Jump to content

Granulu apkures katli vs. citi apkures veidi

Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Tur taču nevajag karstumam, apakšā mierīgi vari kādus datora ventilatorus salikt pie tām caurulēm jotulam. Lai gan jēga no jebkura ventilatora būs maza. Vienkārši durvis visur vaļā un gaidi. Vai nu noliec balus kādu lielo ventilatoru, lai pūš virsū un miers. Būs kaut kāda piespiedu gaisa apmaiņa

pirms 3 stundām , Žaks Noriss teica:

Es vairāk par to, ka gribētos kaut ko, kas pats papūš ārā siltumu uz visām pusēm.

Jotula ir mazas jaudas ilgdegoša krāsns. Siltumu viņa ģenerē maz, skaidrs ka ilgs laiks vajadzīgs lai māju uzsildītu. 

Te vajag niknāku krāsni. Labāk ūdens centrālapkures katlu + radiatorus. Vai vismaz krāsni ar ribām, lai lielāks siltuma atdeves laukums + piespiedu gaisa cirkulācija. 

Žaks Noriss
Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

niknāku krāsni. Labāk ūdens centrālapkures katlu + radiatorus.

Ko tik man nevajag. Silst jau jotulis tīri neko, bet virsma tiešām ir maza. Pētīšu opciju papūst gaisu prom, lai vienmērīgāk telpu silda.

Jotuļi jau arī dažādu izmēru/jaudu, un var jau arī tādu kārtīgi iekurināt sākumā, nav jau no sākumā jāliek kādā smacēšanas režīmā.

• 10 months later...
versatile
Pirms 5 minūtēm , e = d teica:

Vai tik nebūs par granulniekiem ?

Kāpēc uzreiz? Tak i gāzes, i visa veida aukstumsūkņiem viedās vadības.

Laikam kādai lielai firmai caurums atrasts, ja jau tik daudz iekārtu zem lupas. Noraut no interneta kamēr aizlāpīs un miers mājās. Un vispār apkures vadība privātmājām attālināti, tas ir vairāk kā joks nevis reāla vajadzība.

Pirms 35 minūtēm , e = d teica:

Vai tik nebūs par granulniekiem ?

par malkas krāsnīm un plītīm

Pirms 23 minūtēm , jema teica:

Laikam kādai lielai firmai caurums atrasts

Nav nekāds caurums, tik cik user vulgaris pie vainas, kas nevīžo vispār paroli uzlikt. Tā var noprast no raksta.

• 1 month later...
Maris77

Varbūt nav īsti par tēmu, bet ja kāds maina veco malkas apkures katlu uz jaunu , es izskatītu piedāvājumu veco nopirkt. Prasības strādājošs, netek, ap 20kW, kurināms ar malku/briketēm. 

Sezona nav beigusies, pagaidi mēnesi piedāvājumi būs! Tik vai cena patiks!

Maris77
Pirms 14 minūtēm , jema teica:

Sezona nav beigusies, pagaidi mēnesi piedāvājumi būs! Tik vai cena patiks!

Tagad jau cenas smukas, 400 par lietotu prasa, ja jauns ap 700 :)  Kosmonauti. 

Mõbijs

Vasara jāgaida. Es savējo pa 200 (lietotu) ieķēru. Ideālā kārtībā. Nemainīšu līdz tā mūža galam.

• 2 weeks later...
ivans39

labdien vai ir kādam pieredze granulu degļa kontroliera {smadzenes} izgatavošanā uz ARDUINO platēm var būt varētu padalīties ,shēmas,sketch un programmas priekš arduino,

paldies

• 5 months later...

Sveiki kādam no šejienes ir Granulu katli ar Plum automātiku un econet 300 moduli :? 

man vienkārši neceļas roka maksāt 200e par to moduli zinot ka tas ir openwrt uz tplink pa 15e 

pašlaik dažu .bin failus ko iešūt esmu dabūjis patestēšu uz tplink. bet zinu ka ir atšķiribas stapr katla ražotājiem.. varbūt kāds varētu pieteikties paradīt kā dabūt no tā moduļa .bin failu .. 

Plus tur visu smuki var ar json nolasīt un salikt influx db plus grafan būtu smukāk kā viņu pašu econet24.com 

Edited by DJWoX