Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

Nesanāk samaksāt ne ar vienu, ne ar otru karti. Nevar autorizēties.

Droši vien vajag atļaut iepirkšanos internetā, to var izdarīt swedbank.lv.

Link to comment
Share on other sites

Lai vai kā - tagad man ir savs PayPal akounts.

 

 

Tika pasūtīts kārotais pulkstenis.

 

Uiels paldiens biedram locoone par £5 off. (un vispār paldies forumam par lapu kā tādu)

 

(kupons DN6TA44H7S vairs nav derīgs)

 

Cik ilgi (aptuveni) jums sūtījās ar free shippingu? (watchshop.com)

 

 

Ā. Un kupons, kādam, kas vēlas ko sūtīt:

 

This entitles you to £5 off any purchase from Watch Shop,

Your voucher code: CQNAGVTAGR
This voucher expires: Wed 29th Jan 2014

Labots - Moist
Link to comment
Share on other sites

nu uz kādu modelīti tad sabreidi ? watchshops atsūta 5 dienu laikā parasti. ja pirmdien/piegdien pasūti - parasti piegdienā ir  klāt.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Nespēju izšķirties starp vairākiem eksemplāriem. Tā kā rokas man samērā tievas, tad skatījos uz kaut ko no slim sērijas + ļoti lakonisku. Tā nu nonācu līdz šij sekondai. Tik beigās paņēmu tomēr sidraba un ar melnu seju.

Labots - Moist
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Tā pasūtīju sev trešo pulksteni, paldies biedram moist par voučeri, nesaprotu sasodīts man tie voučeri nenāk uz pastu. Un cik ilgi tas laikrādis līdz lv atnāk? un šitie Order in the next 19 hours 27 minutes to get it Friday 8th February laikam tik iekš uk darbojas vaine?

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

budžets ? apaļš ? kantains ? ar metālu vai gumijas ? analogo vai digi ? lielu/mazu ? ar radio sinhronizāciju vai bez ? watchsopā labas atlaides dažiem casio pašam niez nagi paķert vēl kādu.

 

http://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-alarm-chronograph-watch-ga-150-1aer-p99945638.html

Link to comment
Share on other sites

gumijas, digi, mazu (man roka maza) par pārējo nezinu kas lacītim vēdērā.

 

Darba zirgu, jo telefons galīgi neerts.

 

tam casio gshock tik daudz variaaciju, as nesaprotu atshkiriibas.

Labots - Ōtomo
Link to comment
Share on other sites

http://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-alarm-chronograph-radio-controlled-watch-gw-m850-1er-p99928720.html

 

http://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-alarm-chronograph-radio-controlled-watch-gw-m5610-1er-p99954010.html

 

http://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-alarm-chronograph-radio-controlled-watch-gw-m5610bc-1er-p99954011.html

 

visi ar sinhronizāciju + negatīvie biku sliktāk nolasās švakā gaismā. visi šie ir ar saules bačām - tā ka baterija nebūs jāmaina...



vēl ir A.EL funkcija - pagriežot roku skatīšanās leņķī - tumsā automātiski iedegas apgaismojums. laba fīča. parasti bez saules gaismas šie var gadu +- nostrādāt.



ar visiem var peldēt droši.



Man pašam ir negatīvais, bet man viņš patīk :) g-shock ir ļoti robusti.

Link to comment
Share on other sites

5610. šito piefiksēs.

 

Izskatīju youtube iepatīkās 9200 riseman. tik laikam liels ir šams un puse funkciju man laikam nav nepieciešama :D

 

Jā,  ūdens izturība arī ir svarīga.

Link to comment
Share on other sites

ā, cipara robeža ir +- tā kā tam 9200 watchshopā.

 

+- cik ilgi nāk no watchshopa? Kā garantu Latvijā?

Link to comment
Share on other sites

nāk 5 dienās. nav bijusi nekad garantijas vajadzība :D

Link to comment
Share on other sites

man roka apm- 19-20cm +-. un šitas man ir mega liels 56x53mm tā ka domāju 50cm būs ok uz 18cm. Vismaz nopietns aparāts.

 

DSC09931.jpg

 

DSC09935.jpg

Link to comment
Share on other sites

casio ar ergonomiku viss ir ok, neskatoties uz izmēru parasti neviens nesūdzas, ka slikti vai neērti būtu nēsāt.

Link to comment
Share on other sites

viss ok :D  bet tā casio ir kā slimība, ja iepatīkas, gribas visu laiku vēl kādu modeli paķert :D armijas onkuļi CASIO ar iecienījušo un akvalangisti ar bieži nirst ar parastajiem casio ala mudmeniem etc - un nekāda vaina. es ar savu ar regulāri nirstu (bet ne dziļi - tiks cikl var ar savām plaušām) + peldu baseinā :D nekādu problēmu.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Tik traki apstākļi diez vai būs, ja nu vienīgi peldēties sālsūdenī.

 

 

Kā viņš to laiku pieregulē ar to atomstaciju?

Labots - Ōtomo
Link to comment
Share on other sites

nu man nav tā opcija, bet kāds laiks paiet  - jānoliek viņš atklātā vietā un tad sasinhronizējas. neesmu baigi iedziļinājis.

Link to comment
Share on other sites

tas no cita veikala. koda nosaukums - ecozilla

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

mani trīs santīmi...

pirms gadiem četriem, laikam, izdomāju daļu no zsvētku prēmijas iztērēt par izturīgu un ilgmūžīgu pulksteni... iepriekšējais bija no Q&Q, kas vienkārši lēnām man uz rokas sadalījās... plastmasa tomēr nerullē...

vienīgais, ko daudz maz prasībām atbilstošu atradu bija no casio - digitālo ar metāla korpusu, ūdensizturīgu un ar gaismiņu...

kā izrādījās, tad bōnusā nāca kaudze ar papildus fīčām: saules baterija, automātiskā regulēšanās... :D

tagad pulksteni no rokas noņemu tikai uz nakti, lai no rīta nepamostos ar pulksteņa formas negatīvu uz sejas... pulkstenis iztur gan ikdienu, gan izklaides, gan fiziskas nodarbes, gan mazgāšanos un peldēšanu...

automātiskā regulēšanās strādā automātski katru nakti, vairākas reizes pilnā stundā (no 00:00 līdz 3:00, laikam), kad pulkstenis mēģina uztvert radiosignālu ar laika kodu... līdz šim mūsu valsts teritorijā vienmēr ir ticis uztverts un vienmēr rāda pareizu laiku, arī automātiski pāriet uz vasaras laiku... ir arī iespēja jebkurā diennakts laikā likt tam sasinhronizēties...

saules baterija strādā teicami, par bateriju mainīšanu pulkstenim var aizmirst... tikai saulainā vasaras dienā var būt nepatīkamas izjūtas, kad pulksteņa aizmugure uzkarst (bateriju dzesē, vai vienkārši kaut kur izkliedē saražoto strāvu, hvz)...

invertais displejs izskatās krūta, man patīk un neesmu novērojis grūtības saskatīt ciparus...

mīnuss - smags... jāpierod pie tāda nēsāšanas, it īpaši sportojot...

korpusam ir gumijas detaļas, no kurām ātri noiet krāsa un līdz ar to kūlais izskats tiek pabojāts... bet es pie tā arī jau esmu pieradis... :)

Link to comment
Share on other sites

tāpēc es izvēlējos melno, kur nav nekādas krāsotas detaļas. tas par nodilumu. bet pārējais viss ir tā kā saki, bet siksnas un ārējos korpusus var dabūt ebajā ja nodilst galīgi.

tev cik saproti ir kāds  no pro trek nevis no g-shock ? jo tiem metāla versiju un krāsoto ir maz (elektronisko)



Vēl Otomo var uz šādu paskatīties, jauns nav ekstru, bet labs displejs ar brigh led apgaismojumu. un cena nekož, tiesa EU pagaidām nav pieejams , bet no ;arzemēm var atvilkt pa 150USD +-. Man šis vizuāli patīk:

 

http://www.casio-intl.com/asia-mea/en/wat/watch_detail/GD-350-1B/

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja skatās uz Casio vai ko tādu, tad der salīdzināt cenas no Watchshop ar Amazon.co.uk vai de. Tie sūta uz LV par labām cenām, ja pārdevējs ir pats Amazon, nevis kāds cits veikals, kas izstādījies Amazonē.

Link to comment
Share on other sites

Biju pamērīt Casio. 9200 gan nebija, bija 8900 modelis. Nu izskatījās liels uz rokas, bet gulēja labi uz tās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tev cik saproti ir kāds  no pro trek nevis no g-shock ? jo tiem metāla versiju un krāsoto ir maz (elektronisko)

nope...īstens g-shock... viņi jau ik pa laikam savu sortimentu atjauno, līdz ar to tāda modeļa viņu piedāvājumā vairs nav...

http://www.mhsys.ru/products/catalog/60220/

melns nebija pieejams tolaik... un tomēr šim te zilā apmele ar inverso displeju izskatās baisi labi, pat nolietotam... sudrabainā krāsa ir noberzusies no gumijas detaļām un tās tagad ir kailas un pelēkas... nu nemaz tik atšķirīgi no oriģināla neizskatās...

par korpusa maiņu esmu domājis, bet droši vien, ka nemainīšu, jo ir tendence vislaik kaut kur uzsist ar pulksteni, līdz ar to jaunais korpuss ilgi nepaliks smuks... tomēr ikdienas un darba verķis, nevis rotaslieta pie uzvalka or smthn...

drīzāk derētu nomainīt stikliņu, ko arī esmu pacenties saskrāpēt, lai arī tas ir samērā dziļi korpusā...

Link to comment
Share on other sites

:yahoo: laba varka



po garantiju - ja cena ir vairāk 2 reiz lētāka watchshopā jēga te ņemt nav nekāda.

Link to comment
Share on other sites

 

 

mūsdienās kāds vel parastais cilvēks lieto pulksteni? tas jau tāds dekors, jo visi skatas telefona pulkstenī ik pēc 3 minutēm.

 

Kad diendienā telefons tiek tā bakstīts pieriebjas + kabatā esot traucē strādāt.



Aktuaals jautaajums - siksninju garums mazaam rokaam.
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Meklē tādu pulksteni kam var regulēt to izmēru siksnai

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

Maksimālais pulksteņa izmērs priekš 16,5-17cm (6,5") rokas?

Labots - Ōtomo
Link to comment
Share on other sites

imho atkarīgs vai roka "plakana" vai "apaļa" un galvenais lai ērti sēž uz rokas. pats tak teici ka 50mm casio bija ok. vēl svarīgi lai siknas/ķēdes vieta nav ar "pārkari". Bildē apvilku ap sarkanu. tak pielaiko, paskaties , nav jau raķešzinātne :D
 

 

post-57155-0-69213800-1366467636_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kādu Jūs piegādi parasti izmantojat pasūtot no watchshop.com ?

 

Ir doma pasūtīt vienu pulksteni un izvēlēties ''UPS Standard EU''. Cik noprotu, tad šajā gadījumā UPS kurjers atved līdz mājām...

Labots - dutchguy
Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka watchshopā nav seiko orange monster, paņemtu uzreiz, ecozilla būs par lielu :D

 

no g-shock paņemšu to 5600.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...