Jump to content

Boot.lv tīkla kautiņi


Destructo
 Share

Recommended Posts

Njā, nebija godīgas komandas. Es ar Dem nolīdzinājām Armiju un Lampu ka nemetās. Ja es būtu ar Lampu un Dem ar Armiju, būtu godīgāk bijis.

 

Labi. Vel vienu spēli. Kurš hostē, kāds IP?

Labots - Johny_JK
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    42

  • Destructo

    93

  • Prime

    44

  • Gestapo

    42

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ar Johny uzspēlējām pret Lampu un Armiju, jāatzīst, ka biju gaidījis labāku spēli. Interesants mačs varētu būt Es, Johny, Destructo pret citiem 5 spēlētājiem, negribat? :grin:

Labots - Dem
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

vajag bisku ilgak paspelet nevis dabon 4 eidzu un iet uzbrukuma

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Es atkrītu ;) draudzene bombī pa ausīm! es labāk cičus paspaidīšu :D

 

Bet nu rītvakar esmu gatavs cīnīties, tad arī varu noskaņoties un johny scenārijs pret pieciem būtu labs! :) A šodien vislaik guļu gultā un lāpos :D

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Njā, komandas bija pārāk nevienlīdzīgas, lai būtu interesanta spēle.

Labots - Johny_JK
Link to comment
Share on other sites

binladens

OK no problem.. tik kads varetu mani pamacit- johny negribi pamacit kaa just to visu tados apjomos spejat smadzenees iegruziit :D

Johny pamaci mani plz :D vajg saprast jeegu a to neiebraucu ko darit kas un kaa kad jau kads man pili pieslien degungalaa :D:clapping:

Labots - binladens
Link to comment
Share on other sites

Varētu jau. Principā varētu arī pa dienu kaut kad, labāk pat nekā vakarā.

 

binladens, kas atteicas uz prasmēm - iesaku skatīties ierakstus kā mēs to darām. Practise makes perfect, too. :) Nu rīt, varbūt, varu kaut ko pamācīt. Varu gan pateikt uzreiz, ka profi spēlē daudz labāk kā jebkurš no mums.

Labots - Johny_JK
Link to comment
Share on other sites

binladens

Nu johny excuse me es saprotu.. mans sencis spēlē kā jūs ~ es gan nesaprotu kā viņš to dara.. bet tas tā.. nu jāmācās.. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt atvainojos ka man bija jāiet prom priekšlaicīgi, bet par to jau brīdināju jau pirms spēles sākuma, rītvakar esmu gatavs atriebties jebkuram.

pēc šis dienas sagrāves man asinis ir uzkurinātas un rīt galvas ripos.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Šovakar uz 20.00 sāksies lielās batālijas.

 

Izveidošu publisku skype čatu!

 

Tātad, iedodiet savus skype nikus, vai atrodiet mani Krispit un saveidosim publisko čatu!

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

tātad es ar spēlēšu ap tiem 20:00 ;)

 

mans skype username: badrap123

Link to comment
Share on other sites

Varētu šovakar to episko spēli: Es, Destructo, Johny pret pieciem citiem spēlētājiem :grin:

 

Ja kāds vēlas šobrīd uzspēlēt, tad slēdzaties klāt: IP - 217.199.117.40

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Dem - nu tāds jau ir tas scenārijs plānots :)) + Šovakar iespējams iešu par spāņiem!

Link to comment
Share on other sites

Mans Skype niks ir tāds pats kā šeit: Johny_JK

 

Labprāt arī tagad ar kādu uzspēlētu kādu iesildīšanās spēli pirms lielās un episkās vakara cīņas. Cerams, ka uz vakaru nolasīsies pietiekami liels bariņš spēlētāju, lai varētu to realizēt.

Link to comment
Share on other sites

binladens

Es varetu ar tevi johny nedaudz pamacitu ::D tiko armiju smagi sagraavu :D baigi laba spele bija :D jautra arii un armijs pat pretojaas shoreiz :D diemzel bezcerigi :D man saak iepatikties :D(omfg wtf is hapening to me) :D

 

Pameginasim 2vata es uztaisisu serveri(lag test) 78.157.131.240 ready up and going gribu zinat vai vakar bija armija vaina vai mana :D

Labots - binladens
Link to comment
Share on other sites

Visi, tie, kas šovakar spēlēs AoE, lūdzu, uzrakstiet šeit savus skype userneimus

Link to comment
Share on other sites

Skype - "Armijs" no Siguldas, the one and Only :)

 

Ceru ka līdz 20:00, kursa darbu pabeigšu :(

Labots - Armijs
Link to comment
Share on other sites

binladens

Smagi tiku sagrauts cinja ar johny... damn hes good..

 

P.S ciest nevaru salas ... shis mani ar kugjiem izvaaleeja :D:( bet nu uz 8 buushu es taa ceru bus smaga kauja

 

Bet des un johny davai vienlidziga skomandas nevis 2 superkullie pret 8 nuubiem :D es ari 1 pret 3 compjiem uz hard varu vinnet bet tur jau nav prikols..

Link to comment
Share on other sites

skjiet vareetu pievienoties peec 21-22 ;) AOE 2 biku patreneeties :)

p.s. vareetu kaadu starcraftu , warcraftinju 3 vai C&C tiberian warzz :) tur es biku lielaaks pro :)

respektiivi padod zinju ;)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Destructo

78.157.131.240 - davai peedeejie aoe 2 speleetaaji, jau 6 esam!!!

Link to comment
Share on other sites

binladens

bijaam 6 :D nu jau mazaak :D dalja te pachoties aizmirsusi :D

 

bijaam 6 :D nu jau mazaak :D dalja te pachoties aizmirsusi :D

Link to comment
Share on other sites

Labi, pēc pāris minūtēm būšu.

 

Šitais bija spēcīgi. Es, Destructo un Dem sagrāvām visus pārējos - 4 spēlētājus + vēl Hardest kompi, kas bija viņiem palīgā. :)

 

Tiešām laba cīņa. Sākumā jau izskatījās, ka nebūs, bet noturējāmies un pārgājām uzbrukumā. Labi izglābu Destructo no binladena, savukārt Dems turēja aizmuguri. :)

Labots - Johny_JK
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...