Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Tur tak atbilde melniem burtiem pa sarkanu rakstīta – UAC!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, Bonifācij Paulān, arī tādas dejas ap tamburīnu šoreiz nelīdzējā..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Tad paliek vien curvehands.dll

Uz vinduļa var piespiedu kārtā palaist vīrusus. No tā arī atsperies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , abi teica:

Tad paliek vien curvehands.dll

Laikam. Ar to arī samierinos.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Prodigy

Apskatījos. Un? Visi tie "fixi", ko vakar paspēju izmēģināt, neko nepalīdz. Jautājums bija nevis kā salabot, bet vai vēl kāds ir uzrāvies uz tāda?

Labots - Prodigy
Link to comment
Share on other sites

Nea, nav ne dzirdēts ne redzēts. vienkārši atslēdz visu nevajadzīgo un nekad arī neieraudzīsi to mēslu. Nevajag līst nekādos default app uzstādījumos, vienkārši izsvied visus app āra, ieinstalē ko vajag un, ja pats nav paķēris konkrēto failu veidu, tad klikšķis ar labo peles – open with, ķeksis – immer wieder sein.

 

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Nu jā, es primāri gribēju saprast, kā tādu efektu var panākt, jo no mājās mācošamies personāžiem tiku nolikts fakta priekšā, ka "nevar bildīti paskatīties", un jau paguvu visus izlamāt, ka 2 dienu laikā ir jau sajājuši svaigi uzliktu kompi. Bet nu sainstalēts šis bija labu laiku atpakaļ, un tikai tagad tika izvilkts no pagaldes - salika čupu ar updeitiem, tai skaitā versijas updeitu - laikam tas būs pie vainas. Pamēģināšu ar regeditu šovakar, ja nesanāks, nāksies pārinstalēt

Labots - Prodigy
Link to comment
Share on other sites

Pēc kārtējā apgreida, Easy BCD atkal ir pārstājis funkcionēt, nelīdz arī vecākas versijas uzlikšana - atveras, bet izmaiņas nestrādā /(

Par laimi, Linux un Windows ir uz atsevišķiem diskiem, tad nu glābj F11.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 Nu ko, beidzot man arī ir problēmas ar Windows 10 un tā apdeitiem.

 

Pērnā gada jūnijā caur Windows Update tika palaists BIOS upgrade, ķipa ielāps kritiskam drošības caurumam. Skāde tikai, ka ne bez blakusefektiem. Līdz šim man tas netraucēja, jo laptopā bija tikai m.2 NVMe SSD. Tagad savajadzējās ielikt arī 2.5" SATA SSD - līdz ko to izdaru, tā laptops vairs neredz NVMe un tālāk par UEFI settingiem netiek.

 

Manuāli varu uzlikt vecāku BIOS, bet kā restartēju Windows, tā šis uzliek atpakaļ to jaunāko BIOS. Mēģināju wushowhide.diagcab, tas uzrāda tikai KB4497165 (nav ne jausmas, vai šis ir "īstais vainīgais") - it kā "izslēdzu", bet bez rezultātiem, tāpat uzliekas jaunākais BIOS. Vēl ir šāds settings pamainīts, arī bez rezultātiem:

image.png.92644a651570714f054f18a33dde14fc.png

 

Par DELL lasīts variants "bios > security > and disable uefi capsule firmware update", ASUS laptopam tādas opcijas nav.

 

Tātad… Kā lai panāk, ka konkrētam laptopam caur Windows Update netiek apgreidots BIOS, nelaužot citus apdeitus?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@ieleja, nav.

 

image.png.f6572875de24fbf229738e71911489d8.png

Pirmais ļauj baterijai norādīt max uzlādes līmeni (60%, 80% vai 100%), otrais laikam bija vajadzīgs, lai regulētu ekrāna un klavieres apgaismojumu.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Joptvai… Izskatās, ka jautājums tiek atcelts - arī ar vecākām BIOS versijām laptops neredz m.2 NVMe SSD, kad iekšā ir arī 2.5" SATA SSD :( No diskusijām asus forumā bija radies iespaids, ka tas tika "salauzts" tajā pēdējā BIOS versijā.

Link to comment
Share on other sites

Ko gan tas varētu dot, ja BIOS/UEFI nemaz neredz to NVMe, uz kura būtu tā OS?

Link to comment
Share on other sites

GL702VMK ar Samsung 960 pro (oriģināli bija 128GB SATA SSD un 1TB HDD).

Bet nu asus nav lenovo.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

SATA+ SATA nomainīji ar SATA + NVME un pēdējo neredz? A tur tam aparātam vispār ir pienākums viņu redzēt?

 

 

Pēc idejas ir jābūt fiziskām līnijām no CPU/MB, gan jau ka viņas ir, bet, ja kāds disks pie ierobežota līniju skaita paņem visas, tad otram nepietiek. Varbūt tur tas suns aprakts un iespēja samuhļīt kaut ko.

 

Labots - abi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ieleja teica:

un ja reizē to 128 un SSD vai Samsung NVMe un 1 TB HDD, un ja BIOSā neredz, Windows Disk Manager arī neko neredz?

Es no viņiem tiku vaļā pirms pāris gadiem :)

Tagad man ir pieejams Samsung NVMe SSD, Samsung 850 evo 2.5" SSD un kaut kādi 2.5" HDD - ja 2.5" ports tukšs, tad redz NVMe, ja aizpildīts, tad neredz.

OS ir uz NVMe (un tā tam būs būt!), līdz ar to ar aizpildītu 2.5" es līdz Windows nemaz netieku.

 

Pirms 14 minūtēm , abi teica:

SATA+ SATA nomainīji ar SATA + NVME un pēdējo neredz?

Sākotnēji SATA+SATA nomainīju uz NVMe+neko un pāris gadus tā arī to laptopu lietoju.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tikai minējums, bet pieļauju ka, lai tā kombinācija darbotos, vajaga minimums 12+4 brīvas pci līnijas, pirms tam vajadzēja 2 x 4/8 (arī minējums, neskrēju skatīt kas tas vispār ir par laptopu)

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Kontrolieris ir vien uz PCI-express, kas pirmais nāk tas pirmais ņem! Viss tas būs specifikācijā, kā pēc forums ir jāpiedirš?

Link to comment
Share on other sites

2020.01.27. , 14:00, romajo teica:

Vakar, pēc ilgiem laikiem, instalēju tīru w10 1909, ne uz sava kompja un apstājos pie MS konta piesaistes. Agrāk liekas, ka šo procedūru varēja izlaist, jo bija izvēle, neizmantot MS kontu vai kkā tā, bet tagad tālāk netiek

Nupatās vienu tīro W10 1909 instalēšanu izveicu, no šodien izveidotas instalācijas fleškas. Bija prasība - labāk bezsaistes konts. Viss izdevās, bija iespēja izveidot bezsaistes kontu, nav MS konts obligāts. Instalēju ar pievienotu interneta vadu. Nez, iespējams, MS kaut ko pamainījuši atpakaļ, ja janvārī, kā tu saki, neļāvās W10 ar bezsaistes kontu uzinstalēties, tagad varēju.

Link to comment
Share on other sites

Atkal uznāca kaut kāds apgreids, kas nonesa šādus tādus settingus :crazy: T.i., monitors atsāka slēgties ārā pēc x minūtēm, "power off" poga atsāka slēgt ārā laptopu…

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu palīdziet! 

Gribu nopirkt OEM WINDOWS 10

bet  es nesaprotu kas tie par kodiem? 

Disks,kodins vai USB nesaprotu... 

Screenshot_20200418_144505_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

darklight

Tie tak nav OEM tajā bildē. Vismaz pēc cenas spriežot.

P.S. Skatos, ka vairāki posti izdzēsti... 

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Ne man nav. Es buveju no nulles


Pirms 19 minūtēm , darklight teica:

Tie tak nav OEM tajā bildē. Vismaz pēc cenas spriežot.

P.S. Skatos, ka vairāki posti izdzēsti... 

Tad lūdzu parādiet kur var nopirkt to īsto win 10

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , snukurins teica:

Būvēt no nulles un pavadzīmē komponentes,OEM nav īsti korekti.Ja vari izspiest no tirgotāja pavadzīmi kur dators+OEM W10 tad der.

Hmm nesaprotu ko man īsti jāpērk jāprasa 

Link to comment
Share on other sites

man kā win mājas jūzerim home der pilnībā..nezinu kāpēc visiem vajag pro ...tas laikam vēl no XP laikiem, vai tāpat kā auto - ja ņem - vajag max. nopakotu : D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, darklight teica:

Skatos, ka vairāki posti izdzēsti... 

Arī tā skatos..

Interesanti zināt, ko es tur biju izdarījis nepareizi??? Vai tas ka Ebrejā legāli tirgojas atslēgas, bootā skaitas nelegāli, vai kas par lietu?

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , snukurins teica:

Nu ja negribam iebrist sīkumos un Home versija der tad pērc USB Retail un viss būs kārtībā..Paliksi tikai par nieka 20Eur nabagāks,bet iegūsi iespēju lietot legāli uz jebkura/viena datora.

Padalies ar linku lūdzu kur var tadu nopirkt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ieleja teica:

tāpēc <boot.lv> kā vecmeita, ka tik tālāk no grēka

??? lai dievs nogrābstas..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Sleepy teica:

Šo es varu ņemt? Savam jaunam kompim ja?

Ja tev nav kur naudu likt, es varu konta numuru aizsūtīt..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Ja tev nav kur naudu likt, es varu konta numuru aizsūtīt..

Sorry. Mani interesē tikai legāli nopirktais windows

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Sleepy teica:

Šo es varu ņemt?

Jā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Sleepy teica:

Sorry. Mani interesē tikai legāli nopirktais windows

Tava nauda, tavas problēmas.. nekāda naida..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Tava nauda, tavas problēmas.. nekāda naida..

Noperkot pa 130euro man vel bus problemas? 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...