Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

DreamMuca

nesen uzduuros taadam interesantam apgalvojumam

Нормальный недорогой аппарат - Flexbox T202 (клон DigoTV T-0632)

tad jau sanaak ka arii .eu taisa pakaljdarinaajumus vai kaa.... unsure.gif

pats nezinu... pardon.gif varbuut kaads var apstiprinaat vai noliegt.

 

EDIT: Skaidrs. apgalvojums PATIESS.

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

tad kautkur sheit jaabuut kjiinieshu kvartaalam. sarcastic.gif

 

post-70688-126898872226_thumb.jpg

 

EDIT: raadaas peec Salaspils on_the_quiet2.gif

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

boboiksonam atļaušos nepikrist, tu tak kinoteatros pikseļus neskaiti?

ja TV ir suuc tad nu sudiga bilde buus OK, ka tev ir ļoti labs tad arii gribas lai bilde nāk kvalitativa

Link to comment
Share on other sites

Jūs sākat atgādināt bomžus, kuri vēlas dzīvot kā karaļi, neko par to nemaksājot.

 

Ja starp TV šovu skatīšanos dažs labs varētu atrast laiku lai mācītos un taisītu karjeru LVRTC un NRTP tad mums iespējams arī būtu labākas kvalitātes kanāli.

Vismaz cerība ka nākamā konkursa nolikumā kāds ieliks arī normālas kvalitātes prasības.

Vai vismaz rakstītu tehniskas pretenzijas LTC par attēla kvalitāti, tā vietā lai bezgalīgi šeit vārītos par vienu un to pašu jau 10 lapu garumā...

Labots - MārcisB
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars karjerai LVRTC un NRTC (kas tas tāds? - NRTP?) ar kvalitāti?

Politiķiem prasiet, lai definē noteikumus par bitreitu sabiedrisko mediju paraidei un tikai tad lamājiet Lattelecom. Pie kam -- es arī VHS sūdu varu nocapturēt ar 20mbps un kas, kvalitāte uzlabosies? Apžēliņ, es pat nezinu vai Zaķenē gaisā programmu vēl joprojām no "bošiem: un "platajiem" nelaiž, no analogās betas 100% ka spēlē filmas vēl.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, es pārrakstījos. Protams NRTP.

Ja par kvalitāti lemj tikai politiķi (tehniķi ko dara? pa stūriem tik :sarkasms: kā mūsu Didzis?), nu tad vispār nav ko teikt :pardon:

 

Nezkāpēc neviens uz 22-24" 1920x1080 LCD monitora gan neliek 720x576 izšķirtspēju un tad nelamā no panckām ārā monitora ražotāju, microsoftu utt...

Bet no LCD HD TV gan grib brīnumus attiecībā uz SD rādīšanu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tikai nevajag, man no studijas uz TV3 tiek padots tīrs nekompresēts SDI signāls. Cik zinu, tad tieši tas pats signāls tikai ar TV3 logo talāk pa optiku tiek padots uz zaķeni. Kas notiek tālak, to jau nav manos spēkos ietekmēt. Starp citu, Betacam magnetafons dod viskvalitatīvāko nekompresēto SD bildi. Ar to gan es nekadīgi neaizstavu LTV.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visu laiku vienu un to pasu :) Neapnik? Palasiet kas jau ir uzrakstits par to kadi kompromisi ir jaievies lai sis SDI signals vienalga no LTV vai TV3 noklutu pie skatitiaja. Pamata tas viss ir pasa uztversanas gala - dekoderi un TV kas nespej sagremot savu "ipatnibu" pec kvalitativi enkodetu signalu. Otra problema ir 1 Multiplex kur pec butibas videjais kanalu bitreits ir nevis 2 Mbps ka tiko kads rakstija bet gan tuvu pie 1 Mbps (atrekinot parejas lietas kas aiznem plusmu un iedomajoties ka tie kanali kam ir aktivaka bilde panem vairak bitreita).

 

 

Betai nav ne vainas nospelet originali ierakstito materialu bet ja materials jau sagatavosanas procesa tiek montets uz tas pasas betas - vairakas reizes parrakstits ka tas pamata ir tad ari nekas kvalitativs gala beigas nav. Tadel kvalitativakais SD neapsaubami ir iekartai kura raksta ciparu formata - teiksim D5 :)

Labots - Rudiger
lūdzu lietot Arial fontu!
Link to comment
Share on other sites

bobiksons

+1 tankalis,

kā jau arī teicu, pāķos uz CRT vispār kubikus neredz. un pajāt ar ko taisa, ka tik savus šovus un seriālus lūrēt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Boldriks, Tu jau visu pareizi raksti. Es jau arī neizmantotu Lattelekoma pakalpojumu, tikai nav jau alternatīvas. Būtu no SAT Latvijas programas augstā kvalitātē, tad būtu alternatīva, bet Viasats ir tāds pats štrunts un vēl par naudu :sarkasms: .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aha,es te katru nedēļas nogali palasu ko esat par nedēļu sarakstījuši.Principā te tiek malts viens un tas pats,vai no tā kaut kas ir mainijies?izrunāties var arī pie psihologa ;)

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Klau, kādreiz Zaķusalas tornis pa releju līnijām raidīja analogo TV signālu. Ja nemaldos, C-diapazonā (4GHz?). Gan jau, ka releju līnijas tā pat tiek barotas no Rīgas torņa, tik kādā formātā? Tas pats MPEG4 un Hannu sagatavotais mux?

Link to comment
Share on other sites

A ko, lasīt te forumā sajūsminātus rakstus, oi cik labi man rāda digitālā televīzija un turēt muti? Varbut kādam vēl pieleks, ka nekā laba no digitālās TV nav.

Labots - Didzis
  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Skaneris

Ne nu forssi, '' Paakkos'' visi cau!!!, mucaa augussi , pa spundi baroti, katik bilbe, ka tik katkas kust, viss bumbaassad.gif

Link to comment
Share on other sites

Interneta laikmetā robežas starp "pāķiem" un galvaspilsētu ir pabalējušas, ko iesaki?

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos tankalis un bobiksons domu graudiem!

Ļoti niecīgs skaits Latvijā ir bijis to, kuriem līdz šim ir bijusi iespēja baudīt reāli kvalitatīvu analogo apraidi. Protams, iemesli šeit ir dažādi. Vairumā gadījumu paši cilvēki nav pacentušies nodrošināt sev normālas antenas un tās noregulēt... Dažs labs vēl sēž uz melnajiem padomju laika kabeļiem... Bet šoreiz nav runa par to! Ir ļoti daudzas vietas, kur principā ir problēmas (sniedziņš, ēnas,...), lai kā arī censtos... Un te, pēkšņi, ir ciparu apraide! Wauuū! Iet ar tiem pašiem štrunta padomju laika kabeļiem un bilde tāda, kā nekad nav bijusi! Un kur nu vēl iespēja par šāres cenu bez bļodas tikt pie vēl citiem kanāliem!

 

C'mon!Tas ir masu produkts, kas balstīts uz vairākuma vajadzībām! Nepatīk pakalpojums? Neizmantojam!

 

Vai kāds var iedot kādu testu, mērījumu apkopojumu par plaši lietotajiem SAT TV un TV kabeļiem? Kuri ir tie labākie? Kura ražotāja? Vai krāsa balta, melna ir tā noteicošā? Es pirms mēneša Latgalītē redzēju tirgojam 3 veida baltos un 1 veida melnos TV kabeļus. Tas dārgākais bija melnais, bet lētākais baltais - 10 sant/m. Cik atceros, tad padomju laikā arī bija dažādi tie melnie kabeļi, dažreiz 90. gadu sākumā pat nevienā rajona veikalā vai darbnīcā nopirkt 20m kabeļa nebija iespējams - deficīts.

Varbūt, ka pa kabeļiem varētu sākt jaunu sadaļu - par baltajiem un melnajiem, par padomju un ķīniešu?

Link to comment
Share on other sites

charon_

Klau, kādreiz Zaķusalas tornis pa releju līnijām raidīja analogo TV signālu. Ja nemaldos, C-diapazonā (4GHz?). Gan jau, ka releju līnijas tā pat tiek barotas no Rīgas torņa, tik kādā formātā? Tas pats MPEG4 un Hannu sagatavotais mux?

 

Anālogās 4ghz releju līnijas jau ir sen nolikvidētas, tās tika taisītas padomju laikos, lai centrālo TV no maskavijas piegādātu. Kādus gadus 15 atpakaļ tos pat varēja vēl uztvert pagriežot sat sķīvi uz tv torņa pusi. Pamatā tur gāja OPT, PTB un kaut kādi krievijas tv fīdi uz Kenigsbergu caur Lietuvu.

Bet ja gribi pārķert distribūcijas fīdus, kas savieno torņus, un kurus izmanto VTV izplatīšnai, tad gan neesmu pārliecināts, vai kas varētu sanākt ar mājas aparatūru. DVB transporta plūsma tiek enkapsulēta ATM plūsmā un tālāk padota uz rezervētiem NEC radiolinkiem.

 

J.

Link to comment
Share on other sites

A ko, lasīt te forumā sajūsminātus rakstus, oi cik labi man rāda digitālā televīzija un turēt muti? Varbut kādam vēl pieleks, ka nekā laba no digitālās TV nav.

Kāda ir jēga no VTV lamāšanas šeit? Domā, LTC baigi krata ko tu te pa kaktiem :sarkasms: un :sarkasms: ?

Ja tu, kā TV3 speciālists grieztos ar tehniskām pamatotām pretenzijām pie LTC - cita lieta.

Bet šādi - tāda smakas laišana pa kaktiem vien sanāk.

Tiesa, izstās, ka tev šis process ļoti patīk. Pusaudža gados neesi pietiekami pa kaktiem izirgojies?

Link to comment
Share on other sites

Starp citu runājot par kvalitāti utt. Kurš jums visiem lika pirkt štābeļiem LCD tv, kas kā zināms varbūt pēdējie modeļi ir daudz maz ciešami, bet visi kas ir pirkti pirms gadiem pilni ar problēmām. Ražotājiem vajadzēja ražot un pircēji pirka kā negudri. Piedevām LV sagāza lēto galu kurus Eiropā jau sen vairs netirgo. Kamēr viss nebūs HD, tikmēr LCD tv vienmēr atpaliks no CRT, vienalga kādu bitreitu piešķirs. Vienmēr stiepts pixelis paliks stiepts....

 

Man ir kubikmetrs SONY ar 100 Hz + INTEK HDPV-T12CX un redzu ne tikai LNT diktora uzvalka faktūru, bet arī šavaki aizpūderētās pumpas.

 

Es draugiem iesaku , ja vien mājā vieta atļaj, pirkt kvalitatīvu, lielu CRT vai kvalitatīvu plazmu

Labots - MGa
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Profesionāļu vidū jau pirms digitālās TV ieviešanas bija skaidrs, ka pamatā būs bizness nevis bildes kvalitātē. Diemžēl uz TV spečukiem jau biznesmeņiem nospļauties, toties klientu nauda gan dikti interesē.Tad nu forumi ir vieta, kur var vismaz censties ietekmēt "tautas" viedokli, tad tā ar savu naudiņu var ietekmētu biznesu. Es jau saprotu, ka tas viss ir diezgan bezcerīgi, bet ja te tehniska forumā kads sāk slavināt digitālās TV bildi, tad protams nervi neiztur :sarkasms: .

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

 

Man ir kubikmetrs SONY ar 100 Hz + INTEK HDPV-T12CX un redzu ne tikai LNT diktora uzvalka faktūru, bet arī šavaki aizpūderētās pumpas.

 

 

 

tev labāk paliek no tā, ka vari tās pumpas aplūkot? Es kaut kā nevēlos skatīties uz pumpām. Nē nu ir jau cilvēki ar specifiskām vajadzībām, bet tiem nav jāpielāgo visa televīzija.

  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Pumpas man neitenresē, es tikai citēju kādu kas forumā sūdzējās ka neredz uzvalka faktūru. Protams, pumpas var redzēt, ja pielien 1 m pie tv. :)

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

Euu... "speciaļisti po rogam i kopitam", nosauciet vismaz 3 raidījumus no katra (LTV, LNT, TV3) kanāla, kurus skatoties Jums gribas mest to dekoderi pret sienu un ārprātā raut matus no savas galvas jo redz nav tas bitreits un nav tie n-tie pikseļi.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka Didzim vairs matu vispār nav.

Ne tikai uz galvas.

Visus jau izplēsis no šausmām par drausmīgo bitreitu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tiem kas te uzdodas par vairākumu, nevajadzētu aizmirst, ka LTC komerckanālu lietotāju ir tikai 31000 no visiem skatītājiem, bet nodokļus par sabiedriskās televīzijas uzturēšanu maksā visi valsts iedzīvotāji. Tāpēc nevajag, lai varētu par dempinga cenām skatīties komerckanālus, spiest arī visus pārējos tādā pašā nebaudāmā kvalitātē skatīties LTV programmas.

Ja kāds skatoties ar TV Staru redz krāsām piesātinātu un detalizētu bildi, tad tā ir viņa un acu ārsta problēma, nevajag tāpēc tehniskā forumā muļķības rakstīt par nekad agrāk neredzēto lielisko attēlu :)

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Tēma tiek slēgta, jo sen zaudējusi savu sākotnējo vērtību un pilnībā novirzījusies no temata.

Pēdējais sakarīgais posts pārcelts uz jaunu tēmu.

Turpinājums šeit

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...