Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Kādam gadījumā nav aizķeršanās ar nVIDIA draiveru instalāciju ? Instalējot jaunākos draiverus man uzrādās kā šī OS neatbalsta attiecīgo draiveri...

Link to comment
Share on other sites

 Ir ir, problēmas pagoogle atradīsi..iespējams ka būs arī problēmas spēlēs zems FPS un citi joki...zaļi draiveri...

Link to comment
Share on other sites

Uzliku uz planšetes - no Edge browsera neko šeit ierakstīt nevar - nesaprot ka tas ir teksta lauks un nerāda onscreen keyboard.

Link to comment
Share on other sites

Kāds, kas veicis W10 clean install un aktivizējies veiksmīgi, lūdzu, pamēģiniet nolasīt atslēgu ar biedra raiviic (#667) ieteikto tūli. Vai tur uzrādās atslēga? Interesanti.

Link to comment
Share on other sites

kā bija apgreidojoties uz W10? Tur nomainījās atslēga?

  Nomainījās gan.  Starp citu, arī W8.1 ar W8 uzinstalēt nevar (tikai apgreidot). Tīrai instalācijai jāizmanto Generic atslēga un tikai aktivizējot jāievada vecā W8 atslēga.

 Hmmm, tev neuzrādās jaunā atslēga ? Man viss notiek - salīdzināju pirms un pēc apdeitošanās.

 

ja neizmanto microsoft accountu, tad pēc upgrade veicot clen install windows neaktivizēsies?

Nekādus akkontus nevajag. Apgreidojot no ISO vispār atslēdzu netu, visus piedāvātos brīnumus pārslēdzu uz Off, apgreidoju un tad pieslēdzu netu un pāris reizes uzspiedu Activate. Viss notiek un key arī nomainīts. Pēc tam jau instalējot tīru sistēmu, tikko pieslēdz internetu, pāris sekundēs sistēma aktivizējas automātiski.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir ir, problēmas

Gan jau pēc kāda laika atrisināsies visas tās problēmas. Arvien vairāk pārliecinos, ka nav kur skriet ar apdeitu uz W10. Vot noforsēsi to apdeitošanos, i gadīsies pa problēmai. Ne velti milzīgam ļaužu daudzumam, kas gaida automātisko apdeitu, nekas nesākas. Tā vien izskatās, ka kaut kas nav gatavs attiecīgiem dzelžiem, attiecīgai perifērijai... Bet nav ko bēdāt, tas ir tikai laika jautājums, gan jau viss sakārtosies. Starp citu, apskatīju sava vecā PC mātesplates ražotāja mājaslapā, konkrēti manai mātenei vēl nav nekā priekš W10, lai arī lielai daļai ir, apskatiet Gigabyte mājaslapu, kā ver vaļā, tā milzīgs paziņojums, mūsu mātesplates ir gatavas Windows 10, jaunākās, varbūt, bet vecākas, kā man, vēl ne. Tā, nu sēžu uz 8.1 un, iespējams, vēl kādu laiku dabūšu pasēdēt, lai arī gribās ātrāk tikt pie 10.

Link to comment
Share on other sites

man nvidia draiveris uzlikas bez problemam, overclock ari uzliku bez problemam, iemeginu jau gta 5 un battlefield 3 - iet ka pa sviestu, nekadu gluku NAV

 

visa kopuma jasaka ka esmu loti apmierinats ar jauno windows 10 un tas mana datora ir uz paliksanu, visas programmas man vajadzigas strada, nekadi gluki, karsanas vai vel nez kas netika noverots. iesaku apgreidoties tiem kas vel doma.

+ izskatas ka microsoft beidzot samaksaja kadam kas kaut ko sajedz no dizaina, sis izskatas tiesam labi

jo ilgak lieto jo atraks sak palikt, acimredzot sistema kaut kadu cache veido. isuma ko velejos teikt - vajag mazak klausities visadas mulkibas ka nav stabila utt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Priekš manis vienīgā sāpīgā problēma pēc pārejas no Win 7 uz Win 10 bija monitoru, televizora krāsu kalibrācijas nojukšana. Nācās visu pārkalibrēt no jauna... labi, ka vismaz kalibrēšanas softu x-rite priekš mana dzelžīša ir izveidojis tādu, kurš darbojas arī uz Win 10. Ja tā nebūtu - uzreiz būtu veicis rollback.

 

Otra sāpīgā problēma bija programmu baltās title joslas, arī tas nu ir atrisināts.. Vēl pietrūkst, ka tās nav caurspīdīgas, var būt ar laiku tas tā atkal būs... pagaidām samierinos.

 

Edge browseris - ir viņs vēl ļoti zaļš, uz tā pat Java nedarbojas. Pagaidām no šī pārlūka izvairos...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 Man apdeitojot un arī instalējot tīru sistēmu, nVidia draiveris neuzlikās, bet palaižot Windows update atrada un uzinstalēja - viss OK.  Vienīgi vecajai TV kartei neatrada, bet tai jau pat W7 draiveri oficiāli nav, tā kā saprotams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ar belarc advisor var izvilkt windows 10 key, kuru izmantot atkārtotai//tīrai instalācijai

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ne uzreiz Maskavu uzcela. Vecajaa limited acountaa meta zilos logus, admina acountaa nee. Tafad buuveeju jaunu limited acountu. Pagaidaam zilo logu nav. Ar live mail ir ko nonemties, man daudz pastkastiisu. kameer visu sakaartosu.

Link to comment
Share on other sites

kastadtas

Vai kāds šeit lieto AutoCAD programmatūru? Ir problēma, ka AutoCAD's atsakās strādāt pēc atjaunošanās uz W10. Iepriekš bija W8.1

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai kāds šeit lieto AutoCAD programmatūru?

Man ir AutoCAD, tik es nekādi nevaru sagaidīt to apdeitu. Nolēmu neko neforsēt, bet GW10 ikoniņa rāda, ka vēl nav gatavs. Atjaunoju tik laptopu, bet tur nav AutoCAD.

Autodesk forumos apskatījies?

Apdeitojoties no W8 uz W8.1 ar visu programmu saglabāšanu, bija, kaut kas ķērās AutoCADam man. Noinstalēju nost, uzinstalēju pa jaunu, viss darbojās. Šajā gadījumā, iespējams, kaut kas līdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai kāds šeit lieto AutoCAD programmatūru? Ir problēma, ka AutoCAD's atsakās strādāt pēc atjaunošanās uz W10. Iepriekš bija W8.1

 

Darbā vakar pārgāju no 7 uz 10. Ir licencēts Autocad 15 lite. Nekādu problēmu līdz šim nemanīju.

Link to comment
Share on other sites

Rekur oficiālā informācija:

http://knowledge.autodesk.com/search-result/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/Windows-10-support-for-Autodesk-products.html

Autodesk savā stilā. Atceros, kad W8 iznāca rudenī, līdz jauno versiju iznākšanai pavasarī, nevienam savam produktam Autodesk nepaziņoja oficiālu W8 atbalstu.


 

 

Autocad 15 lite. Nekādu problēmu līdz šim nemanīju.

Tas labi. Iedrošinājumam tieši kā reiz.

Link to comment
Share on other sites

Vakar vēl nekā nebija, šonakt palaidu Windows update un restartējos, un ir. W7 Pro SP1 x64 + Acer 5750G, vakar pārinstalēta OS

post-63423-0-00736200-1438307642_thumb.png


Yess! Upgrade to 10 izdevās bez aizķeršanās ar TPB pirkto W7 Pro :]

Prieks arī par DirectX 12.0 ^.^

post-63423-0-34039000-1438315824_thumb.png

Labots - robcixx
Link to comment
Share on other sites

Man kaut kas neiet kā vajag.. Tūlīt būs 4. reize, kad mēģināšu upgradot uz w10
Pirmajā reizē novilku to media toolu, palaidu un kad PC restartējās un uzmetās intall ekrāns apstājās pie 3%(copying files 10%). 1.5 h gaidīju līdz apnika un restartēju datoru.
Otrajā reizē tika līdz 4% un copying files 15% līdz apstājās. Trešajā reizē izdomāju ar to media tool uzmest uz flaška, instalējot man vispār parādīja, ka tas, ko mēģinu ieinstalēt ir w8.1..
Redzēs kas par brīnumiem tagad notiks.

Link to comment
Share on other sites

Nu un kāds W8 tev bija ar to gkk - ja nebija Pro, tad viss pareizi.  Man ir interesantāk - kad pirku jauno kasti ar W7 Home, ko akcijas laikā par padsmit Ls apgreidoju uz W8 - M$ iedeva man Pro. Tālāk protams w8.1Pro un tagad W10Pro :D.

  Pagaidām vēl nevaru saprast - pāriešu uz  W10 vai ne (šobrīd kā otrā OS) - viss jau labi, ir ātrāks par 7 un 8, bet dizains kretinē vēl vairāk, kā savulaik W8 (ko ātri sakonfigurēju, lai flīzes nerēgojas).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

man gan liekas lēnāka startēšana vismaz pirmās 5x - nez vai kādus apdeitus vēl meklē vai ko

Link to comment
Share on other sites

Nez kāpēc grafikas rekvizītos atvēlētā atmiņa uzrādās 32mb, kgan biosā rāda 64mb. (intel hd graphic)

Link to comment
Share on other sites

Nu un kāds W8 tev bija ar to gkk - ja nebija Pro, tad viss pareizi. Man ir interesantāk - kad pirku jauno kasti ar W7 Home, ko akcijas laikā par padsmit Ls apgreidoju uz W8 - M$ iedeva man Pro. Tālāk protams w8.1Pro un tagad W10Pro :D. Pagaidām vēl nevaru saprast - pāriešu uz W10 vai ne (šobrīd kā otrā OS) - viss jau labi, ir ātrāks par 7 un 8, bet dizains kretinē vēl vairāk, kā savulaik W8 (ko ātri sakonfigurēju, lai flīzes nerēgojas).

 

Vispār man ir uzlime uz lapsā ar win7 pro, bet tad sadabūju win8 gkk (apskatījos ne PRO), tagad win10 ir home versija.

 

Tagad domāju, ka uz galda kastes būs 10pro, tikai win7 jānomaina keys/

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Labi, ka pabrīdinājāt par to autocad. Paspēšu haltūras sataisīt un tikai tad instalēt. Laikam pienācis laiks updeitoties no 2012 uz 2015. :)

 

p.s. Vakar USB puļķi sakonfigurēju caur tooli, ko piedāvā W, kopā aizņēma 7-8h, pēc 6h bija vien 47% gatavi. Nezinu, kas par vainu tur bija.

Link to comment
Share on other sites

Pasarg dievs likt jaunu OS, ja tev ir speciālās programmas, neviens jau vēl nezin viņu saderību, kad iznāk jauna OS pilni forumi ar problēmām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

...domāju, ka uz galda kastes būs 10pro, tikai win7 jānomaina keys/
Var arī neizdoties.  Kā tad domā mainīt? Laptopam gan jau bija W7 Pro OEM un tikai, ja uz stacionārā arī ir OEM, tad varbūt izdosies nomainīt.
Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka Win10 ir 8-8.1 mantinieks, ja vien programma nav dikti arhaiska, saderības problēmām tā kā nevajadzētu būt.

Vismaz ar tām, kuras rakstītas win7 un jo īpaši Win8

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Var arī neizdoties. Kā tad domā mainīt? Laptopam gan jau bija W7 Pro OEM un tikai, ja uz stacionārā arī ir OEM, tad varbūt izdosies nomainīt.

 

Pārliks win.

 

Tas EDGE nav lietojams.


Kā nomainīt lai puse nav latviski?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Žēl, ka ar win8 gkk iedod win 10 home

Tas štrunts! vairāk intertesē, ko iedos tiem, kam WIndows 8.1 with Bing ;)

Link to comment
Share on other sites

Kā tam win10 uzlikt visu anglisko? Instalēju eng versiju, tagag puse angliski, puse latviski.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

To pašu home. Tak teica jau šeit pat diskusijā - meklē Win 10 upgrade matrix!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

vairāk intertesē, ko iedos tiem, kam WIndows 8.1 with Bing

Iedeva Windows 10 home. Viss aktivizējās.

Link to comment
Share on other sites

Ir kādam idejas kā novkāt latviešu valodu?  Visas flīzes ir latviski, pārējais angliski.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā tam win10 uzlikt visu anglisko?

 

 

Ir kādam idejas kā novkāt latviešu valodu? Visas flīzes ir latviski, pārējais angliski.

Šito galīgi nesaprotu. Latvieši no latviešu valodas datorā, kā velns no krusta. Tač priecāties vajadzēja, ka dzimtā valoda datorā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tas tāpēc, ka "atnāks Molberts un visiem liks gaidīt, kamēr uzlabojam pieredzi" :sarkasms:

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šito galīgi nesaprotu. Latvieši no latviešu valodas datorā, kā velns no krusta. Tač priecāties vajadzēja, ka dzimtā valoda datorā.

 

Atradu, Jāliek ir ENG valoda papildus vēl.

Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

Radās problēma ar updateošanu. Long story short - automātiski updates neaizgāja, jo bija errors. Lai salabotu kļūdu, izmantoju šo pamācību - Pamācība . Pēc pamācības viss aizgāja un sāka lādēties win10. Updatea pusceļā man nācās slēgt ārā datoru, jo bija uz nakti jādodas prom. Domāju, ka šodien varēšu pabeigt lādēšanu, bet fig. Man vairs neļauj updateot un pamācība arī vairs nestrādā... 

Varbūt kāds zina risinājumu? :(

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt kāds zina risinājumu?

Liec pa jaunu virsū W8 vai W7, kurš nu bija. Pēc tam W10 

Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais, es arī netieku uz W10 no W8.1. Pāris pamācību izpildīju, nesekmīgi. Metu mieru. Gaidīšu, kad viss notiks pats par sevi. MS sola dažu dienu vai dažu nedēļu laikā. Nav kur skriet. Jau internetā var palasīties par W10 nepilnībām, moš, kad mēs tiksim pie W10, tās jau būs salabotas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...