Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

marrtins

Parasti lielākie hardcore kāda subjekta piekritēji/aizstāvji/arputāmuzlūpām pēc laiciņa apgriežas par 180°. Piemēram, lielākais deathmetal piekritējs un aizstāvis līdz kapa mailai nu klausās repčiku. Lielākā rasiste Latvijā 2000-ajos tagad satiekoties ar khm... citas ādas krāsas pārstāvi :grin:

Gaidām Windows 12 un skatāmies... :D 

Link to comment
Share on other sites

Der pieminēt, ka tā lapa uz dažādām OS atšķiras - uz Windows piedāvā MediaCreationTool2004.exe, uz Linux - ISO failu.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 2 stundām , binary teica:

Kas ir Windows 12? Vai tad desmitais nav pēdējais?

 

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Gaidām

 

Link to comment
Share on other sites

Ir, kas gaida, ir, kas negaida. Kā tie, kas gaida, pamato savu gaidīšanu?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ja nesaprati sarkasmu tajā tekstā - tad neko.

Link to comment
Share on other sites

Ekk, es jau cerēju, ka ir kādi jaunumi (medijiem īpaši nesekoju līdzi)… :)

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
4 hours ago, binary said:

@Mateushs, Windows nav Linux, tāpēc negaidi, ka Windows mēģinās līdzināties Linuxim. Turpini vien sēdēt savā Linux pasaulē, ja reiz nespēj pieņemt to, ka var būt arī citādāk.

 

 

image.png.aca707077dacd282508e6632ee0a892d.png

 

 

Varētu, lūdzu, linku no microsoft mājas lapas, kura var lejupielādēt Windows 10 iso failu, nevis Media Creation tool?

 

 

Labots - Mateushs
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

ipaši apdāvinātajiem- ar to tooli jau lejuplādē iso failu- seko instrukcijām!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
4 minutes ago, Arnis2002 said:

ipaši apdāvinātajiem- ar to tooli jau lejuplādē iso failu- seko instrukcijām!

 

Lejpielādē failu vai uzstāda sistēmu tas tūlis?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
18 minutes ago, Arnis2002 said:

ipaši apdāvinātajiem- ar to tooli jau lejuplādē iso failu- seko instrukcijām!

 

Ok, attiecībā uz šo tūli, es kļūdījos...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Mateushs teica:

Lejpielādē failu vai uzstāda sistēmu tas tūlis?

 

Tas tūlis pats neko neuzstāda. Ir tāds saits kā youtube.com, kur ierakstot tev vajadzīgo, dabūsi simtiem video instrukciju, kā uzstādīt windu, kā iedabūt to win .iso failu fleškā un tamlīdzīgi. Kaut vai šis piemērs- youtube.com/watch?v=bkafkI32Cs0

 

Labots - Net
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
5 hours ago, binary said:

Turpini vien sēdēt savā Linux pasaulē, ja reiz nespēj pieņemt to, ka var būt arī citādāk.

 

 

image.png.aca707077dacd282508e6632ee0a892d.png

 

 

Pirms sēdēt Linux pasaulē, man bija tā iespēja pasēdēt Windows pasaulē, jo kā zināms tika un tiek darīts viss, lai cilvēkam vārds dators būtu sinonīms vārdam Windows. Un joprojām man ir iespēja redzēt Windows pasaulē sēdošos. Līdz ar to pēc pārejas uz Linux pasauli, man ir lieliska iespēja salīdzināt, un es uz salīdzināšanas pamata varu izdarīt noteiktus secinājumus. Ne velti tie, kas aiziet no Windows uz Linux, atpakaļ neatgriežas. Tas izsaka visu!

 

Windows lēni, bet noteikti noriet. Vismaz tāds, kādu mēs redzam to tagad. Neskatoties uz to, ka gadu desmitiem cilvēkiem tika uzbāzts Windows, viņš zaudē savas pozīcijas Linux sistēmām arī uz desktopa. Tāpēc viena kompānija cenšas grābt, ko var, un ir iestrādājusi savā sistēmā Linux, lai vismaz daļu lietotāju nezaudētu. Lai parādītos lietotājiem kā bez maz vai Linux sistēma, tikai neejiet projām no mums. Kaut ko viņi saglabās no lietotājiem, bet globāli tas neglābs situāciju. Jo uz Linux pāriet Ķīna. Tā ir Ķīna, nevis Latvija. Tad, kad tas būs noticis, vairs nevarēs teikt, ka Linux lieto 2% datorlietotāju (kaut gan, visdrīzāk, šis skaitlis neatbilst patiesībai), kas, savukārt, nozīmē to, ka tās programmas, kuras šobrīd ir uz Windows, bet nav uz Linux, parādīsies Linux versijās. Skaidrs, ka tas nestiprinās Windows pozīcijas.

Labots - Mateushs
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Mateushs teica:

Un joprojām man ir iespēja redzēt Windows pasaulē sēdošos.

Viņi ir dziļi nelaimīgi ar pelēku sejas krāsu un rūpju rievām mutes kaktiņos, mūžīgi sadzīvo ar aizcietējumiem, kurpju šņores vai nu pārtrūkst vai sapinas, auto nelec drēgnos rītos, pat vasara viņiem iet ar līkumu apkārt un seksa viņiem nav...?

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Lielākā daļa ļaužu neko nezina ne par Linux pasauli

Un viņiem pajāt par to. Es gan zinu, bet man arī pajāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 42 minūtēm , Mateushs teica:

Tas izsaka visu!

Neko tas neizsaka.

 

Pirms 42 minūtēm , Mateushs teica:

uz salīdzināšanas pamata varu izdarīt noteiktus secinājumus

Tie secinājumu jau sākt pāraugt mānijā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Mateushs teica:

programmas, kuras šobrīd ir uz Windows, bet nav uz Linux, parādīsies Linux versijās

Redzu, ka daži spēj sapņot, neaizverot acis :D .

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Mateushs teica:

u, parādi, lūdzu, kur tur var brīvi lejupielādēt un saglabāt sev datorā iso failu kā tas ir Linux sistēmām

Windows-ISO-Downloader

 

Velc, kādu versiju vajag, arī Ofisu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Mateushs teica:

Neskatoties uz to, ka gadu desmitiem cilvēkiem tika uzbāzts Windows, viņš zaudē savas pozīcijas Linux sistēmām arī uz desktopa

Uz kādiem datiem šis apgalvojums ir balstīts?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , drunk_lizard teica:

w95 nevar lejuplaadeet!

Sākot ar w2000 man visi ripuļi ir kolekcijā, ja vajag varu padalīties.

Starp citu, w2k uz virtualkas ar veco operu ir ir lietojams, tīri internetam.  Vecie linukši, tur gan met a'rā visādas šaizes, repozitoriji vairs neeksistē, nas'pīd jums nets.

2000.JPG

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Par to jau šis stāsts :) Teorētiski dzelzis vēl lietojams, vienkārši neceļ mūsdienu prasības. / olas iespiest skrūvspīlēs programmētājiem, kas mūsdienu app'us taisa....?

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Mateushs teica:

Ne velti tie, kas aiziet no Windows uz Linux, atpakaļ neatgriežas.

Atgriežas. Vai turpina lietot vairākas OS.

 

pirms 5 stundām , Mateushs teica:

Windows lēni, bet noteikti noriet. Vismaz tāds, kādu mēs redzam to tagad.

Un labi vien ir, ka mainās. Negribētos tagad sēdēt uz kaut kā, kas izskatās pēc trešā Windows - savulaik jau atsēdējos, pietiek.

 

pirms 5 stundām , Mateushs teica:

Tāpēc viena kompānija cenšas grābt, ko var, un ir iestrādājusi savā sistēmā Linux, lai vismaz daļu lietotāju nezaudētu.

Tu taču zini, ka Windows šo izdarīja krietni vēlāk nekā "otrā nometnē dzīvojošie", vai ne?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man patīk Linux, fantastiska mantiņa, ar ko spēlēties, bet nu kā desktop pamatsistēmu - varbūt penžiem, kam draugi un internetbanka ir dzīves prioritātes.

O.K. piekrītu ķirzakai, ka var sabakstīt da jebko, ta ipat laikā, ja cilvis nopircis jaunu kasti, ar pāris intuitīvām darbībām, viss notiekas.

 

Un tagad iedomāties, kas notiek, ja cilvēks, taupītams naudu, nopērk jaunu kompi ai ar DOS, vai Linux bez GUI? Iznākums ir prognozējams...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es lietoju Linux jau gadus 5 - 6 pilnībā. Bet tā pa pusei jau visus 15. Šad tad darba vajadzībām vajag Win, jo kautkāds dīvains tūlis vajadzīgs, bet tas baigi reti. Nekādu problēmu.

Visi radinieki lieto Linuxu jau gadus 5 -6, jo neko citu viņiem neinstalēju, ja grib Windows, tad lai instalē un čakarējas paši, nav man vēlēšanās iedziļināties kas tur jādara, lai tos visus štruntus sainstalētu.  Un neko, neviens nesūdzas. Bračkas sīkie pat izpētījuši paši kā var spēles pieinstalēt un solas vajadzībām gan Pitonā, gan savus Lego robotus programmēt un neko - laimīgi.

 

 

pirms 3 stundām , aoma teica:

taupītams naudu, nopērk jaunu kompi ai ar DOS, vai Linux

Nekāds lielais ietaupījums jau nesanāk. Pēdējāko laptopu pērkot uz 2k kopējo cenu, bez Win bij pa kādi 50 lētāk. Nopirku ar Win, lai jau ir, ja nu ievajagas.

Uz €300 laptopu jau sanāktu būtisks ietaupījums, bet ražotāji jau negrib tirgot lētos laptopus bez Win, jo tad mazāk sanāk nopelnīt uz visādu bloatwāri un citu figņu. Tas arī viens no lielākajiem iemesliem Linux ne-popularitātei.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Es arī ikdienā Linux dzenaju, kaut arī ir legāls gan winduli, gan opiss. Kas man tur trūkst - manas parastās skaņu kartes (SB x-fi elite pro) ārējā moduļa vadība. Pati skaņa darbojas, bet ārējais modulis ir līķis...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@Mateushs tadus brinumus sarakstijis, ka laikam dzivo iedomu pasaule. Kamer ir primitivas lietas, ko nepiecieshams pievienot, izmantot, tikmer viss plus, minuss ir kartiba. Kad jau ir kas nestandarta tad ir sekss garantets vairaku stundu garuma, lai piedabutu stradat. Nakamais, kas ta par +orn*grafiju starp distributiviem ar pakam? Kada velna pec nav vienotu paku sistema? Jo redz, tas ir debian bazes, tad vajag deb pakas, man RH, tad RPM. Labi kaut kas ir versts taja virziena nedaudz, neatceros ka saucas bet lejuplade un palaid pakotni un strada. Viss ir ieklauts taja pakotne. Brinums cik ilgi vajadzeja lai ko tadu raditu. Bet ne suda nestrada. Lielakam programmaam ir dib*naa. Nakamais DE, kada velna pec nav joprojam sapludinats UI. KDE, Gnome. Liela dalja gnome programmas KDE vide ir tik drausmigas, vai nu izchakaretas. Lai kaut cik pielagotu, ka izskatas normali, tad protams to var samazinaat. Kamdelj cilvekam jatere savs laiks, tam jabut jau standarta. Sheit pilns ir ar pingvingalvam, kas sevi deve "ekspertiem", internetu piestelet, office utml ir liela maksla. Kaa jau rakstiju, ka kas nopietnaks nepiecieshams, tad ir aste kajstarpe un manis sheit nav, nelietoju linux. Esmu pietiekoshi lietojis Linux gan BSD, es priekshroku dodu, kas ir vienkarshak gala lietotajam izdarams un pieejamaks. Es neslavinu Apple, bet tomer starp MacOS un Linux, BSD ir taalu prieksha, kas parada, lai stradatu Unix vide nav visur nepiecieshams sekss, lai ko izdaritu.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu, nu nav tik vienkarsi. Cik reizes ir bijis liekot klat RPM, depencies neder utml, iztrukst pakas. Nu gala lietotajam ir jabut pamata Next > Next > Next > Finish nevis vel skatit, tur iztrukst depencies un sekss, tad versijas nesakrit utt.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , LeWildSchlong teica:

Ar OEM - nomirst kompis, maksā atkal par Windu

Tā nu tīri nav - labot PC nav aizliegts, kaut visus dzelžus pa vienam nomainot! 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Man vienā un tajā pašā korpusā jau kādas 3 plates nomainītas uz to pašu OEM (pirkts 2012) :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

marrtins

abzolūtlī. bet es jau neko nezin, man kompjūtergaijs visu saštellēja, es tikai peli māku :tender:

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
On 7/11/2020 at 10:00 AM, INTRASERVERNET said:

@Mateushs tadus brinumus sarakstijis, ka laikam dzivo iedomu pasaule. Kamer ir primitivas lietas, ko nepiecieshams pievienot, izmantot, tikmer viss plus, minuss ir kartiba. Kad jau ir kas nestandarta tad ir sekss garantets vairaku stundu garuma, lai piedabutu stradat. Nakamais, kas ta par +orn*grafiju starp distributiviem ar pakam? Kada velna pec nav vienotu paku sistema? Jo redz, tas ir debian bazes, tad vajag deb pakas, man RH, tad RPM. Labi kaut kas ir versts taja virziena nedaudz, neatceros ka saucas bet lejuplade un palaid pakotni un strada. Viss ir ieklauts taja pakotne. Brinums cik ilgi vajadzeja lai ko tadu raditu. Bet ne suda nestrada. Lielakam programmaam ir dib*naa. Nakamais DE, kada velna pec nav joprojam sapludinats UI. KDE, Gnome. Liela dalja gnome programmas KDE vide ir tik drausmigas, vai nu izchakaretas. Lai kaut cik pielagotu, ka izskatas normali, tad protams to var samazinaat. Kamdelj cilvekam jatere savs laiks, tam jabut jau standarta. Sheit pilns ir ar pingvingalvam, kas sevi deve "ekspertiem", internetu piestelet, office utml ir liela maksla. Kaa jau rakstiju, ka kas nopietnaks nepiecieshams, tad ir aste kajstarpe un manis sheit nav, nelietoju linux. Esmu pietiekoshi lietojis Linux gan BSD, es priekshroku dodu, kas ir vienkarshak gala lietotajam izdarams un pieejamaks. Es neslavinu Apple, bet tomer starp MacOS un Linux, BSD ir taalu prieksha, kas parada, lai stradatu Unix vide nav visur nepiecieshams sekss, lai ko izdaritu.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk
 

 

Pirmkārt, Tavā komentārā vispār nav nekādas konkrētības. Vispārējas frāzes par to, ka "uz Linux nekas nestrādā", "nepatīk deb un rpm pakotnes" u.t.t. Pēdējais teikums vispār ir bezsakara kalngals.

 

Mēģināsu atbildēt par "gala lietotāju". Tad lūk, gala lietotājam, par kuru es runāju, nebūs redzams tas, vai viņš instalē deb paku vai rpm paku, jo, instalējot programmas grafiskajā saskarnē, tas nav nemaz redzams. Es vienam cilvēkam uzinstalēju MX Linux, un viņš par to ir vienkārši sajūsmā; viņš nemaz nezina, ka sistēmā tiek uzstādītas deb pakas, jo ir vienkārši ērta programma ar grafisko saskarni, caur kuru tiek uzstādītas programmas ar diviem peles klišķiem; ar pirmo atzīmē programmu, ar otro - uzspied install pogu.

 

Ja runā par DE, tad dažādi DE ir Linux priekšrocība, nevis trūkums, jo katrs var izvēlēties to, kas viņa gaumei un datoram labāk patīk. Turklāt katru konkrētu DE jebkurš gribētājs var uztaisīt tādu, kādu viņš grib. Ja negrib DE, ir dažādi Window Managers (piemēram, IceWM). Linux ir spēcīgs ar savu dažādību katrai gaumei un datora spējām, ko nevar nodrošināt nedz MacOS, nedz Windows, kur ir tīrs bizness; kad cilvēkus spiež pirkt jaunus datorus, kaut gan uz viņu datoriem vēl var strādāt un strādāt, man nepatīk.

Labots - Mateushs
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Mateushs teica:

jo ir vienkārši ērta programma ar grafisko saskarni, caur kuru tiek uzstādītas programmas ar diviem peles klišķiem

Man W nevajag vienkāršu progrmmu ar grafisko saskarsni, lai instalētu programmas?.

 

p.s. nē, man nav nekas pret linuksiem, vienkārši ārkārtīgi uzjautrina "mateuši".

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...