Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

es nesaprotu kāpēc w10 tēmā mērās ar krāniņiem (pārlūkiem)? :D

 

izveidojiet atsevišķu tēmu un mēraties līdz nokalst..

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tikko atkal viens freez, dabuju lietot power button + 4s – tik vien kā aizvēru ap 10 Opera logus un 3 Libre office dokumentus + atvienoju ārējo disku.... ZB šitie W10 Pro bremzes, kārieni, bildes pazušana uz pāris sekundēm, zilie logi, traumētais antivīruss, ilgā LAN meklēšana pie starta, patvaļīga mapju izkārtojuma maiņa, nevajadzīgi saintalēti M$ mēslprogrammas, vajadzība ik pa laikam meklēt internetā kā artrubīt kārtējo traucējošo jaunievedumu, lecošie logi ar ieteikumu drošību regulēt, vai vēl nez ko, kā arī citi brīnumi kas uz sitiena nenāk prātā. Laikam saņemšos drīz mukt atpakaļ uz LTSC savam ikdienas darba PC, nu nav ar to tādu kreņķu!!! un nevajaga mani troļļot ar aizrādījumiem par nepareizu datora lietošanu – pats tikšu galā un visu ko vajag no dzelža izspiedīšu. 

Nu, un pēdējais kronis visam:

https://overclockers.ru/blog/TEXHAPb/show/33262/microsoft-nachnet-pokazyvat-reklamu-v-windows-10-stimuliruya-perehod-na-pomesyachnuju-oplatu

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , abi teica:

Laikam saņemšos drīz mukt atpakaļ uz LTSC savam ikdienas darba PC, nu nav ar to tādu kreņķu!!!

Ko tur ar LTSC.. Ķieģels jau sen saka, ka ka Jums izredzētajiem XP must have! Nemokies

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

XP must have! Nemokies

Boņukam tas neder. Betona XP tomēr piečuku maksā. Kamēr W10 no krievu interneta ir par velti.

Link to comment
Share on other sites

Lai cik labs arī XP nebūtu, bet uz tā nedarbojas jaunākais softs - browser-i utt.

Atliek GNU/Linux, kur ir tā, ka operētājsistēma nesāk dzīvot savu, no lietotāja neatkarīgu, dzīvi.

Pirms 19 minūtēm , jema teica:

Ir firmā pāri 200 datoru

Tas nekas, apdeiti tāpat ievieš savas korekcijas. Piemēram pēc apdeitiem parādās search box uz taskbāra. Un tas ir tikai redzamākais.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Piemēram pēc apdeitiem parādās search box uz taskbāra.

Tas parādījās pagājušā gada pavasara apdeitā.

Labais peles taustiņš uz uzdevumjoslas -> Meklēt -> var izvēlēties sev tīkamāko no trim variantiem (Paslēpts, Rādīt meklēšanas ikonu, Rādīt meklēšanas lodziņu).

Link to comment
Share on other sites

Kam šodien vairs der XP??? Ko ar to var darīt, a? Man jau vairākus gadus nav nekādas iespējas lietot W7, jo neatbilst minimālajām dzelžu prasībām (nav draiveru, nav nepieciešamo dzelžu atbalsta principā, un nekad vairs arī nebūs).

Link to comment
Share on other sites

Nu bet ko tad īdi? 100 reižu jau pateikts, kur ir problēma:

1.Blīvē starp ekrānu un krēslu,

2.Dzelžos

Link to comment
Share on other sites

Nu nu... nelasam, nedomājam, nemēģinam, nezinam – boot ikdiena...

1 stundu atpakaļ, abi teica:

Laikam saņemšos drīz mukt atpakaļ uz LTSC savam ikdienas darba PC, nu nav ar to tādu kreņķu!!!

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

BAPs apvainojās uz jauno akcīzi un pirmoreiz atveda kasti alus no kaimiņzemes, bet nākošreiz vedīšu jau 3 kastes!!! Drīkst vest pa litram šnabja un + 16 L alus, tad lūk, tā turpmāk arī darīšu.

Visādi citādi ir daudz darbu un citu kreņķu, nav vaļas uzturēt pavedienus iekš boot.

bottle.png

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

Windows 10 ir labākais no  Windowsiem

Beidzot!

Cik sūri grūti Tev nāca šie vārdi ārā..?

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 12 stundām , abi teica:

Kam šodien vairs der XP??? Ko ar to var darīt, a?

Man XP joprojām mētājas stūrī, jo HyperTerminal ir vajadzīgs vienam (vairākiem) GPS devaisu konfigurācijai.

Ja to varētu uzlikt uz Win10, tad būtu wunderbar,

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Stasss teica:

Cik sūri grūti Tev nāca šie vārdi ārā..?

Nu beidz! Es W10 pamatoti kritizēju, bet neaģitēju lietot vecākas OS! XP vairs jau nav praktiski lietojams, W7 ir novecojis un vismaz man jau vairs nav iespējas to lietot tīri tehnisku iemeslu dēļ. Gribētos lai W10 būtu savādāks, tuvāk pēc koncepcijas LTSB/LTSC un saskarsme/regulējumi kā W7/XP, taču M$ speciāli to nedod, jo... tādi p@xxx nu viņi ir.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2020.01.17. , 00:03, abi teica:

Tikko, abzoūti legāls W10 Pro

Pie tavām problēmām ar legalitāti tur nav nekāda sakara.

Labots - Zux
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , _dunduks_ teica:

jo HyperTerminal ir vajadzīgs vienam (vairākiem) GPS devaisu konfigurācijai.

Kas tam HyperTerminal ir tāds īpašs? 

Tas pats putty māk ar com portu strādāt! (Un vēl kaudze termināļ softu!) 

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Ja tā vajadzība pēc XP gana reta (Man darbā piem, veca foxpro db), tad var to brīnumu virtuālu turēt, tāpēc jau nevajag vecu, skaļu putekļu kasti.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 15 minūtēm , ieleja teica:

šis nestrādā?

...

The two files you will need are hypertrm.dll and hypertrm.exe.

Par šo es nezināju, tāpēc nezinu, vai tas (ne)strādā, bet noteikti pamēģināšu. Paldies par info!

 

Pirms 10 minūtēm , Ronalds teica:

Tas pats putty māk ar com portu strādāt!

Neesmu baigi advancēts (bilde ir pamatīgi tumša, nevis gaiša) šajos termināla servisos. Izmantoju to, kas instrukcijā nāca līdzi un tas lieliski darbojas.

Labots - _dunduks_
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , abi teica:

W7 ir novecojis un vismaz man jau vairs nav iespējas to lietot tīri tehnisku iemeslu dēļ.

Nu dīvaini - vispirms tu vaino W10, kam kaudze problēmu un tādu ir vienam no no tūkstoša (tātad dzelžu, vai curve_hands.dll dēļ) un pēc tam saki, ka W7 netiek galā. Bet tad kas tev par dzelžiem tur - W7 tieši jātiek galā ar antikvariātu, pat ar XP paredzētajiem tiek galā (nu ne visiem, man ir viena video capture karte, kura perfekti strādā tikai ar XP un reizi pāris gados vajag, lai kādu VHS saciparotu, tādēļ viens HDD ar XP mētājas atviktnē un tiek piesprausts, kad vajag.)

 Tiec taču beidzot skaidrībā ar savu saimniecību, ja pats nespēj, pasauc Betonu palīgā, pa piečuku sakonfigurēs :D .

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

20x GPU atbalsts

Un šeit arī tāda sajūta, ka Tu esi vienīgais maineris uz šis zemes..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Donglewaver teica:

Palemoon

Par Palemoon atbalstu Betonu. Man kādu laiku bija. Patika. Vienīgais mīnuss no manas puses - tas nav latviskots.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , abi teica:

pat manam printerim W7 draiveris neeksistē

Kā būtu, ja nosauktu tā mistiskā printera modeli ? Es drīzāk ticētu, ja kaut kam nav draiveru priekš W10 (bet ar šamaņu dejām arī to var palaist), bet ja nav priekš W7 - ja nu vienīgi kaut kas ļoti nesen ražots.

pirms 5 stundām , abi teica:

Nav ... 20x GPU atbalsts

 Interesanti, tev savs HES, lai to rakšanas fabriku nobarotu ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , raiviic teica:

Kā būtu, ja nosauktu tā mistiskā printera modeli ? Es drīzāk ticētu, ja kaut kam nav draiveru priekš W10 (bet ar šamaņu dejām arī to var palaist), bet ja nav priekš W7 - ja nu vienīgi kaut kas ļoti nesen ražots.

HP Laserjet 1160 – USB draiveris priekš W7-64bit

 

Pamēģini atrast:

https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/hp-laserjet-1160-printer-series/410618/model/410620

 

Te viens meklējis:

https://h30434.www3.hp.com/t5/LaserJet-Printing/Driver-HP-LaserJet-1160-for-Win-7-Pro-x64/td-p/5615425

 

Var jau būt ka kādreiz ar to nebija problēma, bet W7 updates taču neiet vairs. Man vajadzēja lai pēc pusstundas strādā, vieglāk un ar garantiju ir uzlikt W10 nekā čikāties ar to kas oficiāli netiek atbalstīts.

 

P.s. mans Ryzen 1600x arī nav oficiāli atbalstīts iekš W7

AMD blockchain draiveri arī nestrādā iekš W7, W7 uztur vien 6x GPU (var piemānīt vēl +2) gan jau ka ja labi padomātu varētu vēl ko atcerēties. Tik naf intereses mirušu OS cilāt

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Atrast jau var visu ko pat neeksistējošus, tik vai tas ir īstais un vai iet. Raivīc var paprovēt viņu uzlikt un paskatīties kas no tā sanāk, vai vispār tur da jebkas sanāk

Link to comment
Share on other sites

Nu nevar jau tagad sacensties aparāta instalēšanā, ja aparāts nav pie rokas.. ok, draiveri varbūt atradīs, varbūt ieinstalēs.. bet vai tas drukās, tas ir jautājums..

Bet draiveri atrast - to pat Windows 7 Add printer sadaļa piedāvā - tiesa vispirms jāatjaunina saraksts iekš Windows Update, jo svaigi instalētai kastei tas saraksts ir diezgan patukšs..

Bet nu zinot Boņa fatālās bailes no updeitiem, pieļauju ka to pogu viņš pat nav mēginājis piespiest.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , abi teica:

Raivīc var paprovēt viņu uzlikt un paskatīties kas no tā sanāk

Ja kas, pirms pāris gadiem vienam kolēģim līdzīgu vecu HP (konkrētu modeli neatceros), kuram tikai XP draiveri bija pieejami, mierīgi palaidu uz W7 un šis vēl tagad drukā. Tiesa, bija jāparokās internetā un jāuzinstalē compatible draiveris, bet viss OK.  Kaut kad gadsimta sākumā arī nācās printeri, kuram tikai LPT, ar pāreju un attiecīgu universālo draiveri pie USB piekombinēt, jo jaunajam PC, protams LPT nebija un smuki strādāja, līdz godīgi nomira aiz vecuma. 

Pirms 46 minūtēm , abi teica:

bet W7 updates taču neiet vairs

Un ??? W7 vēl ilgi tiks lietots, ja nu vienīgi jaunākos dzelžus un softus neatbalstīs, bet ne visiem tos vajag - šur tur par W98 vēl lieto, par XP nerunājot.

Link to comment
Share on other sites

2020.01.23. , 21:36, raiviic teica:

šur tur par W98 vēl lieto, par XP nerunājot

Šur tur DOSā vēl dragā.

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , raiviic teica:

šur tur par W98 vēl lieto, par XP nerunājot.

Man uz virtualkas joprojām w2k sekmīgi šep'tējas, visi vajadzīgie softi darbojas, ar pavecāku operu pat pa netu var vazāties.

Link to comment
Share on other sites

vispār jau w10 atrast draiveri vecam printerim (citai iekārtai) reālāk kā w7 :D bet nu.. man jau šķiet, ka šādu gadījumu jebkurā gadījumā nav daudz..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...