Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , raiviic teica:

Un ???

Nu neko, HP oficiali iesaka lietot caur W7 update servisu, taču viņš jau vairs nedarbojas – automātiska draivera meklēšana  un uzstādīšana no interneta printerim neiet. Sen jau tas bija, īsti neatceros, nedarbojās vien šim printerim opcija vai vispār jau nekas tad vairs nedarbojās. Ja pareizi atceros tad arī no izvēlenes izvelēties to vai līdzīgu printeri un nokačāt draiveri vairs negāja.  Sen neesi W7 pārinstalējis?? – labāk nemēģini vairs, ka nesanāk pārsteigums? viss jābaro no rokas

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Beton, es tev varu attālināti pateikt, ka tu esi garīgi slims deģenerāts.. bet atjēgties tas tev tāpat nelīdz

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tomēr McB ideja par HP Laserjet 116 uz Win7-64bit ir dzīvotspējīga. Jautājums par 20x GPU atbalstu uz Win7-64bit paliek neatbildēts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmām kārtām nelienu tēmās, ko nepārzinu un lienu ko pārzinu un cienu 99% biedrus (iesaku tev arī) un hobija pēc vēl banoju tevi

 

P.s. izlasi noteikumus par pēdējo postu citēšanu

Labots - Zin...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Ciscodmin teica:

A tu bez muldēšanas arī kautko citu proti? Nu  uzinstalē to printeri tam abiniekam! Vai arī ko tu te dari tehniskā forumā?

Politiski tehniskā forumā. Vai arī politehniskā?

Link to comment
Share on other sites

Celtniecības darbu speciālists nav iepazinies ar šo modeli, kalkulatoru un elektrības tarifu – dzīvo svētlaimē ar Windovs XP @ P4 + žiguli bez TA

 

Nē, nu gan jau ka var, bet vai vajag un ir vērc.... Konkrētajā stāstā no 3 nepārvaramām problēmam tika paņemta vienkāršākā un tika mēģināts pierādīt ka vienīgi Betons  Liepājas pusē pa piečuku var. Nu varbūt arī var, tik jau nez cik gadus nav aktuāli un nekad vairs nebūs...

 

 

dzest.jpg

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Es Betonam varētu iedod uzdevumu...attālinātu uzdevumu..

Man kā reiz, kastei kaut kas ir sagājis sviestā, un ir pilnība nogriezušies visi updeiti un defenderi, ar to es netieku galā, bet taisīt reinstalu kādu dienu rokas neceļas.

Tad nu Betons, kā progresīvs instalēšanas un problēmu novēršanas speciālists varētu pierādīt savu augsto intelektuālo kapacitāti Winduļu troubelšotingā..

 

Bet nu jā, iedot attālinātu pieeju Betonam, ir tāpat kā piderastam pagriezt pliku pakaļu, ar cerību, ka šis tur neiespraudīs..:choke:

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Klau, es te neesmu apdeitojis savu informāciju saistībā ar W7 pāragro nāvi.

Vai tad tipa visi vecie apdeiti W7 arī ir nogriezti nafig? Tipa jautājums ir tāds - ja es uzinstalēšu W7 no oriģinālā plāceņa:

1) vai šamais reģistrēsies;

2) vai šamais apdeitosies līdz statusam Decembris 2019?

Es tākā neesmu pētījis - vosj kāds zina?

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , VebKamera teica:

1) vai šamais reģistrēsies;

2) vai šamais apdeitosies līdz statusam Decembris 2019?

Atvainojos. Man līdzīgs jautājums par XP. Kā ar šo tagad XP gadījumā?

Link to comment
Share on other sites

Vakar, pēc ilgiem laikiem, instalēju tīru w10 1909, ne uz sava kompja un apstājos pie MS konta piesaistes. Agrāk liekas, ka šo procedūru varēja izlaist, jo bija izvēle, neizmantot MS kontu vai kkā tā, bet tagad tālāk netiek, sola, ķipa ja negrib logoties no MS konta vēlāk varēs iestatījumus mainīt. Pēc tam vēl bija jāveido pin, ķipa lai nebūtu katru teizi jāievada parole, kad tā tiek pieprasīta. tad nu izmantoju savu ms kontu un izveidoju, kkādu pin, vienkārši lai ātrāk šeptes notiek. Pēc aktivācijas (ātrāk neļauj) izdzēsu savu ms kontu, bet vai tas pin arī izdzēsās līdz ar to kontu hvz. 

Jautājums: vai visu šo borģeli ar tiem kontiem un piniem var izlaist, varbūt kkur pasteidzos, kko nepamanīju?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , romajo teica:

Agrāk liekas, ka šo procedūru varēja izlaist

Izrauj tīkla vadu, 2x atkārtojot soli, varēsi likt bez MS konta

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , romajo teica:

vai visu šo borģeli ar tiem kontiem un piniem var izlaist, varbūt kkur pasteidzos, kko nepamanīju?

Nepamanīji. Ir iespēja uzinstalēt W10 bez MS konta, ar tā saucamo «bezsaistes kontu». Tas gan, MS šo iespēju speciāli padara arvien nepamanāmāku, pavisam maziem burtiņiem, toties ar MS konta veidošanu uzbāžas arvien vairāk.


Pirms 1 minūtes , jema teica:

Izrauj tīkla vadu

Arī variants. :D

Ir saglabāta iespēja uzinstalēt W10 bez MS konta. Tik uzmanīgi jāskatās. Arī 1909 tā iespēja nav noņemta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

MS šo iespēju speciāli padara arvien nepamanāmāku, pavisam maziem burtiņiem

To es biju ievērojis un arī uzrāvies, varēja paiet atpkaļ un tomēr izvēlēties to bezsaistes kontu, tagad izmeklējos izbolījos, nemanīju. Laikam toč vajadzēja izraut tīkla vadu, nobremzēju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, romajo teica:

tagad izmeklējos izbolījos, nemanīju.

Nezinu, kā tagad. Pēdējo reizi instalēju kaut kad novembrī, W10 1909. Nebrīnīšos, ja viņi vienā brīdī «bezsaistes kontus» pārstās un MS konts kļūs obligāts.

Link to comment
Share on other sites

Liekam virsu kādu no vecajam relīzēm un pēc tam pāri svaigu win no ISO un miers mājās :biggrin:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms brīža vēl viss gāja, ja izrubij netu līdz brīdim kad konts jāveido. Sry, tas tur rakstā tālāk ar' ira teikts.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Varu apliecināt, ka nekas nav izravēts, vēl pagājušajā nedēļā liku vissvaigāko Win10 versiju un ir iespēja to izmantot bez MS konta. Nav arī jāņem nost no tīkla instalācija gaitā, vienkārši vajag lasīt ko piedāvā, nevis spiest vispamanāmāko pogu un cerēt, ka saies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Guncha teica:

vēl pagājušajā nedēļā liku vissvaigāko Win10 versiju

Pro vai Home? Tajā rakstā par Home minēts, ka tos pirmos apdalīja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , vvv teica:

Pro vai Home? Tajā rakstā par Home minēts, ka tos pirmos apdalīja.

Gan Pro, gan Home.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Guncha teica:

vienkārši vajag lasīt ko piedāvā, nevis spiest vispamanāmāko pogu

Nu tad parādi, kas jāspiež, es i akls, es neredz local acount.

w.jpg.7c487c8836f6641b4789e0c5634e381a.jpg

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Par šādu lietu iedomājos. Instalējot W10 angliski ir kas savādāks nekā instalējot W10 latviski? Latviskajam W10, piemēram, Cortana nav. Bija internetā, ja pareizi atceros, kaut kas par Cortanu pie W10 instalācijas... Snukurins, tu W10 angliski instalēji?

Link to comment
Share on other sites

Tur bij iepriekš jaizvēlas – vēlos lietot windows nepareizi, bīstami, ierobežot savas iespējas un kaut kas tādā garā. Tur ar dedukcijas metodi vien var saprast ka ķeksis atbild par lokālo kontu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , vvv teica:

Bija internetā, ja pareizi atceros, kaut kas par Cortanu pie W10 instalācijas

:D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , snukurins teica:

Nekad dzīvē neesmu instalējis Windows ar piespraustu internetu.

Retā reize, kad 100% piekrītu šnukuriņam. Un ne tikai Win, bet arī pingvīnu instalējot. Nav ko izstrādātājam uzbāzties ar saviem variantiem - kad jau sainstalēts, tad arī apdeitojos un viss.

Par W10 - nav tagad pa ķērienam neviena kaste, pēdējo klientam instalēju vēl novembrī, neatceros kur tieši un kā saucās, bet iespēja izvēlēties M$ kontu vai nē ir.

Vēl kas - W10 instalācija vienā brīdī piedāvā kādas 3 lapas ar visādām "fīčām" - visām obligāti Disable  (tas pats visiem W7 un W8.1 gadījumiem), izņemot kādas 2 vai 3, kur variants pilno vai minimālo.

Kad prasa internetu - "pasūtīt" lai nomierinās un pēc dažām sekundēm viss turpinās.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , laikamTak teica:

jo?

Nu tad vismaz palasi, ko tur piedāvā - izņemot vēlmi uzzināt visu par jūzera paradumiem, atrašanās vietu, vēlmi palīdzēt izstrādātājiem (saņemot info no jūzera kastes :D), visādas aizsardzības :D, hvz ko vēl (priekš tam man antivīruss un ugunsmūris, nevis indusu palīdzību vajag). Vienīgais, kas varētu noderēt - atrašanās vieta laika ziņām, bet - nekas nav labāks par yr.no vai citām laika ziņu lapām.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 5 minūtēm , raiviic teica:

palasi, ko tur piedāvā

Esmu lasījis. Tev, kā paranoiķim, nekad nav ienācis prātā, ka tie sviči mōž darbojas otrādi? Ko var zināt no tiem indusiem.

Labots - laikamTak
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , raiviic teica:

bet iespēja izvēlēties M$ kontu vai nē ir

Bija man arī, novembrī. Kā ir tagad? Biedrs Guncha raksta, ka ir (neatvienojot no interneta), bet biedrs romajo konstatēja, ka nav. Varbūt tas atšķirīgi izpaužas instalējot Windows uz stacionārā datora un Windows palaišanai laptopa pirmajā ieslēgšanas reizē? romajo, tavs gadījums kurš?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , laikamTak teica:

nav ienācis prātā, ka tie sviči mōž darbojas otrādi

Nu vismaz daži darbojas pareizi. Un ne jau paranoja ( Telemetry Client u.c. spiegu draza jau neatslēdzas), bet - liekas darbības sistēmai un internetam, sevišķi laptopa un WiFi gadījumā.

Tu varbūt arī laptopu lieto ar preinstalēto OS, kur visa ražotāja draza sainstalēta, nevis tūdaļ pēc pirkšanas pārinstalē tīru sistēmu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...