Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

hmm diez citiem VTV lietotājiem gadījumā nav tā ja zvana mobilais telefons viena istabā ar dekoderu signāls vienkārši pazūd

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Ja izmanto aktīvo istabas antenu, tad mobīlais telefons elementāri pārslogo antenas pastiprinatāju un bilde pazūd. Neizmantojiet aktīvās antenas!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

kaspisrik
(labots)

Iespeejamais regionaalo kanaalu attiistiibas scenaarijs ciparu televiizijaa vareetu buut apvienoshanaas veidojot Vislatvijas zinju kanaalu (regjionaalo), kas tiktu iekljauts bezmaksas kanaalu pakaa. Tomeer shajaa gadiijumaa buus nepiecieshams Valsts finansiaals atbalsts.

 

http://www.latvijasradio.lv/zinas/27133.htm

Labots - kaspisrik
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Njā, a kas noteiks kura novada ziņas ies Praimtaimā?

Ventspils ziņas mani neinteresē.

 

http://www.rrt.lt/index.php?1846537814#58ch

Lietuvas digitālās televīzijas apraides zonu kartes. Tā kā 61.kanāls no Biržai/Rokiškiem nespīd dēļ Viesītes 60.kanāla, jāskatās Visagīnas virzienā.

Kur prāts tik tuvu kanālus likt nezinu, 100% Viesītes signāls ieiet arī Lietuvā un iespējams pat traucē normālu uztveršanu pierobežā.

Labots - Dexs
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Orion7

Vienā ziņā es Viasatam piekrītu - TIK ātri kā Latvijā nekur pasaulē DVB-T nav ieviesta...

Ieviest ta ieviesa, bet jautājums jau ir par to ko ieviesa. Paskatāmies kāds tad ir kanālu piedāvājums kaut vai tai pašā Pamatpakā - no 32 kanāliem 22 ir krievu valodā, neviena paša kanāla vācu/franču/spāņu valodā, kas pasaulē ir daudz izplatītākas, nav ne Pro7, ne RTL (F1), ne VIVAs. Principā tā LTC VDTV ir ieviesta priekš penšiem, rietumnieciski domājošiem jauniešiem tur praktiski nav nekā ko skatīties.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

JonLee

Kur prāts tik tuvu kanālus likt nezinu, 100% Viesītes signāls ieiet arī Lietuvā un iespējams pat traucē normālu uztveršanu pierobežā.

 

Kas vainas blakuskanāliem? Kabeļtelevīzijas tīklos tak lieto visus pēc kārtas un nekāda vaina.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

maritis

Daļai no tiem kanāliem var nomainīt uz angļu ar vienu pogas spiedienu.Tīri krieviski kanālu ir mazāk(manis pēc varētu arī nebūt vispār,tāpat neskatos).

Link to comment
Share on other sites

Egoist

EE vairs sporta kanāla nav, Kalev Sport bankrotēja. Lietuvā Sport1 ir bezmaksas kanāls digitālajā virszemes televīzijā.

 

ja Kalev bankroteja bet tam ir citi ipasnieki kas turpina to pasu sporta kanala tacinu un saucas tas Kanal 14

Link to comment
Share on other sites

Kas vainas blakuskanāliem? Kabeļtelevīzijas tīklos tak lieto visus pēc kārtas un nekāda vaina.

Jaudas tur ir daudz mazākas. Te iet runa par teritorijām, kuras vienlīdz labi uztver abus signālus.

Vot mani interesē kas notiek tādā gadījumā? Analogajai televīzijai varēja redzēt, kad kāds cits kanāls nāk virsū. Kas notiek digitālajā TV? Sāk šausmīgi BERoties signāls?

Link to comment
Share on other sites

Egoist

Līdz šim hokeja mačus rādija arī "viasat sport baltic", protams ka tā nav nejaušiba ka tieši šajā brīdī viņi sper šādu soli.

 

nesmu parliecinats ka TV3 to drikst darit jo LTV ir tiesibas sosezon uz Dinamo spelem jo vini ari tas filme kad ir Riga. Viasat ir vienosanas par SAT bet ne virzemes apraidi. Iespejams MTG ir atradis kadu caurumu liguma vai vienkarsi iet uz visu banku lai dabutu klientus prom no VTV

Link to comment
Share on other sites

slesis

drīzumā pamēģināšu uz prakses, bet traucēs ja būs kanāls no kura iet traucējumi, jeb tabula rokā un skatāmies, praksē digitālais jeb C traucē blakus esošiem analogās kanāliem-tiem kuri iet uz augšu, pilnīgi vienā laidā kanālus nesaliksi, būs daudz traucējumu, analogā jau drīz būs  pavisam piemirsta :)

Link to comment
Share on other sites

dadzis

vakar pa teļuku bij reklāma, ka dinamo spēles translēs arī ltv1 :) vēl tad tik trūkst lai 1 un to pašu spēli arī LNT un TV5 translētu :)

laba kampaņa - būs garantija, ka tie kas lv kanālus skatās, tie citu neko neredzēs- visos kanālos tik hoķis! :D garantēts reklāmu auditorija :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Agris 77

nesmu parliecinats ka TV3 to drikst darit jo LTV ir tiesibas sosezon uz Dinamo spelem jo vini ari tas filme kad ir Riga. Viasat ir vienosanas par SAT bet ne virzemes apraidi. Iespejams MTG ir atradis kadu caurumu liguma vai vienkarsi iet uz visu banku lai dabutu klientus prom no VTV

Viasatam ir līgums uz šīs sezonas spēlu translēšanu TV kanālā Viasat Sport Baltic un zviedru kanālā Viasat Hockey. Vakar man arī piezagās doma, ja viņiem ir tiesības rādīt šajos kanālos vai tas nozīmē ka var rādīt arī jebkurā citā savā kanālā :rtfm: .

LTV arī ir līgums par spēļu rādīšanu LTV 7, LTV1 vēlu vakarā būs atkārtojums. Šo spēli rādīs arī KHL TV, esmu neziņā kurā kanālā skatīties :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

rolixxx

cik es noprotu, šeit ir pāris ļoti zinošu cilvēku par un ap LTC virszemes DTV un to raidīšanu un kanāliem...man ir jautājums- vai LTC virszemes TV domā ielikt starp kanāliem arī kādu normālu sporta kanālu (ESp un ESp2 es pa tādiem neuzskatu)?? Kautvai to pašu KHLTV??

p.s

sari, ja tas ir oftop un tas ir kautkur raxtīts, vienkārši nav laika izlasīt šī topika 146 lapas... ;)

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Slinkums laist meklēšanu (skatos tikai FTA), bet šķiet ka KHL TV jau tagad ir, vismaz kādu laiku atpakaļ bija TEST režīmā. Visticamākais ar laiku LTC VTV būs tie paši kanāli kas LTC IPTV>

Link to comment
Share on other sites

man ir jautājums- vai LTC virszemes TV domā ielikt starp kanāliem arī kādu normālu sporta kanālu (ESp un ESp2 es pa tādiem neuzskatu)??

Ņem savus vārdus par Eurosport tūlīt pat atpakaļ!

KHL TV Eurosporta priekšā nobāl. Tas kanāls tikai dažas spēles tiešraidē rāda un pēc tam griež viņas pa riņķi līdz nākamajām tiešraidēm, no tā kanāla jēga virszemē maza, tāpat visiem tikai Dinamo Rīga interesē un tās spēles gan LTV7, gan arī tagad TV3 rāda.

Link to comment
Share on other sites

Pasūtīju uz Latgali starta paku, tornis tuvākais 33km, cerams, ka ķers normāli :)

Link to comment
Share on other sites

No starta pakas jau nu ķeršana maz atkarīga.:sarkasms: Noteicošais tomēr būs normāla antena.

Link to comment
Share on other sites

ricijs

Kāds jau ir ievērojis ka dtv raustās sliktos laika apstākļos.

Vakar vakarpusē bija sniegputenis un vējš līdz ar to raustījās signāls no laba līdz 0 visu laiku klučojās

Parasti signāla stiprums un kvalitāte ir iekš zaļa gandrīz pilna tiek izmantota āra antena (poļu) uz jumta

Link to comment
Share on other sites

Tā tam būs tagad būt! :D

Ja senāk ar sniedziņu un vēl kaut kā, tad tagad nekā.

Link to comment
Share on other sites

Skaneris

Sveiciens,apnika man ar driimu mekleet medu,ssodien panneemu virszemes starta paku,pieliku pie vecaas antenes,raada normaali,signaala liimenni norma,liidz Riigas tornim 70km,32 kanaali ja veel buus paaris filmu kanaali tad tiiri ciessami,vieniigi aparaats jaapeerk cits,ssitam nekaadu navarotu,bet pa to naudu vinss savu dara.

Link to comment
Share on other sites

kuzmitch

varbūt kāds grib paņemt starta paku un pēc tām 30 free dienām pārdot karti? on_the_quiet2.gif nu negribu es līgumu slēgt crazy_pilot.gif

Link to comment
Share on other sites

Skaneris

Kaut kad decembrii bija akcija,dekod.ar karti masaajis 39ls,kaiminns bija nopircis,teica nevajag vinam karti ,skataas tikai tv5,taa tiku pie kartes,meenesi var skatiitis +tadad karte vel meenesim,bet kaa tikssu pie cita dekodera,ssito tirgossu kaadam.

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Kāds jau ir ievērojis ka dtv raustās sliktos laika apstākļos.

Vakar vakarpusē bija sniegputenis un vējš līdz ar to raustījās signāls no laba līdz 0 visu laiku klučojās

Parasti signāla stiprums un kvalitāte ir iekš zaļa gandrīz pilna tiek izmantota āra antena (poļu) uz jumta

Pilnīgas muļķības. Digitālo TV ļoti minimali ietekmē laika apstakļi. Protams vajag kartīgu antenu un tai jābūt kārtībā. Man vakar sniegputenī signāls uz visiem kanāliem 100% un kvalitāte grozījas 95-100% uz Flexbox. Nu jā, man tiešām normala antena uz 17,5dB un attēlums līdz tornism 45km. 43 kanālu rāda arī ar dratsgalu, bet nu es uzkatu, ka "antenā ir spēks" :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šodien vecākiem uzliku LTK sākuma komplektu. Pašlaik iet tikai brīvie kanāli(indikatori tuvu max. vērtībai), maksas kanāliem rāda - vājš signāls(indikatori nerāda neko). Stundu atpakaļ darbojās visi kanāli. Gļuks novērots Ventspilī.

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Man jau tā antena gadus desmit stāv. Pirku Argusā, bet tagad tieši tādu modeli neredzu. Var jau pirkt to "asaku" Vienīgi gadās, ka varnas elementus noloka.

Link to comment
Share on other sites

Didzi, aizej uzkāp augšā un apskaties, maybe gadās, ka esi aizmirsis un izrādīsies, ka tur Poļu režģis stāv. :D

Man pašam poļu režģis mājās lietojās (tagad gan nē), laba decimetru antena. :)

Link to comment
Share on other sites

Didzis

A vai tad poļu režģis ir antena :sarkasms: ? Ja godīgi, tad nekad nepievēršu antenas izgatavotājam, bet antenas mehāniskajai konstrukcijai un elektriskajiem parametriem. Man pie mājas dzīvo resnas vārnas un antena ir šos desmit gadus izturējusi to svaru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Poļu režģis jau pēc parametriem nav nemaz tik slikta. Slikts ir izpildījums. Manā mājā un kaimiņos kovārņi un vārnas poļu režģi "piebeidz" dažu mēnešu laikā. Parasti izlauž kādai decimetru antenai direktorus.

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Poļu režģis tiešām savā būtībā ir laba decimetru antena. Tie mazie direktori antenas priekšā ir pilnīgi bezjēdzīgi un tos nevajag likt. Tur nav jābūt radiotehniķim lai saprastu, ka tik īsi direktori, ja arī darbojas, tad virs 69 kanāla :sarkasms: . Poļi jau to antenu ir "nospieduši" un "uzšķūnējuši" ar direktoriem un garām "ūsām" kuras antenu galīgi izlāgo. Vārdu sakot, ja antenai nomet nos direktorus ,izmanto četrus vienādud dipolus, izmet 38dB pastiprinātāju, pievelk visus savienojumus un apsmērē tos ar kādu antikorozijas līdzekli tad režģis dod 12dB pastiprinājumu. Ja vēl grib, tad antenas maksimalo pastiprinājumu var piedzīt uz konkretu kanālu mainot dipolu attelumu līdz reflektoram.Bez mēraparātiem to darīt gan nevajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

dadzis
(labots)

... nu negribu es līgumu slēgt

Kuzmich, uz manu šādu ideju neviene neatsaucās jau gandrīz mēnesi

 

saspļaujiet saujās un uzraujiet cardšaringu :D klientu netrūks ;)

ltc ja iebildīs (iebildīs!), varēs mest pretī - a ko kartes bez līguma nedodiet? :t_p_o_n_e:

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

Didzis
(labots)

Priekš šāres pagaidām nav piemērotu lētu MPEG4 uztvērēju. Nekas, gan jau ķīnieši šo problemu atrisinās :sarkasms: .

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

kriss77

saspļaujiet saujās un uzraujiet cardšaringu laugh.gif klientu netrūks wink.gif

ltc ja iebildīs (iebildīs!), varēs mest pretī - a ko kartes bez līguma nedodiet? to_pick_ones_nose_eat.gif

 

 

jā, jā, kaut vai testa nolūkos, arī labprāt patestētu.. :)

 

kas te teica ka neesot dekoderu MPEG4, te jau daudzi arī uz kompja skatās.. un tur nebūtu problēmas

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Un vēl-lielākajai daļai VTV mērķauditorijas laukos nav arī Interneta, tā ka...

Link to comment
Share on other sites

kriss77
(labots)

Va ta problēma internetu dabūt? Bite, Tele2, LMT, pat ar visām šim ZZ, Okartēm.. utt. i-netu var lietot. tikai modemiņu vajag. vai gudro telefonu.. smile3.gif

un vispār kam interesē lauki, ir arī daudzi nelauku mērķauditorija.. smile3.gif

Labots - DreamMuca
Atbildot uz peedeejo postu, tas NAV jaacitee!
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Didzis

Uz datora digitalo TV skatās ļoti mazs procents skatītaju un tur nav nekāda biznesa šārētājam. Domaju, ka šāre priekš digitālās TV būs tikai priekš viena smājas, lai nevajadzetu vairākas kartes pirkt. Čakarēties ar nopietnu šārēšanu, ja oficiālā abonentmaksa ir 3,5Ls, nav vērts. Bildes kvalitāte, salīdzinājumā ar SAT, Lattelekomam ir briesmīga, kanālu piedāvājums mazs, lētu uztverēju ar šāres iespēju nav, vārdu sakot, nav vērts čakarēties.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...