Jump to content

Pie kura operatora bēgt no Tele2?


Artanis
 Share

Recommended Posts

Tavs viedoklis. Un tikai.

Principā, tiklīdz jebkurš pabiezs cilvēks kaut ko pasponsorēs, visi teiks "nu tas jau tik dēļ publicitātes".

Būtu gājusi uz šo pasākumu, būtu saņēmusi savu naudu atpakaļ ;)

muļķības! vēl viens lmt atbalstītājs, šāda veida reklāma ir efektīvāka par citu.

P.S. Tad jau var teikt, ka NC taisīja to Ziemassvētku akciju bērniem arī publicitātes/krāna atstiepšanas dēļ

varbūt, varbūt nē, vai viņš ko pārdod?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    38

  • Artanis

    16

  • Tominjsh

    20

  • nono

    17

Top Posters In This Topic

 

rashns, klienta stāžs laužot līgumu, ja nepaliek neviens numurs kaut uz vienu dienu zūd. :mrgreen:

 

Es jau tā domaju, bet man piezvanīja no LMT un pateica, ka jebkura laika varu nākt atpakaļ un man būs tas pats atlaizu līmenis :shock:

Tā arī darīsu ja bites zonas nepatiks.

Link to comment
Share on other sites

muļķības.. pie kam tas viņu atlaižu līmenis nerullē, ja būtu 15 gadi, bet tas ir ceturtdaļa muža.. ej nu samaksā līdz tam. bites zonas nevar nepatikt, jo tā ir labāka kā lmt.. neticami, pāris gadi tikai, bet ir! :wink: a tele pat šodien zinu rīgā, origo rajonā vietu, kur nav zonas, jo telpai nav logi, tikai durvis. lmt gan pašī. :wink:

 

p.s. operatoriem ir svarīgi kāds mēneša rēķins, var vienoties gan ar tele2, gan bite.. :mrgreen:

 

p.p.s. lmt piezvanīs kad numurs jau pārcelts,.. varbūt.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

Kā domā - vai šogad Dziesmusvētki varētu tā izvērsties, ja LMT, Aldaris un Krājbanka nebūtu atšķiebuši pieklājīgas naudas summas?

sveetku budzhetu bez sponsoriem zini? man liekas ka ar to vajadzeetu pietik gan shiem sveeetkeim un pasaakumiem, gan paari palikt.

Medaljas aldarim, lmt, kraajbankai vareetu dot, ja vinji apmaksaatu visus pasaakuma izdevumus. Shobriid taa ir vienkaarsha un prasta reklaama.

 

Parādi man vēl kādu koncertu, kura programma ir krāsains 10 lpp buklets un par 20 sant?

Un parastas biļetes (ne ūber vietās) maksā zem 5Ls?

Nu jaa, te jau dejotaajiem un dziedaataajiem nav jaamaksaa :D nevajadzeetu metallica honoraaru maksaat, gan jau biljetes ar buutu parastaa vietaas zem 5Ls :D
Link to comment
Share on other sites

TokR' - pagaidām testa režīmā izmantoju Tevis piedāvātās BiFri, un esmu absolūtā sajūsmā. Tāpat arī esmu ārkārtīgi patīkami pārsteigts, ka Bitei zona gan Rīgas/Jelgavas centrā, gan arī visā ceļā no Rīgas uz Jelgavu ir daudz labāka par T2. Secinājumi - Bite tiešām spārda ne vien ar tarifiem, bet arī pārklākumu. Tiklīdz būšu nokārtojis formalitātes ar T2 un apmaksājis līgumsodu par pēdējiem pāris telefona nomaksas mēnešiem, tā saku viņiem ardievas pašol nah, un migrēju uz Bites Variantiem (10 vai 15).

 

P.S. mana atvainošanās Vil'am, bet tomēr pēc komentāriem šeit un citos portālos tiešām jāsecina, ka LMT paliek tikai patriotu un korporatīvo klientu risinājums.

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

Peec maajaslapas sprieshot ir bitei viens gljuks. Es saprotu, ka privaatpersonai var teoreetiski uzprasiit depoziitu par viesaboneeshanu (nu arii sviests), bet prasiit juridiskai personai 60Ls depoziitu par viesaboneeshanas piesleegshanu.... :shock:

Link to comment
Share on other sites

žēl, ka man līgums ar LMT līdz 2010. gada sākumam un tā neceļas roka maksāt līgumsodu par katru mēnesi 5ls, jo tagad tiešām izskatās, ka Bite ir labāks variants un LMT liekas tarifus vispār nesamazina un tie ir augstāki pat par visām priekšapmaksas kartēm.

Link to comment
Share on other sites

Tāda domu apsvēru, bet tomēr būtu labāk, lai vēl uz to numuru varu saņemt vismaz zvanus un tad kādu laiku staigāt ar 2 trubām: 1) zvanīšanai. 2) zvanu saņemšanai :D

Link to comment
Share on other sites

a) saaks atpelniit, kad buus liidz galam piebeigushi mezhoniigos ieguldiijumus infrastruktuuraa un kad BITE saaks teereet naudu tikai uztureeshanai un logjiskai infrastruktuuras attiistiishanai.

 

 

kad buus pabeigta infrastruktuura tad saaksies tikai paraadu atdosanas laiks investoriem...

 

b) tarifi nemainiisies, iespeejams ka samazinaasies. Pilniigi noteikti kljuus stipri izdeviiigaaki viesaboneeshanas tarifi. Iespeejams ka kritiis datu paarraides cenas, uzlabosies aatrums utt, klientiem tiks piedaavaati papildus bonusi. Papildus naudu BITE vareetu pelniit, piedaavaajot jaunus pakalpojumus un par to iekaseejot samaksu.

 

pazeminam tarifus un veel nedaudz pagaidam kad saaksim pelniit...

Labots - Proxy
Link to comment
Share on other sites

i kretītlimitu noteikt

Neviens LV operators nepiedāvā samazināt kredītlimitu, diemžēl. Uzlikt savu kredītlimitu katram numuram atsevišķi arī nē :( Uzņēmumiem, kas trubas izsniedz darbiniekiem, tas ir ļoti aktuāli.

 

 

manabite.lv uzņēmuma vadītājs var uzlikt limitus darbinieku numuriem, pie kura viņš vai arī darbinieks(pēc izvēles) tiks brīdināts par sasniegto rēķina summu. Nezinu vai tādas iespējas ir vai nē LMT, T2, bet nu tāda fīča tagad ir jaunajā manabite

Labots - K@sparz
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds var apskaidrot par otrādu operāciju-ja es bēgu no LMT uz T2, kāds tarifu plāns jāņem, lai izmantotu tos Ls 50, ko dod pārbēdzējiem ar minimāliem saviem izdevumiem?Cik saprotams, tos Ls5 mēnesīdod tikai,ja ir pārsniegts Brīvais vai ZZ pēcmaksas limits?Ilgi nav plānots pie šiem uzkavēties un doma pāriet uz OKarti, bet... tuvākais salons , kur to var izdarīt pa taisno, ir 80 km attālumā.Biti nepiedāvāt, jo nav zonas pa rajonu un arī salona nav (45 km Alūksne).

Link to comment
Share on other sites

Shampuns
Jā, var uzlikt brīdinājuma summu, taču ne pašu limitu.

 

TokRa, kur var tādu uzlikt - LMT vai Tele2 un kādā veidā?

Link to comment
Share on other sites

Lielais paldies jūsu spamojumiem, nupat es ar pārvācos no teles uz biti, vājprātīgs ietaupījums sanāk:

mēnesī runāju ap 120minūtēm un 200sms tele2 par to paņem 25-30Ls

bite dod 120 minūšu sarunas (vienalguzkuru tīklu) par 6ls un neierobežotu sms skaitu par 2ls :) (kopā tātad 8ls) eh, nu tik varēs uzelpot:)

jakas - nākat visi mudīgi šurp pie bites, nav ko te šķiesties ar naudu!

 

- par VIL nesmejaties, viņš vienkārši jūs cenšas izjokot, pats jau sen lietodams ja ne biti, tad poļu jagodku :D

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Ja man nebūtu paņemti mazcenas uz reāliem numuriem, es arī jau būtu pārcēlis tos uz Biti! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Visu laiku apkakā to LMT, ka ir dārgi. Nu pasakat, man vai pārejot uz citu operatoru, šito rēķinu vai var minimizēt?

 

rekins.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Parēķini, vai nesanāks izdevīgāk nomaksāt sodu par priekšlaicīgu līguma laušanu?

 

 

Ņemot vērā, ka zvani uz LMT numuriem man sastāda labu gabalu, izdevīgāk ir izmantot Formulu, kamēr ir līgums uz telefonu, jo sarunas maksā 4 santīmus (ar atlaidēm). Un seņošanas periodam arī ir vajadzīgi LMT sakari, lai nepazaudētos Latvijas tālajos mežos! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

TokRa, a tev veel kads liidziigs numurinjsh nav aizkjeeries? :D :D 0 vietaa driikst buut jebkursh cits cipars :D

Link to comment
Share on other sites

lietoju LMT, maksāt sanāk padaudz, bet 90% cilvēku ar ko sazinos ir LMT klienti, ja pāriešu uz Biti viņiem būs dārgāk man zvanīt...

 

Vienīgais, ka sman besī ir debilie LMT iBiroja tarifi- maksa par ārzemju internetu par Mb????? kas mēs atgriežamies 90-ajos???

VISI pārējie mobilā interneta piedāvātāji, dod visu netu bez trafika uzskaites (ar kopējo ierobežojumu 5Gb), bet LMT pēkšņi prasa par MB? wtf? (atvainojiet)

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, ka sman besī ir debilie LMT iBiroja tarifi- maksa par ārzemju internetu par Mb????? kas mēs atgriežamies 90-ajos???

VISI pārējie mobilā interneta piedāvātāji, dod visu netu bez trafika uzskaites (ar kopējo ierobežojumu 5Gb), bet LMT pēkšņi prasa par MB? wtf? (atvainojiet)

 

Manuprāt, Tu esi kaut ko pārpratis.

iBirojam ir 3 dažādi pieslēguma veidi:

a) iBirojs9 --> datu pārraide caur LMT BS par LMT tarifiem, caur ārvalstu operatoru BS par ārvalstu tarifiem

b) iBirojs19 --> datu pārraide caur LMT BS par LMT tarifiem, caur ārvalstu operatoru BS par ārvalstu tarifiem

c) iBirojs Open --> datu pārraide caur LMT BS par fiksētu mēneša maksu, caur ārvalstu operatoru BS par ārvalstu tarifiem

 

LMT tīklā tarifikācijā netiek izmantots ārzemju trafika jēdziens (tas, kas bija populārs 90-tajos).

 

P.S. Šaubos, ka pie pārējiem operatoriem, aizbraucis uz netālo Krieviju un viesabonēšanā novilcis nieka 5GB datus, tiksi lētāk cauri par krietna, jauna auto cenu.

Link to comment
Share on other sites

2 ssam - ārzemēs visiem dārgi, 4ls par megabaitu, utml cenas. tāka, diespas netīšām neieslēgt web pārlūku, kamēr telefons kabatā, pa ārzemēm dzīvojoties!

 

no Tele2 jau džekene zvanīja un centās mani samulsināt, ka lai neejot projām, ka došot 20% atlaidi īsziņām, kā pastāvīgajam klientam, vēl 5ls mēnesī atlaidi rēķinam, un piedāvāja brīvo tarifu tipa brīvais 7 vai brīvais 15, utml, bla bla bla, lai nu kā, Bites dotos 2ls par neierobežoto sms skaitu viņi nespēj pārspļaut, un sarunu tarifi - ok, varbūt plus mīnus līdzīgi bitnei jau ir kļuvuši, bet nu i nafig. kautvai, viņi sen varēja piedāvāt šitos labumus, bet nekā, tikai kad piedraudu aiztīties, tad tikai sarosās, a tā, tik mierīgi iekasē katru mēn savu ciparu, nemaz nepabrīdinot cilvēku ka viņam neizdevīgs tarifa plāns. un priekš kam arī viņi vispār saglabā vēl vecos tarifu plānus? priekš tiem kas neierubās un tik maksā tālāk, 3gadu vecas cenas par minūti? un jaunie tarifi tikai jauno klientu piesaistīšanai. lai nu kā tur būtu, bet šajā krīzes laikmetā santīm***** kļūst par aizraujošu nodarbi, un prieks ka izdodas:)

 

akjā, vēl ar to Tele čakars - fāterīts no bites ģimenes ar 4 numuriem aizvilkās uz teles ģimeni jo tur bija 5 numuri, lai tiek katram sīcim, a Telisti sūta rēķinu kā par parastiem zvaniem, ti visiem savstarpējiem zvaniem ieskaitījuši 9sant par savienojumu. katru mēn rēķins virs 60ls, utml, jau entie iesniegumi ir sūtīt, suporta serviss tik sola ka visu izdarīs, bet atkal un atkal rēķini tie paši, nu drusku sviests. nezin īsti pat pie kā tur aizvilkties, lai atskaita pārmaksāto naudu utml. baigs bezpriģels.

Labots - Varonis
Link to comment
Share on other sites

akjā, vēl ar to Tele čakars - fāterīts no bites ģimenes ar 4 numuriem aizvilkās uz teles ģimeni jo tur bija 5 numuri, lai tiek katram sīcim, a Telisti sūta rēķinu kā par parastiem zvaniem, ti visiem savstarpējiem zvaniem ieskaitījuši 9sant par savienojumu. katru mēn rēķins virs 60ls...

 

LMT gadījumā nulles tarifs strādā VISIEM numuriem savā starpā, kaut ko būtu 10 vai tūkstotis. Papildus tam no 3 numuriem klients iegūst VIP vai Biznesa klienta statusu, bet no 7 numuriem korporatīvā klienta statusu. Pēdējiem trim vēl ir pieejami īpaši piedāvājumi. Prastākā izpausme: zemāki tarifi. Tādēļ lieliem klientiem LMT tīkls ir ļoti prātīga izvēle.

 

Tele2 reklāmās manīju, ka nulles tarifs nozīmē 0sant/min, bet neesmu ievērojis, ka viņi saka, ka arī savienojuma maksa ir 0sant par zvanu. Tā kā Tavi iebildumi ir nepamatoti.

Link to comment
Share on other sites

lietoju LMT, maksāt sanāk padaudz, bet 90% cilvēku ar ko sazinos ir LMT klienti, ja pāriešu uz Biti viņiem būs dārgāk man zvanīt...

nē, tas liks viņiem Tev sekot, un arī pāriet uz Biti. un zvanīt Tev līdz pat 0 ls un pārējiem līdz 0.05ls, apmēram kurus viņi maksā tā kā tā.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...hokeja izlasi, Barons/LMT basketbola komandu [Latvijas čempionus!], rallija komandu un bērniem dzirdes aparātus.

 

Te arii slepjas tas

peec LV liikumiem, uznemums, kas nodarbojas ar sponsoreeshanu, var patureet sev (nemaksaat) 85% no pelnas!!!

 

izdeviigaak samaksaat sporta klubam 5k - 10k latus (veel bezmaksas reklaama pasakumos), nekaa liikumaa noteiktus procentus no pelnas!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...