Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

17.07 atnāca no LTK vēstule, ka drīz zvanīs par digitālo (biju reģistrējies kā testa skatītājs), līdz šodienai zvans nebija bijis.

Kad vakar iegāju LTK veikalā Molā, tad puiši pasūtīja - pašlaik pieslēgties var tikai baltkoma klienti, jo baltkoms vēl nav atbrīvojis frekfences un nevar palaist visus kanālus. Teica, lai pienāku pēc 01.08.

 

Pēc viņu info, zvanam bija jābūt bijušam 20.07.....

Link to comment
Share on other sites

Man nerada MTV, Discovery parasto (Science ir), BBC Prime, Adult channel. Tam taa jabut? Kadam raada?

Vispar attels nedaudz uzlabojies, nekaa 3 dienas atpakal, bet atpaliek no perfekti uztverta analogaa signaala. Skana, liekas, nav stereo.

 

Analoģiski, ne MTV ne BBC prime. Viņu nav, vai man neizdodas uztvert?

 

ASh

 

17.07 atnāca no LTK vēstule, ka drīz zvanīs par digitālo (biju reģistrējies kā testa skatītājs), līdz šodienai zvans nebija bijis.

Kad vakar iegāju LTK veikalā Molā, tad puiši pasūtīja - pašlaik pieslēgties var tikai baltkoma klienti, jo baltkoms vēl nav atbrīvojis frekfences un nevar palaist visus kanālus. Teica, lai pienāku pēc 01.08.

 

Pēc viņu info, zvanam bija jābūt bijušam 20.07.....

 

Šķiet katram pārdevējam citādāk pielecis. Es aizgāju uz alfas filiāli, teicu, ka gribu visu pa velti ar 24mo līgumu, bez probz noslēdzu. Pastāstīju koļegam pie pusdienām, kurš vispār nezināja ka tāds dvb-t ir, un ko šis ziemā ēd, ar aizgāja uz to pašu ltk veikalu, ar to pašu paņēma. Lieki teikt,ka ne viens ne otrs nebij nekādus baltkom līgumus slēguši, kartiņas pirkuši utt.

Es gan pie pirmajiem INFO kanāla paziņojumiem pieteicos uz to pasākumu un man, šķiet 21 vai 22.07 uzzvanīja, un pateica, ka varu iet uz jebkuru apkalpošanas centru un slēgt līgumu, līdz 31.07. Vai arī varot ar kurjeru piesūtīt par atsevišķu samaksu.

 

Lai nu kā, šovakar priecīgs gan discovery science gan euronews palūrēju, ja neskaita draņķīgo pulti un dažus vēl neesošus bet solītus kanālus, tad viss ir ok, viss strādā. Kad izdomāšu kā ierakst 200m kabeli lai dabūtu ltk internetu, tad gan jau arī satšķīvi uzlikšu, bet patreiz šis variants ir pilnīg ok :)

Link to comment
Share on other sites

Par laimi Scienci rāda.

Labots - DreamMuca
nesmuki 100% citeet ieprieksheejo postu!
Link to comment
Share on other sites

Kam trūkst kanāli, pārskenējiet 666 MHz. Parādījušies 2 jauni kanāli, bet bez nosaukumiem. Bez viedkartes nevaru apskatīties kas tie ir.

Link to comment
Share on other sites

Un noteikti arī klusēs līdz kādam Oktobrim...

Viesītē protams arī vēl nekā...

Vispār būs gandrīz vai "jāķer kur labāks bitreits"... :D

Tas atkarīgs no tā, cik ātri LVRTC izkasīsies ar Thompson dekoderu uzstādīšanu pārējā Latvijā.

Bez tam kanālu skaita otrais pieaugums notiks tikai tad, kad izslēgs analogo TV un varēs izmantot (acīmredzot tikai decimetru) tās frekvences.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

Pirms kāda laika varēju ar savu Philips redzēt visus kanālus, bet vakar pārbaudot, lielākajai daļai kanālu bija "scrambled programme". Vai tas nozīmē, ka vajag LTC karti, vai arī mans Philips pateica "čau" LTC?

 

nu par sho teemu MartiniB vienreiz sheit jau takaa raxtiija

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/113415-lattelecom-virszemes-tv/page__st__60__p__1228369entry1228369

izskataas ka manam (Philips) ir tas pac. vajadzees gan dekodieri gan karti.

Link to comment
Share on other sites

Nav zināms, kad varētu parādīties dekoderi ar hdmi izeju?

Link to comment
Share on other sites

Cik km ap rīgu to LTC var uztvert? Līdz Jelgavai velk?

es skatos ~45km no Rīgas, Siguldas novadā.

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom
(labots)

Jelgavā noteikti jārāda. Te būs pārklājuma karte

VTV_Parklajums.jpg

Labots - Lattelecom
Link to comment
Share on other sites

Šodien paņēmu LTC karti un atteicos no Baltcom hiperdiapazona. Uz Philips 7403H iet. Iedeva kanālu sarakstu. Internetā tādu neatradu.

Ekonomiskā paka Ls 3.50

1. Euronews

2. National Geographic

3. Hallmark Channel

4. Cartoon Network/TCM

5. Mūzikas video

6. OE

7. Ohota i ribalka

8. Eurosport

9. 1.Baltijas

10. Ren TV

11. RTR Planeta

 

Pamata paka Ls 3.40

1. Disscovery Channel

2. Animal Planet

3. Discovery ID

4. Fox Life

5. Fox Crime

6. Disney Channel

7. Disney Toon

8. MTV Europe

9. Eurosport 2

10. Silver Baltic

11. Universal Channel

12. Sci-Fi

13. BBC Prime

14. NTV Mir

Link to comment
Share on other sites

>Cody

 

Ja Tev vēl nav atslēgts Baltkoms, kā salīdzinot izskatās viens un tas pats kanāls abiem operatoriem?

Link to comment
Share on other sites

LTC ir jūtami sliktāks nekā Baltcom hiperdiapazonā pārraidītais. Ja esi redzējis interaktīvo LTC TV, tad gandrīz tādā pašā kvalitātē. Daži kanāli ir vienkārši traģiski. Skatos uz 42".

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Kāds var ieteikt tūneri FTA kanāliem?

Interesē gan USB, gan standalone (priekš parasta TV).

Skatos ebay - ne velna nesaprotu :) Lielai daļai lētā gala USB puļķu ir MPEG-2. Tātad - nederēs. Vēl daļai - vispār nekas nav pieminēts...

Neko nopietnu negribas pirkt - gribas patestēt kā uztver dažādās vietās. Ja būs OK, tad, attiecīgi, varēs domāt par nopietnākas tehnikas iegādi. (Tāpēc arī pagaidām negribu slēgt nekādus 24 mēn. līgumus...)

Link to comment
Share on other sites

Pieliku bildes. Pēc izskata kā visi. Moduli pirku veikaliņā Lielvārdes ielā. Kaut kāda izkārtne, liekās Nokia, bija. Pārdevējs teica, ka šis modulis Philipsam derēs 99%. Ja nederēs, solīja atdot naudu. Maksāja Ls 40. Derēja.

Link to comment
Share on other sites

Tas vai datorā bāžams uztverējs spēlēs MPEG4 nebūs atkarīgs tik daudz no dzelžiem kā no tā kādi dekoderi datorā ir.10 Ls USB puļķis no Honkongas visu rāda!

 

Skatos ebay - ne velna nesaprotu :) Lielai daļai lētā gala USB puļķu ir MPEG-2. Tātad - nederēs.
Labots - IvarsI
Link to comment
Share on other sites

Pieliku bildes. Pēc izskata kā visi. Moduli pirku veikaliņā Lielvārdes ielā. Kaut kāda izkārtne, liekās Nokia, bija. Pārdevējs teica, ka šis modulis Philipsam derēs 99%. Ja nederēs, solīja atdot naudu. Maksāja Ls 40. Derēja.

Interesanti, vai šis CAMs HD kanāliem der?

Link to comment
Share on other sites

Tiku pie tik dikti peltā ltc digitālā dekodera, jo mans esošais ltc dtv nevilka.

Dzirdēju ka, viss aparāts baigais lētums, lv dokumentācijas nav un uz 16:9 tv nevar full screen uztaisīt ... muļ-ķī-bas!

 

Izskats.

Aparāts nebūt neliekas tik lēts un sūdīgs. Izskats un arī pults rokā ir tīri ciešama. Vienvārdsakot - manuprāt ir lielāki ķīniešu mēsli redzēti noteikti. tas man varbūt liekas tapēc, ka pirms tam jau vien tādu līdzīgu verķi lietoju (homecast ... kaut kādu). Tad nu šis jau liekas uz tausti jūtami labāks.

 

Dokumentācija.

Kastē nenāk LV doķis līdz Man to iedeva veikalā atsevišķi. Tātad - ir smuka, diezgan kvalitatīva LV dokumentācija. Bet kam to vajag? Es tik atvēru lai pārliecinātos ka ir. Es pietutros pie principa - ja nekas nelīdz, tad meklē dokumentāciju. :)

Baigi smuki ir visas izvēlnes notulkotas latviešu valodā. Pa pirmo. Un pati izvēlne protams nav superduper ērta, bet visādi citādi glīta un netracina.

 

TV formāts.

Nekādu problēmu nav uz 16:9 tv dabūt full screen režīmā. Liekas, ka ir 3 iespējas ko šamā kaste atbalsta: pilnu 4:3 (pamatīgi mellas malas gar malām); nedaudz zoom kur nogriež augšu un apakšu mazliet nost (līdz ar ltv7 logo) kā rezultātā gar malām nav tik platas tās mellās joslas; un 3. variants ka ir full screen - izstiepj bildi. Tātad priekš tādas lētās kastes ir pilnīgi pietiekami un neko vairāk nevajag.

 

Kanāli.

Noskanēja un atrada ātri ~50 kanālus. Pārslēdzas pietiekami ātri. EPG nestrādā, nerāda par nožēlu ne kas iet, nekas ies. Bet to gan jau salabos. Kvalitāte salīdiznot LNT no antenas pa tiešo ar digitālo - uz aci neredz atšķirību 3-4m attālumā no tv. Tātad ar to ir viss bumbās.

Protams, tv3 nav un nezin kad būs. Cīnās, tad redzēs kas tur sanāks. tv6 gan neredzēt kā "savas ausis" iekš ltc dvb-t :)

 

Laba ziņa!

Veikalā teica, ka nākamos 3 mēnešus par TV skatīšanos nekas nebūšot jāmaksā! To esot tikai šodien šiem paziņojuši. Kā sak, jauns pakalpojums, pazaļš, katru dienu nāk kāda infa. Tie kanāli, kas ir, tie palikšot. Nākšot tik klāt.

 

Veikalā dvb-t dekoderu čupiņa bij pamatīgi saplakusi, tātad - pieprasījums ir. Bet nav arī tā kā ar īfoniem, kad stāv rindās pa naktīm nervozi pīpējot.

 

Mans ieteikums tiem kas vēl šaubās - verķis ir uzmanības vērts un savas funkcijas pilda.

Kā sak ir cilvēki kam vajag mersi lai uz veikalu pēc piena aizbrauktu, bet ir cilvēki kam arī volkswāģis der ;)

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

Pieliku bildes. Pēc izskata kā visi. Moduli pirku veikaliņā Lielvārdes ielā. Maksāja Ls 40.

tādu pašu nopirku eBayā no UK. Ar visiem pasta izdevumiem sanāca 32 Ls, ja pērk vairumā - vēl lētāk.

 

Pirms kāda laika varēju ar savu Philips redzēt visus kanālus, bet vakar pārbaudot, lielākajai daļai kanālu bija "scrambled programme". Vai tas nozīmē, ka vajag LTC karti, vai arī mans Philips pateica "čau" LTC?

izskataas ka manam (Philips) ir tas pac. vajadzees gan dekodieri gan karti.

scrambled nozīmē vienīgi, ka kanāls ir nokodēts. LTC taču tik tiešām nesen nokodēja gandrīz visus kanālus, šaubos ka no tā mainījās video formāts.

Link to comment
Share on other sites

Šodien dabūju LTC karti, atkodējās.

 

Ar šo CAM moduli varēju Baltcomā redzēt HD kanālus kādas trīs minūtes. Pēc tam tie aizvērās. Baltcoms apgalvoja, ka vajadzīgs viņu uztvērējs.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir šis uztvērējs: http://www.skaitmenine.lt/im_gallery/stb/T6CXSD.pdf , vai caur SCART ir RGB signāls?

pēc modeļa nosaukuma tas pats, bet pēc bildes mazliet atšķiras - ltc verķim ir mazs ekrāns kur rādās kanāla numurs (visādi citādi tas pats), [boot], [search] un vvz kas vēl.

man ir caur scart pieslēgts, citu veidu nemaz nemēģināju.

Link to comment
Share on other sites

Mazliet neskaidrība rādās tikko:

Pārskanēju diapazonu ar dekoderi, kas agrāk rādija baltcom dvb-t - atrod visu to pašu tikai vairs neko nerāda.

Pārskanēju diapazonu ar Samsung LE32A336J1D šis atrod kaut kādus jaunus kanālus - GV - 33, info, utt. GV kanāliem ir skaņa, bet bildes nav. Dažiem uzrāda HD not supported. Latvijas kanālus rāda. Tātad rodas jautājums vai tas sansjung saprot mpeg4? Tā kā tas vecais baltkom dekoderis neko nerāda - tad ir aizdoma ka šis saprot. Parakājoties guglē kkur redzēju, ka ir mpeg4. Bet interesanti tas ka mpeg2 no baltkom šis arī rādija. Specenē IDTV ready - kas ir idtv?

Tad nu apgaismojiet wtf notiek ēterī...

Link to comment
Share on other sites

šeit runa ir par 2 atsevišķiem dekoderiem. Tas, kas bija ar čipkarti un rādija baltkom - Megasat2000 combo. Tipa satelītu ar var pieslēgt.

Otrs dekoders ir tajā samsung - agrāk rādija baltkom dtv, bet tagad arī rāda FOC kanālus, turpretī megasat vispār neko nerāda.

Tātad jautājums vai baltkoms kaut ko vēl translē ēterī vai tie foc(GV-xxx, info) kanāli ir no LTC?

Link to comment
Share on other sites

Vispār LTC vajadzēja uztaisīt ļoti lielu piesaistīšanas akciju - pavisam vienkārši...

Līdz kādiem Z-Svētkiem vai rudenim, kad arī citur LV būs raidītāji - laist visu FTA...

Jā, izklausās maybe lēti/stulbi, bet, tas būs klientu magnēts...

Kāpēc cilvēkam jāmaksā par pakalpojumu, ko viņš nemaz nav redzējis? Tā noteikti domā daudzi... :)

 

Viasats tiktu salikts vienos vārtos šajā laikā un nākamgad jau būtu bankrotējis (kāds vispār domā to 2/3 gadu līgumu pagarināt)?... :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Agris 77, jā, lietoju arī Baltcom virszemes TV skatīšanai, pat tajā nejēdzīgajā hiperdiapazonā ar kuru Philips negrib draudzēties.

 

Dexs, piekrītu, ka vajadzētu kādu piesaistes akciju. Labi būtu kāds mājas komplekts ar virszemes TV. Es vismaz dzīvoju tādā vietā, kur stacionārais telefons un internets mūžu mūžos būs no LTC. Ja es visu šo ņemu no LTC, tad varētu būt kāds bonus. Lai nu kā, bet jāsaka paldies LTC, ka pirms sešiem gadiem savilka jaunus kabeļus un ir vismaz 7Mbit stabils internets.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

DLRTC man šķiet raidija 610 frekvencē. šobrīd izskatās, ka tajā neko neraida.

 

DLRTC raida FTA kanālus MPEG2
Link to comment
Share on other sites

Tad smukais DLRTC raidītājs ar LV kanāliem + 3 radiostacijām ir izslēgts?

Link to comment
Share on other sites

Raida un ir trīs radio stacijas.

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Cody, Tu ieliki LTC karti cam modulī un sāka rādīt LTC kanālus, vai Tev nekodētos LTC kanālus rādija bez viņu kartes. Paldies :unsure:

Link to comment
Share on other sites

<br />Kāds var ieteikt tūneri FTA kanāliem?<br />Interesē gan USB, gan <i>standalone</i> (priekš parasta TV).<br />Skatos ebay - ne velna nesaprotu :) Lielai daļai lētā gala USB puļķu ir MPEG-2. Tātad - nederēs. Vēl daļai - vispār nekas nav pieminēts...<br />Neko nopietnu negribas pirkt - gribas patestēt kā uztver dažādās vietās. Ja būs OK, tad, attiecīgi, varēs domāt par nopietnākas tehnikas iegādi. (Tāpēc arī pagaidām negribu slēgt nekādus 24 mēn. līgumus...)<br />
<br /><br /><br />

Tie USB puļķi neko neatbalsta ne mpeg2,nedz mpeg4,viņi vienkārši uztver dvb-t signālu,viss pārējais ir atkarīgs no softa,kurš nāk līdzi tam puļķim,tā ka droši pērc vislētāko(jābūt zem 10 ls).Ja līdzi dotais softs neatbalsta mpeg4,tad var nokačāt torentos vai internetā programmas,kuras atbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Agris 77, pirms pāris nedēļām brīvi varēju uztvert LTC kanālus. Vakar pamēģināju, un redzēju tikai Latvijas kanālus. Tāpēc šodien aizvilkos uz Alfu un nopirku LTC karti. Ieliku karti un aizgāja pārējie. Bet es neredzu visus kanālus no saraksta ko iedeva LTC veikala pārdevējs (pirms tam rakstīju). Ir daudzi testa kanāli, kuri atkārtojās. Skaits gan sakrīt-4 Latvijas kanāli, 1 info un 25 pārējie.

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Cody, par to kanālu sarakstu paldies Tev, neviens līdz šim neko nenopublicēja, tikai kaut kādas versijas.

Laikam mans tv neatbalsta MPEG-4, skaņa ir bet bides nav un vēl pagāns pirms pāris dienām sabojājās :aggressive: , rīt vedīšu uz remontu. :help:

Link to comment
Share on other sites

Šos kanālu sarakstus dalīja LTC veikala pārdevēji pie līguma slēgšanas.

Tikko iespraudu Baltcom karti. Pēc LTC sajūta, ka skatos HD kanālus. Interesanti būtu zināt, kāds bitreits ir LTC kanāliem?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...