Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

kuliks

Vai kāds ir ievērojis , ka'' Nekā personīga'' 28/02.2010 sižetā par Lattelecom virszemes digitālo tv, mājā, kur nav signāla (viņi pieminēja kaut ko par TV5, ka neesot signāla) , taču uz decodera rādīja 634. vai 834 .frekvenci (skatoties pa TV nepiefiksēju precīzi, bet TV3 mājaslapā skatoties atkārtoti nevar pateik precīzi 634 vai 834(slikta video kvalitāte). TV5 tak nav uz 834. frekvences(es dzīvoju 65 km no Rīgas un man 834. vispār nerāda,bet TV5 es skatos , bet 634. vispār neko neraida. Tas ir raidījumā no 3:40-4:00 min (frekvenci parādija 3:55-3:58 min). Un vēl nedaudz vēlāk 4:33 - 4:53 min, tas ''meistars'' slēdz ar TV STAR pulti un uz TV ekrāna rāda LTV7 un vēl kaut ko. Vai tad TV5 nav vienā frekvencē ar TV5. Ja nav - tad es kļūdos, bet ja ir - tad raidījuma '' Nekā personīga '' veidotāji ir pērkamas m..kas, ko VIASAT nedadz paņem priekšā. Meļi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

...'' Nekā personīga '' veidotāji ir pērkamas m..kas, ko VIASAT nedadz paņem priekšā.

Nu un jēga no Viasat lamāšanas - it kā no tā uzlabotos LTC bildes kvalitāte vai LTV sāktu 16:9 formātā raidīt :mda:

Link to comment
Share on other sites

.... '' Nekā personīga '' veidotāji ir pērkamas m..kas, ko VIASAT nedadz paņem priekšā. Meļi.

 

 

Tieši tā. Viņi rādīja 834 kas ir 66 kanāls, un tur TV5 nav un nekad nav bijis. Visi LV kanāli tais skaitā TV5 ir uz 43. - attiecīgi - 650

Viņi arī pagājušo nedēļ rādija baltos caurumus no kartes kas praedzēta maksas kanāliem, bet runāja par TV1 utt.

Link to comment
Share on other sites

mdrxd100rw

Biju iegājis selteka.eu majaslapa paskatijos kas tur labs un slikts uzduros uz šī: TIC-402HD, tad rakstiju vēstuli angliski, ka neka latviski vini var ari nesaprast.

Atpakal sanemu vestuli par to ka si ierice ir izstrades procesa, atbildeja Janis Krievins, un ja intrese kautkas lai skatoties seit: salons.hannu-pro.com

Tad es uzrakstiju pec nedelas vel vestuli Janim:

Vai ir zināmi kādi datumi, kad varētu būt iekārta gatava un pieejama tidzniecībā??

Un sanemu atbildi:

Iespejams ka 3dien bus noperkams musu salona.

Ac.

Janis

 

Vestuli sanemu: On 2/27/10 8:27 PM

 

Par iekartu TIC-402HD tulkots ar google translate no lt uz lv:

  • Tic-402HD
    Tic-402HD ir zemes ciparu televīzijas (DVB-T) un interneta televīzijas (IPTV) uztvērēju. Tas ir ideāls brīvs (FTA) un kodētu sistēmu Conax CAS7 normāla (SD) un augstas (HD) izšķirtspēja MPEG-2 un MPEG-4 AVC / H.264 video standarta programmas. Tas ir USB portu, uz kuru jūs izveidojat savienojumu ārējo USB atmiņu var pārvērst uztvērēju personīgo videomagnetofonu (PVR). No USB atmiņas ierīces vai no datora (izmantojot Ethernet pieslēgumu) var redzēt fotogrāfijas, filmas, teksta faili. Ir iespējams arī ierakstīt vēlamo TV programmas.
  • Galvenās funkcijas:

     

    Accepted Band: 174-230 MHz un 474-858 MHz

    Foto un video failu atskaņošana no USB un Comp.
    tinklo Tīkls

    TV programmas ierakstīšana, TimeShift funkcija

    Aspect ratio: 4:3, 16:9

    Electronic Program Guide (EPG)

    Bērnu aizsardzība pret neatbilstošu saturu funkcija

    Teleteksts, subtitri

     

    Savienojumus:

     

    Antenas, RF-loop

    TV-Scart: CVBS / RGB (SD)

    HDMI (HD)

    Coaxial S / PDIF

    USB

    Ethernet IEEE 802.3

     



Varbūt kādam jau ir šāda ierīce?

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc arī ierosināju, ja kāds dzīvo tajā pusē un var padusē paķert līdzi Fleksi, aizbraukt ciemos pie cilvēkiem un uzskatāmi pierādīt, ka situāciju var elementāri atrisināt. Uzfilmēt savu sižetu... laugh.gif

 

 

Ja ir kreisā antena, tad neviens Flexis, zāģis un ne pat urbis nepalīdzēs dabūt pie dzīvības 66 kanālu. Tas bija ar ļot vērienīgu nolūku "samontēt" tā.

Link to comment
Share on other sites

Didzis
(labots)

Es šai forumā esmu pietiekami ilgi un neviens neatradīs nevienu manu postu, kur es būtu slavējis vai reklamējis Viasatu, bet tai pat laikā es esmu tieši tas cilvēks kurš vakar laida gaisā raidījumu Nekā personīga, tā kā diez vai var apvainot raidījumu(tātad mani) par pērkamu :fool: . Protams, ka žurnālistiem vajag interesantu materiālu un lūk, konkrēta māja Bauskā, kur nerāda digitālo TV. Es jau vakar Artai aizrādīju, ka varēja man paprasīt konsultāciju, bet sižets jau bija uzfilmēts un izskatījās, ka vietējais meistars nesaprata, kur problēma, bet, gandrīz simts punktu, problēma antenā, kura ķer tikai līdz 39 kanālam. Tā kā, tīri tehniski protams var piesieties, gan frekvencei, kuru rāda ekrānā(montētājs jau no tiem cipariem neko nerubī, ka tik smuki izskatās), bet vai tad te kāds foruma biedrs var pateikt, ka ar Lattelekoma digitālo televīziju viss ir OK? Ja žurnālisti nečakarēs Lattelekomu, tad tak viņi vispār nerisinās problēmas. Nu labi, tai mājā vajag elementāri uzlikt citu antenu, bet kā to tagad šai sniegā izdarīt, bet LTV7 atslēdza šodien. Neviens Lattelekoma "speciālists" nežvadzina cilvēkiem, ka pāris gadus veca antena var nedarboties un vajadzēs papildus izmaksas, kuras noteikti būs lielākas par dekodera izmaksām. Visur tik muld, ka Digitālā TV ir pa lēto un ar 39Ls pietiks. Lielākoties tie ir tīri meli, lai cilvēki neceltu "škandālu". Vai tad zvaigžņu kaste nav konkrēts sū** kuru testējušu nez kādi tur spečuki? Vai tas ir normāli, ka mūsu valsts ir vienīgā, kurā digitālo TV ievieš trīs mēnešu laikā? Vārdu sakot, ja jums ir kāda laba ideja par digitalās TV ieviešananas nepilnībām, tad lūdzu pasakie un var gadīties, ka nakamsvētdien jau tas "ies gaisā" raidījuma Mekā personīga. Jo ideja būs asāka, jo lielāka varbūtība, ka sižets būs kā pirmais. Vajag tikai idejas :sarkasms: .

Labots - Didzis
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp
(labots)

Reku daļā no šīrīta sižeta par LTV7 atslegšanu respektīvi video kā LVRTC nospiež pogu.

 

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Egoist

Vārdu sakot, ja jums ir kāda laba ideja par digitalās TV ieviešananas nepilnībām, tad lūdzu pasakie un var gadīties, ka nakamsvētdien jau tas "ies gaisā" raidījuma Mekā personīga. Jo ideja būs asāka, jo lielāka varbūtība, ka sižets būs kā pirmais. Vajag tikai idejas :sarkasms: .

sadi texti par tevi neko labu neliecina aizej labak nokaunies un tad pieversies kaut kam konstruktivakam...

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Didzis

Par ko tad man Egoist jakaunās? Jākaunās ir tiem gudrīšiem,kuri te forumā muld, ka raidījums Nekā personīga ir pērkams. Es vienkārši piedāvāju iespeju pārliecināties, ka šis raidījums sniedz patiesu informacijuun aizstāv vienkaršu skatītāju intereses.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

hmm diez gaujas senlejā tagad redz TV jo bieži vien tur ir problēmas pat ar radio un mobīlajiem

Link to comment
Share on other sites

Egoist

Par ko tad man Egoist jakaunās? Jākaunās ir tiem gudrīšiem,kuri te forumā muld, ka raidījums Nekā personīga ir pērkams. Es vienkārši piedāvāju iespeju pārliecināties, ka šis raidījums sniedz patiesu informacijuun aizstāv vienkaršu skatītāju intereses.

 

par to ka nezkapec nepiedava to pasu par Baltcom vai Viasat. Gribetu redzet ka NP palastu etera negativu sizetu par Viasat.

Link to comment
Share on other sites

maritis

Aha,zinu māju Jūrmalā,kur Viasats nav iespējams,jo koki apkārt,bet VTV rāda ar drāts gabalu.Lūk,ideja nākamajam Nekā personīga,ja nav pērkami tad varētu palaist gaisā:)

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Arī es gribētu Nekā Personīga redzēt sižetu par Viasata negācijām un "interesantajām metodēm un līgumiem". Kāpēc LTV ir jāmaksā 95 tūkstoši Viasatam par LTV7 apraidi, ja Viasat tāpat šo kanālu kodē un ieņēmumus iegūst arī no abonēšanas maksas?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Didzis

Redz Baltkom vai Viasat cilveks var neskatīties, bet LTV programas bez maksas varēs redzēt tikai Lattelekoma virszemes televīzijā un tur tiek tērēta valsts nauda. Par LTV7 apraidi apjautāšos, bet leikas, ka LTV7 maksā par signāla raidīšanu uz SAT. Nez vai kas tur interesants var sanākt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

parasts lietotājs

Jākaunās ir tiem gudrīšiem,kuri te forumā muld, ka raidījums Nekā personīga ir pērkams. Es vienkārši piedāvāju iespeju pārliecināties, ka šis raidījums sniedz patiesu informacijuun aizstāv vienkaršu skatītāju intereses.

 

Sorry, Didzi, nolaidies atpakaļ uz zemes. Ja Tu kā tehniskais darbinieks labi pildi savus pienākumus, tad tas Tevi nekādi nepadara pērkamu. Tu esi parasts [pieņemu godīgs] tehniskais darbinieks, kas pārzina savu jomu un pilda savu funkciju, lai "radošie" var "radīt". Bet ja konkrētā raidījuma žurnaļugas informāciju pasniedz vienpusēji (t.i. atspoguļo tikai vienas puses, savu saimnieku viedokli) un tendenciozi (selektīvi atlasa tādus intervijas/notikumu fragmentus, kas sakan ar pašu uzstādījumu), tad ir tikai trīs varianti, kas tam var būt par iemeslu:

1. Nekā personīga ir pērkami m**kas. Nekas neparasts LV žurnālistikas varžu dīķī tas galu galā nebūtu, vai ne?

2. Nekā personīga ir muļķi, kas vienkārši neizprot jautājumu, kuru "analizē".

3. Nekā personīga mēģina pārprofilēties uz dzelteno žurnālistikas žanru, kur apgrozās jau "Bez Tabu" utml un attiecīgi katrs sižets jāpārvērš par skandālu, pat, ja patiesībā nekā īpaša jau tur ko teikt naff.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet kāpēc LTV maksā no savas kabatas tos gandrīz simts tūkstošus? Es saprastu, ja kanāls būtu FTA, bet te jau Viasats uzvāra dubultu piķi (gan no LTV, gan no abonentiem, kuriem jāmaksā vismaz 3,50 Ls lai ieraudzītu šo kanālu).

Tas nekam neder. Ar LTV1 cik saprotu Viasats pats maksā. Nu, lai to pašu dara arī ar LTV7, jo naudu viņi iekasē no abonentiem tā vai tā.

Nav jau superliela tā nauda 90 tūkstoši priekš visa budžeta, bet nu kaut ko smuku gan jau par to naudu "uzfilmēt" un parādīt varētu, nevis dot naudu vienkārši svensoniem par biznesa bīdīšanu.

 

Kāds ieripināja to izslēgšanu? :D

Link to comment
Share on other sites

kuzmitch
(labots)

3. Nekā personīga mēģina pārprofilēties uz dzelteno žurnālistikas žanru, kur apgrozās jau "Bez Tabu" utml un attiecīgi katrs sižets jāpārvērš par skandālu, pat, ja patiesībā nekā īpaša jau tur ko teikt naff.

 

 

ko es jau ļoti sen esmu pamanijis attiecība uz tv3 ziņām. tieši ziņam, mazāk uz BezTabu un vel mazāk uz NP...

pat nesvarīgakās ziņas tiek pasniegtas kā kautkas satraucošs un fenomenāls ar skandāla piegaršu... piemērs kautvai tikai no šodienas vakar ziņām TV3 plkst 19:50. tiek pieteikts sižets par vētru Eiropā kas nāk pie mums un nu lielais psc būs. Pāris h iepriekš iekš Delfi - http://www.delfi.lv/...a.d?id=30273375

Tiek pieteikts sižets par LTV7 analogās apraides izslēgšanu - Bla Bla Bla šodien tika izslēgts LTV7 utt utjp beigas piemin šaubu ēnā un ar skandāliem apvīto digitālo tv. nu hvz vai tas visur jāpiemin, vai tiešām lielie bosi ir katra vārda galā piespieduši Viasūdu reklamēt???

 

un tā tas ir katru dienu. nožēlojami.

Labots - kuzmitch
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pāris komentāri atpakaļ:

 

"Reku daļā no šīrīta sižeta par LTV7 atslegšanu respektīvi video kā LVRTC nospiež pogu.

 

"

 

 

 

Es tagad skatos videomagnetofona ierakstīto LTV7 - pēkšņi bez jebkāda paziņojuma no ASV-Kanāda hokeja pārslēdzās uz krāsu tabulu ar uzrakstu "LVLT RIGA" - tieši to, ko demostrēja savā reportāžā LTV1

 

3 min krāsu tabula

 

tad 10 sek melns ekrāns, tad pārdesmit sekunžu krāsu tabula ar paziņojumu, ka analogās pārraides LTV7 beigušās

 

un panesās LTV7 un dekodera neieciešamības reklāmas.

 

Vispār jau varēja ievietot arī kāda cita pārdevēja piedāvātos dekoderus. Un tad salikt rindiņā, pielikt cenas un ļaut 20 sekundes katru modeli reklamēt. Būtu prieks ko tādu paskatīties ....

Labots - E330
Link to comment
Share on other sites

valdinjshh

kad ltv7 plāno izslēgt arī tās reklāmas analogajā apraidē, kāds zin?

Link to comment
Share on other sites

Bet kāpēc LTV maksā no savas kabatas tos gandrīz simts tūkstošus?

Maksā jau no nodokļu maksātāju naudas, mani arī tas interesē, bet vai tas nav jāuzdod LTV vadībai? Viasats ir privāts kantoris un var prasīt visu ko, neviens nespiež ar varu kļūt par viņu klientu, vai maksāt viņiem naudu. Toties LTV un LVRTC ir valstij piederoši uzņēmumi un kāpēc, lai nodrošinātu sabiedriskās televīzijas apraidi, bija jāpiesaista starpnieki no LTC (ar "svensoniem" akcionāru sastāvā), man nav skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

aatrie

Ja var ticēt Rutka teiktajam, tad raidītājs tiks izslēgts 1. marta beigās, t.i. pēc 12 min :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man bij doma, ka viņš pārteicās. Ka līdz marta biegām. Bet pēc 5 min uzzināsim. :)

Labots - pox
Link to comment
Share on other sites

(labots)

tagad atkal analogajā iet LTV7 paralēli digitālajam

 

un tomēr testa ekrāns aizgāja

 

LVRTC PAL

 

Rīgas raidītājs izslēdzās

 

 

bet LTV1 raidīs hokeju ... http://www.ltv7.lv/11941/

Labots - E330
Link to comment
Share on other sites

valdinjshh

bļāviens, tieši ap pusnakti izrubīja laikam, nokavēju :( un LTV7 mājaslapā hokeju raidīs tiešraidē arī izbraukuma spēlēs :p

Link to comment
Share on other sites

Maris77

Par ko tad man Egoist jakaunās? Jākaunās ir tiem gudrīšiem,kuri te forumā muld, ka raidījums Nekā personīga ir pērkams. Es vienkārši piedāvāju iespeju pārliecināties, ka šis raidījums sniedz patiesu informacijuun aizstāv vienkaršu skatītāju intereses.

 

Es laikam esmu kaut ko palaidis garām! No kura laika mediji Latvijā nav pērkami un aizstāv vienkārša latvieša intereses? Tv3 ar latviešu interesēm nu nekad nekāda sakara nav bijis un arī tuvākajā laikā noteikti nebūs. Pat pasaulē neatkarīgus medijus var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem, bet šeit Didzis kaut ko tādu ir saskatījis korumpētākajā valstī Eiropas Savienībā. :on_the_quiet2:

 

Es neaizstāvu Lattelekom, bet ir jāsaprot kādā valstī un kādā pasaulē mēs dzīvojam. Tagad visu izšķir nauda. Tāpēc arī mēs neko labu nesagaidīsim ne no VIASAT ne no Lattelekom un arī ne no Baltkom.

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Ja godīgi, tad man jua piegriezās šitais oftopiks. Varu tikai pateikt,ka raidījumu Nekā personīgi veido neatkarīga producentu grupa un tai nav pilnīgi nekāda sakara ar Viasatu. Jā, raidījuma rētingam gan ir nozīme un nenoliedzami tiek meklēti sižeti, kuri ir skandalozi, bet ko padarīsi, ka publikai patīk :sarkasms:. Tikai tapēc, ka raidījuma veidotaji "nebija prēkami" tos patrieca no LTV1 ētera, bet nu tādi sīkumi jau te "gudrīšus" neinteresē, jo viņi tak "visu zin labāk" :sarkasms: . Labāk tomēr runājam par digitālo TV.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, jo ne jau Viasats vai Baltkoms nodrošina VDTV, bet LTC un neviens to nespiež, piemēram, pārkompresēt LTV kanālus lai tikai varētu vēl iestūķēt frekvencē savus maksas kanālus, mani tas vairāk interesē, nevis ko ziņās kāds pateicis par digitālo apraidi.

Link to comment
Share on other sites

dadzis
(labots)

:D tagad sāks baigi bīdīt taisnību attiecībā uz LTC un VTV ieviešanu.

kad savlaik ieviesa decimetrus un pal blokus, tad neviens neko neteica. ja ar teica, tad klsui paraudāja spilvēnā un pamazām noaminīja i tv i visu pārējo. bet tagad jau ir demokrātija un kā ltv nogrieza pa analogo, tā var sākt celt trobeli jo redz kādam kaut ko nerāda.

tas tak ir pašsaprotami, ka kaut kur ir labāka uztveramība, citur mazāka, citur rāda ar naglu, citur vajag režģi uz jumta ... . mobilajiem telefoniema r viosaur nav zona vienāda - vienā vietā labāka, citā jākāpj kokos. iet laiks un zonas mēz uzlabot.

šinī gadījumā ltc enmaz nepieder raidītāji, tos ltc īrē no valsts. tā kā attiecīgi sasniedzot sūdzību skaitu x lai tik liek raidītāju papildus un hauzei būs ltv7. ja pietiekami uzkurinās sabiedrību, tā varbūt ar notiks.

 

nekādas sūdzības un mega ieteikumus es gan nekur nesūtīšu :)

es balsoju tikai par digitālo virszemes tv un esmu priecīgs ka max ātri tā ir ieviesusies un arī attīstās un uzskatu, ka ltc tas ar sanāk tīri ciešami. protams, sasteigti ir, bet tādi laiki. lai gan sākumā likās, ka viss būs laib pārdomāts un izsvērts un iztestēts. realitātē viss izskatijās mazliet citādāk :D :black eye:

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

Ko jus visi te visu laiku runajat par ieviešanas sasteigto gaitu. Gandrīz 10 gadi jums liekas sasteigti!?!!?!? Lai vai kā, bet projekts bija iesākts tālajā 2000 vai 2001 neatceros vairs precīzi kad. Tas kā mums tas norisinājās, tas ir cits jautājums. Ko jūs gribējāt vēl 5-10 gadus ar to čakarēties un būtu pēdējai valsti uz pasaules kas pāriet uz VDT?

 

 

Link to comment
Share on other sites

slesis

man nesanāca ierakstīt kā pazūd LTV un nesošā frekvence(nezinu ir viņa vēl vai nav) pamērot ceļā uz rīgu ar analizatoru un drāts gabalu secināju ka ar drāti mašīnā TV nepaskatīsies, līvānos braucot neķēra praktiski nekā iehavojama, tuvāk d-pilij bija signāls bet patika pazust, rīgā pie torņa pabraucot aiz mājas signāls pazuda :D jeb lai skatītos autiņā vajag labu aparatūru un antenu citādi var pat nedomāt par to,

 

un citējot Egoist

 

kapēc kkas jākonvertē no 4 uz 2? mpeg2 teļuki jau izzūd cik man zināms, uz jau tagad ir mpeg4 digitālajā...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

2001 gadā bija Kempmayer afēra nevis ieviešana. 2001-2002. gadā DVB-T sāka ieviest Igaunijā.

DVB-T ieviešana sākās 2008. gada decembrī, kad LTC ieguva licenzi DVB-T apraidei Latvijā.

 

Latvijā, kopš 90-to vidus, kad tika veikta pāreja uz PAL apraidi, TV attīstība stāvēja vispār uz vietas.

Visu šo laiku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai ir iespējams ar kādu gudru ierīču palīdzību izmainīt signālu no MPEG4 un MPEG2 televizoriem vienas privātmājas ietvaros?

Mājās ir Pioneer televizori, kas atbalsta MPEG2,glīti iebūvēti nišās, bet nav iespējas pielikt neglītos dekoderus.

Vai varbūt kaut kas neliels ko var pieslēgt katram TV individuāli caur USB?

Link to comment
Share on other sites

Šāds CAM modulis varētu palīdzēt, ja būs saderīgs ar konkrētajiem televizoriem, HD kanālus gan nerādīs.
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Uz Pioneer nestrādā neviens CAM transkoderis!

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

LV lielākajā sporta portālā parādijusies informācija, par to ka šonedēļ trīs Rīgas Dinamo spēles rādīs TV 3. Viasats mēģina visiem spēkiem atturēt cilvēkus no dekoderu pirkšanas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Agris 77
(labots)

LTV 7 vairs nav analogajā un lielākā daļa hokeja līdzjutēji Dinamo spēles skatijās tieši šajā kanālā. Līdz šim hokeja mačus rādija arī "viasat sport baltic", protams ka tā nav nejaušiba ka tieši šajā brīdī viņi sper šādu soli. Ex-esporta portālā komentāros izskan sajūsma par to ka dekoders vēl pagaidīs. Daļēji LTC VTV un viasat potenciālie klienti ir vieni un tie paši, ja skatītājs nopirks LTC dekoderi tad tāds par 99% vairs neliks viasat šķīvi.

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

dadzis
(labots)

es zinu 4 viasat klientus (nu jau bijušos), kas pēc ltc vtv uzrasšanās un viasat līguma beigu termiņa sasniegšanas norāva nost šķīvi un uzlika dekoderi ltc un nenožēlo itnemaz.

cilvēkiem vienmēr vieglāk ir pasūdzēties webā komentāros, ka redz, dekoders jāpērk, viss slikti. labāk tak ir neko nedarīt, lai viss ir kā bijis. :)

kādu 1/2 gadu tv3 neredzēja internatīvās saktītāji un kas no tā? viņi aplam raudāja? labi, kunkstēja, bet beigās cilvēki jau bij pieraduši ka tā kanāla nav.

tā kā tv3 (viasat) noslēdza ar ltc kautkādu tur vienošanos un vtv tv3 tiek raidīts, tad, domāju, viņu vipendrošanās ar analogo tur neko daudz nemainīs.

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...