Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

zemē nomests piķis....tur viss ir lēts - pēc pusgada lietošanas var viņu izmest. es sīkajiem pirku kaut kādus lētos casio - pēc gada - lupatās- stikli saskrāpēti - siksnas nodilušas. kā saka, skopais maksā 2 x - neietiektu. labāk sakrāt kaut tos 50 ls un paņemt kaut ko ar minerālstiklu .....

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Tāpēc saku cena liek šaubīties par kvalitāti + tās ādas siksnas man ne visai, metāls paliek metāls, vismaz var rokā just

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds
http://www.watchshop...-p99955811.html kaut ko uz šito pusi laikam sūtīšu, izskatās diez gan ok. Kaitīgi skatīties tos pulksteņu katalogus :D uzreiz rodas kāre pēc jauna pulksteņa, vienīgi šim būtu nereāli samazināt siksnas garumu, tam casio nācās nedaudz samazināt jo bij pa lielu Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

Mana mazā kolekcija. Esmu kritis uz Stormu... arī sievietei divi Storma laikrāži iepirkti.

Vēl mētājas kaut kāds Q&Q, Vans un pāris lētie čainīzeri no ebaya, bet tiem manās acīs nav nekādas vērtības.

 

 

DSC_0049.jpg

Link to comment
Share on other sites

Labs, bet na manā stilā un man nepatīk čikāties ar uzvikšanu...

 

Lūk mani pēdējie dzelži ar kuriem jau te biku atrādījos. Pirmie ko pats pirku bija - q&q, - zeltījums nāca nost...vārdu sakot kāda cena - tāds izpildījums. Pēc tam bija pāris swatch - nepatika, ka hronogrāfi rija pa baterijai gadā + skrāpējas stikls + ar manu aktīvo dzīves veidu, ādas siksna jāmaina reizi gadā....tā precīzs -nekādu sūdzību.

mēģināšu arī biku pateikt kas kuram patīk un kas nē:

 

Vislabākais un neuzkrītošākais darba zirgs, pavecs, bet ne švīkas safīra kristālā, viegls jo ir no titāna.100m -tātad var peldēt. bača tur ap 3 gadi, tiesa ir padārga ap 10ls. Precīzs, super viegli nolasāms, uzticams un der visās situācijās. Neizceļas. ir luminiscējošs, tiesa ne pārāk jaudīgs. savulaik saņemts kā dāvana. Jāsaka ,ka labi ietrāpīts nezinot manu gaumi. kad sēžas bača - informē par to ar sekunžu "pārlekšanu".

 

DSC00103.jpg

 

 

Diziana pulkstenis, bet kvalitatīvs. kādi 5 gadi - kādreiz jau te viņu atrādījis. vēl darbojas. neskrāpējas. tur peldes, kaut tikai 30m. ja daudz spīdina - bača gadu velk - pats laikam 2x tik baču mainīju. pie laika nolasīšanas baigi viegli piešaujas un cipari nav vajadzīgi. cilvēki šmigā parasti netic ka tumsā nosaucu laiku zibeigi pēc pāris zaļām lampiņām...kaut kas viņā ir un nav parāk "japošku " LED flašku stilā..

DSC00104.jpg

 

 

pajauns - bet rets Limited edition modelis - black gold , jo tie krāsainie nepatīk un bija jāmaksā vairāk par šo versiju. Tanks - praktiski 1 pulkstenis 2 korpusos + ar saules bateriju - ar pilnu uzlādi - iet ap gadu. Liels, masīvs. Ar moderno gumijas siksnu - kura ādai draudzīga. Ir izlādes līmeņa indikators + ja pagriež roku attiecīgā leņķī vājā pgaismojumā - iedegas gaisma automātiski. precīzs. Varēja būt labāk nolasāms - lielākiem cipariem - bet tas viss upurēts milzīgajam korpusam par labu. 200m ūdens izturīgs - var nirt bez problēmām. nelīp netīrumi klāt.Minerāl stikls iedziļināts - pirmo triecien saņem gumijas "borts".

DSC00100.jpg

 

DSC00105.jpg

 

Dizainnieks, bija liela atlaide tapēc paķēru. jauns. nezinu cik ilgi velk baterija. precīzs, viegli nolasāms. 50m ūdensizturība - peldēt neesmu mēģinājis. kvaliatīvs samērā, minerālstikls. nav luminiscējošs. piestāv pie dažāda apģērba.

DSC00107.jpg

 

 

jaunums manā bariņā: lielais dzelzs klucis. smags. liels. precīzs.stikls 6mm un iedziļināts, lai mazinātu skrāpējumus - sitienus pa to. saules bača (eco-drive). par izlādi signalizē ar sekunžu skipošanu - velk apm 9 mēnešus pēc papīriem ar pilnu uzlādi. spilgti luminiscējoš - 300m niršanai. nācās piepirkt aftermarket adapterus + ķēdi, kas palielināja cenu ar koef. x 1,5. bet tā gribēju un viss.

DSC00106.jpg

 

 

 

 

Ceru ka kādam palīdzēšu izdarīt pareizo izvēli. Man patīk tie robustie praktiskie, ne tie baņķieru zelta grabuļi. Man dajoš lielos, smagos un praktiskos un labā cenas/kval attiecībā. Zinu jau kādus vēl gribu - ja būs finanses...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

osscar, vēl vienu pulksteni un katrai dienai būs savs laikrādis :D

Link to comment
Share on other sites

versatile

Manējais. Vienkāršs, safīra stikls, 30m gan - bet peldēt tāpat netaisos.

tissot.jpg

Dikti patīk Le Locle Tissot, vienam draugam ir baltais variants.

Patīk vienkārši, bet ne pārāk sterili pulksteņi, lai labi izskatās gan pie uzvalka ar kaklasaiti, gan tikai krekla, gan šortiem.

Ķepa nav liela, tāpēc tāds lielais casio izskatītos ne pārāk.

 

Draudzenei esmu sadāvinājis pāris kombinācijas no šitiem - http://fullspot.it/

No osscar kolekcijas Breils patīk.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Vēl nav manējais, bet tas ir atkarīgi tikai no pasta darbības ātruma:

 

imgthingis.jpg

 

Foto no gūgles. Kad saņemšu, tad parādīšu kāds izskatās dzīvajā.

Sākumā plānoju ņemt Seiko kas ir 100% Made in Japan, bet padomāju, ka sākumam vajadzētu panēsāt ko lētāku, ja nu pēkšņi izrādīsies, ka nēsāt puksteni man nav mans. Ja nu ir mans, tad jūtu, ka pulksteņu kolekcionēšana ir lipīga :)

Jau esmu pieskatījis sev kandidātu

 

http://imageshack.us/photo/my-images/835/attachmentpl.jpg/

Link to comment
Share on other sites

seiko nezinu kā, bet citizeniem pamatā gatavo ķīnā , tikai aizmugurē raksta japan mov. tipa iekšas japāņu.

Link to comment
Share on other sites

Teikšu pat vairāk, daudzi šveices ražotie pulksteņi, kas ir zemā cenu segmentā arī ietver sevī mehānismus, kas tiek masveidā ražoti ķīnā. Bet ir arī izņēmumi. Par Seiko esmu uzzinājis diezgan daudz. Eiropas tirgum viņiem ir kods XXX000J0 (piemēram SRP121J1, arī smuks pulkstenītis), kur bēdējais burts, t.i. J, nozīmē, ka šis laika rādītājs tika ražots Japānā. Parasti uz šādiem pulksteņiem uz ciparnīcas uz 6:00 smalkiem burtiem ir uzrakstīts "Made in Japan". Taču tādi paši modeļi, bet ar citu kodu tiek ražoti arī "savējiem", japānas tirgum, bet arī ir pasūtāmi, piem., ebayā, uz tādiem pulksteņiem "Made in Japan" neraksta.

Bet lētos izplatītos pulksteņus ļoti lielos apjomos nežēlīgi vilto, tādēļ ir ļoti uzmanīgi jāizvēlas pārdevējs. Vislabāk ir atrast pārdevēju, pie kura pirkumus veica reāli cilvēki ar reālām atsauksmēm.

Man ļoti patīk Seiko pulksteņu dizains. Nekas nav pret arī Orient, nezinu kādēļ, bet nepatīk Citizen. Bet ja nav lieka piecsimtnieka pulkstenim, tad uzskatu, ka labājā izvēle ir Japānas ražojums.

Labots - nock
Link to comment
Share on other sites

vilto parasti populāros modeļus,protams ja cena 2x zemāka - ieteiktu uzmanīties. + viltojumi ir atšķirami....un ebays nepieļauj atklātu viltojumu tirdzniecību. vismaz Casio viltojumi/vs oriģināls atšķirību tikai aklais nepamanīs...tas pats par dārgajiem...skaidrs,ka ja ss.lv redzi štuku vērtu pulksteni pa 20-50ls- skaidrs ka čaina. Tur atšķirība ir visā - sākot ar stiklu, sīkām detaļām etc. vienkārši. vajag pagooglēt pirms pērc, tā ir taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Pirmais no kreisās, lētais ķīnietis, vienkārši gribēju redzēt kāda būs izpildījuma kvalitāte un kā uzvedās uzvelkamā ķīniešu mehānika. Izpildījums +/- OK un pat strādā.

 

Pa vidu ir Polar FT-80, kas pēc būtības ir pulsometrs (polar top modelis), bet es ar viņu gandrīz 4 gadus staigāju ikdienā. Patika pamatīgais metāla korpuss, ļoti kvalitatīvi nostrādāts un interesantais dizains. Pēc 2 gadiem sāka skrāpēties stikls un tagad ir šādas tādas švīkas. Aizmgurējam vāciņam ir kaut kādi iedobumi, kuros sakrāja visādi mēsli, bieži jātīra. Vienreiz tīrot mitrums tika vācina otrā pusē esošajā skaļrunī, līdz ar to tagad vairs nav skaņas un nevar lietot modinātāju.

 

Pēdējais ir Detomaso brīnums, nopirku no ebay, apmēram 3x lētāk kā citi tirgotāji tirgo. Nostrādāts ļoti labi, pamatīgs metāla korpuss, ērta siksniņa. Minerālstikls. Laiku nolasīt ir ļoti viegli. Šī vietā pirms tam bija pasūtīts viens no theone diziana pulksteņiem, bet neatnāca, pārdevējs uzrakstīja, ka esot pastā sabojāts.

 

Paskatījos tos Storm pulksteņus man patīk dizaini, būs kāds no šiem jāiegādājas, vai arī šis no theone:

http://theone-watches.com/nc/watch_details/show/detail/watch/668

post-1032-0-51085400-1355603545_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ehh, jūs! Tagad man arī sev ko gribās iedāvināt.

Link to comment
Share on other sites

man ir viens ķīniešu g-shock (bape pat). vasarā pat jūrā gāju, neko strādā vēl. maksāja 9 dolārus. pēc ārējā izskata neatšķiras no oriģināla :)

Link to comment
Share on other sites

es atkal savam dzlzs gabal uzsūtīju vēl 2 viedu siksnas:

 

neilona - black -orange : http://www.ebay.com/itm/390505132474?var=660101953360&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

un ādas biezo 5mm tumša + balti diegi - http://www.ebay.com/itm/24mm-26mm-100-REAL-Calf-Handmade-Leather-watch-Band-Strap-SSteel-buckle-/190771628546?_trksid=p2047675.m1985&_trkparms=aid%3D444000%26algo%3DSOI.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D13%26meid%3D4216330998922599469%26pid%3D100012%26prg%3D1014%26rk%3D3%26sd%3D190771628816%26

 

ārzemēs tagad tās armijas tipa neilonenes populāras cik skatos..un nav dārgas

 

Viltotajiem G-shock atšķirības ir ne tikai vizuālas - parasti LCD ekrānā varredzēt atšķirības - savādāki biku simboli, īsāki - etc..jāskatās tikai..vini nav 1:1

 

bet j anu iet - tad tik lieto...bet tā es nesaprotu ko tas bape ir tik dārgs - ap 350 usd...tipa limited vai kā ?

 

nu cik paskatījos tas bape ir rets kopražojuma modelis - tipa aizmugurē sērijas num un sērijas skaits. cik saprotu tur dažās krāsās viņi tika ražoti + 1000 un 2000 gab no katra. skaidrs,ka cena līdz ar to kosmoss. Man gan tas dizains ne pārāk.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ko publika saka par saules uzlādes pulksteņiem? Šoreiz runa par Casio vai Citizen.

Link to comment
Share on other sites

man ir abi - skat aprakstu biku augstāk. Neko sliktu nevaru pateikt, tiesa nelietoju jamos pārāk ilgi. Casio var redzēt manā bildē paperimetru to saules bateriju, citizenam nē - viņam gaismu filtrē caur melno ciparnīcu. Cik sapratu iekšā ir lādējama litija baterija (vecajiem bija liels kondensators). Citizenam liekas ražotāja garantija - 5 gadi.

 

casio tā fīča saucas - tough solar, citizenam - eco - drive. Man šie patīk labāk par visiem automatic un kinetic....kuriem parasti izņemot pulksteni pēc dīkstāves, tas jāpāarregulē un jāuzlādē.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Jā, Tev - sajaucu - likās, ka @@osscar stāstīja par Storm pulksteņiem.

 

Ahā, jāčāpo paskatīties. Ja vēl apčamdīt izdosies, tad pavisam eleganti.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@osscar, ir jēga tādā Casio vai Citizen nodičot 200 Ls? Kādus pāris gadus strādās, ja pats tos nesabojāšu?

Link to comment
Share on other sites

casio pa 200 - tiejau ir dārgais gals - edifice vai tie wave receptor kuri sinhronizē laiku. Parastie casio nav tik dārgi. jāredz kas par modeli tevi interesē.

 

visi casio - solārnieki - http://www.watchshop.com/Casio-Watches.html&tab=mens&tab7=solar

 

citizen - arī var atrast labus jau sākot no 120 ls. viss atkarīgs no gaumes. un jau minētā 5 gadu garantija. Es domāju, ka nokalpos godam to laiku.

Link to comment
Share on other sites

Ahā, jāčāpo paskatīties. Ja vēl apčamdīt izdosies, tad pavisam eleganti.

Protams, ka izdosies :)

Vienīgi, tagad uz dāvanu sezonu nav 100% garantijas, ka visi modeļi ir uz vietas, tāpēc labāk uzzvani un uzjautā :)

Link to comment
Share on other sites

Watchshop.com tikai uz UK sūta

Kāds UK, viņi arī uz LV sūta un pie tam bez maksas.

Link to comment
Share on other sites

dažus brendus uz LV nesūta - skat lejā karodziņu pie katra pulksteņa. liekas tissot un vēl dažus, nesūta uz EU.

Link to comment
Share on other sites

Kādus pāris gadus strādās, ja pats tos nesabojāšu?

Žak - imho, jebkurš ne čainas mēsls strādās divus un arī 10 gadus, ja pats nesačakarēsi. Man viens no tiem Stormiem jau iet 6 vai 7 gadus un maksāja zem 100Ls.

Link to comment
Share on other sites

kas nu kuram kotējas....cik es esmu redzējis vidējā un pusdārgā gala casio - nu tādus no 100-300. neveins nav bijis ne lēts pēc izskata ne vārgs. Protams, ja paņem casio pa 20 ls vai 20 ls vērtu 200 ls casio fake...tad ilūzijas pazūd..prasta plastmasa ....

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@osscar, Vačšopā tik 3 Casio ir ap 200 Ls/paundiem (192, 192 un 209) ar metāla siksnu. Uz tiem arī stāv.

 

 

Link to comment
Share on other sites

teiskim tā - tā sinhrionizācijas fiška palielina cenu precīzi par 100 poundiem. Mans "klucis" ir bez tās, un japānā ir versija ar to - maksā kā reiz 2x vairāk...bet fišaka laba. edifice - tip air domāti "biezā" gala piulksteņi. dazīem edifice ir arī sapphire crystal glass. kas ir kruta. bet be UK versijām.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
"nekotējas"

 

Ja ņemtu par tūkstošiem, tad toč uz Casio neskatītos.

 

Kādas tiem Casio vispār ir iekšas? Pieņemamas? Nav nekādi totālie lētuči, kādus liek arī mikimausu plastmasas pulksteņos?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...