Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

nafig parastam mājas lietotājam vajat ltsb

Katrs skatās pats, ja vajag stabilu windows 10 bez problēmām un update, tad citu alternatīvu tikpatkā nav.

 

Where Can I Use Windows 10 LTSC?
In Microsoft conception, the LTSC version is not intended to be installed on general-purpose computers or on all corporate computers. It means that this edition is not for widespread use on common office workstations. LTSB is supposed to be used on business-critical computers, where security and stability are more important for the users than the changes of interface or system features. For example, self-service terminals, kiosks,  medical systems, industrial systems with controllers, ATMs, air traffic control computers, etc., are the most suitable candidates for installing Windows 10 LTSC. I. e. LTSC niche is close to the class of embedded devices.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, abi teica:

Kas tev liedz uztaisīt SIA un iegādāties legālu LTSC licences kastīti

Liedz tas, ka man nepatīk Windows 10. Man patīk XP.

Tā kā tas netiek atjaunots, tad lietoju GNU/Linux, tur vismaz var pats visu sakonfigurēt, kaut gan arī tur ir stulbo flīžu un plakano ikonu interfeisa cienītāji.

Pirmais ir uzlikt Luna tēmu (zilie logi, zaļie ķeksīši, nostrādāts scrollbar, minimize maximize un close pogas)

1712740546_Screenshotat2020-02-1620-50-45-2.png.152f5d3d4d4c1e578b3bf7d4b7bd68c7.png <----Tā tas izskatās uz GNU/Linux Mint

 

un otrs samainīt jēdzīgas ikonas, tad bekgroundā uzliek Bliss valpapīru un var darboties. Iznākums ir pati jaunākā OS versija ar jaunāko softu.

Nekādas telemetrijas un nevēlamu apdeitu.

Labots - HIGH-Zen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

XP ir jau neglābjami novecojis, bet, ja vajadzības un dzelži atļauj, kāpēc ne...

 

Te smaidīgs raksts par tēmu ka priekš jaunākajiem AMD CPU jau der ne visas Windows 10 versijas (pārāk maz CPU kodolus atbalsta):

https://overclockers.ru/blog/id_1/show/33815/zamena-windows-na-linux-pozvolyaet-oschutimo-povysit-proizvoditelnost-amd-ryzen-threadripper-3990x-rezultaty-testov-phoronix

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Priekš mājas lietotāja der arī atslēga no savulaik nopērkamās upgrade kastītes no Vistas uz win7 (pa 10Ls toreiz). Dažas esmu izmantojis, strādā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , abi teica:

XP ir jau neglābjami novecojis

Problēmas ir tur, ka nedarbojas jaunākais softs - browser-i, java runtimes un tamlīdzīgi.

Paskaties, kas ir Microsoft flagmaņi - visādi Microsoft Surface, Surface Pro, Windows 10X. Galīgākie krāmi par šausmīgu cenu. Nu tur displejs ir tačskrīns, tādēļ arī ir windows izvarots, jo vajag, lai var darboties ar MS planšeti. Parastais dators nav planšete, to viņi vēl nav sapratuši.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ir bijusi ienākusi kaudze jaunu datoru ar w10, w10 pro, w10s, kad bija jāsakonfigurē, baigi spļaudijos un lamājos par to debīlismu un mēslu kaudzi, kas tur uzreiz ir virsū. Sen nebiju priecājies par svaigi instalētu datoru, kā tad, kad vienam uzliku w10 ltsc. Gandrīz apraudājos. 

 

Vienīgā funkcija, kas pietrūka ir windows sandbox un digital entitlement licenzēšanas neesamība, bet pārējais viss perfekti.

 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nervi neizturēja - neskatoties uz to , ka garantija - izjaucu radinieku HP 250 G7 - nomainīju 1TB HDD uz SDD 250GB - psc kāds bija bremeze...HDD noslodze non stop  100%.  HVZ kapēc win 10 nedraudzējas ar ar vecajiem HDD,,updeiti liekas reāli 12h...uzliku ssd - diena pret nakti - dators vismaz lietojams.  Ar linux nav tādu problēmu ar HDD...win 10 kaut kā viņus nemāk izmantot...tāda sajūta ?


nu un pie reizes bij aiespēja atbrīvoties n HP defaultās drazas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , osscar teica:

win 10 nedraudzējas ar ar vecajiem HDD

iekš Huilet Pakard moš arī nedraudzējas, bet tā, draudzējas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , osscar teica:

psc kāds bija bremeze

Es jau kādus 7 gadus nelietoju PC bez SSD. :)

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

jā - toreiz bija izvēle pirkt ssd - 120gb vai hdd 1TB  - likās bildēm vido etc būs labāk hdd...bet nedomāju, ka tas tā nobremzēs  kompi..

Link to comment
Share on other sites

Es arī biju šokā par tikko nopirktu laptopu, kur HDD reāli bremzē. Nezinu, varbūt esmu pieradis pie SSD, bet tiešām, tas laptops nebija lietojams. Domāju, ka garantiju tas baigi neietekmēs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Stasss teica:

Jebkurš, kas radis reiz strādāt pie kompja ar SSD, uz HDD sistēmu skatīties vairs negribēs.

Tur nu tev  taisnība,jau 3gadu sēdu uz SSD un pat vecajiem salicis lētos SSD ...Tas nekas ka sistēma tikai no piedāvātā pusi ceļ ,bet vienalga ir efekts! Puišelim pajauna mātesplate, nesēn iekābinājām NVMe 

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Chocoton teica:

Tas nekas ka sistēma tikai no piedāvātā pusi ceļ ,bet vienalga ir efekts!

Tas norādītais ātrums uz SSD jau attiecas tik uz lielu failu kopēšanu. Reālais ieguvums ir no access time samazinājuma, kas SSD ir kādas reizes 50 mazāks kā HDD (~0,1 ms vs ~5 ms), tāpēc arī viņi liekas tik ļoti atsaucīgāki

Link to comment
Share on other sites

Eh, ja sestdienas vakara mērīšanās aizgāja, tad mans janvāra pirkums. Toreiz  M uz Baronielas pa 47€ bija uz vietas, tagad jau drusciņ dārgāk, laikam dēļ vīrusa. Mātsplate budžetniece ASRock - B365M-HDV, bet atbalsta. 

SSD_crop.jpg

Link to comment
Share on other sites

2020.gadā ir kāds, kas nemāk skrīnšotus? :D

 

jā.. nvme arī ir štelle.. tomēr tik lielu ātrdarbības pieaugumu kā nomainot no hdd uz ssd no ssd uz nvme vairs īsti neizjūt.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

2020.gadā ir kāds, kas nemāk skrīnšotus?

Neesmu pie tā datora, scrīnšots no bračkam sūtītā whatsapā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , shadow118 teica:

Tas norādītais ātrums uz SSD jau attiecas tik uz lielu failu kopēšanu. Reālais ieguvums ir no access time samazinājuma, kas SSD ir kādas reizes 50 mazāks kā HDD (~0,1 ms vs ~5 ms), tāpēc arī viņi liekas tik ļoti atsaucīgāki

Es par vecām SATAII mātesplatēm...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Chocoton teica:

Es par vecām SATAII mātesplatēm...

Saprotu, bet saku, tā SSD "ātruma sajūta" nav no max speed, ko ierobežotu vecāki SATA savienojumi, bet gan no krietni īsāka access time, jo viņam nav jāgaida, kad fiziska lasīšanas galva aizkustēsies līdz attiecīgajam diska sektoram. Tur pofig kāda SATA, tāpat ieguvums būs

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

es pat nezinu vai tā buksēšana tik ļoti saistīta ar pašu ātrdarbību vai diska izmantošanu..hvz kapēc  tāda noslodze 100% viņam visu laiku bija...bet nu tik lēnu datoru sen nebiju manījis..katrā ziņā iemetīšu to 1TB hdd kastītē - paskatīšos vai strādā kā ārējais datu nesējs...hvz varbūt gļukains disks.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , shadow118 teica:

Saprotu, bet saku, tā SSD "ātruma sajūta" nav no max speed, ko ierobežotu vecāki SATA savienojumi, bet gan no krietni īsāka access time, jo viņam nav jāgaida, kad fiziska lasīšanas galva aizkustēsies līdz attiecīgajam diska sektoram. Tur pofig kāda SATA, tāpat ieguvums būs

Tad jau ir vērts paprovēt pat uz  šo....!? Plate ir dzīva pat ar jaudīgu AGP videni

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , MacButtler teica:

Protams.

Bet nu atkarīgs ko instalēsi.

Domā 7win -32bit ,10 bus laikam par trak!?

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Nav. Rezultāts jau tāpat būs mironis, arī ar visu SSD.

Tiko apgalvoja ka labāks  būs  nekā ar HDD!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , MacButtler teica:

Nemuldi, XP/Debian6/7 griezīsies zvērā.

Aaa pa linuxiem biju piemirsis-kadu openSUSE varētu?!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , MacButtler teica:

Kapēc SuSE?

Ja gribi čakari bez supporta tad liec Arch.

Par linuxiem man maz saprašanas ...Opensusse bij kadreiz uz pasvaka portatīva.....Par tadu Arch nemaz nezināju...

Likšu aiz auss par to Arch!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , MacButtler teica:

Stasi, kas smieklīgs manā XP edišenā?

Te jums ar biedru @abi ir par ko parunāt..

Bilam neesi CV mēģinājis sūtīt?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , MacButtler teica:

Anyway, SSD ir jēgas likt. Kā jau shadow118 teica, access time is the key.

Beton, ja kompis ( piem. ar P4 vai kaut kādu vāju dual cori) jau fiziski vienkārši nevar pavilkt mūsdienu intrrnetu, youtubes un visādu kuiņu, tad tu liec kaut Nvme, nu nebūs no tā jēgas praktiski nekādas..

Ok, prasta OS skries ātrāk.. bet ko tu ar viņu darīsi? Karogu spēlēsi?


Pirms 1 minūtes , MacButtler teica:

Tapēc man Win7 ir 2 versijas, viena priekš firmas, otra priekš privātpersonas. Vienam ir PRO, otram home.

Apsveicu, esi no jauna atklājis Ameriku.. 


Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Kjipa tu nesaproti, ka ar betonu tagad strīdies? ?

Saprotu, bet nu pie svētdienas var laiku patērēt arī priekš īpaši apdāvinātajiem..?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

ja kompis ( piem. ar P4 vai kaut kādu vāju dual cori) jau fiziski vienkārši nevar pavilkt mūsdienu intrrnetu, youtubes un visādu kuiņu,

No kurienes tāda infa? Manējie C2D visu pavelk.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Man E-450 APU arī pavelk. Tikai tāds sīkums, kamēr ielādē delfus, var paspēt kafiju uztaisīt..

Bet nu tā jau pavelk..?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Stasss teica:

. Tikai tāds sīkums, kamēr ielādē delfus, var paspēt kafiju uztaisīt..

 

Delfus ir jālādē ar AdBlocku ;) Tāpat kā visus pārējos saitus ;) 

Acer Aspire 5920, kā emašīna pēc SSD nomaiņas ir pilnīgi pietiekama. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sāksim jau ar to ka browsēt netu bez adblock vispār jau ir neprāts..

Vajadzības gadījumā adblock vienkārši tiek nopauzēts, ja kaut ko nepieciešamu nevar ielādēt.

Labots - Stasss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Beton, Tu te mani savās orģijas nepin..

Pirms 1 minūtes , MacButtler teica:

Starp citu, cik SATA ir tam tavam E-450 dēlim?

Pričom te dēlis? Tas ir laptops ar E-450 APU proci.., kas jau pēc dabas ir sprāgonis.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...