Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Kaut kā manuāli tos apdeitus nevar uzstādīt ?

Protams, ka var. Palasi kaadas paaris lapas atpakalj.

Jaadabuu win10 media creation toolis, tad lejuplaadee PAREIZO iso imagi, piemontee to un palaid update (nevis clean install).

Pareizaa image:

prieksh win7 home/win8.1 64bit - buus win10 home 64bit,

prieksh win7 home/win8.1 32bit - buus win10 home 32bit,

prieksh win7 pro,ultimate/win8.1 pro 64bit - buus win10 pro 64bit,

prieksh win7 pro,ultimate/win8.1 pro 32bit - buus win10 pro 32bit,

 

Ja laidiisi updeitu no nepareizaas images, tad vai nu nekas nestraadaas vai arii peec tam nevarees aktivizeet windows.

Labots - Borja
Link to comment
Share on other sites

Ar iebūvēto disc cleanupu varot izmest vecās sistēmas rezerves failus un vēl šoto. Uz paša atbildību, ja šķiet, ka viss strādā normāli.


 

 

Man parakstā esošais dzelzis palika lēnīgs. Iespējams tāpēc, ka gandrīz pilns HDD, kādi 30GB tik brīvi.
 
Link to comment
Share on other sites

Tā! Ir info MDL

.

Lai uz Win7 nenotiktu atomātiskais apdeits uz 10-to, jāizrubij (jānovāc) sekojoši ielāpi:

KB2952664

KB2990214

KB3021917

KB3035583

KB3068708

 

Uz Win 8.1

 

KB2976978
KB3035583

KB3064683
KB3044374

KB3050267

KB3065988
KB3068708

 

Vai arī vienkārši nokonfigot policiju (uz 8.1)

https://support.microsoft.com/en-us/kb/3080351

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate]
"DisableOSUpgrade"=dword:00000001

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kur ellē, šim ienāca prātā, ka man latviska sistēma?

Redz, pasaulē domā, ka Latvijā dzīvo latvieši, un datoros lieto Windows latviski (ir taču Windows latviski), un tie, kam nav Windows latviski, tie taču grib Windows latviski, tā viņi domā... loģiski, vai ne.

Tač sāciet lietot Windows latviski! Bet, ja nelietojat Windows latviski, tad nebrīnieties, ka jums iestatījumus pirmām kārtām latviskos piedāvā.

Link to comment
Share on other sites

Ar latviskajiem regjionaalajiem uzstaadiijumiem Cortana atsleedzaas.

Ja grib vinju notesteet, tad jaaliek English UK.

Link to comment
Share on other sites

 

 

palaid update (nevis clean install).

Re, biedrs Borja deva labu norādījumu. Borja, šādi tiešām aktivizējas?


 

 

Un kas vainas EN-US?

Protams, ka nav nekādas vainas, tikai nevajag brīnīties, par

 

un tad pēkšņi sāka info rakstīt latviski
un bļaustīties

 

Kur ellē, šim ienāca prātā, ka man latviska sistēma?
Link to comment
Share on other sites

Jaa viss staadaa.
No regjionaalajiem uzstaadiijumiem atkariigs, kaa Cortana uzvedas - kautkaadus regjionaalos jaunumus piedaavaa.
Neesmu veel notesteejis runas atpaziishanu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jaa viss staadaa.

Nu re, jautājums par to, vai var W10 apdeitu uzinstlēt kaut kā manuāli, atbildēts.

Biedram Borja pozitīvais punkts.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Par Cortana - izvēlējos US reģionu, US ENG Valodu un pieliku latviešu klaviatūru. Rezultātā gan Cortana darbojas pilnvērtīgi, gan Store ir maksimālais piedāvājums (vienkārši atcerējos, ka vismaz Win8 parādīšanās laikā, Latvijas reģionā Store piedāvājums bija stipri pliekanāks).

Kopumā viss darbojas bez problēmām. Instalāciju veicu jau pirms teju nedēļas, kad uz legāla Win7 Ultimate palaidu RTM .iso  failu, kuri bija noplūduši. Pēc Upgrade, nonesot visu, ielādējās tīrs Win10 un uzreiz parādījās, ka ir aktivēts.

Labots - Cilvēks Parastais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad nu tā ir veiksmīgi uzlikta svaiga instalācija (windows 10 home latvian 64bit)

 

Mans instalācijas ceļš

Vispirms uzliku windows 10 atjauninājumu pēc tam uzliku no dvd. Pie instalācijas vietas, kur prasīja atslēgu spiedu izlaist, bet pēc tam jau uzlikts uz datora pats aktivizējās no bios iešūtās windows 8 atslēgas.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

KB2952664 KB2990214 KB3021917 KB3035583 KB3068708
Visi šie updeiti ir uzstādīti bet neparādās windows 10 ikona uz desktopa ? hmmm... 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Latvijas reģionā Store piedāvājums bija stipri pliekanāks

To taču viegli nomainīt iekš pašas Veikala aplikācijas. Atver Veikals, kursors labajā stūrī, spied uz iestatījumi, spied uz preferences, ieslēdz Nē pie Atvieglot programmu atrašanu manās vēlamajās valodās. Veikala piedāvājuma dēļ toč nav uz W8.1 jāmaina sistēma uz ENG-US.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

KB2952664 KB2990214 KB3021917 KB3035583 KB3068708
Bez šiem updeitiem varbūt vel kādi updeiti ir nepieciešami lai parādītos tā ikona utt... ? 
Link to comment
Share on other sites

Tak kam Tev ikonu? Ikona, vēlreiz saku, ir marketings.


Ikona primāri izriet no KB3035583

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Tak kam Tev ikonu? Ikona, vēlreiz saku, ir marketings.

Tad sanāk lai sekmīgi apgreidotu tā ikona nav nemaz vajadzīga ? 

iZEGT.png

                                                                                                                                             uAqZF.png

Labots - Antons ar lielo burtu
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Citāts no MS mājaslapas:

 

Laika gaitā atjaunināšanai tiks noteiktas papildu prasības.

Cik es saprotu, tā GW10 ikona bija priekš pirmā viļņa. Ar laiku gan jau kaut ko pamainīs jaunināšanas kārtībā. Un nemaz nebrīnīšos, ka vienā brīdī vairs nebūs variantu, visi W7, W8, W8.1 datori piespiedu kārtā kļūs par W10 datoriem.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Mēģināšu uzstādīt caur šejieni lietoju Windows 7 anglisko versiju ar uzstādītu Latvian QWERTY cerams ka ar valodām neradīsies nekādas problēmas...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mēģināšu uzstādīt caur šejieni

Tik atceries, ko Borja rakstīja - izvēlies nevis clean install, bet update. Kad būsi galā, uzraksti forumā, kā izdevās. Veiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

Tik atceries, ko Borja rakstīja - izvēlies nevis clean install, bet update. Kad būsi galā, uzraksti forumā, kā izdevās. Veiksmi.
OK mēģināšu. :) 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mēģināšu uzstādīt caur šejieni
  Tiešām interesē rezultāts. Arī uzliekot, ka esmu UK un ENG valodu rakstīšanai (sistēma, angliskā), novilkās latviska versija.   Ar trešo piegājienu izvēlējos nevis apdeitot esošo, bet novilkt citam PC un tur tad var izvēlēties gan versiju, gan valodu. Tagad gan citi darbi, vakarā pielikšu savu eksperimentālo SSD un skatīšos, kas notiek.
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Volter - Es vispār to visu izdarīju diez gan nesakarīgi:

 

Visu pirms atradu, cik saprotu, Insader programmā esošajiem nodoto RTM ISO, tad to ierakstīju USB flešā. Mēģinot būtot no USB kaut kas negāja kā plānots. Tad ieladējos atpakaļ Win7 vidē, ieliku sau flešu, atvēru to un palaidu setup failu. Rezultātā palaidās instalācija no WIndows vides un izvēlējos apgreidoties nonest visu.

Viss process veiksmīgi notika, caur system properties pārbaudīju, ka Windows is Activated, nonesu Windows.old mapi no vecā Windows 7 un rezultātā ir tīrs Windows 10.

29. jūlijā, kad citi saņēma WIndows 10, tādi kā es saņēma Day1 Patch - update teju 1Gb lielumā un rezultātā, ja neko nejaucu, visa sistēma ir identiska tam ko citi saņēma caur Windows Update.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Tiešām interesē rezultāts. Arī uzliekot, ka esmu UK un ENG valodu rakstīšanai (sistēma, angliskā), novilkās latviska versija.   Ar trešo piegājienu izvēlējos nevis apdeitot esošo, bet novilkt citam PC un tur tad var izvēlēties gan versiju, gan valodu. Tagad gan citi darbi, vakarā pielikšu savu eksperimentālo SSD un skatīšos, kas notiek.

Tikko sāku instalāciju liekas ka būs tā pati angliskā versija! 

lnVu8.png

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Man W 10 grasās uzstādīties krieviski, pat nepajautājot man, vai es to vēlos. Liku caur šejieni; esošās sistēma valoda - angļu. Izvēlējos "uprade" opciju.

Maitas, nu. Neesmu es nekāds krievs, krievu valoda man ir vajadzīga kā zivij velosipēds.

Link to comment
Share on other sites

nomaini Unikodu uz Latvija un būs latviešu valodā Win10

Labots - marter
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neesmu es nekāds krievs, krievu valoda man ir vajadzīga kā zivij velosipēds.

HVZ...

Nav kautkāds krievijas tirgum domātais laptops?

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

Man W 10 grasās uzstādīties krieviski, pat nepajautājot man, vai es to vēlos. Liku caur šejieni; esošās sistēma valoda - angļu. Izvēlējos "uprade" opciju. Maitas, nu. Neesmu es nekāds krievs, krievu valoda man ir vajadzīga kā zivij velosipēds.
Varbūt tu biji izmainījis šos settingus lai nebūtu krievisku hieroglifu ?

APxiy.png 

Link to comment
Share on other sites

Huh! Vēl 1 instalācija jānovelk, tad darbam būšu salasījis visus instalus :download:

Tālāk jau varēs paskatīties, kā dabā atšķiras Enterprise LTSB no visa pārējā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt tu biji izmainījis šos settingus lai nebūtu krievisku hieroglifu ?

Jā, biju gan. Uzliku uz latviešu, restartēju datoru. Ceru, tagad uzliksies latviski.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Tomēr pati no sevis pārlēca uz Latviešu valodu kaut kāds vāks... :thumbdown:

OKJBG.png


Uzstādīšanas brīdī varēs nomainīt atpakaļ uz angļu valodu ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tomēr pati no sevis pārlēca uz Latviešu valodu kaut kāds vāks...

Nu ko lai saka...

MS grib visus latviešus par latviešiem pataisīt. :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tak atvelc no tā linka vajadzīgo instalu ar vajadzīgo valodu iso formā un liec. Kas tas par marasmu - instalēt kaut ko no onlaina un cepties :)

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

Nu ko lai saka... MS grib visus latviešus par latviešiem pataisīt.
Interesanti bija man Angļu OS tagad būs Latviešu... 
Link to comment
Share on other sites

A man ar to tūli nekas nevelkas. Arī variantā prieikš cita datora. Kas varētu  būt par šaizi?

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

Tak atvelc no tā linka vajadzīgo instalu ar vajadzīgo valodu iso formā un liec. Kas tas par marasmu - instalēt kaut ko no onlaina un cepties
Tu laikam biji domājis šādi ?

 

 

Ja provējot instalēt nav aktīva esošo programmu saglabāšanu dēļ valodas nesakritībām - ar http://www.microsoft...nload/windows10esošotūlīti izvēlies nevis Upgreidu, bet "Create installation media for another PC". Tālāk izvēlies paslaik esošās OS valodu, Win 10 versiju, uz kuru vari savu esošo OS upgreidot, kā arī norādi 32 vai 64 bitu versiju. Tūlīša lietošanas rezultātā atvilksies Win 10 instlācijas ISO. ISO failu atarhivē, palaid tur esošo Setup.exe, tālāk kā jau parasti, rezultātā notiks upgreids.   Uz viena no maniem  kompjiem arī bija šī pati problēma ar sistēmas valodu, izmantoju manis aprakstīto metodi - viss OK, Win 10 veiksmīgi aktivizēts
  
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...