikšanai.
Nu ir septītais ērtāks tur pat salīdzināt nav ko ja man būtu planšete es noteikti lietotu tieši w10! Bet uz pc labāk turos pie W7! 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā jums pēc upgrade bija ar draiveriem?

Neesmu vēl pētījis, bet ir ķeršanās. Domāju, ka draiveri. Manam laptopam, piemēram, caur WIFI automātiski nepievienojas tīklam, kad ieslēdz. Nevajag sacerēties. Vienmēr OS sākumā visādas nepilnības ir bijušas, nebūs 10 nekāds izņēmums. Ar laiku būs viss bumbās. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā kā updatus nevar izslēgt, nāksies krāmēt 7pro un tad atkal win8 uz lapša.

 

Kāpēc jāmoicās? Win 10 var atinstalēt un tiksi atpakaļ pie vecās sistēmas. Protams, ja neesi dzēsis uninstall infu :) Pats gan neesmu rollbacku veicis, dažiem pēc rollbacka vecais windulis gļuikojot... 

 

Ja man nepatiks Win 10 - pirms installa uztaisīju sistēmas image uz ārējā HDD... ja vajadzēs, varēšu fiksi "atjaunoties" :)

Link to comment
Share on other sites

intervall

Conexant. Pēc apdeitiem aizgāja.

Tagad domāju, kad brīvāks laiks būs taisīt clean install un nevaru izdomāt kā - uz doka vai bez doka. Jo upgrade tika veikts uz doka - ka nesanāk, ka neaktivizēsies   :D

Jāpatestē, varbūt beigās kkas nestrādās kā vajag. Tomēr vecs kraps tas ķepļeps - x200s.

 

Kopumā iespaids ļoti labs. Par brīnumu, visi devaiši strādā godam, pat 3g modems. Neko lieku pat neisntalēju klāt, jo pēc upgrade visi softi palikuši un darbojas bez bugiem, pagaidām.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Par dizainu pareizi saki. Mode tagad tāda. Tas ne tikai Windowsā parādās, ļoti daudzās jaunajās programmās tā notiek. Labs piemērs - Adobe Reader vecais un jaunais.

Link to comment
Share on other sites

Par dizainu pareizi saki. Mode tagad tāda.

Mode vai Nemode tas viss ir piespiedu kārtā gribi vai negribi būs tev flīzes utt...  Windows 10 netiks līdz Windows 7 tieši deļ sava slikti pārdomātā interfaisa!

Tagad arī my computer kaut kur ir nozudis jo tālāk jo dziļākā purvā...

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Kur Win 10 var redzēt flīzes? :) Ja neskaita grāpstekrāna/planšetes režīmā... Ja kas - pats lietoju Windows Phone - dizains priekš manis ir perfekts. Patīk daudz labāk par citām OS.

 

Par Win 10 dizainu desktopam gan piekrītu - ļoti pietrūkst 3D caurspīdīgie logi... Labi, ka izdevās ierubīt slēpto tumšo krāsu shēmu, tagad Win 10 ir lietojams... :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tagad arī my computer kaut kur ir nozudis
  Turpat, kur pazuda jau W7, W8, W8.1. Tiem visiem jau bija opcija Change desktop ikons, kur vari salikt ko vēlies un tā ir arī W10.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uz katru no šīm labā peles poga un aizvāc, nebūs viņas tur vairāk :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Tagad arī my computer kaut kur ir nozudis jo tālāk jo dziļākā purvā...

Tagad ir "This PC" 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un to This PC var nopinot uz startu. Varbūt kāds vēl nav pamanījis, bet uzspiežot uz "Start" kvadrāta peles labo pogu, var ātri tikt dažām ierastām lietām ātri klāt.

Labots - ggg97
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt kāds vēl nav pamanījis, bet uzspiežot uz "Start" kvadrāta peles labo pogu, var ātri tikt dažām ierastām lietām ātri klāt.

Lūk, šī fīča nav uz W7, parādiet to W7 uz mūžu lietotājiem, cik viņa ir ērta, vienalga viņi teiks, W7 labāk, tāpēc, ka tur tādas lietas nebija.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Tagad arī my computer kaut kur ir nozudis jo tālāk jo dziļākā purvā...
Iestatījumi > Personalizēšana > Dizaini > Darbavirsmas ikonu iestatījumi - un tur atķeksē "Computer" vai "This PC" vai "Šis dators" (es parasti pārsaucu par Computer), un būs ikona uz desktopa, kurai pietam vēl ar labo uz properties varēs redzēt Sistēmas properties.

 

 

 

Lūk, šī fīča nav uz W7, parādiet to W7 uz mūžu lietotājiem, cik viņa ir ērta, vienalga viņi teiks, W7 labāk, tāpēc, ka tur tādas lietas nebija.
Šitas ar viens no maniem favorītiem, jau kopš Windows 8. Tāpēc arī neliku tur tos Classic Shell un visus tos, jo tad tā opcija pazuda. Un vēl labā lieta ir Task view (Win+Tab), it īpaši, ja kādi 20+ logi atvērti 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

It kā izlasīju visu tēmu, bet tā arī nesapratu vai man, mēģinot apgreidoties, vienīgajam parādās "The CPU isn`t supported".

Procesors i3 2100. 

Tas ir kaut kāds gļuks, vai arī nav lemts notestē w10?

Vai variants ar ISO varētu atrisināt problēmu?

Labots - error35
Link to comment
Share on other sites

intervall

@@error35,

Kad liku savu "upgrade" , lasīju sava laptopa mājaslapā, ka sandy bridge procesori u.c. netiek atbalstīti, tā, ka nav brīnums.

 


The following configurations are NOT supported:

  • Intel 2nd generation Intel® Core™ processors (Sandy Bridge)
  •  
  • Intel 4th generation Intel® Core™ processors (Haswell) for 32-bit OS configurations
  •  
  • Intel 5th generation Intel® Core™ processors (Broadwell) for 32-bit OS configurations
Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Tak kā vienmēr paies ~ 2gadi kamēr jaunais vindulis beigs sūkāt knupīti, beigs pļū-tīt autiņos un nostāsies pats uz savām kājām.

Tā vienmēr ir bijis un tā vienmēr būs.

 

Šobrīd MS ar publiski pieejamo Win 10 vienkārši vāc free testētāju komandas visās pasaules malās kas ziņo par bagiem....

 

Par piemēru, - es kā biznesa lietotājs apgreidošos, man pēkšņi kkas neies, darbs apstājas, zaudējumi, a kas tos segs? MS? :D

(tad nu lasam instalēšanas nosacījumus, ka MS šo versiju izlaiž testā un ne par ko neatbild)...  :>

Labots - Red
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

error35, iesaku nesatraukties pirms laika. Dotajā brīdī MS vienkārši netiek galā ar to bardaku, ko paši iesāka. Paskaties internetā, visā pasaulē ļoti daudzi saskaras ar dažādām kļūdām saistībā ar W10 apdeitu. Es divus savus datorus biju iecerējis apdeitot, vienam viss izdevās, otram aizķērās tas apdeits. Visi risinājumie, kas tiek piedāvāti dažādu kļūdu apiešanai turpat tiek nokomentēti tikpat labi kā veiksmīgi un tikpat labi kā neveiksmīgi. Tāds iespaids, ka vairumam ļaužu apdeitošanās nenorit gludi. Beigsies šitais strjoms, gan viss atrisināsies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dotajā brīdī MS vienkārši netiek galā ar to bardaku, ko paši iesāka.

 

+ Daudz.

Link to comment
Share on other sites

vvv

Es jau arī nesatraucos, Win7 un XP pilnībā apmierina.

Cerēju vienīgi, ka šajā bardakā būs vieglāk tikt pie aktivizētas windows versijas.

Link to comment
Share on other sites

optimuss

Apgreidojos, un pazuda nets, kgan pirms tam rādīja, ka 'you're good to go!'

Local area connection does not have a valid ip configuration

Downgrade atpakaļ uz win 8.1, un joprojām to pašu rādīja. Enable/disable network devices, kko vēl pačakarēju, un aizgāja.

Otram kompim ssd izravēts, līdz ar to baigi negribējās caur planšeti meklēt/diagnosticēt, bet nu droši vien esmu stulbs un kko vienkāršu neizdarīju?

Labots - optimuss
Link to comment
Share on other sites

Šo pašu vajadzēja izdarīt Win 10 ;)

Link to comment
Share on other sites

Pārbaudīji kādas IP adreses piešķīra? Pastāv variants, ka uzliekot Win 10 noresetojās tīkla karte, ja biji manuāli tur norādījis MAC adresi un Tavs ISP piesienas pie MAC, tad tāpēc nekas arī nenotika... tikai minējumi :)


Any way. Win 10 atklāju vienu gļuku. Ja slēdzie ar RDP pie attālināta kompja lietojot RDP gateway - RDP pieslēguma paramos jāuzliek lai skaņas netiek atskaņotas uz lokālā kompja, pretējā gadījumā ir crash...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pastāv variants, ka uzliekot Win 10 noresetojās tīkla karte

 

Tīklenes MAC tik vienkārši neresetojas. 

Link to comment
Share on other sites

ggg97, ja ir manuāli norādīta - tad pilnīgi iespējams.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Downgrade atpakaļ uz win 8.1, un joprojām to pašu rādīja. Enable/disable network devices, kko vēl pačakarēju, un aizgāja.

 

To pašu vajadzēja pašakarēt* bez dowgrade un arī būtu aizgājis ar W10. 

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Piekrītu tam, ka starta poga toč nav vajadzīga. Jau 2 gadus lietoju 8-8.1, nevienā mirklī nav prasījies meklēt starta pogu.

Uz darba stacijas(w7) starta poga netiek aiztikta-visur nokļūstu no rīkjoslas. Pagaidām nekas ērtāks kā Win pogas nospiešana un uzreiz progas meklēšanas nav izdomāts. (izņemot gadījumus, kad programma nav instalēta, bet extraktota vai iekopēta). Controlpaneļus var daudz ātrāk atvērt caur folderi nevis knibināties pa startu.

Kopš 8.1 ne reizi neesmu spiedis virsū starta pogai! Pieņemot, ka minimālisma stils man patīk un uz desktopa man ir 5 folderi bez nosaukuma un caurspīdīgi, atbalstīju tīrību, kas ienāca no W8.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds ir iečekojis Windows 10 "time lapse" fīču jebšu dublējuma kopiju. Beidzot ir kaut kas lietojams no backupa.

 

Var norādīt kuras mapes atjaunot un kuras ne...

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

  • Windows 10 Home - YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7

Windows 10 Pro - VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Windows 10 Home SL- BT79Q-G7N6G-PGBYW-4YWX6-6F4BT

Windows 10 Pro VL-MAK - QJNXR-7D97Q-K7WH4-RYWQ8-6MT6Y

Link to comment
Share on other sites

Te ir DZerts!

 

 

laikamtak- tu esi dumjš, un vēl sex maniaks un jūsu miestās ta ir kruta! Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

error35

Varbūt kādam noder mana pieredze:

Mēģinot apgreidoties ar MediaCreationTool palīdzību, tāpat meta uzrakstus par mana i3 2100 neatbalstīšanu. Googles tante ieteica uz apgreida laiku BIOSā atslēgt No-execute Memory Protect. Rezultātā - aktivizēts Win10 pro.

Pirmais iespaids - Win10 kā otrā sistēma manā PC uzturēsies ilgāk, nekā Vista un Win8...

Link to comment
Share on other sites

Tie product ID varētu arī atšķirties, vismaz pēc clean install id ir cits. Vismaz google neko neatrod atšķirībā no key, kam atlika ievadīt pedējos ciparus un google pilna.

Par daiveriem, kā jau teicu, kā kurš, piem. tačpadam nu ir jaunākais un labaka funkcionalitāte, bet citi pašam jāatjaunina.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...