Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Manuprāt labākā saules bateriju fīča ir tā, ka nav jāskrūvē pulkstenis vaļā baterijas maiņai, tas nezaudē ūdensdrošību.

 

Protams, ir servisi kas pēc tam čeko ūdensdrošību, bet ne jau visi.

Link to comment
Share on other sites

tas arī protams, vēl forši , ka Rude Wolfa noskatītajam standarta 22mm siksna, varēs eksperimentēt ar dažādām, ja vēlēsies.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

ui sorry - neievēroju :(


nu tad jā tad cipars ir ok :) priekš EU

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Bet nu tā čāzers izskatās labs. Mēģinu piemērīt šablonus, vai nebūs par lielu.

 

Vispār - tas ir absurds, cik maz izskatīgu pulksteņu ir 100 - 200 EUR cenu kategorijā. Laikam labs dizains tomēr maksā naudu.

Link to comment
Share on other sites

nu un piedevām gaumes dažādas..šis tāds aļa vintage military pilot stils  :)


Citizen-Signature-Grand-Touring-Sport-4.

 

man ši no jaunajiem Citzeniem patīk - tipa kaut kas līdzīgs paneirai bet nav naglijs klons :)  bet nu cena..hmm...ir arī eco drive versija ar

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lai arī neesmu šādu fans, tomēr šis ir viens no glīšākajiem. Pašuzvelkošais mechaņizms gan nav manā gaumē.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Žak, it kā tās bačas tik ātri beigtos. Vienam pirms 4 gadi nomainīju, vēljoprojām iet

Link to comment
Share on other sites

man ši no jaunajiem Citzeniem patīk

Bilde laba izdevusies tev šī!

 

A figu, tā tak nav tava roka!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

osscar - atvaino prasīju, ja tev ir tāds pulkstenis, var būt esi daiveris, izrādās ka nē, žēl jebkurš daiveris apstāstitos, ja tu peldētu...

Ja jau mēs te rādam, man arī patīk pulksteņi, 

osscar ievērtē apmēram 20 gadu vecs viens no pirmajiem Citizen Titāniem LV 

  

Vēl ir tāda viena maza lieta, ja jau tev ir tāds Citizen 1000 pulkstenis, viss ir ok!  :)

Ja Tu neesi daiveris, tad tāda pulksteņa nēsāšana LV nozīmē, kā Tu izlec un tas   :pooh_go:

Tev patīk, labi izskatās, bet neieteiktu iet ar viņu pie profiem, visiem sākumā būs šoks, jo ar tādiem daivā neviens neiet, jo šis pulkstenis neko, nekad nevar garantēt!  :shok:

Īsāk sakot nenokritīsi uz 10, tad Tu tāds dārgs idiots vien arī būsi! :resent:

(Mums te ir viens gudrs, visās jomās Mežavecis, vari kaut ko ieteikt? )

Tavs pulkstenis vienmēr būs kā papildus elements uz labās rokas! Jo uz kreisās ir dzīves datori!

post-97578-0-58530800-1412373137_thumb.jpg

post-97578-0-30355400-1412373169_thumb.jpg

post-97578-0-36578700-1412373236_thumb.jpg

post-97578-0-94124500-1412373286_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Domugrauds, man šādas pieredzes nav. Gads, pusotrs un jāmaina.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pats nemainu, dodu uz Brīvības ielas servisu pie Matīsa tirgus. Patiesībā - devu. Tagad ikdienas ir ar saules enerģiju, sportam ar paša nomaināmu CR2032.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveicināti vēlreiz! Beidzot saņēmu savus pulksteņus (ak jā, beigās uzsūtīju vēl vienu ar ādas siksniņu un melnu ciparnīcu, arī Lorus), bija pa lēto, tāpēc tā sanāca, bet izskatās zolīdi. :D

 

Uz sitienu neiedomājos par metāla ķēdes garuma pielāgošanu. Kur var nest, lai kvalitatīvi saīsinātu un nenoplēstu lielu piķi? Jautājums arī par ādas siknām - ir iespēja kaut kur dabūt oridžinal Lorus siksnas vai šis ir tik lēts, ka šim tādu atsevišķi nav un vienkārši jāmeklē aftermarket pēc izmēriem?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pēc divu nedēļu dzīvošanās pastā/muitā beidzot saņēmu.

 

v3qVADv.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

Nu kā iespaidi? Muitā tagad čau. .zs trakums. Es tik no eu šajā laikā sūtu :-)

Link to comment
Share on other sites

39mm ģīmis, bet tāpat baigais bližņiks, jāpagaida, kamēr ķetna pieradīs. Bet tā - nostrādāts perfekti - nav nekādu piesietnes punktu. Redzku labāk redzams, ka šis ir samērā pabiezs.

 

MD-4033_20141023165337_cab6edaca8782dc7.

Link to comment
Share on other sites

Kā pie automāta pieradi jau? Man savu 2 ned. Reizi par +- min japaregule.laikam esmu precizitates cienitajs.nu biezie dauzas pa prieksmetiem.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām pirmajā dienā nekas neliecinātu, ka būtu kādas atpalikšanas. Mehānisms esot pazīstams ar savu uzticamību, Redzēs, kas notiks pēc kāda mēneša.

 

Visādi citādi esmu baigi apmierināts un smaids līdz ausīm. Šis laikam ir viens no laikrāžiem, ko nebūs kauns nodot tālāk paaudzēm.

Link to comment
Share on other sites

nu kaut gan pa tik īsu laiku nepieradi noteikti :D   no savas pieredzes varu teikt ka uz ss korpusa skrambas rodas krietni vairāk kā uz titāna ar cietināto pārklājumu. pēc pusgada nav neviena skramba, kaut regulāri uzdauzu pa kliņķiem vai ar auto jostas sprādzi :D


nu manam biezums gandrīz 2 cm :D

Link to comment
Share on other sites

uzdauzu ar auto jostas sprādzi

Tagad tik švaki ir? Piesit un skramba?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

tēraudam jā. titānam ar pārklājumu  - nē. tūlīt uzlādēšu baču un makro bildi iemetīšu. nav lielas tās skrambas bet ir. otram nav vispār.

Link to comment
Share on other sites

Man galvenais, lai safīrs būtu labā kārtībā. Par inoxu tā nekreņķēju - švīkas tomēr nodaudz dod raksturu mantai.

Link to comment
Share on other sites

abas bačas bija beigtas kamerai, bet nu viena jau pilna, tad nu bildes:

 

abiem čāzeriem laiks lietošanas vienāds. SS guļ plauktā to redz pēc putekļiem :D

 

 

ss ar skrambām ( nu tās nav dziļas vai baigi pamanāmas, bet pedantiem nepatiks :D ) :

 

DSC00433.jpg

 

 

un Ti ar duratect pārklājumu : skrambu nav, kaut tiek dauzīts:

 

DSC00434.jpg

 

ss var izpulēt - ti laikam nē...


bet tā rude - miyota rullē, manam šāda ir - tipa B grade , ar roku pulēta, precīzāka + dekorācijas.Vienīgi kā saka mīnuss: uzvelkas tik uz vienu pusi (rotors) + sitieni mazāk - bulta biku raustās nevis līgani slīt pa sekundēm, bet tā - robusti un uzticami

standard.jpg


un es ar šo neceremonējos - peldu  hlorētos baseinos, eju pirtīs un lecu āliņģos. pilnīgs po.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Palīdziet lūdzu ar padomu , vēlos iegādāties rokas pulksteni CASIO edifice efr 526,

bet kā var būt tik liela cenu atšķirība

laiks.lv  139eiro http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-casio-edifice-efr-526d-1avuef.htm

watchshop.com 241eiro http://www.watchshop.com/mens-casio-edifice-chronograph-watch-efr-526d-1avuef-p99966836.html

 

vai mums Latvijā tiek piedāvāta zemāka kvalitāte?

Link to comment
Share on other sites

nu tur watchsop  cenair kosmoss. amazonā maksā 139usd, kas arī ir pie mums 139 EUR. domāju, ka viss tur ir ok.

Link to comment
Share on other sites

 

 

un es ar šo neceremonējos - peldu  hlorētos baseinos, eju pirtīs un lecu āliņģos. pilnīgs po.

Oscar, kurš modelis tas ir? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ienācās šāds čaina Beijing watch factory brīnums. Gribēju sākumā seagull 1963 re-issue, bet tas mazs + akrila stikls+ nav ūdensdrošs. šim safīrs, 43mm, ūdensdrošs, lume (bet švaka ja salīdzina  ar  citiem saviem). Bezels 120 klikšķi- stingrs , kaut nedaudz nesakrīt ar 12. Nu čainietim tas ir piedodams. Ķēde 22mm ar pilnajiem posmiem, tiesa biku ir tāda graboša, kaut forumos raksta - descent. Nu nezinu, tiesa man nav baigā pieredze ar metāla ķēdēm. Uzsūtīju ādas siksnu melns ar sarkaniem diegiem. Mehānisms - tāds kā bildē domājams ar hacking + ar roku uzvelkams. Skrūvējama galva. Ciparnīca ala Vostok - bet tā ir ļoti labs izpildījums + tāds 3d efekts.aizmugurē tipa avio bāzes kuģis kam par kodu šie to pulksteni uzražojuši. Tā īsumā. par precizitāti vēl nezinu - pāragri spriest. Paveicās, ka PVN + muita nebija - bija godīgie 14 USD invoisā  :D
Bildes:


DSC00672.jpg

DSC00673.jpg

DSC00678.jpg

DSC00676.jpg

DSC00696.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Izskatās jau ok, bet man šiem china nepatīk svars, vispār nekāds, vai ar šo ir ok ?

 

Varbūt esmu pieradis pie sava Swatch irony, ko paņemot rokā ir laba sajūta :)

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

man bija savulaik divi swatch irony :-) tagad sencis nēsā. Mīnusi - nestandarta siksnas/ķēdes + plastmasas stikls.  šis no tērauda, tā kā svars zināms ir.


neesmu svēris - būs rīt darbā jānosver taču nebūs 300+ grami kā manam citizenam - domāju kādi 100gr. pēc specenes - 74. bet liekas pamaz. uz aci tik pat cik seiko monster +-

Link to comment
Share on other sites

osscar,ciparus labi izgaismo.

Es esmu no tiem,kas bez pulksteņa nevar.Vairāk gan kā pieradums,nekā vajadzība.Pēdējos sešus gadus man godam kalpoja šis Tissot pulkstenis.

ka808pzaegugv2zshd.jpg

 

Tagad piemetusies tāda kaite,ka pulkstenis steidzas.Agrāk pāris nedēļās bija ~1-2 minūtes,bet tagad jau diezgan daudz...ap 10 minūtēm.Apstaigāju darbnīcas,bet kaut kā remonts no 100-125€ liekas par sālītu,bet šķirties arī žēl...stikls kā jauns,pret mitrumu vienaldzīgs.

Link to comment
Share on other sites

nu nav tik traki...automātiem jau apkopes jāveic. bet nu liekas dīvaini, ka uz aci uzreiz tādu ciparu nosauc neredzot kas par defektu. nē nu  ja salīdzinu ar seiko vai citizen luminiscenci - šis ir reizes 5 švakāks.


DSC00698.jpg

 

šis spīd līdz rītam nevis 30 min

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...