Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Par W10 jau agrāk tika apspriests, ka vajag uzlikt W7, aktivizēt, atjaunot uz W10 un tad likt no jauna tīru.

Link to comment
Share on other sites

Šo es atrisināju, uz brīdi ieliekot vecākas paaudzes proci. Bet nu vienalga kretinē.

Link to comment
Share on other sites

Te lielākai daļai dators vajadzīgs, visdrīzāk, tik lai ieslēgtu youtube, filmas skatītos, internetā palasītu ziņas un te paklačotos, bet te runā par kaut kādu Windows 10 pirkšanu, defenderu reakciju uz kaut ko un sūdzībām uz edge... 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Kas tur slikts. Uz mana galvenā datora ir viens Linux un trīs Windows 10, kurus varu jebkurā brīdī darbināt, un vēl viens W10 glabājas atvilktnē. Uz otra tikai tikai viens Linux un viens W10.

Es tos logus lietoju diezgan reti, bet ja ievajadzēsies, tad tad būs par rokai. 😁

Vienīgā bēda, ka MO ir viens un tas ir mājas 2007. Tas ir tad, ka jāraksta kāds word dokuments, jo OO nav viemēr droši. Man vienreiz bija nepatīkams incidents, kad mājās koriģēts dokuments uz OO, atverot darbā, bija pazaudējis atstarpes starp burtiem. Tas laikam bija diversijas akts no mazmīkstā.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

nu kā jums  jaunais 20h2? start menu kaut kāds dīvains, pārējo nesaskatīju.biju jau pie dillī dallī kvadrātiem pieradis

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , osscar teica:

dīvains

man patīk, bija runa, ka control panel izvākts, bet realitātē ir..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , CAP teica:

bija runa, ka control panel izvākts

Ir jau ir, tikai izvēlnē pazudis, jāiet caur search, bet tas nu tā- vajag labi ja pāris reizes gadā.

pirms 19 stundām , Aigars teica:

mana galvenā datora ir viens Linux un trīs Windows 10

Līdzīgi - W7, W10 (jo Adobe šo to tikai priekš W10 dod un man vajag) un Mint (der tikai, lai apšaubāmus e-pastus atvērtu un aizdomīgos saitos (ne pr0n :devil:) ielīstu.

 Bet - tam 20H2 sačakarēta viena cita izvēlne - vecā bija 100x labāka, tagad jāmeklē, kur aktivizēt, kur Device Manager u.t.t:(.

10_1.jpg.90146e9061b53771266b9a489d01d4df.jpg10_2.jpg.0abf593359da0ad46664320b37c24d12.jpg

 

 

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Vadības paneli vienmēr pārslēdzu uz «Lielas ikonas» vai «Mazas ikonas», nevis atstāju noklusējuma «Kategorijas». Viss pārskatāmi. Arī «Ierīču pārvaldnieks» stāv kur stāvējis.

999801201_Ekrnuzmums.thumb.jpg.492946b0125de95e5c713a65a4b60466.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ierīču pārvaldnieks - uz This pc labā poga:

image.png

image.png

 

Vēl variants - Windows + Pause/Break, atveras About. Labajā pusē Related settings, tur ir Device manager. 

Link to comment
Share on other sites

Es parasti spiežu Win+R un rakstu diskmgmt.msc devmgmt.msc…

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Aigars teica:

uz Start pogas ar labo taustiņu

Tur ir teju 20 varianti, no kā izvēlēties - pārāk daudz…

Link to comment
Share on other sites

Ja visu sataisītu tādu pat kā uz XP, tad to varētu saukt par izaugsmi. Pagaidām viens vienīgs bardaks.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , osscar teica:

tart menu kaut kāds dīvains,

Startisback, joprojām rullē...

Link to comment
Share on other sites

Sen nebija W10 instalēts. Nenāk par sliktu sev atgādināt, ka labāk instalēt no USB2. USB 3 portā sākumā viss OK, bet, kad kopējas faili, tad pie padsmit procentiem paziņo, ka kaut ko nevarot nokopēt. Uz USB2 viss bez aizķeršanās.

 

Paņēmu to lēto ebay atslēgu. Pec 10min no pārdevēja e-pasts, ka viņam to naudu ļoti vajagot, lai paypalā tur kaut ko saspaidot, lai ātrāk viņam iekrītot. Bet nu atslēgu sistēma paņēma.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ju teica:

ka viņam to naudu ļoti vajagot

:biggrin: Nu protams, jo šos ebay pāris stundu/dienu laikā bano un tad jau laikam maciņā vairs nekas neieripo.:devil:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , ju teica:

USB 3 portā sākumā viss OK, bet

Ar W7 tā bija problēma. Ar W10 nevajadzētu būt, tagad datori, kuriem nav USB 2.0, tikai USB 3.0.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , vvv teica:

Ar W10 nevajadzētu būt

Bet ir. OK, aparātiņš kādus 5 gadus vecs Dell Optiplex 3020 micro.

Pirms 33 minūtēm , raiviic teica:

jo šos ebay pāris stundu/dienu laikā bano

Laikam jau, jo man nesen atnāca refund. Moš pa velti dabūju?

Pirms 17 minūtēm , Captain Obvious teica:

Tev vieta ir pansionātā.

Uz to pusi velk :D

Link to comment
Share on other sites

Šis ir jautrs pasākums. Atnāca vēl e-pasts no eBay Trust & Safety , ka lai nekādā gadījumā nemaksājot, neatbildot uz kaut kādām tiešajām vēstulēm vai tml. Raksta, ka konts esot bijis "nozagts", tagad viņi to atkopjot un tml.

Kādreiz jau ir jāpamēģina. ebay ir ko darboties ar šamiem, tā izskatās.

Link to comment
Share on other sites

Nez, es vakar paņēmu vienu w10 virtuālajai mašīnai (iedomājieteis, cik slinks esmu palicis😁), refund neatnāca 😢.

Link to comment
Share on other sites

On 11/15/2020 at 4:57 PM, raiviic said:

Līdzīgi - W7, W10 (jo Adobe šo to tikai priekš W10 dod un man vajag) un Mint (der tikai, lai apšaubāmus e-pastus atvērtu un aizdomīgos saitos (ne pr0n :devil:) ielīstu.

 

Kā vajag nemīlēt savu datoru, lai tā pret viņu izturētos?! Mamma mia... 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/15/2020 at 4:57 PM, raiviic said:

Līdzīgi - W7, W10 (jo Adobe šo to tikai priekš W10 dod un man vajag) 

 

 

 

 

 

Es ceru, ka Tu Adobe produktus pērc, nevis zodz uzlauztos, apdraudot pārējos Interneta lietotājus ar vīrusiem?!

 

Windows fanāti ir makten gudri, tikai kad vajag pirkt tos pašus Adobe produktus vai spēles (vai kaut vai to pašu Windows), tad viņu gudrība izkūp, jo viss tiek nozagts uzlauzts, parasti. Ja viņi lauztu tikai savus datorus un zaudētu tikai savus datus, tad jau nekas, bet šitādi gudrinieki saliek uzlauztās programmas un Windows versijas citiem datoru lietotājiem, kas neko daudz nesaprot, un rezultātā tie zaudē datus un, labākā gadījumā, nomaina cieto disku, bet sliktākā - samaitā BIOS vai pamatplati ar vīrusiem, un jāpērk jauns dators. Nerunāsim jau par botu tīkliem, kas tiek veidoti no šādu "gudrinieku" un viņu klientu datoriem.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Un Linux lietotaji ir "gudri", kamer nav kas japievieno. Kad, kas japievieno, tad kaut ka atgriezhas pie Microsoft, jo redz it ka neatbalsta, vai nevar pievienot, nestrada. Tads no tiem izskatas Mateush, ka tikai sludina kaut ko. Jo patiesiba Linux jau ir tikai kodols. Nez vai Mateush ir "ists" Linux lietotajs, Terminal un CL tikai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

 laizīt varēs pēc 2 nedēļām

šorīt pa LR1 teica, ka pēc 48h varot laizīt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Mateushs teica:

Es ceru, ka Tu Adobe produktus pērc

Ja tu, pingvīna sektant, kaut cik sekotu manai info, tad sen zinātu, ka man ir gan legāls Win, gan Adobe produktu abonements, jo tavs pingvīns, diemžēl joprojām nevar piedāvāt lietojamu alternatīvu. Video jomā gan DaVinci Resolve, it kā atbalsta, bet strādā pilnvērtīgi tikai uz Win un ābola, uz pingvīna daļēji un oficiāli tikai uz CentOS, bet man patīk Mint, savukārt Photoshopam vai CaptureOne alternatīvas nav. Gimp ??? Krieviem ir labs teiciens - nesmīdini manas čībiņas :biggrin:.

Labots - raiviic
  • Atbalstu 1
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

pingvīna daļēji un oficiāli tikai uz CentOS,

Strādā arī uz citiem paveidiem, kautvai uz tevis pieminētā Mint.

Dažādu licenžu problēmu dēļ gan viņi ir apgriezuši iespējas, tjip vieglāk noņemt iespēju (piemēram .mp4), nekā izmantot Open Source licenzi priekš tās fīčas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nu RedHat jau ar tāds sisadminu Linux, normālam lietotājam vai programmētājam nav diezko laba izvēle.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Strādā arī uz citiem paveidiem, kautvai uz tevis pieminētā Mint.

Strādā, bet lai uzinstalētu, vajag mazliet tamburīna dejas, kā pats teici, ir licenču problēmas, kā arī ar VGA var nesaderēt. Protams, var  atrast variantus, kā tikt pie laba rezultāta, bet  - man vajag strādāt, nevis eksperimentēt - foto/video ir mans maizes darbs.

How to install DaVinci Resolve on Ubuntu based Linux distros - Real Linux User

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

no kurienes tev tads iespaids?

Diendienā strādājot ar visādiem tūļiem. Red Hat, Fedora utt, būst reti supportēta vide. Pamēģini dabūt Yocto, visādus System Workbench utt, darboties bez problēmām un redzēsi. Ir daži gadījumi kā Altera Quartus, kurs pat labāk darbojas uz Fedora veidīgajiem, bet tas tāds izņēmums.

Protams ka ja baigi grib, tad visu var dabūt lai darbojas tāpat kā uz Debian, bet laiks ir nauda un vienkārši neredzu jēgu čakarēties.

 

Ja pieskaita visādas weblapas, webserverus, php utt pie programmēšanas, tad jau arī Red Hat der, jo OS tur nozīme visai minimāla.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AndrisBB said:

Ja pieskaita visādas weblapas, webserverus, php utt pie programmēšanas, tad jau arī Red Hat der, jo OS tur nozīme visai minimāla.

 

95% no Rīgā uzprogrammētā satura ir tieši nosauktais, tāpēc laikam nāksies to visu vien pieskaitīt pie programmēšanas? Jeb programmēšana tagad ir tikai embedded? 😁 Ar web saražotie produkti, algas un nodokļi vairs neskaitās?

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau arī ka ja saraksta lērumu visādus tūļus ražošananas automatizēšanai, testēšanai utt un aizsūta viņus klientam, tad maz ticams ka klients būs diezko iepriecināts, ja beigās būs piebilde - tūļi darbojas pa lielam tikai uz Red Hat veidīgajiem :D

 

Pirms 2 minūtēm , Duncan F teica:

95% no Rīgā uzprogrammētā satura ir tieši nosauktais, tāpēc laikam nāksies to visu vien pieskaitīt pie programmēšanas?

Tam nosauktajam vienalga ko lieto, lieto kautvai DOS vai Chrome OS.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@AndrisBB vispar taa tas ir starp Linux distributiviem, ka atsevishchas programmas piemeram darbojas uz noteikta distributiva paveida. Un tas ir ljoti kretinejoshi. Taapat ir ar paku parvaldnieku. kaa apt-get, dnf, zypper.

Bet pamazam tiek aizstaats ar snap, appimage, kas ir daudz labaak par esoshajam, bet nekad nezini vai stradas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

@AndrisBB vispar taa tas ir starp Linux distributiviem, ka atsevishchas programmas piemeram darbojas uz noteikta distributiva paveida. Un tas ir ljoti kretinejoshi

Zinu, ka daudzi tūlīt mani oponēs un šausmās saķers galvu, bet man šķiet, ka vispārībā lietot Linux ir ļoti kretinējoši, jo

 

Pirms 28 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

nekad nezini vai stradas.

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@raivix95 nu nevajag ieiet pilniigaas galeejiibaas. Loti daudzam programmaam Linux distributiviem naak source code, ar iespeju nokompileet. Bet nu tas ir ilgaks process. Kaa bija ar Gentoo Linux, ja nemaldos. Vai pat shamam iznaak jaunas versijas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

atsevishchas programmas piemeram darbojas uz noteikta distributiva paveida.

Pa lielam jau viss strādā un līdz kautkādam brīdim to visu var notestēt, bet bieži vien izrādās, ka vajag kautkādu specifisku bibliotēkas versiju, kura nez kapēc nav vai ir cita uz Fedora veidīgajiem, vai vienkārši nokompilēta savādāk, bez kautkādām opcijām. Un parasti jau tās problēmas uzpeld visnepiemērotākajā brīdī. Atrisināt jau var, bet tad tas prasa papildus resursus. Debian veidīgie vairāk vai mazāk tāds standarts.

 

Pirms 44 minūtēm , Duncan F teica:

laikam nāksies to visu vien pieskaitīt pie programmēšanas?

Ja tam visam pieiet tā filizofiski, tad grūti jau pieskaitīt pie baigās programmēšanas tos visus standarta risinājumus - izvelc/ieliec kautko no datubāzes, uzliec uz kautkāda templeita un viss. Un tā caurām dienām, nav brīnums ka, kā te blakus topikā cilvēki, izdeg no rutīnas. 

Ja var tā precīzi bez īpašas iedziļināšanās pateikt ka darbs būs izpildīts 3 dienās un maksās X eiro, tad nu kāda tur programmēšana, vairāk standarta koda un risinājumu copy/paste.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...