Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Ko jūs par W10 valodu satraucaties? Tač varēs pēc tam to valodu mainīt kā patīk. Lai sainstalējas viss latviski, gribēsiet pēc tam savu eng-us, lieciet virsū un neviens pat nepamanīs, ka jums tāda latviešu valoda bijusi. Kaut, vēlreiz, absolūti nekādu problēmu nav lietojot Windows latviski.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Stāv uz 0% vai kas?

 

Beidzot aizgāja. Nācās admina kontā logoties, kaut arī darbā no limited usera akonta update uz W10 veiksmīgi izveicu, tikai pa reizei ievadot prasīto admina paroli.

Link to comment
Share on other sites

Tā! Kāds ir mēģinājis upgreida procedūras ietvaros pāriet no x86 uz x64? Ir iespējams?

Link to comment
Share on other sites

Uz x86 sisteemas nevar palaist x64 izpildaamos failus.

Iespeejams vareetu straadaat - vispirms upgreids uz win10 x86 un peec tam clean install uz x64.

 

Man savukaart interesee, kas notiks ja meegjinaas paariet no win8.1 uz win10pro ?

Teoreetiski aktivaacijai vajadzeetu izgaazties. Bet ja nu tomeer...?

Link to comment
Share on other sites

Kāds nav nometis kautkur W10-64pro-eng.iso vietā, no kuruienes varētu paņemt normālā ātrumā? Savādāk izskatās, ka aizejot mājās vajadzēs vilkt vairākas stundas, jo darbā nepaspēšu novilkt. Adresīti var arī uz PM. Paldies.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pag, bet tā arī nesapratu... Kā jūs visi apgreidojaties? Windows vidē, vai uzbūtojaties no DVD un tad?

Ar mani - skaidrs - windows vidē, bet tak tad jau vajag varēt uzstartēt arī x64 instalu no DVD, kaut arī uz kompja stāv x86 sistēma.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Windows vidē atverot DVD/USB failu nesēju un palaižot setup failu. Bet tas manuprāt nav tipiskākais veids.

Mēģināju uz otra datora ar x86 palaist savu uz fleša esošā x64 instalācijas setup failu un neizdevās, tagad velku x86 ISO

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

bet tak tad jau vajag varēt uzstartēt arī x64 instalu no DVD, kaut arī uz kompja stāv x86 sistēma.

Logjiski, ka var. Tikai tad pieejams vieniigi clean install. Nekaads tieshais updeits no x86 uz x64 nav iespeejams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Borja, skaidrs:) Atnāca apgaismība, sapratu savu kļūdu :) Netbuks uz kura eksperimentēju, principā neatbalsta x64.

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Izskatīju Win oficiālo lapu un Wiki aprakstu - kādam ir īsā versija stāstam, par atšķirību starp Pro un Pro N ? Tikai tas, ka N versijā nav iekļauti daži app no store ?

Link to comment
Share on other sites

lusis987

Kam ir aizgājis apdeits caur windows updater'u? Bija tas logs kur jāpiesakās, bet 29. datumā pazuda.

Man HP laptops. Tas nav atkarrīgs no ražotāja, kad konkrētajai ierīcei piedāvās jaunumus?

Link to comment
Share on other sites

Tīrs win10 install aizies ar win 8 atslēgu?

 

Man ir oriģinālais win7 un win 8

 

A to es jau te nesaprotu, kas ir kas.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

lusis987. Ir aizgājis. Pirmajiem - insaideriem. Pārējiem, kā pagadās. Ja pipsis raustās, nevar nociesties, dari to, ko visi pārējie. Lasi pāris lapas iepriekš.

 

Fruzz

Nē, neaizies. Pie win10 pagaidām var tikt tikai apgreida rezultātā. Apgreida brīdī Tev tiks iedots jauns ID. (Atslēgu nevajadzēs)

Labots - Volters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kam ir aizgājis apdeits caur windows updater'u?

Man vakar aizgāja.

 

Man HP laptops
Arī man. Tieši uz HP laptopa aizgāja.

 

 

Tas nav atkarrīgs no ražotāja
Iespējams. Atradu MS diskusijās šādu tekstu

 

This is an expected error message if the upgrade will require the user to perform some action. For example, the message may be present if one or more applications or disk utilities need to be uninstalled before upgrading. PCs seeing this error message will get instructions on how to fix this when they perform the upgrade.  We recommend waiting until your PC receives a notification to upgrade and then following the instructions provided.

Tur var būt dažādi iemesli, kāpēc nesākas apdeits. Iespējams, kāda ierīce, kas datoram pievienota (vai kādreiz bijusi pievienota), nav gluži saderīga ar jauno OS, kamēr nepiemeklēsies vajadzīgais labojums, nesāksies apdeits uz W10. Man stacionārajam datoram šis pats stāsts. Interesanti, šodien saskrēja bariņš ar neobligātiem jauninājumiem, to starp HP printera Windows draivera labojums, kaut kādu USB ierīču draiveru jauninājumi. Kaut kas notiek... Vēroju tik, ka vadības paneļa windows update atjauninājumu vēsturē krājas ieraksti Jaunināt uz Windows 10 Pro - Neizdevās, pa šodienu vien jau kādi 20... Tāda sajūta, ka dators raujas apdeitoties, bet katrreiz kaut kas atceļas, nočekojas kāda neatbilstība, un nekas neturpinās. Gaidīšu, lai viss pamazām sakārtojas. Gan viss atnāks. MS arī raksta

 

Where's my upgrade? It's coming!

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs par W10 valodu satraucaties? Tač varēs pēc tam to valodu mainīt kā patīk. Lai sainstalējas viss latviski, gribēsiet pēc tam savu eng-us, lieciet virsū un neviens pat nepamanīs, ka jums tāda latviešu valoda bijusi. Kaut, vēlreiz, absolūti nekādu problēmu nav lietojot Windows latviski.

 

Štrunts par valodu, to var nomainīt. Būtiskais -  ja nesakrīt atvilktā upgreida un upgreidojamās OS valoda, tad augšējā opcija (upgreidot +  saglabāt visu, tai skaitā uzstādītās progas) NAV pieejama. Šādā variantā ir pieejams tikai reinstallas saglabājot usera failus un tīrais reinstalls.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

rubb, sapratu.

Bet priekš kam par programmām uztraukties? Īsti veči taču pa brīvdienām taisīs clean install. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa kādām vēl brīvdienām :grin:?  Apgreidojos no ISO, aktivizējās, ātri izvilku piešķirto jauno atslēgu (bet pārinstalējot neprasa - atslēga jau pie M$), nonesu visu un pēc pusstundas bija uzinstalēts tīrs W10, aktivizējās gandrīz momentā.  Tagad palēnām šo to instalēju, sanāca neliels čakars ar M$ nesertificētā draivera instalāciju (priekš Gigabyte, Tiger2 Hybrid TV Card - tā man gandrīz vai "dzīves nepieciešamība"), bet pēc nelielām "šamaņa dejām" viss OK. Vēl ieķesēju, lai bez manas ziņas nekādi apdeiti neinstalējas (Pro versijā ir tāda iespēja), nepatīk, ka M$ izlemj manā vietā.

 Pagaidām nevaru saprast - "uzrunā" mani šī OS, vai palikšu pie vecās. Kādas nedēļas jāpačakarējas, tad jau redzēs. Uz "īstā" SSD, protams, vēl vecā sistēma, pārāk daudz iesāktu darbu, lai riskētu sākt visu no jauna.
 

   Par Edge - ir ātrāks par visiem Chrome, FF, IE, bet - interfeiss nekur neder. Pārlūks, kuram nevar normāli uzlikt izvēlnes, grāmatzīmju, statusa rīkujoslas nav lietojams.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Ja provējot instalēt nav aktīva esošo programmu saglabāšanu dēļ valodas nesakritībām - ar http://www.microsoft...nload/windows10esošotūlīti izvēlies nevis Upgreidu, bet "Create installation media for another PC". Tālāk izvēlies paslaik esošās OS valodu, Win 10 versiju, uz kuru vari savu esošo OS upgreidot, kā arī norādi 32 vai 64 bitu versiju. Tūlīša lietošanas rezultātā atvilksies Win 10 instlācijas ISO. ISO failu atarhivē, palaid tur esošo Setup.exe, tālāk kā jau parasti, rezultātā notiks upgreids.   Uz viena no maniem  kompjiem arī bija šī pati problēma ar sistēmas valodu, izmantoju manis aprakstīto metodi - viss OK, Win 10 veiksmīgi aktivizēts

 

Instalēju pēc šī piemēra tagad viss ir aktivizēts un lieliski darbojās! Bet ir viens jautājums gribu tagad uztaisīt tīro instalāciju un protams visu formatēt pa tīro ja es visu tagad izdzēsīšu man pie tīrās instalēšanas nebūs problēmas ar aktivizāciju ? Prasu jo negribās 10 reizes visu pārinstalēt....

 

KA5hiA.png

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Pie tīrās instalācijas, ja vien esi iepriekš atjauninājumu veidā uzlicis win10 ar aktivizāciju nevajadzētu rasties problēmām.

 

Instalācijas laikā citas os atslēgu diezi vai izdosies ievadīt (man neizdevās), bet kad instalācija gatava pats aktivizējās (droši beigās paņem atslēgu no biosa)

Link to comment
Share on other sites

Viss būs bumbās, ar to pašu tūlī eleganti var uztaisīt instalāciju iekš USB puļķa.

Pats tādu procedūru izveicu uz Samsung N145 mopēda.

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

 

 

Par Edge - ir ātrāks par visiem Chrome, FF, IE, bet - interfeiss nekur neder. Pārlūks, kuram nevar normāli uzlikt izvēlnes, grāmatzīmju, statusa rīkujoslas nav lietojams.

Minimālisms pārņem pasauli, bet grāmatzīmju joslu var uzlikt un importēt no citiem pārlūkiem.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

(droši beigās paņem atslēgu no biosa)
Varbūt stulbs jautājums bet kur to BIOSA atslēgu var atrast ? 
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

 

 

Varbūt stulbs jautājums bet kur to BIOSA atslēgu var atrast ?

Nē, MS aktivizē izmantojot internetu​. W10 neizmanto BIOSā iešūto atslēgu, ja tāda ir.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Nē, MS aktivizē izmantojot internetu​

Viņi paši aktivizē vai pašam manuāli tas ir jādara ? 

 

ISO fails uz diska man jau ir sagatavots bet ir neziņa vai pēc Windows 10 apgreida taisot tīro instalāciju aktivizācija saglabāsies...

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

 

 

Viņi paši aktivizē vai pašam manuāli tas ir jādara ? ISO fails uz diska jau ir sagatavots bet ir neziņa vai pēc Windows 10 apgreida taisot tīro instalāciju aktivizācija saglabāsies...

Palasi taču iepriekšējās lapas, neslinko. Jau kopš #11 lapas ir runāts par to, ka ja tu apgreido no w7sp1/w8.1 uz Windows 10, Microsoft izveido tādu kā ID tavam datoram un saglabā to savos serveros/tavā MS kontā, kas nozīmē to, ka turpmāk vari veikt W10 clean install un OS tiks automātiski aktivizēta, ja būs interneta savienojums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

Palasi taču iepriekšējās lapas, neslinko. Jau kopš #11 lapas ir runāts par to, ka ja tu apgreido no w7sp1/w8.1 uz Windows 10, Microsoft izveido tādu kā ID tavam datoram un saglabā to savos serveros/tavā MS kontā, kas nozīmē to, ka turpmāk vari veikt W10 clean install un OS tiks automātiski aktivizēta, ja būs interneta savienojums.
Par cik apgreidojos un windows 10 man ir aktīvizēts tad jau laikam visam būtu jābūt ok.
Link to comment
Share on other sites

Ja kādam pirms tīras instalācijas ļoti gribas redzēt piešķirto W10 atslēgu ar šo pāris sekunžu darbs (nav jāinstalē). Bet nav vajadzības, jo M$ serverī info paliek.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tikko apskatīju sava datora W8.1 produkta atslēgu. Salīdzināju ar to, kas uz W8 upgrade kastītes. Sakrīt. Tātad, apgreidojoties no W8 uz W8.1, atslēga nemainījās. raiviic, kā bija apgreidojoties uz W10? Tur nomainījās atslēga?


Interesanti, Office 2013 atslēgu tūlis neuzrādīja. Sapratu, ka pārinstalētam Office 2013 (atslēgu neprasīja) atslēga ir tikai pie MS. Vai vari pamēģināt apskatīt pārinstalētam W10 to atslēgu? Rādīsies?

Link to comment
Share on other sites

Nu un kā kopsummā tas jaunais Windulis?

Raiti uzlikās, raiti strādā - pat uz vecajiem rezerves dzelžiem. Pagaidām gan neriskēšu likt uz primārās sistēmas.

Labots - Nain
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atvilkās fonā un pie restarta uzlikās win10 uz Toshiba Encore 8 planšetes ar win8.1. Nekādas problēmas ar aktivizāciju vai ekrāna izšķirtspēju/rotāciju (1280x800), tik vien kā paziņojums, ka visas lietas var nesatilpt ekrānā. Pagaidām "tīro" instalēšanu neprasās - viss strādā.

Pat pēc vecā win8.1 failu atlieku izdzēšanas, vieta atmiņā vairāk brīva - bija 7GB tagad ir 15GB ar to pašu softu daudzumu. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Traucēju Jūs no tikko mājas lapsim uzgreiderēta W10 no W7. Galu galā darījos, ka biedrs Rub ieteica. Novilku ar tūli iso, izkopēju visu tā saturu uz C un palaidu setup. Aktivizējās ar pirmo, lai arī  W7 savulaik tika pastrādāts ar to *loaderi. Sākumā gan es tam tūlim liku taisīt updeitu pašam, bet viņš pēc failu novilkšanas  skaidrā latviešu valodā paziņoja, ka mana izvēlētā valoda nesapass un visas programmas pazudīs, lai arī nekāda valodas izvēle man netika dota. Nu un beidzot, kā jau teicu, biedra Rub ieteiktā metode ar ENG USA manā gadījumā. Priekā!

Link to comment
Share on other sites

chirkainais

 

 

Microsoft izveido tādu kā ID tavam datoram un saglabā to savos serveros/tavā MS kontā

tad sanāk, ja neizmanto microsoft accountu, tad pēc upgrade veicot clen install windows neaktivizēsies? šobrīd man tieši tā ir noticis, bet tam pa vidu mēģināju Reset PC (uzkārās (INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE)). tagad sēžu ar clean install, kurš neaktivizējas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...