Jump to content

Boot.lv tīkla kautiņi


Destructo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    42

  • Destructo

    93

  • Prime

    44

  • Gestapo

    42

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tas vai Wi-Fi ir craps atkarīgs no tā, kas tas apr Wi-Fi ir. :) Ja pašu, caur savu vietējo maršrutētāju, tad jāver porti vaļā un nebūs vairs kreps.

 

Bet nu labi, emalja, uzhostē tu. Man galīgi negribas ar savu lēno Lattelecom, 512 kbit/s augšupielādes ātrumu, hostēt.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Ir! Aiziet, vajag vēl kādu :)

 

p.s. Johny, to ko tu stāsti man ir baigi melnā bilde!

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Šķiet, esmu nokavējis. :?

 

Starpcitu, tā arī netieku skaidrībā, vai tiek spēlēts aok vai aoc?

Labots - Dem
Link to comment
Share on other sites

COD4 vai kādu no Splinter Cell sērijas spēli, piemēram double agent??

mošk gonkas GRID?

 

nu var ju aarī kontru tikai CS source!

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Čau, nu davai AOE II conquerors 1.0e spēlētāji savācas, Emalja hostē, tikko 3 pc sagrāvām! Es ceru, ka Emalja esi gatavs vēlvienai partijai?

Link to comment
Share on other sites

mhm, pret medium PC ir toč par vieglu. Bet es domāju, ja karotu mēs savā starpā, es būtu Destructo sagrāvis. Man gandrīz visi rādītāji bija labāki. ;)

Link to comment
Share on other sites

Destructo

78.84.11.26 konektējamies, esam jau trīs, versija 1.0, patch iepriekšējā topika lapā, gaidam 10 minūtes!

 

Ar ko, tu mani sagrautu, ar strādniekiem??? :D

 

Es sapratu kāpēc tev rādītāji labi, tev overall score dod tas, ka tu taisi vislaik town center, tas baigi dod, armijas zinjā biju nepārspēts un longbowman ir labākie uniti šajā spēlē, nu arī mameluki ir pačotnie!

 

MVP tāpat es biju! :D

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Nu ok, bet man armija kopumā bija lielāka. Ja ne citādi, tad uz masu kaut vai paņemtu. Resursi atļautu, jo man bija vairāk nekā tev to. ;)

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Jau pagājušajā reizē mēģināji uz masu paņemt - kā pupas bira :D labi, nediskutēsim, gan rīt uzspēlēs 1 uz 1, došu tev revanšu! :D

 

Davai vajag vēl vienu lai varam kapāt, jau 4 esam! :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tad nebiju sen spēlējis un nezināju arī tavu spēles stilu. Nākamajā reizē tā nebūs.

 

Bet visi, kas grib spēlēt, nāciet iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

AOE II serveris ir grīdiņā jau 7 cilvēki, kamērt džonis ēd cīsiņus, vēl vienam vieta!

Link to comment
Share on other sites

Armij, tev gadījumā nav Hamachi vai kaut kas tads, ka nevarēji ar mums?

 

Bet kopumā spēle bija laba. Kārtīgs slaktiņš. Tāda kā gaidīju, ka būs. :) Kopā ar Destructo sagrāvām 4 spēlētājus. Tikai nedomāju, ka Dem/Bohemian tik ilgi noturēsies.

Labots - Johny_JK
Link to comment
Share on other sites

Mačs bija labs, nebiju gaidījis rush no Johny, kā arī žēl komandas biedru, viens padevās, otram bija jāiet prom. Bet kopumā bija ok, gaidu revanša iespēju :)

Labots - Dem
Link to comment
Share on other sites

Nē, man pilnīgi viss bija izslēgts, un hamachi man vispar nav... Steama ar multiplayer problemu ari nav, nezinu kadēļ tā... Diez vai rūteris pie vainas...

Link to comment
Share on other sites

Dem, huņņi ir vienkarši ideāli, ja grib taisīt rush. Un tā kā jūs bijāt 4 pret mums 2, tad vajadzēja kādu jau sākumā parushot, lai vēlāk vieglāk. Tev nepaveicās, ka biji man vistuvāk, tādēļ arī dabūji rush. :)

Link to comment
Share on other sites

njaa kaukaadi IP nenosauktaam speeleem..

Labpraat piedaliitos CS:Source zombie machos

Link to comment
Share on other sites

Jā, iespējams, ja būtu atradies citā vietā un būtu paspējis uzcelt pili attīstot castle age goth'u speciālo tehnoloģiju un barakas netālu no tevis, tad spēle varēja pavērsties citādāk. Kā arī, kas tas pa prikolu, ka spēles vidū aiziet prom vai padodas bez pretošanās, ja nav laika, nespēlējiet. Lai nu kā, gaidu nākamo maču. :p

Labots - Dem
Link to comment
Share on other sites

Dem, vispār izskatījās, ka ja tevi nebūtu rushojis, nākotnē tu būtu varējis izvērsties par stiprāko no pretiniekiem.

 

Kāds negrib vēl kādu AoE2 spēli?

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Es shovakar viss, spēlējat, man draudzene jau sit :D dodos uz barona centru kko ieest panjemt!

Link to comment
Share on other sites

Age2_X1 foldera speles exe

 

Atrubiju ruteri, pa taisno no modema, + izrubiju firewall, neatrod, manuprat ta ir problema tava gala, bet nu ....

 

Pamegjini man piekljut 87.110.106.183

Labots - Armijs
Link to comment
Share on other sites

binladens

Es varetu nohostet man normals nets + nav nekada rutera.. sha iedosu ip

78.157.131.240

 

Pameginiet piekonekteties..

Labots - binladens
Link to comment
Share on other sites

binladens

Armij tev pieslegties nevar....

 

Nu es ir nohostejis serveri 78.157.131.240

 

Ja grib nakat un ja neatrod sakiet..

 

 

Servers uztaisits destructo piesledzas takaa viss iet sledzaties klat kas grib aoe2

Labots - binladens
Link to comment
Share on other sites

Servers uztaisits destructo piesledzas takaa viss iet sledzaties klat kas grib aoe2

Kur dabuut atbilstosho speeli?

Link to comment
Share on other sites

binladens

zato shoreiz lidz beigam un mani nospradzinaja vilks (nevis destructo) (pedejo cilvecinu) :D

 

Bet nedaudz pamacijos taktiku bus japatrenejas.. cerams riit ies labaak... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...