Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

Lattelecom

Lattelecom Virszemes TV ir plānots ieviest komercrežīmā visā Latvijā līdz gada beigām un tā būs pieejama aptuveni 98% Latvijas teritorijas, bet 90km attālumā no Rīgas to varēs skatīties jau jūlija beigās. Lai uztvertu Virszemes TV signālu būs nepieciešams dekoderis, bet daļā no jaunās paaudzes televīzoriem tāds jau ir pieejams un nekādas iekārtas nebūs jāpērk. TV signāla apraidei tiks izmantota datu kompresijas tehnoloģija MPEG-4. Būs iespēja iegādāties dekoderi no Lattelecom un tā cena būs orientējoši 40Ls.

 

Virszemes TV komplektā piedāvāsim gan maksas, gan bezmaksas kanālus. Kopumā plānots piedāvāt līdz pat 70 TV kanāliem.

Bezmaksas kanāli būs LTV1, LTV7, LNT, TV5 un par to skatīšanos nebūs jāmaksā abonēšanas maksa

Tā kā līdz 2012 gadam paralēli vēl būs pieejam arī analogā televīzija, kas aizņem daļu no apraides frekvencēm, tad šajā laikā papildus maksas paku kanālu skaits būs neliels. Sākumā piedāvāsim 2 papildus maksas pakas:

Ekonomiskā paka ar 10-11 Latvijā populāriem kanāliem un mēneša abonēšanas maksa šai pakai būs 3.50Ls.

Pamata paka ar vēl 14-15 kanāliem, kuru varēs piepirkt pie pirmās maksas pakas un tās mēneša maksa arī būs 3.40Ls

 

Kanālu saraksts ir veidots ņemot vērā Lattelecom interaktīvās televīzijas skatītāko kanālu statistiku jeb to popularitāti

Kanālu saturs pakās un šo paku cena vēl var mainīties līdz gada beigām. Cena gan tikai varētu samazināties, jo ja pieprasījums būs liels šim pakalpojumam, tad būs iespējams samazināt tā cenu. Tiek plānots piedāvāt arī HD kanālus

 

Vairāk informācijas varēsiet atrast Lattelecom mājas lapas Virszemes TV sadaļā Virszemes TV pie biežāk uzdotajiem jautājumiem, kurus papildināsim laika gaitā.

 

Šo svētdien 05.07.2009 Jūrmalā Jomas ielas rajonā ir paredzēta informatīva akcija, lai iepazīstinātu ar Virszemes TV plāniem un piedāvājumiem, kā arī atbildētu uz jautājumiem. Zinot šī foruma auditorijas specifiku gribu pabrīdināt, ka ne uz visiem specifiksiem tehniskajiem jautājumiem šajā pasākumā varēsiet saņemt atbildi. Ja ir nepieciešama atbilde uz tehnisku jautājumu vislabāk ir to uzdot Lattelecom forumā, jo šeit atbildes nonāk tieši pie Lattelecom TV pakalpojumu tehniskajiem darbiniekiem.

 

Ceru, ka ieviesu nedaudz skaidrības uz karstākajiem jautājumiem.

 

Lattelecom

Edited by Remus
Link to comment
Share on other sites

nav zinaama nedaudz preciizaak par akcijas laiku un vietu

savaadaak /me visu sveetdienu dabuus skraidiit no viena Jomas ielas gala uz otru :-D

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom
nav zinaama nedaudz preciizaak par akcijas laiku un vietu

savaadaak /me visu sveetdienu dabuus skraidiit no viena Jomas ielas gala uz otru :-D

 

Akcija notiks Jomas ielā 56 pie Jomas un Teātra ielas krustojuma. Laiks aptuveni no 10:00-16:00

Pēc pēdējās informācijas būšot pieslēgti arī tehniskie eksperti, lai atbildētu uz pašiem āķīgākajiem jautājumiem, tā kā varēsiet uzzināt praktiski visu, kas interesēs.

 

Lattelecom

 

Gribu vienu prasto dekoderi. Kur un kad varēs dabūt?

 

Būs pieejami Lattelecom veikalos un varēs arī pasūtīt web lapā, lai saņemtu ar kurjerpastu. Ar laiku arī lielākajos tirdzniecības tīklos būs iespēja tos iegādāties.

 

Lattelecom

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir zināma vismaz aptuvena kārtība, kādā tiks "ieslēgta" apraide arī citur Latvijā?

T.i., kuri torņi būs nākamie (otrais, trešais)? Personīgi man interesē Cesvaines un Viesītes raidītāji...

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom

Minētais kanālu saraksts pagaidām nav apstiprināts no NRTP puses, bet aptuveni tāds tas patiešām ir plānots.

Cena arī vēl ir tikai aptuveni zināma, jo būs atkarīga no pieprasījuma, bet tā nepārsniegs 4Ls abām pakām

 

Lattelecom

Link to comment
Share on other sites

Kādam (???) nepatika laikam, ka sākām aizrauties ar kanālu ieteikšanu etc. stuff... :D

Lai gan nesaredzu, kas tur slikts... Tas ir dialogs ar "nākamo skatītāju" un klientu... ;)

Link to comment
Share on other sites

Par ~30 kanāliem, no kuriem kāda trešdaļa Krievijas - 8 Ls, nu tādi tie lielie prieki :grin:

kur nu ,jau 8 Ls uzkāpa! :grin:

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl šim sarakstam nebija tiesību te parādīties. Vēl ne.

Lūdzu turpmāk atturēties no šādas informācijas publicēšanas pirms oficiāla LTC paziņojuma.

 

Foruma dēļ.

Link to comment
Share on other sites

tas tak nebija oficiāls saraksts.

saraksts nav aizsargāts ar autortiesībām.

Link to comment
Share on other sites

aigarello2

Paldies Dexs !

Aptuveni doma bija tāda par to FTA - Viasat ir ielicis ļoti daudz FTA kanālus maksas paketē un nepamatoti lepojas ar savu milzīgo kanālu skaitu . Ja lattelekom taisas darīt tāpat, neredzu iemeslu kaut ko abonomēt no viņu piedavājuma, bet naksies pa rudens vakariem ķerties pie medus burkas , un skatīties savu iemīļoto VH1 citur.

FTA kanāli lieliski iet tāpat, un jo vairāk tauta izglītosies sat jautājumos, jo mazāk varēs ko iesmērēt .

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom piedāvā tādus kanālus, kurus man nav iespējams skatīties citādi ar manā rīcībā esošo infrastruktūru - parasta decimetru antena. Lai arī tie ir FTA, tomēr man nav satelītantenas.

Link to comment
Share on other sites

Tas ''bezmaksas'' dekoders kopā ar divu gadu līgumu sanāks ~190 Ls, un kā būs ar kvalitāti arī var tikai zīlēt.

Link to comment
Share on other sites

aigarello2

Ja Tu dzīvo pilsētas dzīvoklī, un nav iespēju uzlikt šķīvi, ok ., tad nav variantu .

Bet pilsētniekus, man liekas, tāpat jau gāž riņķī ar lētiem kabeļpiedāvājumiem .

Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka jaunie raidītāji būs kaut nedaudz jaudīgāki, jo pierobežā tagad jāstutē nez kādas antenas, lai kaut pāris kanālus redzētu, LTV vispār nereāli redzēt, bez īpaši veiksmīga novietojuma. Kaut gan, tāpat māc šaubas, vai estiņi nenoklās mūs ar savu tuvāk esošo raidītāju.

Link to comment
Share on other sites

vilksz, raidītāji nebūs jaudīgāki, jo to nosaka elektrosakaru direkcija. DVB-T uztveršana pilnīgi ne ar ko neatšķiras no analoogās TV uztveršanas un jo tālāk atrodies no raidītāja, jo vajag antenu ar vairak elementiem un lielāku pastiprināšanas koeficientu. Nu nav tai digitālajā Tv nekādu brīnumu :-D .

Ja runa iet par kanālu paketem, tad paši saprotiet- tas būs masu produkts, kuram vislielākais skatītāju skaits. Ja ir vēlēšanās skatīties specifiskus kanālus, tad vienīgais variants ir skatīties pa taisno no SAT. Nu neliks digitālās TV paketē nekad piecus mūzikas vai sporta kanālus, jo vienmēr atradīsies kāds potenciāls klients, kurš teiks, ka es nemaksāšu par sportu vai mūziku, jo to neskatos vispār. Tapēc paketes formē tā, lai no visa būtu pa bišķim un vidusmēra skatītājs, bez īpašām prasībām, būtu apmierināts. Gardēžiem jāskatās SAT TV :-D .

Edited by Didzis
Link to comment
Share on other sites

kasu pakausi un domāju, ko būs darīt ar interaktīvo tv :(

vēl 1,5 gadu līgums. cerams, ltc nāks talkā ar kādiem risinājumiem

Link to comment
Share on other sites

Es arī to pašu gudroju, kā ir ar interaktīvo vs virszemes? Atrodos patālu no Rīgas.

Kaut gan ir variants arī tāds, ka vecajam tv atstāj interaktīvo un kā otro tv pēk jaunu ar visu dekoderi. +4 vai +8 mēnesī, hmm.

Link to comment
Share on other sites

Didzi, Viashrotam taa ir, Sky UK ir gan sadaliits pa nozareem. Gjimenes paka, filmu paka, muuzikas paka, zinaatniskaa paka.

 

Neko, man jau visumaa patiikt Lattelecom darbiiba, ka tik nesasteidz visu pasaakumu. Vismaz liek Viashrotam mazliet saakt kustinaat pakalju, savaadi jutaas kaa monopolisti un taa jau ar ir pagaidaam.

Link to comment
Share on other sites

re kaa \/|a$ax sagroza interesi par dtv savaa labaa, ZUPER!

 

avots: http://viasat.lv/index.php?id=11430

VIASAT sāk informatīvi izglītojošo kampaņu par digitālo televīziju drukāt

 

Šonedēļ Valmierā, 4. jūlijā, kompānija VIASAT sāk vasaras digitalizācijas tūri ar mērķi informēt iedzīvotājus par digitālo televīziju, tās priekšrocībām un gaidāmo pāreju uz digitālo TV valsts mērogā. Informatīvi izglītojošās kampaņas laikā VIASAT kopumā viesosies piecās Latvijas pilsētās to pilsētas svētku ietvaros.

 

Kā norāda uzņēmuma pārstāvji, šogad pavasarī pēc VIASAT pasūtījuma veiktā aptauja, kurā 43% respondentu atzina, ka viņiem ir neskaidras pārmaiņas, kas saistītas ar pāreju uz ciparu televīziju 2011. gadā, pam

4. jūlijā, Valmieras pilsētas svētku laikā, no pulksten 10:00 pie Valmieras Kultūras centra, VIASAT interesentus iepazīstinās ar divām mājsaimniecībām, iejūtoties 2011. gada nogalē. Viena mājsaimniecība izmantos analogo televīziju, to skatoties ar parasto istabas antenu, savukārt otra mājsaimniecība būs aprīkota ar digitālo satelīttelevīziju.

 

Par kampaņu informē Evita Strazdiņa, VIASAT mārketinga vadītāja: ”Faktiski jau šobrīd liela daļa Latvijas mājsaimniecību ir digitālas. Aplēses liecina, ka aptuveni 30% izmanto digitālo televīziju, jo to jau šobrīd pēc brīvprātības principa piedāvā vairāki operatori. Tomēr ir virkne iedzīvotāju, kuri ne tikai nav informēti par gaidāmo pāreju uz ciparu televīziju, bet arī nezina, kādu TV pieslēgumu uz doto brīdi izmanto. VIASAT aicina savlaicīgi sekot līdzi visām aktualitātēm, atceroties, ka analogās televīzijas skatītāji 2011. gada nogalē ar līdzšinējo aprīkojumu nevarēs uztvert TV signālu.

 

Domājam, ka, uzskatāmi parādot divu mājsaimniecību sadzīvi un atšķirības, izmantojot vienu vai otru TV pieslēgumu (analogo un ciparu TV), būs skaidrs, ka digitalizācijas ēra ir neizbēgama, un šis ir laiks, lai katrs izvērtētu, kādu risinājumu izvēlēties.”

 

Informatīvi izglītojošās kampaņas laikā VIASAT izplatīs digitalizācijas rokasgrāmatu, kurā apkopoti TV skatītāju visbiežāk uzdotie jautājumi par digitālo televīziju.

 

Turpina E.Strazdiņa: ”Rokasgrāmata apkopos pamata informāciju, kādēļ digitālā televīzija ir vajadzīga, atgādinot, ka tā ir Eiropas Savienības prasība, kā arī sniegs atbildes uz cilvēku lielākajiem uztraukumiem. Starp tiem ir jautājumi par digitālās TV uztveršanas aprīkojumu, kā arī piedāvāto saturu. Tik pat būtiski ir paskaidrot, ka tiem, kuri jau izmanto digitālo TV, papildus apgrūtinājumi nav gaidāmi!”

 

Kampaņas ietvaros VIASAT apmeklēs 5 Latvijas pilsētas, aptverot visus reģionus: Valmieru (4. jūlijs), Jēkabpili (11. jūlijs), Kuldīgu (18. jūlijs), Bausku (25. jūlijs) un Venstpili (8. augusts), kur pilsētas svētku laikā skaidros digitālās TV priekšrocības.

 

Digitālā televīzija ir augstas kvalitātes datu pārraide ciparu formātā ar iespēju vienā frekvencē rādīt vairāk kanālus, nekā tas ir iespējams ar analogās televīzijas palīdzību. Saskaņā ar Eiropas Savienības prasību Latvijai pārejas process uz digitālo televīziju jāveic līdz 2011. gada beigām.

 

VIASAT ir vienīgais operators Latvijā, kas jau šobrīd piedāvā digitālo satelīttelevīziju, kas neatkarīgi no atrašanās vietas, pat tālākajā Latvijas nostūrī, ļauj uztvert satelīttelevīzijas signālu un pieslēgties piedāvātajai VIASAT programmu paketei.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā... :D

Jāpatēlo, un tad jāsak liet, a kāpēc jāmaksā par valsts kanāliem ja tie pienākas par brīvu etc.

Varu derēt, ka skalos smadzenes un pārdos "2 santīmu komplektiņus" uz urrā...

Link to comment
Share on other sites

Dexs sagādās viasatam nepatīkamus brīžus. Uz jautājumiem noteikti sekos vispārīgas atbildes :D

Jā bet par tiem bezmaksas kanāliem, diez ko viasats atbildēs :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Es arī to pašu gudroju, kā ir ar interaktīvo vs virszemes? Atrodos patālu no Rīgas.

Kaut gan ir variants arī tāds, ka vecajam tv atstāj interaktīvo un kā otro tv pēk jaunu ar visu dekoderi. +4 vai +8 mēnesī, hmm.

 

man ir pamatīgas aizdomas, ka interaktīvā būs vienalga labāks variants par aptuveni to pašu cenu

diez vai virszemes tv piedāvās pārraižu arhīvu un video nomu

virszemi ir jēga ņemt kur nav tehnisko iespēju interaktīvo paņemt

 

jāsaka gan, ka biju gaidījis lielāku cenu par tām pakām

ar šitādu cenu moš arī pārējie sāks mest lejā, jo savādāk migrantu būs daudz

Link to comment
Share on other sites

Būtu labi, ja tās pakas tiku sadalītas mazliet smalkāk pa tematikām un katrs savu paku varētu salikt kā no kādiem 5 Lego klucīšiem!:)

Piemēram, "Filmas, Krievijas kanāli, Mūzika, Sports, Dokumentālās f., Bērniem"

 

Z.

 

 

Akcija notiks Jomas ielā 56 pie Jomas un Teātra ielas krustojuma. Laiks aptuveni no 10:00-16:00

Pēc pēdējās informācijas būšot pieslēgti arī tehniskie eksperti, lai atbildētu uz pašiem āķīgākajiem jautājumiem, tā kā varēsiet uzzināt praktiski visu, kas interesēs.

 

Lattelecom

 

 

 

Būs pieejami Lattelecom veikalos un varēs arī pasūtīt web lapā, lai saņemtu ar kurjerpastu. Ar laiku arī lielākajos tirdzniecības tīklos būs iespēja tos iegādāties.

 

Lattelecom

Link to comment
Share on other sites

Nekad mūžā neņemtu tādu Ciparu TV, kur nav vācu kanālu (Pro7, RTL, Viva) un tā izskatās, ka LTC DTV no vācu kanāliem nebūs neviena...

Link to comment
Share on other sites

uf, pavērsieni kā daždien hokejā :) pietiek tik mazliet novērsties no tēmas, ka jau ... ;)

labi ka pieglabāju kanālu sarakstiņu, tā jau likās ka labi tas nebeigsies. anyway paldies tam kas to te iemeta :) cerams, ka LTC nav tagad 1 vakance atbrīvojusies :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nesaprotu! Mani interesē FTA, tad es arī pērku dekoderi vai lietoju TV iebūvēto un skatos bez makasas vai tomēr 3.99 sumpurņiem būs jāmaksā?

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Žak Kustō,

 

Bezmaksas kanāli būs LTV1, LTV7, LNT, TV3 un TV5 un par to skatīšanos nebūs jāmaksā abonēšanas maksa
;)
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ou, sorry! Pētīju ekonomisko un pamata paku un nepamanīju 2 rindas augstāk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nekad mūžā neņemtu tādu Ciparu TV, kur nav vācu kanālu (Pro7, RTL, Viva) un tā izskatās, ka LTC DTV no vācu kanāliem nebūs neviena...

nu jopcik, frekvenchu skaic ta ir ierobezhoc, cik pacmit procentu skatiitaaji veeleetos shos vaacu kanaalus?

ja esi taac fans uzliec FTA sat komplektu, ja tas birst lejaa pa free tad nav vajadziibas to dubleet kodeetaa maxas pakaa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...