Jump to content

Eiro 2014


jakslis
 Share

Recommended Posts

e = d

10 gadi pagājuši ar eiro makos un kontos. 

Link to comment
Share on other sites

AVilks

Interesanti bija palasīt 2012. gadā viedokli par to, kas notiks, kad ieviesīs €. Tagad jau esmu aizmirsis ka bija, kad bija lati, tiesa kā nauda joprojām liekas foršāka nekā eiro dēļ svara un izmēra un estētiskā izskata.

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Prezidents: termiņš, lai sasniegtu Eiropas līmeni, ir palicis desmit gadi

Db.lv, 2013. gada 22. jūlijs 08:44

«Mums tas termiņš ir palicis desmit gadu, lai sasniegtu Eiropas līmeni, lai noturētu šeit esošos cilvēkus – nemaz nerunājot par tiem, kurus jādabū atpakaļ uz šejieni. Mums ir jārīkojas daudz steidzīgāk,» intervijā laikrakstam Diena norādīja prezidents Andris Bērziņš.

«Mans mērķis nav mainījies. Sākuma uzstādījums bija tāds, ka es centīšos šajā prezidentūras laikā darīt visu, lai vairākums Latvijas cilvēku justu, ka dzīve Latvijā paliek labāka. Tagad man ir skaidrs – mums tas jādara straujāk, nekā jau darām līdz šim,» komentējot savu darbību prezidenta amatā divus gadus, norāda A. Bērziņš.
Saistītie raksti

«Skatoties uz tirdzniecības apgrozījumu, mums ar Igauniju un Lietuvu kopumā ir vislabākais apgrozījums, bet mēs faktiski esam izsmēluši Baltijas tirgu. Eiropas rietumos vai, pareizāk sakot, dienvidos, krīze ir tik dziļa, ka ir jāmeklē citi varianti. Jaunu biznesa iespēju apgūšana Eiropā notiek aktīvi, un Latvijas virziens ir skaidri noteikts. Mēs šobrīd strādājam, un ir pārliecība, ka tā ir liela iespēja izmantot mūsu potenciālu,» pauž prezidents.

«Skaidrs, ka mums izaugsme nevar būt kā Ķīnā, kur līdz 2020. gadam būs kā minimums 7%. Ja mēs spēsim noturēt 2-3% robežās, tas jau būs labi,» pārliecināts prezidents. «Jautājums tikai, kā spēsim pārstrukturēt savu domāšanu, līdz ar to – budžetu un prioritātes atbilstoši mūsu iespējām. Manuprāt virziens ir viens – vajag veicināt eksportu, tomēr nodokļu samazināšanai jānotiek neatliekami, kas būtībā ir vienīgais ceļš, lai mēs varētu iet uz priekšu,» norādīja A. Bērziņš.

Jautāts par to, kādi pēc iestāšanās eirozonā būs nākamie Latvijas lielie mērķi, uz kuriem valstij būtu jātiecas, prezidents pauda, ka tā ir neatkarības saglabāšana: «Nodrošināt, lai Latvija saglabātos kā neatkarīga valsts. Domāju, ka tas ir galvenais.»

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ar to Eiropas līmeņa sasniegšanu mums iet tāpat kā kodolfiziķiem ar vadāmo kodoltermisko reakciju, vai kā Hruščovam ar Amerikas noķeršanu un apdzīšanu, vai kā kādreiz bērnībā, mēģinot nokļūt tajā vietā, kur sākas varavīksne.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...