Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

es ņemu parasto piegādi - 5 dienas un ir pastā.

Link to comment
Share on other sites

Bez watchshop ir vēl kāda vieta kur droši iepirkt pulksteņus? Lai nepārmet pār kārti ar viltojumu

Link to comment
Share on other sites

nezinu,amazona,  ebays (ja skatās cenu un reputāciju), jāgoooglē. Ja redz cenu zem vidējās- neriskē. seiko monster ir automātiskais, līdz ar ko jāatceras, ka "noslāps" ja nelietosi pāris dienas + precizitāte klibo diezgan.

Link to comment
Share on other sites

Casio Protek reklāma no Lato puses :)

Pareizi jau viņš saka - "(jo zinošu cilvēku acīs nekas nepadara indivīdu tik smieklīgu kā superdārgs pulkstenis, kas absolūti neatbilst viņa reālajam stāvoklim sabiedrībā,"

Labots - Ōtomo
Link to comment
Share on other sites

Ir bijuši vairāki Casio gan 20+ gadus veci vēljoprojām ejoši, gan jauni 150+Ls, bet šiem apgalvojumiem nevar piekrist...

 

1. Dārgie pulksteņi ir arī kā sava veida kapitāls. Rolex arī Āfrikā ir Rolex un var gan izlīdzēt gan kalpot kā banka.

2. Zināmās aprindās cilvēki kas māk izvērtēt sev pretī nolikto cilvēku un vērtē sīkumus skatās arī uz šādām lietām, lai nav tā ka lielu biznesa projektu miljonāru investoru priekšā prezentē uzvalkots cilvēks ar lētu pulksteni kas liecina ka tas viss ko prezentē varētu būt vairāk uzpūsts nekā reāls, jo ja pat pulkstenim nemācēja nopelnīt nez vai ko nopietnu kur investēt mācēs piedāvāt...

 

3. Casio laika uztveršana nav nemaz tik kruta...

4. Casio iebūvētie krutie mērinstrumenti ir diezgan neprecīzi...

 

Kaķuvecis jau nu nav tas cilvēks kura viedoklī būtu jāklausās - grāmatas rakstīt un nolikt citus māk, bet pats neko daudz dzīvē nav sasniedzis... dzīvoklis pilns ar kaķiem nav sasniegums vīrietim...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kaķuvecis jau nu nav tas cilvēks kura viedoklī būtu jāklausās - grāmatas rakstīt un nolikt citus māk, bet pats neko daudz dzīvē nav sasniedzis... dzīvoklis pilns ar kaķiem nav sasniegums vīrietim...
 

Nu tas raksts ir kā turpinājums tai diskusijai, kas te pirmīt ritēja - mehānika vai kvarcs. Varbūt kādam, kas vēl īsti neizprata šo "kariņu" tagad bilde palika skaidrāka, bet gribu uzsvērt, ka mans mērķis ir izglītot, nevis kādu pārliecināt. Nav svarīgi tas, ko Lapsa ir vai nav sasniedzis - svarīgi ir tas, vai viņa raksts ir labs un man šķiet, te viņš ir labi un precīzi izteicies par pulksteņiem.

Link to comment
Share on other sites

2. Zināmās aprindās cilvēki kas māk izvērtēt sev pretī nolikto cilvēku un vērtē sīkumus skatās arī uz šādām lietām,

 

Šitas ir smieklīgi. Tevis aprakstītā situācija saucas vāveres ritenis. Tas ir tad, kad  nezini kurā, bet noteikti kādā pakaļā obligāti jāielien. Uz šito nevajag tiekties. Cilvēki, kuri māk un prot, skatās acīs.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kvalitatīva tā gumija ? nesvīdīs baigi roka zem tās ? (tip air tā higiniskā , pareizā materiāla lai nav iekaisumi, kā no čaina lētajām ? ) nekādu ventilācijas caurumu nav...es labāk neilona/aiduma izvēlētos.

Link to comment
Share on other sites

nu tu panēsā ilgtermiņā , karstumā - tad rdzēsi ir ok vai nav.

Link to comment
Share on other sites

tas individuāli atkarīgs no pīpla... iepriekšējo pulksteni valkāju diendienā, gan karstumā, gan aukstumā un pilnīgi po par to, ka zem gumijas siksniņas tur svīda... tikai regulāri bija jāiztīra iedobes siksniņas apakšā, kur sakrājā visādi atkritumi... bet @@Sky_High, tas, izskatās, ka nedraud...

tiesa, tagad metāla ķēdei ir vismaz divas priekšrocības: nesvīst tik ļoti un ir, salīdzinoši, mūžīga, jo gumijas siksniņa apmēram gada laikā sakalst un sāk plaisāt... nu kvalitatīvāka varbūt tur divus gadus... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
osscar
(labots)

atnāca no UK ķēde (modelis - t34) - visā platumā 24mm - nesašaurinās. pulētas malas, kas iet kopā ar pulksteņa pulētajiem elementiem. svars ap 130gr-biezums ap 5mm. "tauriņ" tipa sprādze. cena ap 35 ls, kas ir uz pusi lētāk kā superengineer šāda tipa ķēdes. tām + ir tas, ka visi posmi ir uz skrūvēm - šai ar standarta izsitamajiem stienīšiem. bet par šo cenu imho - laba.

 

DSC09946.jpg

 

DSC09942.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

atnāca šāds pulkstenis ( ar domu sīkajam atdot) - bet pašam baigi iepatikās. nosolīju pa 40 usd jaunu. Pamatā var dabūt pa 60 usd. ar metāla ķēdi neiesaku ņemt jo tā ir zemas kvalitātes. es ņēmu ar gumijas siksnu, ko nomainīju uz 22mm nato. Pulkstenis ir katra lata vērts : minerāl stikls, 200m. rotējošais bezels. skrūvējams kronis. izmērs biku pāri 40mm , neatceros 42 vai 45mm. ciparnīca melna spīdoša, ko bildēs neredz. ir pat diezgan sakarīga lume, tiesa nav kā dārgajiem daiveriem , bet ir ok. Tagad apsveru , ka jāpasūta vēl viens ar balto ciparnīcu. arī izskatās ļoti ok . nu par to naudu - vienkārši superīgs aparāts - bildes:

 

DSC00069.sized.jpg?1373532016

 

 

DSC000621.sized.jpg?1373532321

 

DSC000611.sized.jpg?1373532344

 

 

 

 

 

un pieskaņojamies "uzvalkam" (kā tur bija dziesmā - apģērbam ar nesamo ir jāsaskan :D ) : DSC000731.sized.jpg?1373532419

 

 

domāju labs , lēts pulkstenis aktīvai vasarai :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cik vispār skaitās normālai vīrišķa rokai piemērots izmērs? Lai nešķiet, ka divsantīmnieks spalvās ieķēries un lai arī nav piderīgi milzīgs.



Ap 45 mm līdz 50 mm??

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Njā... izdrukāju 1:1, izskatās, ka jau 46 mm ir čuč par lielu. Tātad man laikam no 42 - 45 mm.



@@Sky_High, paldies! 

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Aha, parasti skatās lai siksniņas ķepas "nekarājas" pāri rokai, bet līdz-ar vai drusciņ mazāk - OK.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Šodien nepatīkams pārsteigums:

07835b02eebd11e2a92822000aeb0d34_6.jpg

i pat nepamanīju pa kuru laiku.

Nu neko, būs jānes stiklu mainīt. Kur var safīrstiklu dabūt un kādas cenas?

 

Vispār ir doma par otru laikrādi aktīvākai dzīvei, osscar, kāds modelis tam casio? Smuks.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Cik man ir bijusi saskarsme ar stikla maiņu STORM pulksteņiem - stiklu NEMAINA - maina visu korpusu... Nez kā ir citiem ražotājiem.

Link to comment
Share on other sites

casio mdv 106. es jau vēl vienu uzsūtīju - ar balto ciparnīcu, par to naudu ok.

 

Tissot tak safīra stikls ? tasmaksās vairāk nekā minerālnieks. imho maina stiklus atsevišķi, bet iespējams, ka mazāk zināmiem ražotājiem vienkārši nav atsevišķi pieejami stikli. Ja pareizi atceros - minerālie viegkāk skrāpējas, bet safīrnieki - plīst.

Link to comment
Share on other sites

 

 

casio mdv 106. es jau vēl vienu uzsūtīju - ar balto ciparnīcu

padalies ar info - no kurienes tieši sūtīji, cik šipings?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Safīrnieks, safīrnieks. Tā vismaz būtu jābūt. Taisni biju siksniņu jaunu pasūtījis (joprojām interesanti, kas atnāks par 3 dolāriem vinnētā izsolē).

Link to comment
Share on other sites

nu es tak pirmo nosolīju izsolē. paveicās . otro nopirku - uzreiz. ceru ka drīz būs.

Link to comment
Share on other sites

Vispār tam pārdevējam nez kādēļ nerāda viņa bodē nevien preci.

Bet tā visādus brīnumus ķīnieši piedāvā - kaut vai šis: mehānika un dizains pa 500 doļiem kā minimums, bet droši vien sūds pēdējais diemžēl...

http://www.ebay.com/itm/KS-Classic-Mens-Skeleton-Roman-Dial-Analog-Mechanical-Leather-Sport-Wrist-Watch/350688339091?rt=nc&_trksid=p2047675.m1851&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D261%26meid%3D9137057601244144617%26pid%3D100005%26prg%3D1088%26rk%3D2%26rkt%3D5%26sd%3D261073697746%26#ht_11714wt_1170

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs ka garām. Normāla mehānika sākās kaut no tā paša seiko pa ls 100+.  Bet casio par tiem 60 usd ir ļoti ok aparāts. Gana kvalitatīvs un ūdensdrošs atšķirībā  no "dzeltenā". Vājā vieta casio imho, stikls ar laiku saskrāpēsies, jo jams ir biku par kādu 1/3 mm izvirzīts no korpusa. Tas itkā ir minerālstikls, bet diezin vai vislabākais. Bet tā nostrādāts ir ļoti labi, ko atzīst arī ārzemju forumos.



nu tam manam augstākminētajam casio izmērs paliels - to jāņem vērā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Bižutērija. Ja patīk - ņem tik ciet to, kurš labāk patīk.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā, jā, viss kas zem štukas un bez Šveices bļembas tāds ir.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Nu gluži. Ja tu nopirktu kvarcinieku kaut par 40k - tā tik un tā būtu bižutērija. Tērēt tevis noskatītās summas par kvarcinieku ir OK, bet daudz vairāk gan nebūtu vērts. ;)

Link to comment
Share on other sites

kāpēc ne ? mehānika ir tāds modes kliedziens kā plates piem. Man nekad nebū sneviens mehāniskais, jo man vajag precizitāti (darbā - jo mēs parasti visu daram pēdējā minūtē) un robustumu (weekendos), ko mehānika nevar nodrošināt. Man neder laiks +- 1minūte. Protams smuki visās tās mehāniskās štelles, bet praktiskuma nekāda, pēc weekenda visi pulksteņi jāpārregulē.Ok, ja man tādu iedāvinās, gan jau reizi gadā  uzvilkšu, bet par savu naudu, nē paldies. Es labāk 1k par kvarcu (ar saules uzlādi, vai arī seiko 1000m "tuna" - tas pat vairāk maksā) nekā mehāniku, bet nu katram savs. no tiem diviem es labāk kasio ņemtu - dēl - 200m. Bija edifice modeļi ar safīra stiklu, tik neatceros kuri. man gan pašam tie hrono nepatīk, jo neviens tos tāpat neizmanto a baču noēd ātrāk. es savus swatch chrono atdevu sencim lai nēsā.  bet tas atkal gaumes jautājums.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...