Jump to content

Auto iegāde. VW Golf 5, piemēram...


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Ronalds

 

 

vācijā lētāki mazlietoti auto nav, no pieredzes saku,

 

Nez gan no kurienes LV tie lētie auto uzrodas, ja ne no Rietumeiropas???   

 

Janka, tu te divos teikumos nonāci pretrunā pats ar sevi!

 

 

kā jau teicu, auto mani neinteresē, tikai tik daudz, kā pārvietošanās līdzeklis, un neredzu vajadzību maksāt vairāk, ja var mazāk

Un

 

 

ja lietots normāls velk uz pirmo iemaksu jaunam, es sāku mest acis tomēr uz jaunu

 

Attiecībā uz pirmo teikumu - es arī vadoties pēc tāda paša principa braucu ar 1999 gada vectru un bēdu nezinu.  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    22

  • ivo

    19

  • Baigais Janka

    38

  • Gestapo

    21

 

 

kaads, 19 Mar 2014 - 11:12, teica: vācijā lētāki mazlietoti auto nav, no pieredzes saku,

 

Nez gan no kurienes LV tie lētie auto uzrodas, ja ne no Rietumeiropas???

skatījies esmu uz 2010-2012 gadu ar noskrējienu līdz 90 000 km, konkrētus modeļus +- 3 mēnešu garumā, cena  paliela. Latvija droši vien tirgo auto ar noskrējienu tuvu pie miljona :) un noskrējiens uztaisīts līdz 200 000 km.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Janka, tu te divos teikumos nonāci pretrunā pats ar sevi!
Vispār pretrunu nesaskatu gan :) Nu, bet tā arī es domāju. Protams, ka es gribu maksāt mazāk. Loģiski. Bet tas nenozīmē, ka es ņemšu lētāko sū..., ko vien var atrast. Un ja man iemaksa sanāk tāda pati, kā jaunam... jauns ir jauns, nu, nav risks uz lamatu uzķerties. Nu, protams, jaunam ir līzings un kopumā summa vēl tikpat, cik pirmā iemaksa, un vēl bišķi - bet tos 100 EUR mēnesī es diezi ko nopietni neuztveru, galu galā - līzings tāpēc ir, lai izlīdzinātu maksājumu, un padarītu to nejūtamu. Nu, nebūs tā, ka auto stāvēs sētmalē, jo benzīnam piķis vairs nepietiks :) Bet pārspīlēt un murgot par dižauto ar pirmo iemaksu 12k, ar es netaisos. Ja es reāli redzētu kauču tai pašā ss.lv par ~4k ko reāli ņemamu - tak nekādu problēmu. Pagaidām gan visi varianti arīdzan šepat ir tikuši nogānīti.
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Nu, dīzelis manās acīs nav motors, ja < 1.9, savukārt benzīns < 1.6 :) Un, ja nu es ņemtu auto no ss.lv - tad tiešām Latvijā pirktu - vismaz kauču kāda cerība, ka mazāk žuļicību [Поставляем любые автомобили из Германии. - skaidrs, ka šeptmaņi un atsrādāta šēma ar Vācijas žuļikiem :).

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Pārāk neklausies citu būtistu spriedelējumos par auto, jo šī foruma auto tēmas ir kas fenomenāls. Labi ja 3-4 biedri ir, kuru viedokli var un vajadzētu uzklausīt. Pārējie - slapjie sapņi un tupums.

 

Pāris auto, kurus intereses gadījumā būtu tiešām vērts apskatīt tuvāk un aizdzīt uz diagnostiku:

 

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/toyota/corolla/biebx.html?0.028300376747413036

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/330/beofge.html?0.7265101015371249

http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=8742

Link to comment
Share on other sites

Tak Janka tāpat beigās nopirks to kas pašam liksies tuvāks sirdij, šeit tiek tikai izzināts "sabiedrības" viedoklis. :D

Link to comment
Share on other sites

fotografs

Par tiem 1.9l tev nav taisnība. Es tāpat šobrīd meklēju kaut ko svaigu apmēram par tām pašām naudām kā tu. Iepatikās jaunai Qashqai  gan ārējā izskata, gan salona dēļ. Intereses pēc aizbraucu uz salonu, imēģināju auto ar 1.6 dīzeļmotoru. Varu teikt -vājprātīgi dinamisks. Bet nu tas tā, auto citā cenu kategorijā (ja nelien līzinga kompāniju važās).

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Pa lielam jau vecā varētu ar veļļuku vilkt, i lētāk i dupsis smukāks būs. Ziemā etalons.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nu cik skatos izvēle vēl nav izdarīta, bet ja man būtu jāpērk - skatītos , kā jau te ieteikts - iekš  LV pirktu auto , kuram vismaz var redzēt noskrējienu + remontus+ uz pilno diagnostiku vest pie diīlara pirms pirkšanas. skaidrs, ka sīkumi būs visiem jāremontē, bet pa 10K var atrast +- 5 gadīgu auto kurš te iegādāts un tam bū smazs nobraukums. Man bračka apņēma te pirktu auto liekas 2008 gada ar reāliem 98tk odometrā.  nekādu problēmu. es ar pagajušo gad gribēju pirkt jaunu vai mazlietotu (2010 gada +-) auto, bet beigās tiku pie zināma auto par lētāku naudu un nkeas, ak vecāks nekā plānoju un bendža, toties nav jācakarējas ar līzingiem, pārmaksām, kasko ut.t. un nav jāsalst ziemā, kā dīzelī.ok, pieaug biku izdevumi par degvielu, bet tassīkum suz kopējā izdevumu fona, kāds būtu ar jaunu auto.  Jaunu tomēr privātpersonai iegādātiesir neizdevīgi, vērtība krīt...pvn..ja caur kantori izlaist - tad ok.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Pa lielam jau vecā varētu ar veļļuku vilkt, i lētāk i dupsis smukāks būs. Ziemā etalons
Vispār es jau pieminēju vadājamo pūli piecu cilvēku apjomā :) Nē nu, var jau, protams, arī

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b1/Rower_wieloosobowy_by_Zureks.jpg

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Kāpēc, lai manis pieminētie dampji būtu mikroauto???

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pa lielam jau vecā varētu ar veļļuku vilkt, i lētāk i dupsis smukāks būs.

Tu ar savu smuko dupsi uzmanies... visādi var gadīties... 

Link to comment
Share on other sites

Paņem to pašu Golfu vai Fābiju un iznomā uz nedēļas nogali, aizbraucat visi tā tālāk, piem uz laukiem kaut kur. Ja jums visiem ir ērti saspiesties tad, ok. Bet man personīgi Golfs ir par mazu, kur nu vēl ja pilns auto, kā arī esmu pieradis pie komforta.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc, lai manis pieminētie dampji būtu mikroauto???

Ja 5 cilvēkiem, tad kā minimums VW Sharan/ Ford Galaxy/ Toyota Previa/ Hyndai Trajet un tamlīdzīgi. Ar golfu ir murgs 5 purniem braukt. Golps ir normāli paredzēts 2 pakaļu + bagāžas pārvietošanai.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

androidz

Kaut kādu stulbuma uzplūdos arī biju pētījis jaunu auto cenu, papētīju un atslābu. Kaut kas jēdzīgs, grozies kā gribi, maksāja 20 kiloeiro + KASKO + pārmaksā Līzei. Un skatījos vidēji lēto galu - Astrīdas, škodas, tojotas koroļļus, hujundajus un kijas. Nu i nah to vajag. Braukšu ar 10+ veciem drapakiem, tāpat sanāk lētāk un komfortablāk, servisā gan biežāk jāpaviesojas.

 

Vienīgais variants, kad jauns no salona kaut cik ekonomiski pamatojas - brauc daudz, at least 30K gadā, pērc max ekonomisku dīzeli, un auto ar max lielu garantijas termiņu. Bet tas ir ekomisks pamatojums, dažiem jau svarīgi pats fakts - nullīte, no salona, ar nevainojumu plastmasas smirdoņu smaržu salonā :)

Link to comment
Share on other sites

@@ivo, Autoram tika ieteikta Zafira un citi līdzīgie, bet kaut kā viņš to domu beigās, izskatās, ir atmetis.  

Link to comment
Share on other sites

@andza - zafira jau vopelis, tāpēc arī atmeta droši vien...

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Marts 20, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 20, 2014 - Herņa

Opels jau nav auto...


1. Kāpēc Opel īpašnieki pa dienu savā starpā nesveicinās? - Tāpēc, ka no rīta autoservisā jau visi ir sasveicinājušies!

2. Kāpēc Opelim ir apsildāms aizmugurējais stikls? - Lai stumjot rokas nesaltu.

3. Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100km/h 10 sekundēs? - Nogrūdiet to no kraujas.

4. Kas rakstīts Opel lietošanas instrukcijas 6. un 9. lappusē? - Sabiedriskā transporta kustību grafiki un autoservisu sarkasti.

5. Kāda ir Opel sporta versija? - Kad braucējs ir uzvilcis Pumas sporta apavus.

6. Kas ir Opelis kalna galā? - Brīnums!

7. Kā var dubultot Opel vērtību? - Pielejiet tam pilnu bāku.

8. Kā panākt, lai Opelis labi izskatās?- Novietojiet to starp diviem zapiņiem.

9. Ko darīt, ja jūsu Opel ceļā gadās milzīgs iršoņu bars? - Pārtrauciet stumšanu un paslēpieties mašīnā.

10. Kāda ir Opel īpašnieka kvēlākā vēlēšanās? - Iegādāties automašīnu.

11. Kā panākt, lai Opel ātrāk brauktu kalnā? - Izgrūdiet ārā pasažierus.

12. Kā panākt, lai Opel ātrāk brauktu lejā pa kalnu? - Izslēdziet dzinēju.

13. Ja klusā vasaras vakarā iziet ārā, tad var dzirdēt, kā Opeļi rūsē.

14. Saulī't lec, vardī't lec - Opeļš nelec!

15.Dāvinātam Opelim zem motora pārsega neskatās.

16. Kāpēc Harijam Poteram uz pieres ir rēta zibens formā? - Tāpēc, ka viņu notrieca Opelis.

17. Katra Opeļa bardašokā ir e-talons.

18. Ko ceļu policija vispirms liek uzrādīt Opel īpašniekam? - Tehnisko apskati.

19. Audi simbolā ir 4 gredzeni, kas nozīmē spēku, ātrumu, izturību un komfortu. Opel simbolā ir tikai viens gredzens un tas pats ir nosvītrots.

20. Kas šeit neiederas? Opel, aids vai sifiliss? - Sifiliss, jo no tā var atbrīvoties.

21. Kāpēc Opelim ir divi izpūtēji? - Lai var stumt kā ķerru!

Link to comment
Knaabis
· Hidden by Mezavecis, Marts 20, 2014 - ...
Hidden by Mezavecis, Marts 20, 2014 - ...

Ko tu slimam padarīsi...

 

Nu cik reizes tu liksi šos "viktorīnas" jautājumus?

Visiem tāpat jau ir skaidrs, ka tu noteikti pārvietojies nu vismaz ar X5! :)

Link to comment
Baigais Janka

Nu, ieteikts man pa šito laiku tika vai visas iespējamās markas, un nogānītas arīdzan. Diametrālu viedokļu birums.

Šobrīd liste ir šāda, pēdējā aile ar sievas komentāriem - jau daļu nogānīja. Bootisti var piegānīties klāt :) Kandidāts nr. 1, kam šodien zvanīšu - tā Toyota Carolla, no šepat ieteiktajām. Nu ja - doma par jaunu vāģi šobrīd atmesta, bet bišķi pacēlu budžetu uzreizmaksājumam līdz 5 ar kapeikām. Un viens žopels ar ir listē :)

 

2014-03-25.zip

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Da labi, vilks te tagad Tavus zipus un ķidās sarakstu, ej vienkārši uz placi un nopērc auto, vēlams sarkanu. :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mmmm... divnieks benzīns 6-pārnesumu brūnā metālika.

Link to comment
Share on other sites

Corolla jau galīgs mazauto, ar tādu max 2-vatā pārvietoties. Kaut gan - ir redzētas dažāda lieluma korollas, no pavisam maziņas līdz pat ļoti lielai (vismaz vizuāli)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ar Corollu ceturtdien testa brauciens, ta jau redzēs. Par ietilpību - vot, whatcar par šito modeli saka, ka arī aizmugurē pieaugušiem cilvēkam esot OK. Bet - uzmetīs aci un novērtēs.

 

Par to 2.0 benzīnu, jap, Skoda Octavia tomēr paliels dampis, nu, neesot ar 1.6 aršana. Un degvielas rīšanā nav liela starpība ar 1.6. Nu, tā man saka cilvēki, kas sakās zinot :) Tāpēc 1.6 benzīns oktāvijai tika svītrots.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Neizmērojami neinteresanta, garlaicīga (droši vien praktiska) izlase.

Link to comment
Share on other sites

Ko tad tu piedāvā interesantāku? Pirmajā ierakstā taču jau bija minētas prasības, efektīva bērnu un Jankas nogādāšana no punkta A uz B. 

 

P.S Corolla ja tas ir sedans, tad tur neko īsti nevar ielikt iekšā. Un es tāpat pirktu Zafīru. :D Siguldas Īlē ir viena smuka ar 1.9 dīzeli un pārbaudāmu vēsturi. 

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Neizmērojami neinteresanta, garlaicīga (droši vien praktiska) izlase.
Kungs pats, es tā saprotu, ar ferrāriem braukā? :)

 

 

 

Siguldas Īlē ir viena smuka ar 1.9 dīzeli un pārbaudāmu vēsturi.
Savējo reklamē? He, he, he... Uzmetu aci - nav gan teikts, ka auto tik pa Latviju ganījies. Nē nu, vēl jau nekas nav nopirkts...
Link to comment
Share on other sites

androidz
Kungs pats, es tā saprotu, ar ferrāriem braukā?

Kungam tīk zviedru ražojumi... 

 

Bet par praktiska un saprātīga auto etalonu uzskatu Opel Astra vagona izpildījumā.

 

 

Ko tad tu piedāvā interesantāku?
 

Nu labi, lūdzu, kaut kas interesantāks: http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/saab/9-3/okflp.html 

Ja dzīvo Rīgā, tad ar remontiem un apkopēm arī nav problēma. 

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Nu vismaz pirmais izskatās ar daudzmaz ticamu noskrējienu un auto arī liekas ka nav ne vainas!

Pēdējam auto, pēc man skatījuma, ir slikta viena lieta - melna krāsa...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzmetu aci - nav gan teikts, ka auto tik pa Latviju ganījies.
 

 

Nepamanīju, ka servisa grāmatiņā ir vācu zīmogi. Nav no LV tātad.

Link to comment
Share on other sites

7 lapas un auto vēl ne tuvu nav iegādāts, pat par modeli nav skaidrības. Janka, ja Tu sievu tikpat rūpīgi izvēlētos kā auto, tad droši vien vecpuišos paliktu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Tad nu, lai nebūtu jācepj jauns - līdzīgs topiks. Tad nu tuvojas  tas brīdis, kad vajadzētu iegādāties savu pirmo autiņu. Pašam tiesības nule kā 6 gadus būs, taču līdz šim esmu braukājis tikai ar vecāku auto. 

 

Budžets priekš pirmā autiņa <=1200 EUR. Pēdējā laikā esmu ķemmējis ss.lv rītā/vakarā. Principā ir tā, ka mani auto favorīti ir:

 

1.Honda

2.Volvo. 

 

Saprotams, ka 2ais variants nekāds nesanāks. Tad nu sliecos uz Hondām. Parasto čiviku gan negribās. Skatos uz civic kupejām (ļoti retas) kā arī uz Honda Prelude IV. Esmu ar mieru arī paķert kādu AUDI vai BMW

 

Tādam īsumā par garo:

 

1.Honda civic - it kā viss skaidrs, kupeja/sedans vai hečbeks nekāda razņica, detaļas visiem der +/- vienas (izņemot virsbūves elementus), uzturēšanā it kā nav padārgs, nav arī baigā benzīna kapsēta.

 

2. Honda Prelude V - principā no visa saraksta autiņš, kuru vēlos visvairāk.

+ Ļoti skaists, dinamisks + labi aprīkots

- varētu būt sālīti ar detaļām, jo pie mums nav ļoti izplatīta. 

Kā arī nezinu ar kādu dzinēju būtu labāk ņemt 2.0 ar 133zs vai 2.2 ar 185 zs. It kā jau zvērā starpība, bet vai tas pats arī attiecas uz patēriņ? (kādam varbūt pašam pieder)

 

3.Audi 80 (B4)- Das Auto, it kā viss skaidrs

 

+ detaļas spaiņiem pa 5ls gabalā, uzticams, maz problēmu

- tomēr liekas priekš mūsdienām paliela grabažkaste. Nekādu ekstru gandrīz. 

 

4.Audi A4 - jau modernāks autiņš

 

+ tādi paši kā AUDI 80?

- daudzsviru piekare.

 

5.BMW 3 sērija (1.6, 1.8) - vienvārdsakot mazlitrāžas, lai nedomā, ka diagnoze + nav arī lielu iemaņu pakaļpiedziņas auto vadīšanā/

 

+ laba gaita, laba salona apdare (BMW salons daudz pārdomātāks vizuāli pievilcīgāks par tiem pašiem 90o gadu AUDI) , lētas detaļas?

- apkārtējo cilvēku viedoklis par mani.

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Budžets priekš pirmā autiņa <=1200 EUR

Tālāk varēji neturpināt, nekuja tur nesanāks, vai nu jābūt ahūnākai veiksmei.

Link to comment
Share on other sites

80 nieks B4 jau sanāks :)

 

Un kā priekš auto ko aprūpēsi pats - visi izdevumi remontiem, etc, varu tikai atbalstīt B4 izvēli :)

 

čiviks - baigi rūsē un vietas maz

Prelūde - par tādu naudu - aizmirsti, tie auto ir tiem, kas ir Hondas fanāti un mēģina tos uzcelt no miroņiem

BMW - par tādu naudu neko īpaši labu nedabūsi, un, kad sāksies remonti un jukšanas (un tie noteikti sāksies!) varēsi guldīt naudu x2 kā priekš audi burbuļa vismaz....

 

Par ekstrām varēsi domāt, kad spēsi atļauties 200  eur mēnesī atlicināt auto izdevumiem t.i. - pietiekami stabils un labi apmaksāts darbs :)

 

Man pirmais auto vispār bija naglu kaste 2. golfs, i neko - nesūdzos, izbraukt varēja visur, kur vajag :)

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

1200 eur - tur nevar izversties. Bet nu opel vectra/astra ciešamā stāvoklī var atrast.

 

Šajā cenu grupā labu auto neatrast. Bet man ir divas vektras un +/- ir oki!

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Principā darbs jau ir stabils un samērā ok apmaksāts. Bet ir tā, ka neesmu baigi pacietīgais (respektīvi nav rakstura, spējas ilgi iekrāt naudu) un ņemt krītos, lai būtu kādam par parādnieks arī nevēlos. Pie tam ja autiņs pirmais, tad neredzu principā jēgu tērēt vairāk par 1000ls jeb 1400 eur. Ar ekstrām tas nebij gluži domāts tik traki, bet nu gribētos čotka vismaz el.logus. Nekādas krūžu kontroles u.c. figņu man nemaz nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...