Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

pirms 12 stundām , ieleja teica:

atbildīgu lietotāju, kas atteiksies no iecienītā Chrome vai FF

Pēdējā laikā FF sāk tracināt ? tāpat kā šitie indusi - katru dienu (nu gandrīz)apdeits! (zinu, zinu - nepatīk, nelieto?) .  Lūdzu restartējiet! Da, mļaķ, ko tur var labot katru dienu!

 

W10 arī šodien nobesīja. Pagājušonedēļ sainstalēts jauns kompis ar svaigu W10. Šorīt uzkāries kanona skaneris (MF4400). Meičai jāskanē CMRi, ši streso, viss ir slikti...

Aha! Šorīt bijuši divi apdeiti. Da bez domāšanas ritinam atpakaļ par dažām dienām. Protams, ka viss strādā. Kas to būtu domājis. Nekad nekas tāds nav noticies, un te atkal.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Jurkins teica:

Pēdējā laikā FF sāk tracināt ? tāpat kā šitie indusi - katru dienu (nu gandrīz)apdeits! (zinu, zinu - nepatīk, nelieto?) .  Lūdzu restartējiet! Da, mļaķ, ko tur var labot katru dienu!

Man gan pēdējā laikā radies iespaids, ka FF apdeiti ir kļuvuši krietni retāki, nu reizi mēnesī vai divos.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Jurkins teica:

Šorīt bijuši divi apdeiti

tā kā būtu jāzina, ka katra mēneša 2ā otrdiena (mums trešdiena) ir windows updeitu diena :D Nekas jauns.. jau gadiem.

 

nezinu.. ikdienā updeitus vispār nejūtu.. cik nu retu reizi ir gadījies, kad slēdz datoru ārā, tad piedāvā install updates/shutdown.. citādi.. nekādi.

Labots - CAP
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Jurkins teica:

FF sāk tracināt

FF ir bijis mēsls no paša sākuma ar izcili pretīgu izskatu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

windows updeitu diena

Jā, šo viņi ievēro. Gadās arī ekstra apdeiti, citās mēneša dienās, bet tas nav pārāk bieži.


Pirms 4 minūtēm , ivo teica:

FF ir bijis mēsls no paša sākuma ar izcili pretīgu izskatu

Tas tev tā liekas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , CAP teica:

Nekas jauns.. jau gadiem.

Kaut kā nebiju pievērsis uzmanību.

Pirms 14 minūtēm , ivo teica:

FF ir bijis mēsls no paša sākuma ar izcili pretīgu izskatu

Nu nez, apmēram tikpat "pretīgs" izskats kā jebkurai aplikācijai.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Nu nez, apmēram tikpat "pretīgs" izskats kā jebkurai aplikācijai.

Tā gluži nebūs. "Jebkura" aplikācija izskatās tik pretīgi, cik nu pretīgi tā ... izskatās. Savukārt browseris izskatās tik pretīgi, cik pretīgi izskatās browsējamais materiāls. Atliek vien minēt, kāpēc @ivo FF izskatījās pretīgi :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , binary teica:

Atliek vien minēt, kāpēc @ivo FF izskatījās pretīgi :D

drošvien ticības jautājums.

kāda tad ir izvēle - chrome? internet exploreris? mac/safari?

(es arī pie FF - viss strādā, adblock iet, procesam netraucē)

Link to comment
Share on other sites

@ervie, lynx aizmirsi. Pieredzē sit pušu jebkuru citu minēto browseri (t.i., jau pastāvējā un bija lietojams jau tad, kad tie citi vēl pat ieplānoti nebija), attīstība joprojām notiek (pēdējā preview relīze pirms 4 mēnešiem) :D

Labots - binary
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , ervie teica:

kāda tad ir izvēle - chrome?

Jā. Esmu laikam reizes trīs mēģinājis sākt lietot FF un vienmēr atgriezies pie Chrome


Pirms 57 minūtēm , binary teica:

Atliek vien minēt,

Ir jau piemirsies nedaudz, bet pats izskats nepatika un fonti kaut kādi dīvaini (savādāki) visās lapās

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ivo teica:

FF ir bijis mēsls no paša sākuma ar izcili pretīgu izskatu

Kādreiz FF bija tieši ar labu izskatu.

Krāsains, labi nostrādāts. Nevis FLAT briesmonis.

firefox.png.bac9e55593ea6a6e05b3015493ea2955.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , ivo teica:

Jā. Esmu laikam reizes trīs mēģinājis sākt lietot FF un vienmēr atgriezies pie Chrome

nu ja. ticības jautājums. piem man pieejot pie kolēģa datora, kur ir hroms, rodas neērtības sajūta to lietot.

 

un izskats - kas vainas? korekts, visu lieko var novākt, utt.

image.png.f4565ab20a030aaf522fc084254df68e.png

Link to comment
Share on other sites

katram savs.. bezjēdzīgi par pārlūkiem strīdēties, turklāt w10 tēmā :D

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 7 minūtēm , ivo teica:

Ir jau piemirsies nedaudz, bet pats izskats nepatika un fonti kaut kādi dīvaini (savādāki) visās lapās

Savādāki nekā kur? Ja savādāki nekā Chrome, tad arguments, kā saka, neiztur kritiku - tik pat labi var teikt, ka Chrome ir/bija savādāki.

Pie vainas tām fontu atšķirībām varētu būt kaut kāds fontu smoothing, antialiasing, hardwares (ne)izmantošana fontu renderēšanai, monitors, browserī sakonfigurētie defaultie fonti utt utjp.

Pārējais jau ir pieraduma lieta. Un pieradumam, kā zināms, liels spēks.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Pēdējā laikā FF sāk tracināt ? tāpat kā šitie indusi - katru dienu (nu gandrīz)apdeits!

Interesanti gan - lietoju katru dienu un neko tādu neesmu manījis (vismaz redzamā un traucējošā veidā).  Vispār vienīgais lietojamais pārlūks - ir savā laikā mēģināti gan Opera, gan Crome, gan Safari uz Win, gan Maxton - nu nafig. Kā 90-to vidū sāku ar Netscape Navigator, tā pa ķēdīti Navigator>Communicator>Phenix >Firefox arī lietoju un lietošu. Chrome -  nu nē, paldies, uz Linux gan uzliku tīru Cromium, lai nebūtu Googles spyware, bet arī turos pie FF.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nu tie pārlūki - vienam māte, otram - meita. Bet w10 ir un paliek tāds kāds viņš ir. Nav pamata gaidīt, ka putnu gripa izpļaus indiešu nāciju. Nē, nu ir jau labi. Mājās (piespiedu ... Fusion...kārtā gan uzlikts?) ne reizi nav bijis "nāves ekrāns", pēdējos mēnešus nakts vidū arī nav modies augšā.

 

Bet, piem. skanēšana... bez komentāriem.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

skanēšana... bez komentāriem

Forumā biedri ir komentējuši par Canon skeneru ķeršanos uz W10. Neatceros, toreiz bija kaut kāds risinājums...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , vvv teica:

Neatceros, toreiz bija kaut kāds risinājums

Ir risinājums. Bet tas risinājums reizēm beidz strādāt pēc kārtējiem apdeitiem. It kā kanonam ir skanēšanas utilītas jauna versija, bet man neizdevās piedzīvināt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Jurkins teica:

Man patīk. Ļoti labs. Pagājušajā gadā bija viņiem kaut kāda versija, kura nestrādāja uz mana bizhub 185 skenera, toreiz nācās atgriezties uz vecāku, vēlākās versijās viss tika salabots. Neviens nav ideāls.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , ieleja teica:

birojā ir pusducis kaut kādu MFC421

Jā, tādiem čuķ, čuķ jaunākiem kā  MFC420 (laikam) viss ir kārtībā. Lai gan tā oriģinālā skanēšanas aplikācija vienalga nepatīk.

Gadus >10 atpakaļ pat bija interesanti ... vo, bļ... neiet , nu pačakarēsimies pa draiveriem, reģistru, papačosim, paložņāsim pa forumiem, tagad (vecs laikam palieku?)

datoru uztveru kā darbarīku (āmuru piemēram), tāpēc tracina visi varianti, kad jātērē laiks, lai naglu dzīšanas vietā nodarbotos ar āmura uzpačošanu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , snukurins teica:

Palieku pie Yandex browser.Nu jau gadus četrus lietoju.

Šņukuriņ, ieraksti savā brauzera meklētājā «putin h», ja tas nepiedāvā variantu «putin huilo», tad štruntīgs brauzeris tev. :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Firefox.

Es gan neaizraujos ar visādām papildiespējām, brauzerus lietoju diezgan primitīvā veidā, tu parādīji to fīču ar video, es ieguglēju, atradu attiecīgu papildinājumu priekš FF, strādā. Pieļauju, ka Chromē iespēju daudz vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , abi teica:

Tikko, abzoūti legāls W10 Pro

abi, meklē vainu savos dzelžos. Es saku, man bija zilie logi, nomainīju veco, nokalpojušo SSD, nav vairs zilo logu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , snukurins teica:

Un kurā brovserī vēl šādi var skatīties jebkuru video?

Gadiem lietoju Opera pārlūku un nemaz nezināju, ka skatīties mazā lodziņā TV kanālus pa virsu Boot forumam ir kaut kas "ekskluzīvs":smile:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Snukurins, atradu, pašā FF iebūvētā iespēja «Picture-in-Picture», kas ļauj video skatīt, kamēr brauzē. Ne pārāk sen šī iespēja parādījusies. Speciāls papildinājums, kā es sameklēju, nav nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

ieraksti savā brauzera meklētājā «putin h», ja tas nepiedāvā variantu «putin huilo», tad štruntīgs brauzeris tev.

 

;(

BBD296B2-7254-4EEB-A986-C906C33979D6.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

citos browseros mani kaitina sākumlapa ar bezjēdzīgo meklēšanas joslu un citām ekstrām kuru nav.

FF var uzlikt blank page 

Link to comment
Share on other sites

Operai vienmēr ir bijušas visādas prikolīgas ekstra fīčas, bet opera - vismaz kādreiz - tik kaitinoši radikāli mainījās dizainā un fīčās apdeitojoties uz jaunām versijām, ka danunah.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, abi teica:

Tikko, abzoūti legāls W10 Pro

Un atkal tikai tavai kastei. Izdari taču beidzot secinājumus, vai nu par dzelžiem, "pirktajiem" softiem, vai curve_hands.dll

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , vvv teica:

DuckDuckGo ir ļoti labs, tikai vēl nav visu iemācījies, tam vajag frāzi «putin hu»

Jandeks būs pabijis pie kadirova pagrabā un arī u pievienošana nelīdzēs :smile:2066430159_OperaMomentuzmums_2020-01-17_005254_yandex_ru.thumb.png.fe362d572f7bd8054405b15f92de6920.png

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

snukurins, var saiestatīt vis kaut ko arī citos brauzeros. FF var baltu lapu, var tikai meklētāju, var tikai «flīzes»... Kāpēc tu iedomājies ka yandex brauzeris ir kaut kāds pirmrindnieks?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

par šito sīkāk,līdz šim neko tādu neesmu atradis

Iestatījumi -> Sākums. Izņem ķeksi no Tīmekļa meklēšana, izņem ķeksi no Populārākās lapas, atstāj ķeksi pie Aktualitātes, zem tām izņem visur ķekšus, atstāj tik pie Grāmatzīmes, zem grāmatzīmēm saliec savas iecienītās lapas, var vienā rindā, var divās rindās, var trijās rindās, var četrās rindās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , vvv teica:

saliec savas iecienītās lapas, var vienā rindā, var divās rindās, var trijās rindās, var četrās rindās.

Vo vells, Operā tas saucās Ātrais zvans. Izrādās arī ekskluzīvi :smile:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...