Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir tā sanācis, ka ir jāiegādājas vīriešu rokas pulkstenis kā dāvana, cena līdz 50ls. Saprotu, ka nav daudz, bet tomēr...

 

Tad nu lūk kā ir ar pulksteņu bodēm Rīgā, interesētu konkrētas vietas un piedāvātais sortiments, neinteresē interneta veikali, jo lielākajā daļā preces jāsūta,nevar aptaustīt pirms izvēles izdarīšanas. Svarīgi, lai veikals būtu ar vēsturīti, kur griesties problēmu gadījumā ar garantiju!

 

Tā kā pats lietoju vairāk kā 5 gadus uzticamu swatch pulkstenīti no Irony sērijas, tad gribētos uzdāvināt kaut ko vizuāli līdzīgu, bet lētāku, jo šis nesanāk atvēlētajā budžetā! Kandidātam jābut ar metāla siksniņu un korpusu, bez visādām LED utt. Klasisku pulksteni!

 

Rīgu pārāk labi nezinu, tāpēc jautāju boot.lv lietotājiem par šādiem veikaliem.

 

Paldies!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Jebkurā tirdzniecības centrā ir pulksteņu veikali.

 

Man personīgi patīk STORM ražotājs - minimālistisks, vienkāršs, bet elegants. Vienīgi par 50Ls nezinu vai kaut kas būs pieejams. Veikals ir Spicē!

Link to comment
Share on other sites

par labu gaumi un stila izpratni liecina Rotary,veikalu adeses un cenas pamekle netaa...

Link to comment
Share on other sites

mūsdienās kāds vel parastais cilvēks lieto pulksteni? tas jau tāds dekors, jo visi skatas telefona pulkstenī ik pēc 3 minutēm.

Link to comment
Share on other sites

par labu gaumi un stila izpratni liecina Rotary,veikalu adeses un cenas pamekle netaa...

Šitas gan labs :D Ražotājs, kas +/- kopē premium pulksteņu dizainus gan liecina par labu gaumi. :D Vēl nosauc fossil un invicta par labiem..

Labots - shad
Link to comment
Share on other sites

lieto, lieto, nez kāpēc man visi paziņas nēsā pulksteņus :D

Nu tā viš ir - 50 ls pamaz budžets. Pat swatch nesanāk (Casio vai Lorus kādu var pmeklēt) , es ar tādu budžetu meklētu ārzemju veičos sales /akcijas.

Mans rezumē par praktisko nēsāšanu:

Metāla/gumijas siksna, "cietais" stikls. (parastais ātri saskrāpēsies , ādas siksna regulāri jāmaina (1x gadā +-) , ja pulksteni nēsā visu laiku nevis tikai 1x mēnesī uz kādu pasākumu )

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Katru dienu lietoju rokas pulksteni, super, kad neesu uzlicis liekas, ka kaut kā nav, roka ari paviegla liekas :D Telefona tik neerti skatities laiku tajās reizēs, kad aizmirstas uzlikt pulksteni!

 

Japiekrīt vien Osscar par stiklu, esmu savu labi apskādējis pa šiem galiem. Iespējams ir maināms, to gan neesmu noskaidrojis.

 

Ir doma 4dien apstaigāt iespējamās vietas, pagaidām mazas te pieminēti veikali, reāli divi!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Budžets nav no tiem lielākajiem. Varbūt ir vērts aizbraukt līdz veikalam, kas atrodas uz Brīvības ielas gandrīz blakus vecajai LaRoccai (vai kā viņu tur). Izkārtne bija Jacques Leman. Pēdējo reizi, kad biju tur pakaļ siksniņai, tad tur bija arī budžeta pulksteņi. Vienīgi nezinu kā ar darba laikiem.

 

Precīzāka adrese: Brīvības iela 92/94

Labots - PunkD
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Zini, es arī kādreiz tā domāju, līdz atkal nenopirku pulksteni. Kā izrādījās, telefons kabatā pārsvarā bija tāpēc lai, uzzinātu pareizu laiku un piemēram, mašīnā, mežā praktiskāks. Tomēr pulkstenis ērtāks nekā mobilais.

mūsdienās kāds vel parastais cilvēks lieto pulksteni? tas jau tāds dekors, jo visi skatas telefona pulkstenī ik pēc 3 minutēm.

Link to comment
Share on other sites

nodokļi nav - uk tak. ja vien nav reģistrēti tajā gernisjas vai kā to salu sauca :D joks. piegāde neatceros, jāpaskatās tur - bet nekāds kosmoss nebija. sīkajiem tur ņēmu pulksteņus+ dāvanai arī esmu tur tissot ņēmis.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu par watchshop.com, tad uzmanīgi palasi piegādi. Pats vienreiz biju nobriedis vienu modeli pasūtīt, bet šipo tikai uz UK. Tā kā nesapriecājies par ātru! ;)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Agrāk valkāju metāla siksnu (posmoto, staipīgo), lai gan ļoti bieži tā bojājās un nācās labot. Tomēr ilgtermiņā ādas siksna ir labāka izvēle un karstā laikā mazāk svīst.

 

Vairāk kā gadu lielikski kalpo šis eksemplārs.

http://www.expressshop.lv/lv/presents/watches/men_039s_watches_/haas_cie_vitesse_function_chronolux_gold_mfh211xga_men_039s_watches_.htm

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Super mezaveci, tad tas veikals ir okey ? expressshop.lv, un prece uz vietas ?

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Šitas gan labs :D Ražotājs, kas +/- kopē premium pulksteņu dizainus gan liecina par labu gaumi. :D Vēl nosauc fossil un invicta par labiem..

Runa ir par budzetu no 50 Ls...Rotary jebkura gadijuma labaks par armani,hugo,versache nerunajot par feikiem,kau ari reizem kvalitativiem...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kaspars12, es savu pulksteni pirku Gigatop veikalā uz Brīvības ielas. Viņiem arī ir interneta veikals www.pulkstenis.lv, bet par to nezinu sīkāk.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Pašam ir Timex pulkstenis. Pirkts pa ~60ls Spicē, kaut kādā pulksteņu stendā/veikalā, kas atrodas gājēju ietvēm pa vidu. Par kvalitāti nevar sūdzēties. Darbojas jau ~1,5 gadu un nav ne vainas. Mainīta tikai ādas siksniņa pēc gada.

Link to comment
Share on other sites

Par to cenu jebkurā no lielveikaliem (spices, alfas, olimpijas) atradīsi piemērotu bļembu. Ja runa būtu par četru ciparu pulksteni, tad varētu izvērst diskusijas.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Paldies visiem, kas iesaistījās, tika iepirkts Mežaveča ieteiktajā veikalā "Gigatop". Laipna apkalpošana un Iedeva arī simbolisku atlaidi 5%.

Link to comment
Share on other sites

Izrādās CASIO ražo arī skaistus (IMHO) pulksteņus.

 

ne tikai. man jau sen pirktais vēl tagad iet, neskatoties uz to , ka pārziemoja ārā , pāris reižu pārbrauca traktors, tikai tad es viņu atradu. izturīgs maita. pāris gadu vēl nēsāju, kamēr galīgi apdila. drausmīgs izskatās, tāpēc vien tika mainīts.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)

Kā noteikt pareizo pulksteņa izmēru attiecībā pret roku. :D

Labots - Žīds
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nuu, galvenais, lai siksnas ķepiņas neiet pāri rokai un neiznāk šāds fail :D

Itkā priekš vidējas rokas 40-42mm skaitās optimālais izmērs

 

port_112.jpg

Labots - shad
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Izrādās CASIO ražo arī skaistus (IMHO) pulksteņus.

Tāpat ķīniešu sastellējums, kā jau visam, ražotne, kur lētāk (pašam tāds ceijeris iraid). Nē nu, uz kvalitātes kontroli vienīgā cerība :) Pulkstenis gan nav slikts.
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ja tas man jautāts, ta man i tāds prastais variants, par kuru komentārā tika runāts - http://www.pulkstenis.lv/casio-collection-mtp1291d7avef-p-725.html?cPath=22_27 . Neciešu nekādas elektroniskās ciparnīcas, tikai normāli rādītāji. Bet - G-Shock ar tiek likti Ķīnā, par Pathfinder nezinu, bet kur ta vēl kādam oriģinālā ražotne vispār i palikusi...

Link to comment
Share on other sites

Paldies Janka.

 

Es kaut kur lasīju, bet kur nezinu, bet jaunajiem pulksteņu censoņiem varētu noderēt - pulksteni nepirkt dārgāku par pusi no savas algas. Lai gan to varētu attiecināt arī uz citām lietām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nū, tas jau biznesā tā pieņemts. Pirms slēdz līgumu, lūr uz pulksteni :)

Es par algu daudz nesūdzos, ta lai dies pas!, izgāzt tādu piķi ceijerim. Kā saka - pulkstenis "ņe roskoš", a "sredsvo" laika uzzināšanai. Vismaz man. Nē nu, izskatam jau jābūt acij tīkamam, ta šitas tiešām tāds normāls padevies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

paceļu biku topiku, jo ienācās viens G-shock, ar ko gribēju teikt - ka neražo visus ķīnā. skaidri un gaiši rakstīts uz korpusa- made in thailand un ir arī made in japan versijas. Bija bažas ka būs ķīnietis - te salasoties jūsu versijas.

 

bilde ar pacientu - šis tika paķerts kā pāris zābakam - telefonam. pulkstenis kurš sver 88gr :D vairāk kā dažs labs mobilais.

 

DSC00082.jpg

Link to comment
Share on other sites

rabarbers

Origo tirdzniecības centrā otrajā stāvā ir veicis,izvēlies Sev CASIO.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...