Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

incanti, kad vietējie foruma guru atklās, ka TV3 jau raida stereo skaņu :)

 

to ceturtdien nejaušām pamanīju (sadzirdēju)

 

diez citām kompānijām tas nav aktuālo sīkumu plānos ?

Labots - E330
Link to comment
Share on other sites

Ko dod tā Stereo skaņa, ja viss tiek sačakarēts ar kādu monotonu ierunāšanu?

 

Ja jau TV6 tiek ierunāts pat tāds "zelts", kā Top Gear, tad man nav vārdu.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Touareg

Nezinu nedaudz off-topic biju Origo LTC veikalaa un tur bija Philips Full HD TV 32'' ar TV Star dekoderu, nu jaasaka, ka kvalitaate ir briesmiiga saliidzinot ar Viasat, nav dzidrums viss taads graudains, laikam turpinaashu vergot Viasatam.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Jāteic, es arī Origo šopiektdien redzēju to bildi, bija skumīgi. Man mājās tāds pats TVstar uz mana 7 gadus vecā CRT rāda salīdzinoši patīkamāk. Tas mans subjektīvais viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

man izskatas ka tai bildee ir vairaakas decimetru

Neieraudzīju tajā bildē nevienu decimetru antenu.

Arī tā visgarākā antena vairāk izskatās pēc metru diapazona antenas (iespējams, ka ir bijusi paredzēta lai skatītos Lietuvas TV).

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Touareg

Vai Tu uz tā paša filipa ar tiem pašiem iestatījumiem redzēji arī Viasat'u?

Ja nē, tad pilnīgi un konkrēti nekam nederīgs salīdzinājums un secinājums.

Nu nepiekritiishu, jo man pazinjam ir parasts Samsung 32'' LCD bez Full HD(tas taapat neko nemaina) un vinjam Viasat raada labaak kaa tas Origo LTC TV, un kamoon kursh prasts lietotaajs maina uzstaadiijumus, viss ir default.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau visi normāli cilvēki maina televizoram iestatījumus, jo vienam ir par spilgtu, otram ir par tumšu, trešajam ir par krāsainu.

Tas, ka tu tā nedari nenozīmē, ka neviens tā nedara.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Vispār jau visi normāli cilvēki maina televizoram iestatījumus, jo vienam ir par spilgtu, otram ir par tumšu, trešajam ir par krāsainu.

Tas, ka tu tā nedari nenozīmē, ka neviens tā nedara.

Un es arii mainu, bet tikai spilgtumu uz mazaaku, bet, ja redzams ''grauds'' tur nekaadi iestatiijumi neko neliidzees.

Link to comment
Share on other sites

_________

Touareg! Negribēju iesaistīties muļķīgās sarunās, bet nevaru noturēties!!! Tev taču teica - nesalīdzini pi*&i ar pirkstu, Noliec blakus divus identiskus TV pievieno Viašrotu un TV-staru, palaid vienu un to pašu programmu un tad filozofē. Eksperts bļin!

Link to comment
Share on other sites

Ja televizoram ir grauds par lielu, jāskatās, vai parametrs, manējam saucās "četkostj", nav sagriezsts vairāk par 10%...

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Bezjēdzīgs diskusswacko2.gif . Es tai pašā laikā varu apgalvot pilnīgi pretējo. Nesen pie sava Fiļipa piespraudu Viasata Tomsōnu, bilde nožēlojama.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad manējie skatās svētdienas šovus, nevaru bakstīties, bet ir viens TV bildes parametrs, kurš aktivizējas tikai iekš NTSC...

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Touareg! Negribēju iesaistīties muļķīgās sarunās, bet nevaru noturēties!!! Tev taču teica - nesalīdzini pi*&i ar pirkstu, Noliec blakus divus identiskus TV pievieno Viašrotu un TV-staru, palaid vienu un to pašu programmu un tad filozofē. Eksperts bļin!

Nu labi, labi, es tikai saku to ko redzēju, tikpat labi varu apgaast tavus izteikumus tad, luudzu, bitreitus studijaa un veel visaadus raksturlielumus, es jau neko nejeedzu no ta visa, bet, luudzu, kaads vareetu pateikt kaa iisti tehniski atšķiras tie bitreiti un laikam jau sateliitam jaabuut labaakam tiiri kaa tehnologjijai ne?

Link to comment
Share on other sites

Neieraudzīju tajā bildē nevienu decimetru antenu.

Arī tā visgarākā antena vairāk izskatās pēc metru diapazona antenas (iespējams, ka ir bijusi paredzēta lai skatītos Lietuvas TV).

 

Alūksnē Lietuvas TV .. :) Tas būtu jauki :) Labi, tas tā.

par tēmu - tur tiešām nav nevienas decimetru antenas, tās garās asakas ir metru augšējam diapazonam, lai ķertu krievijas TV ja nekļūdos 9 un 12 kanāls bija, savulaik CCCP laikos tas bija iespējams, kā tagad ir - nezinu.

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Nezinu, vai kādam no jauniem televizoriem ir iebūvēti 2 tūneri un ekrānu var sadalīt uz pusēm? Tad varētu, eksperimenta pēc uz vienas ekrāna puses palaist vienu bildi, bet uz otras tādu pašu tikai no cita uztvērēja. Tikai tā varētu objektīvi salīdzināt kvalitāti. Un tad vēl, ja caur šo istabu izlaist kādus 100 cilvēkus un pajautāt viņiem kura bilde vairāk patika, tad vēl neviens nezin kā sadalītos atbildes

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

taatad shajaa bildee Yagi antena ir savaadaaka? Var kaads man zemnieku valodaa paskaidrot, kur vinjaam ir taa atshkjiriiba?

Atšķirība starp vienādā tipa (Yagi) antenām ir elementu izmēros un attālumos starp elementiem. Antenas elementu izmērus nosaka uztveramā frekvence, jo augstāka frekvence, jo mazāks viļņu garums, jo mazāki antenas elementu izmēri. Decimetru antenu elementu izmēri ir daudz mazāki nekā metru antenām. Šis nosacījums gan attiecas uz antenas elementu izmēriem, nevis uz pašas antenas garumu (arī decimetru antena var būt ļoti gara).

Link to comment
Share on other sites

Seit jau par to ir rakstits tadel neatkartosos.

Vai tas ir DVB-S/T/C attela kvalitate nav atkariga no si jo tas ir tikai transporta veids. Ir butisko tas kas ir ieksa saja Transporta Plusma.[/size]

Viasat LV pamata tas ir kvalitativs MPEG2 bet VTV tas ir MPEG4.

VTV "SAT" (arzemju programas) nebus kvalitativakas par Viasatu jo vienkarsi VTV tas nem jau no SAT kur tas jau ir sakompresetas un neko uzlabot vairs nevar. Toties LV programas abi sanem pa SDI un tur ir reali jega salidzinat kvalitati. Janem protams vera ka pec definicijas MPEG2 un MPEG4 vizuali atskiras.

Tas cik loti visas TV "ficas" "uzlabo" signalu ir viegli parbaudit. Praktiski vienmer labakais rezultats ir izsledzot tas visas un lietojot tikai ierastas - spilgtums, kontrasts... . Tatad ari laba bilde uz TV var tikt sabojata bez lielas piepules.

Labots - Žaks Kustō
fonti...
Link to comment
Share on other sites

Touareg

Paldies Tev, Egoist Tu kaut mazliet man kaut ko paskaidroji it iipashi par taam aarzemju programmaam, es jau gribu iet pie LTC VTV, bet attur tas, ka jaapeerk dekoders uz doto briidi ir mazaak programmu un,ka taa kvalitaate taa staigaa vienam laba otram ne tik, nu cena jau ljoti salda tam LTC atšķirībā no Viasat.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

kas tagad ir ar TV3 tas LTC tike padots SDI vai ar nē ?

Link to comment
Share on other sites

Sorry par oftopic. Egoist, tevis izvēlētais fonts šajā forumā ir salīdzinoši apgrūtinoši lasāms. Es brilles nenēsāju un ikgadējā veselības pārbaudē mana redze tiek novērtēta ar "0"...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja runājam par bildes kvalitāti, tad mani "pētījumi":

(uz viena datora, capturējot neenkodētu Viasata kanālu strīmu + capturējot neenkodētu DVB-T strīmu un tad tos salīdzinot).

 

Manām acīm labāka bildes kvalitāte:

LTV1 - Viasat

LTV7 - Lattelecom

TV3 - Viasat

LNT - grūti pateikt, ļoti līdzīgi

TV5 - Lattelecom

 

Tas ir mans subjektīvs viedoklis protams.

 

Es domāju Alūksnē šad tad redzēt leišus nav neiespējami! Es pats šeit analogajos laikos ETV, TV3 un Kanal 2 esmu redzējis (nezinu no kurienes gan nāca, 30.decimetru kanāls, 39. un vēl viens, kuru neatceros).

Ļoti gribētu redzēt kāda kvalitāte un bitreiti ir igauņu DVB-T. FTA Muxī viņiem ir 5 kanāli. TV6 tur arī bija, bet kas tas aizgāja uz "maksas sadaļu" - tas tika pārnests uz citu frekvenci. Pareizi. Kāpēc mums maksas PBK dēļ jācieš bezmaksas kanālu bitreitam - nesaprotu.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Sorry par oftopic. Egoist, tevis izvēlētais fonts šajā forumā ir salīdzinoši apgrūtinoši lasāms. Es brilles nenēsāju un ikgadējā veselības pārbaudē mana redze tiek novērtēta ar "0"...

 

:-) tas tadel ka nezkapec mani visu laiku rakstot komentaru izmet ara no foruma un jalogojas pa jaunu. Tadel lai nav jaraksta velreiz no jauna es vienkarsi taisu copy paste. Ta ka sorry

 

kas tagad ir ar TV3 tas LTC tike padots SDI vai ar nē ?

 

ja SDI

Link to comment
Share on other sites

Šovakar braucot mājās bija vēlme kaut kur Siguldā pa ceļam noskatīties hokeju. Vairākās vietās tas nebija iespējams, jo nebija iegādāti dekoderi un nerādija LTV7. Vienīgā vieta kur pie hokeja tiku tas tika translēts pat no Krievijas Rossija2 nevis no LTV7!

Ja pat komerciestādes nav iegādājušās dekoderus ko tad runāt par parastajiem cilvēkiem. Izskatās, ka LTV7 marta skatāmības reitingi būs graujoši zemi.

Link to comment
Share on other sites

Tiem kuriem ir LTC internets, un tāds ir daudziem, LTV7 var skatīties iekš iTV pa velti. Tomēr vairāk nekā nekas...

Link to comment
Share on other sites

Subjektīvi uz Panasonic crt 32" tv igauņi izskatās aptuveni tāpat kā brīvās tv pie mums. tikai kubikošanās nav novērota tik bieži lai gan retāk skatos varbūt palaižu ko garām. dekoderis tv star. Par kodetajām igauņu nemāku teikt jo nav manā īpašumā igauņu kartiņas.

 

P.S Dažs saspiedis galvu laikam ar viasat... Nagu maucēji nevis satelits, kaut viņi raidītu hdtv neslēgtu ar viņiem līgumu. Zinu ļoti daudzus cilvēkus kas pat pēc līguma termiņa beigām nevar atkratīties no viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja nebūtu Viašrota, tad fig Lattelekoms piedāvātu kodētās programas par 3,5Ls. Bez Viašrota nebūs konkurences un tad cenas tikai celsies. Tā kā lai tikai viņiem veicās apčakarēt cilvēkus kaut uz diviem gadiem. Neviens tak neliek pistoli pie galvas lai paraksta līgumu ar Viasatu :sarkasms: .

Link to comment
Share on other sites

Daudzi cer, ka LTC pēc analogās apraides beigām palielinās tik programmu skaitu esošajās maksas pakās - būs jauni kanāli un jaunas pakas, kopā visu saskaitot apmēram tas pats kā Viasatā sanāks... Tiešām, lielākais ieguvums ir vismaz kaut kāda konkurence, nebūs Viasata - LTC uzskrūvēs cenas ātri vien un kabeļoperatori arī atgriezīsies pie vecajām cenām.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

ko juus te Tuaregam saklupaat virsuu

LTC lai taupiitu pluusmu ir iesleedzis kauchko liidziigu 'noise reduction' noliidzinot siikas atshkjiriibas

daudziem subjektiivi shkiet ka atteelaa ir mazaak trokshnju, bet detalizaacija arii lidz ar to ir podaa

 

ziemas tumshajos riitos vareeja uzskataami saliidzinaat LNT riita zinjaas kad aizmuguree plazma raada skatu no pilseetas

tad viasat vareeja veerot analogo trokshnju mushinjas-sniedzinju, bet LTC viss vienmeeriigi izsmeereec

kaac protams apgalvos ka LTC ir bez trokshnjiem, bet tas taa nav, bildie vienkaarshi tiek izsmeereeta

 

p.s.

jau vairaakkaart raxtiiju savu veerteejumu LV kanaaliem no dazhaadiem avotiem

bildes kvalitaate:

1. viasat

2. ltc

3. baltkom

kaut ja paskataas pluusmas resnumu-plaanumu tad seciiba atshjiras

1. baltkom 3.5mb mpeg2

2. viasat 3.2 mpeg2

3. ltc 1.8 mpeg4

 

abi triis saliidzinaati uz viena uztveereeja un tv

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kādā kvalitātē Baltkoms turpina raidīt pa gaisu, bet skatoties optikas zonā to pašu LNT - arī lieliski var redzēt, piemēram, diktora uzvalka auduma faktūru, bet pa LTC audums izskatās gluds kā no plēves.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par plastalīna bildi LTC apraidē jau daudz rakstīts, tikai ko tas dod. Lattelekoma forumā tikai vienas runas, kad būs vairāk programu un bildes kvalitāte jau nevienu neinteresē. Maksimums pretenzijas, ja bilde sāk kličoties, bet to arī daudzi pacietīs, ka tik vairāk programu. Kāds pieprasījums-tads piedāvājums :sarkasms: Ķeriet pēdējās dienas un baudiet kvalitatīvu analogo bildi. Tūlīt viss beigsies un paliks tikai leģendas- kad mēs augam, vot tad bija kvalitatīva TV bilde :sarkasms: .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

jaa, Baltkom-am detalizaacija arii ir labaaka nekaa LTC

bet shiem atkal pirmkadrs paaraak reti paraadaas un starpiiba starp ieprieksjeejo atvasinaato atvasinaatu no atvasinaataa un janu kadru paaraak liela

rezultaataa taada drusku pulseejosha sanaak

Link to comment
Share on other sites

Tiem kuriem ir LTC internets, un tāds ir daudziem, LTV7 var skatīties iekš iTV pa velti. Tomēr vairāk nekā nekas...

Datorā jā.

Bet ne uz TV.

Tikai optikas klienti.

DSL lietotājiem by default pakalpojums padots netiek.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kādā kvalitātē Baltkoms turpina raidīt pa gaisu, bet skatoties optikas zonā to pašu LNT - arī lieliski var redzēt, piemēram, diktora uzvalka auduma faktūru, bet pa LTC audums izskatās gluds kā no plēves.

Ta ir tikai un vienigi MPEG2 un MPEG4 enkodesanas atskiriba par ko jau daudzreiz ir minets.

Ja kads ir skatijies SAT MPEG4 kanalus tad redzes tiesi to pasu.

Viasat, B-com lieto MPEG2 encoderus (dazadu paaudzu gan) tiesi no ta pasa razotaja ko tagad lieto Lattelecom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt Latvijas 5 FTA kanāli LTC DVB-T ir loti kvalitatīva bilde. Testa HD kanāls vispār Ideāla. TV Samsungs HD 32" STB Selteka TC-402HD.

Jā un gribētu vērst uzmanību, ka vajag būt ļoti uzmanīgiem regulējot TV. Proti, ieslēdzot visas bildes uzlabošanas funkcijas, bildi var sačakarēt līdz nepazīšanai.!

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...