Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

raiviic

 Kā jau bija gaidāms, kopš testa versijām nekas nav mainījies.  Mani, ka jebkādu virtuālo mākoņu nīdēju, kuram nekādu M$ u.c. kontu nav, ir tikai lokālais un kurš nekādus windows piedāvātos foto/video/mūzikas u.c. drazas softus nelieto (izņemot kalkulatoru un notepad), tas maz satrauc, arī visus jaukos slēdzīšus jau kopš W8 pārslēdzu uz Off, pie tam ir Pro versija, bet "userim vulgaris", kurš tikai Next, Next spaida, neko nekonfigurē un kaste pilna ar torrentos "pirktajiem" labumiem - hvz, visādi pārsteigumi var gadīties :diablo:.

 Kā jau iepriekš rakstīju - vismaz kādu pusgadu W10 man būs kā otrā (pareizāk trešā, aiz 8.1 un Mint) sistēma - tad jau redzēs, ko tālāk darīt.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

ZzigizZ

Sveiki.

Laikam neloģiski, bet...

Ja veikts upgraide no win7 uz W10, Vai win7 būs aktīva arī uz kāda cita datora? Atslēgas takš mainoties. :)

 

Sorry...

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Skatoties, kāda versija (OEM, Retail) un cik godīgs gribi būt.  OEM, protams, legāls ir tikai uz datora, ar kuru kopā pirkts, Retail liec kur gribi (bet tikai uz viena), bet - konkrētais W10 par velti tev tiek dots tikai tāpēc, ka ir konkrētais W7 (un gan jau M$ serverī tas piefiksējas), tā kā uzlikt jau vari, bet vai aktivizēsies, hvz un legāls nebūs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Laikam neloģiski, bet... Ja veikts upgraide no win7 uz W10, Vai win7 būs aktīva arī uz kāda cita datora? Atslēgas takš mainoties.
Ja ir velme zagt, kāpēc jāmokās ar morāles paģirām? 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

tā kā uzlikt jau vari, bet vai aktivizēsies, hvz un legāls nebūs.

Esmu pārliecināts, ka nevarēsi aktivizēt. Nav taču nekāds jaunums šis, tā sistēma, kā tikt galā ar šādiem gudriniekiem, jau sen izstrādāta. Savulaik gadījās, MS Office Retail, instalēju uz viena datora, kaut kas saputrojās man, paņēmu to atslēgu, kas jau bija izmantota uz cita datora, uzinstalēt uzinstalējas, bet aktivizēt nevar, kamēr no tā cita datora nav atinstalēts tas Office. Pat nobrīnījos toreiz, kā atinstalēju, tā uzreiz uz pirmā datora aktivizēšanās notika.

Link to comment
Share on other sites

ZzigizZ

Neko es negribu zagt. Ir nopirkts (tātad samaksāts)- kāpēc nepainteresēties par iespējām?

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Nenopietns jautājums - varbūt kādam ir tāds Windows 10 wallpaper`s ar kalniem kā tepat boot.lv atrodamajā

reklāmrakstā? :D

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Uzliku uz desktopa  (pavecs amd pc) jauno win10.

 

Browseris edge nestrādā ar boot.lv formu - nevar ielogoties jo nav neparādās login logs. Tā kā bez chrome pagaidām nekur. 


Un vēl - izskatās ka strādā lēnāk kā win7.... Minu ka pie vainas varētu būt draiveru neesamība vecajām iekārtām - strādāt jau strādā ar universālajiem draiveriem, bet jautājums cik labi! Tā ka pirms upgreidoties, īpaši paveciem pc stipri jāskatās vai būs draiveri! 


Un vēl no start menu flīzēm nospiežot uz chrome ikonas atveras jauns logs, nevis tiek aktivizēts esošais. Uz win8.1 atvērās esošais (ja chrome vaļā) vai palaidās aplikācija. Neatradu kā šo noskaņot! 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Müller

man gan chrome aktivizejas esoshais logs tapat ka uz win 7, acimredzami vaina ir tavos iestatijumos

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Müller, varbūt, bet tā ir gan uz planšetes, gan uz stacionārā! Es runāju par to ikonu kas ir iekš start screen (menu) nevis kas uz taskbara.

Moš kāds zina kā salabot, jo uz planšetes tas reāli traucē! Izgooglējos, bet neko sakarīgu neatradu. 

 

Viena fiška gan reāli patīk - win+x = admina meņucis - šis nu tiešām ir ļoti ērti vismaz man! 

Link to comment
Share on other sites

raiviic
varbūt kādam ir tāds Windows 10 wallpaper`s ar kalniem

Jā, man kā rūdītam kalnos kāpējam arī tā bilde iepatikās, bet šajā W10 nav :(. Bet gudrā Google uz vārdu salikumu "wallpapers mountains" izdod daudz interesanta (tiesa, to bildi neesmu atradis).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Paldies Wilz ;):) bet šis laikam ir 4:3 ekrānam?

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

Müller

smejies, kas tā par izšķirtspēju, pat manam vecajam crt bija vairāk par 1024x768

 

rekur normāla kvalitāte

snow_mountains_windows_10-wide.jpg

Link to comment
Share on other sites

GUNIS95

Pēdējā laikā novēroju ka system process paņem daudz RAM, 140mb dīkstāvē un kad palaista kāda programma ram sasniedz pat 250mb vai tas ir normāli, vai arī kārtējais gļuks?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Tāpēc ka ne tā rīkojies. Izvēlies Create installation media for another PC, tad būs logs, kur izvēlies valodu, W10 versiju (Home, Pro... - bet atbilstošu savai esošajai W7 vai 8 versijai)) un 32 vai 64 bit. Pats izdomā vai vilkt ISO (vislabāk) vai uzreiz fleškā vai DVD.  Pirmajā reizē palaid no Windows vides Setup, tad tiksi pie jaunā key un aktivizācijas. Pēc tam jau vari visu nonest un likt tīru instalāciju.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Un vēl no start menu flīzēm nospiežot uz chrome ikonas atveras jauns logs, nevis tiek aktivizēts esošais.
Man Operai uzspiežot uz flīzes, vienkārši atverās jauns tabs 
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

shadow118, arī tas nav tas, ko gaidu! Tiešām tikai man Edge nestrādā korekti ar boot.lv ?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Tiešām tikai man Edge nestrādā korekti ar boot.lv ?

  Izskatās, kā tā. Šito postoju no Edge, izmēģināju startēt no visām ikonām - nekādu problēmu.

post-602-0-91408900-1438437685_thumb.jpg

 

 Patīk Edge ātrums, bet kamēr tur nebūs vismaz Adblock uzliekams (varbūt ir, neesmu nopietni meklējis), palieku pie FF.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Hmm... tad kāpēc man uz upgreida norādot neko neglabāt nestrādā... 

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Tiešām tikai man Edge nestrādā korekti ar boot.lv ?

Man arī viss normāli, gan ielogojos (šito no Edge rakstu), gan citēšana strādā

 

 

 

Patīk Edge ātrums, bet kamēr tur nebūs vismaz Adblock uzliekams (varbūt ir, neesmu nopietni meklējis), palieku pie FF.
Man bez adblock vēl noderētu iespēja rādīt favorītus kā ikonas. IE to var izdarīt, Edge pagaidām nē

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

raiviic

#shadow118 - un kas tad ir šīs ???

post-602-0-27965300-1438441056_thumb.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tiešām tikai man Edge nestrādā korekti ar boot.lv ?

 

Man tas sūds arī nestrādā un bez adblock nav lietojams.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

#shadow118 - un kas tad ir šīs ???
Tā ir ikona un nosaukums. IE ir arī opcija rādīt tikai ikonu, bez nosaukuma. Operā, piemēram, var nosaukumu izdzēst, un tad arī paliek tikai ikona, bet Edge tā nevar izdarīt 
Link to comment
Share on other sites

Patīk Edge ātrums,

 

Ātrāks kā opera ir gan.  

 

maiss

 

Caur ms lapu velkam lejā tooli un atjaunojamies.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Nepaliks. Anglisko apgreidojot uz latvisko, ir tikai divas iespējas - paliek tikai lietotāja faili, vai nones visu. Visi softi tiek novākti.

Kas par muļķībām. Apgreidoju jau 3 lapšus, visas programmas kā dzīvas, nekas nav pazudis.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Tomēr vecs kraps tas ķepļeps - x200s

Nav tik traki, lapsis ir ok, pats uz tāda sēžu. Arī W10 uz tā pamēģināju. Aizgāja viss ar pirmo reizi. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Tātad kaut kur reģionālajos settingos, visticamāk pie non-Unicode programs, System locale esi atstājis Eng., jo sākot apgreidošanu, parādās izvēlne, kur iespējami tikai divi pēdējie punkti - nonest visu, vai saglabāt tikai lietotāja failus. Instalējot nākošo, skaties uzmanīgi, tad ieraudzīsi un nemaldināsi tos, kuriem reģionālie settingi pareizi. Ne viens vien forumā jau sūdzas par softu zaudēšanu tieši nelasīšanas dēļ.

#Mezims: Pēc instalēšanas palaidi W10 update ?  Pats gan tikai divas kastes esmu atjaunojis, bet nekādu problēmu ne ar skaņu, ne ar bildi nav. Nu, ja dzelzis kāds vecāks (kā manai vismaz 6 gadus vecajai TV kartei), tad var būt, ka arī neatrod.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Jā, viss up to date. Pagaidām izskatās, ka skaņa raustās tikai youtubā, kas atvērts ar chromi.

Link to comment
Share on other sites

optimuss
To pašu vajadzēja pašakarēt* bez dowgrade un arī būtu aizgājis ar W10. 

 

Pamēģināju vēlreiz ar upgrade (pirms tam uztaisot usb bootable versiju priekš clean install), pačakarējos un tīkls aizgāja, bet pēc brīža problēma uzradās atkal. Tā kā win 10 jau rādījās kā aktivizēts, uztaisīju clean install pa nakti, un kopš tā laika vairs problēmas nav. Bija gan vēl problēmas ar Nvidia GPU draiveru instalēšanu (GTX780), bet ar 3.reizi arī tas aizgāja. Tā arī nesapratu, kas nepatika.

Par pašu win10 iespaids labs, arī otrs pc tiks apgreidots. Start menu un virtuālie desktopi laikam patīk visvairāk, jūtami ātrāk strādā displeju pārslēgšanās (ar 2 monitoriem - extend, duplicate etc.). Win10 ielāde gan ir lēnāka pretēji solītajam.

Labots - optimuss
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

 

 

Ātrāks kā opera ir gan.

 

Izmet ārā to sūda chrome.

Bet Opera = Chrome, vai nē?
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Bet Opera = Chrome, vai nē?

ne tak! 

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

 

 

ne tak!

Bet Blink engine​? Nelietoju Operu kopš zem tā ir hroma dzinējs.
Link to comment
Share on other sites

PhenomX
labākais? vai izmantotākais starp 'w3schools' lietotājiem?

Video noskatījies vai ar valodām tā pašvakāk ? 

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...