Jump to content

Boot.lv tīkla kautiņi


Destructo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    42

  • Destructo

    93

  • Prime

    44

  • Gestapo

    42

Top Posters In This Topic

Posted Images

Droši! Ja vēl Tev ir pieredze/iespēja hostēt, tad būtu ideāli! :mrgreen: Uztaisīju arī turnīru. Droši vien turpinam diskusiju tur. :p

Link to comment
Share on other sites

A kas ar to keyu tur ir? Nokačāju itkā kautkādu q3 demo, viss itkā iet, arī patchu uzliku.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Argh, arī valīdu keyu vajag. A es bez keya dzīvoju... :p

 

Pievienots: Par versijām - svaigākā ir 1.32, uz kuru es arī updeitojos. Updeits ir dabonams šeit.

 

Pievienots 2: Blargh, izskatās ka Quake 3 hostēt aiz NAT ir vispār vājprāts. :crazy:

1.31, vai turpinat spēlēt savu dambreti.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, vai Demo gluži derēs... :unsure:

 

1.31, vai turpinat spēlēt savu dambreti.
A kas vainas 1.32? :p Varbūt vari iedot tad linku uz to 1.31 updeitu?
Link to comment
Share on other sites

Ahā, ok. Dabūju. Sorry, neizlasīju visu šito garo penteri. :oops:

 

Ā, un kas par pamatojumu par 1.31 vs 1.32?

 

Pievienots: Ahh, laikam 1.32 versijā ir parādījusies kaut kāda cd-key čekošana pret centrālo serveri, kā rezultātā ir vairāk problēmu nekā labuma - pat legālajiem lietotājiem. OK, 1.31 it is. :)

Link to comment
Share on other sites

Yap, raujam gan! :) T.i. vakarā rausim, cerams.

 

Tas Urban Terror izskatās pēc CS. :p

Link to comment
Share on other sites

Labprat shovakar uzspeletu kadu aoe2 machu. paskatishos tagad ka man izstalacijas saglabajushas. Padodat zinu, ja kads speles.

Link to comment
Share on other sites

Kadu patch man isti vajag? neesmu ao2 spelejis loti sen, bet palasot topicu atcerejos labas atminas

varbut kads var atri padalities ar instaciju privati

Labots - Peeter
Link to comment
Share on other sites

Patch bija ielikts šajā pavediena piektajā lapā, ja installācija vajadzīga, tad sūti privātu ziņu. :)

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Tas urban terror izskatās labs :woot: ,ja nebūs bagaina (free status ..) varēs pat pakapāt.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, bet Destructo tiko bija pievienojies, drīzāk, ka problēmas tavā galā.

Labots - Dem
Link to comment
Share on other sites

Man jau arī AoE2 tīri labi patīk, tikai es esmu diezgan drošs, ka nevarētu pavadīt nepārtraukti tik daudz laika pie kompja. :( Tāpēc arī gribu UT, jo tur mači ir īsi. Anyone?

Vilx, paspēlē ar spēcīgākiem AoE2 spēlētājiem vai arī stipri vājākiem. Varu galvot, ka spēles nebūs ilgas.

 

Es atkal tagad pa darbadienām pamatā esmu ļoti aizņemts ar citām lietām, tāpēc nav ne laika, ne īsti noskaņojuma spēlēt AoE2. Sestdien vai svētdien gan varētu.

Link to comment
Share on other sites

Nu varbut tev ta noskanots ka neatbild uz pingu

 

no net apollo ari nevareju nopingot

 

Ping Results For : 217.199.117.40

 

PING 217.199.117.40 (217.199.117.40): 56 data bytes

 

--- 217.199.117.40 ping statistics ---

5 packets transmitted, 0 packets received, 100% packet loss

 

Firewalls man nekads nav. Nevar kads cits pameginat nohostet?

Link to comment
Share on other sites

Labs ir, tad slēdzu ārā, būs vien jāpievienojas Q3 mačam. Bet varbūt kāds vēlas uzspēlēt Q2, varētu būt mazāk problēmu, bez tam, manuprāt, interesantāk par Q3 :viltigs:

Link to comment
Share on other sites

Nu tad kuru kveiku? Lai es zinātu, kuram skriet pakaļ uz veikalu.

Link to comment
Share on other sites

Es varu tagad kādu pusstundiņu un tad tikai ap 23. Kurs taisīs serveri?

Link to comment
Share on other sites

OK, Quake 3 entuziasti pulcējas šeit. Droši vien paies kāds brītiņš, līdz izdosies palaist, bet man vajadzēs vismaz vienu (labāk divus) palīgus, lai pārbaudītu, ka viss strādā.

Link to comment
Share on other sites

Stay tuned. Tūlīt...

 

Pievienots: OK, Quake 3 v1.31. IP: 87.110.226.79. Mēģiniet nu! Gaidu 10min. Ja nekas nebūs, slēgšu serveri ārā un nākšu šeit atpakaļ uz topiku.

Link to comment
Share on other sites

es pēc pusstundas pievienošos. Ja kas, varēšu arī nohostēt ja vajadzēs. 2 mb/s upload pietiks šitam pasākumam?

Link to comment
Share on other sites

Tā, hostēšana sanāca tīri OK, tikai tautas nebija. :( Bija tikai Kasparz un Dem, no kuriem pirmajam piederēja puse kopējo fragu - attiecīgi maz jautrības visās pusēs. :p

 

Pievienots: Ja tomēr uzrodas vēl interesenti, piesakaties. Taka tagad iestaigāta. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nebija jau tik traki, tīri ok. Tautu tiešām vajadzētu vairāk. Varbūt arī citu karti, savādāk nepatīkami ik pēc katra nepareizā soļa kaut kur iekrist.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Vajag salasīties vairāk tautai. Semuškas ar railgunu lobīt nav interesanti.

Tu jau Dem arī lēkā, nesaproti ka man rails rokā, un gaidu to mirkli kad vien tu lidosi, lai varētu tevi mīnusos ielaist.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Vai šite ir kāds standarts railgunu instagib'iem? Iekš UT man dikti patika tāds variants. Te izskatās, ka vajadzēs modu. Kurš ir populārākais šajā ziņā?

 

Varbūt arī citu karti, savādāk nepatīkami ik pēc katra nepareizā soļa kaut kur iekrist.
Ui, tas jau tas labākais! :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...