Jump to content

Boot.lv tīkla kautiņi


Destructo
 Share

Recommended Posts

Guest biivers

IP: 91.135.83.179

 

Karte: fy_iceworld

 

 

 

 

p.s Ceru ka firewall rūles būšu pareizi sabakstījis, lai tas viss tiktu līdz manis un nekarātos kaut kur kādā mikrotik kastē. Cerams ka lagu nebūs.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Destructo

    93

  • Johny_JK

    42

  • Prime

    44

  • Gestapo

    42

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest biivers

try again pec 2min. servaks izradas automatiski parsledzas uz lan...

 

ok, šodien nespēlējam - jātiek skaidrībā kas par s...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es cīnos ar konsoli, ja sanāks, tad kādam nāksies ienākt notestēt.

Padošu ziņu.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Kāds var uzsist še ziņu ar visām nepieciešamajām konsoles izdarībām, kad būsiet tikuši skaidrībā ar visām jaunās versijas nedienām?

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Ok, ad būs skaidrība, tad būs normāls kopsavilkums.

Link to comment
Share on other sites

Jā džeki, palasījos, izrādās, nehrena šodien nebūs!!! A kur problz, es te pēc alus un hoķa, tā arī īsti neiebraucu, sorry! Nu noņēmu veco, uzliku biivera, ko tālāk, mēģinam vai kā? Viens pats pa dienu pamēģināju biivera, uz manas sistēmas 60-70fps vienam pašam griezās.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Zuxters, jaa, manis dotais bija laba lieta, bet jams nekaadi negrib draudzeeties ar citiem speeleetaajiem no neta - automaatiski paarsleedzas LAN rezhiimaa. Tagad geju komanda no #boot @1188 irc chata testēs citas V45 versijas. Teorētiski, performancei jābūt tādai pašai.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Pats par sevi tur viss strādā, bet tīklā īsti mums te kaut kas neiet kopā.... :(

Bīvers laikam ņemās ar to pašu, es mēģinu dedicated konsoli piedabūt strādāt...

Kā kaut kas būs, tā ziņosim!

 

Bīver - tas 1188 čats iet no weba? Vai tikai no mIRC?

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Ok. Īss rezumē. v45 diemžēl neizdevās piešķilt (lai piedod visi pavecāku GPU īpašnieki (visi kam ir kas sliktāks par 6600GT), FPS nebūs tik labs...) Tamdēļ:

 

 

Ja gribas spēlēt CSS, tad velkam to šeit (tā pati WOS versija (der arī jebkāda cita v34)) un ja veidojam serveri, tad konsolē ierakstam sv_lan 0 lai arī citi, ne LAN lietotāji varētu pieslēgites. Ja negribas katru dienu atkārtot komandu, tad var to switch'u ierakstīt iekš autoexec.cfg). Vienīgais - vēlams pēc WOS CSS uzinstalēšanas, izvākt no startupa un program files "WOS Talk" un vēl ko jams tur ir iemetis - mūsu gadījumā tas galīgi nevajag.

 

p.s

 

Ja būs palielāka interese no spēlētājiem, tad - atradīšu laiku lai izveidotu atsevišķu dedicated serveri, kur būtu arī kāds admina mods, vote un tādā garā...

 

 

 

Atvainojos par sagādātajām neērtībām.

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Eu nu tak izlemjat kuru versiju īsti spēlēs. Te 34 te 45 te atkal 34. :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

Tā, cik noprotu nav skaidrs ar ko viss ir beidzies, un nav skaidrs arī tas, ka beidzies nav arī ne kas, tā arī īsti nesācies. Oo!!

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Paliekam pie taas pashas WOS versijas.... ja ir kaads grbeetaajs, var pamekleet un patestet kaadu jaunaaku versiju, lai cilveeki ar vecaakiem dzelzhiem var +/- sakariigi paspeeleet. Shovakar varu ap kaadiem 20:00+ hosteet.

Link to comment
Share on other sites

Labi! Vēlāk arī pieslēgšos, tā teikt, iemēģināšu CS otro reizi!

Ugunsgrēku paskatos reizi, nu 2, nedēļā netīšām, kopējā bilde skaidra.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Kur tad visi ir es un Gestapo tik bijām serverī un tad serveris pazuda :D

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Serveris tagad ir, bet botus noņēmu, nav ar viņiem aršana ;(

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

ēēē es nevaru piekonektēties vairs :D

LAN servers are restricted to local clients (class C).

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Ai ar 5 cilvēkiem nav aršana. Nav kāds F1 braukātājs? varētu kādu modoto f1 pabraukāt piemēram F-1 Mania (2009) ietu arī uz veciem pc un ekšens lielāks būtu nekā cs

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

A cs serveri jau laikam tā nevar kurš katrs uzbliezt, kas grib kā css, vai var?

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Var kad ieinstalē cs uz desktopa uzmet ikonu sarkanu izveidot sevrveri

Link to comment
Share on other sites

martinno

CS 1.6 serveri var mierīgi uzbliezt... Tas ir darīts un strādā kā pienākas.

Link to comment
Share on other sites

Man vēl jābūt uz vecā kompja pilnam CS 1.6 serverim ar visiem pulginiem un citiem sudiem (Lapa ar statistiku), ja kādam interesē varu paskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Nu normāli pamaucām, kaut cik CS-sā iešāvos. Vis labāk patīk snaipernieks, ar vienu šāvienu un gatavs! A nebij tā ka kādi ārzemnieki (svešie) mums piekonektejās, vai arī es ko jaucu? Tāds čujs.

Bet snaipernieku es ar mieru katru vakaru, ja sanāks!!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Tie svešie bija boti, ko uzliku, lai nav mums divatā jārauj. Bet nu jā, awp karte diezgan ierullēja.

Vispār domāju, ka šis topiks jātaisa ciet un jāver jauns, kur pirmajā postā liktu uzreiz spēlējamo spēli, tās versiju un linku uz lejupsūkašanas vietu un to arī aktualizēt, ja maina versijas vai bliež ko jaunu. Moš sestdien tam pieķeršos un tad būs labāk viss pārredzams, lai nesanāk tāds juceklis ar versijām, kā te bija.

p.s. šovakar lietojam stikla desas un datorus pie malas :>

:alcoholic:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...