Jump to content

Pie kura operatora bēgt no Tele2?


Artanis
 Share

Recommended Posts

Vai cilvēks piedomā, ir atkarīgs no psiholoģijas. Vairumam nav bremžu, bet tad palīdz beidzies priekšapmaksas avanss sarunām un beidzies overdrafts kredītkartei + creditreform blackliste lielākiem pirkumiem.

 

Savukārt jautājums, vai 10 latus tērēt sarunām , kļūst aktuāls tikai tad, ja cilvēka ienākums ir vismaz 10x lielāks. Līdz tam viņš pirka telekarti nevis mobilo tālruni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    38

  • Artanis

    16

  • Tominjsh

    20

  • nono

    17

Top Posters In This Topic

... Tikai Latvijā ir trīstorņu puduri, normālās valstīs operatori šārē tos.
Nu nav tā gan... Gan Lietuvā 3 torņi viens otram blakus slejās, gan Polijā tas pats... Citur ārzemēs neesmu skatījies...
Link to comment
Share on other sites

Vai cilvēks piedomā, ir atkarīgs no psiholoģijas.

kā jau kaut kur minēju, lmt serviss ir labākais. :wink:

Savukārt jautājums, vai 10 latus tērēt sarunām , kļūst aktuāls tikai tad, ja cilvēka ienākums ir vismaz 10x lielāks. Līdz tam viņš pirka telekarti nevis mobilo tālruni.

kad ņēmu mobilo tālruni (pirmo) par to nedomāju, jo nebija izvēles no operatoriem. gribēju būt mobils, tas ir sazvanāms arī autobusā, un sēnēs.. pat doma nebij nebij izmantot mob. telefonu pļāpāšanai. šodien jā, vēlos arī lētas sarunas. :wink:

 

Bēdz pie LMT :) Man varēsi zvanīt pa lēto :D:D:D

ja nav noslēpums, pa cik? ir arī bezmaksas sarunas. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nē, man ir LMT :D

Un naudas ziņā es nezinu cik, nu, pa lēto :)

Link to comment
Share on other sites

piezīme: iepriekšējā nono postā ir mana posta citāts. Tajā redzamais apgalvojums par labāko LMT servisu ir iekopēts no citurienes.

===========

nākot uz LMT ar savu numuru no cita operatora, 6 mēnešu garumā tiek piemērota 100% abonēšanas maksas atlaide + 5Ls atlaide sarunām [pirms PVN].

Zvanot dzelzs lēdijai uz 076, tiks saukta norunātā summa, bet faktiski pirmie 5,09 Ls būs par brīvu.

Link to comment
Share on other sites

Nē, man ir LMT :D

Un naudas ziņā es nezinu cik, nu, pa lēto :)

redz, pa lēto un bezmaksas ir liela atšķirība. un pa lēto lmt ir tikai tad, kad samaksātas pāris štukas.. :mrgreen:

jap, VIL kaut ko laboja , bet nesanāca :mrgreen: otrā rinda manējā..

 

nākot uz LMT ar savu numuru no cita operatora, 6 mēnešu garumā tiek piemērota 100% abonēšanas maksas atlaide + 5Ls atlaide sarunām [pirms PVN].

Zvanot dzelzs lēdijai uz 076, tiks saukta norunātā summa, bet faktiski pirmie 5,09 Ls būs par brīvu.

un 15 īsziņas kur? :mrgreen: a ja klients tāds runīgs, VIL ko tad? un norunā to summu pirmajā dienā, m?

Link to comment
Share on other sites

Ō, klienti ar 150 latiem mēnesī uz vienu numuriņu var atrast labu risinājumu. :)

 

Ja vēlas izmantot LMT akcijas piedāvājumu, nākas izšķirties starp Piezvani man un Starptautisko pieslēgumu.

Link to comment
Share on other sites

Ō, klienti ar 150 latiem mēnesī uz vienu numuriņu var atrast labu risinājumu. :)

ja nav noslēpums, cik šādu klientu ir? 100 Saeimas deputāti? dikti šaubos, ka pat puse no tiem. ja nu nu vienīgi tie kas nezin, ka viesabonēšana Ēģiptē vai Turcijā ir dārgāk kā ES, jo nav ES. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tīri intuitīvi šādas summas tērē cilvēki, kuriem zvans ienes daudz lielāku naudu. Acīmredzami, tie ir uzņēmēji. Varbūt advokāti. Varbūt kādi citi augstas klases speciālisti. Varbūt tās ir tehnoloģiskās iekārtas, piem., novērošanas sistēmas?

 

Deputātiem nav nekādas dižās algas, kā pieņemts uzskatīt. Darbs arī nepateicīgs: sēdi un balso tā, kādu kartīti šefs paceļ, bet komisijās iesniedz sponsora iedotos likuma grozījumus.

 

Labāk būt programmētājam. Piķis līdzīgs, bet kodā nav jāliek sponsora dotie teksti. :D

Link to comment
Share on other sites

VIL, deputātiem ir apmaksātas valsts sarunas, tas ir bezmaksas viņiem pašiem personīgi. intuitīvi domāju tāpēc arī lmt peļņa ir tik liela cik ir, jo valsts iestādes, ne visas, bet gandrīz visas ir lmt klients. tobiš lmt ir klients ar visaugstāko raudzi - valsts. bet par cik valsts akcijas iekš lmt pārdotas, es domāt situācija mainīsies nākotnē. :wink:

 

Tīri intuitīvi šādas summas tērē cilvēki, kuriem zvans ienes daudz lielāku naudu. Acīmredzami, tie ir uzņēmēji. Varbūt advokāti. Varbūt kādi citi augstas klases speciālisti. Varbūt tās ir tehnoloģiskās iekārtas, piem., novērošanas sistēmas?

parasti tieši šie cilvēki skaita kapeiku, nevis formula8 lietotāji. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

valsts iestādes iepirkumiem rīko konkursus. Jebkurš var piedalīties un uzvarēt.

LMT peļņas struktūra man nav zināma.

 

prātīgi cilvēki skaita kapeiku, bet ne tik burtiski. Saskaņā ar Pareto principu 80:20 vispirms jāoptimizē lielākie naudas zudumi, tad nākamie lielākie, tad nākamie lielākie, līdz visbeidzot var ķerties pie pāris alus kausu analīzes.

 

Bez tam jāņem vērā laika izmaksas. Ļoti gudras galvas laiks var būt tik dārgs, ka lētāk ir nedomāt, kā optimizēt pieslēguma izmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

VIL, vai, pēc Tavām domām, vidēji LMT rēķins ir lielāks kā citu mob. tel. operatoru rēķins?

Ja nē, tad gribētu redzēt "argumentēto pamatojumu".

Ja jā, tad - argumentētu pamatojumu, "kāpēc maksāt vairāk".

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, kādi ir citu mob. operatoru rēķini.

 

Pirms dažiem mēnešiem man ar kaut ko bija diskusija par dažu operatoru, iespējams, uzpūstiem pieslēgumu skaitiem. Arguments bija tieši šāds: nav loģiska izskaidrojuma lielām vidējo rēķinu atšķirībām. No šī varētu izrietēt, ka LMT ir lielākais operators ne tikai pēc ieņēmumiem, bet arī pēc pieslēgumu skaita.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es nerunāju par lielām rēķinu atšķirībām, bet gan par atšķirībām vispār.

Runājot par Tavu "divi alus kausu teorēmu" - kuram pēc rēķina apmaksas paliks pāri nauda šiem 2 alus kausiem - LMT abonentam vai tomēr kādam citam?

Link to comment
Share on other sites

valsts iestādes iepirkumiem rīko konkursus. Jebkurš var piedalīties un uzvarēt.

šaubos, vai viena bibliotēka ar 2 telefoniem un pāris sotaku lmt rēķinu rīko kādus konkursus. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Man parasti patīk šokēt savus skandināvu kolēģus ar LMT peļņas datiem.

Jo viņi nespēj aptvert, kā ar tādu abonentu skaitu var būtu tik milzīga peļņa.

Pie viņiem neviens mob. operators tik daudz nepelna uz abonenetu.

Progresīvais peļņas nodoklis spiež investēt vairāk un kāst mazāk.

 

Dexs - tie trīstorņu puduri citās valstīs ir mazumā, pirmā instalāciju viļņa paliekas, kamēr valdības atjēdzās un pielika operatorus pie sienas. Skandināvos tādas izšķērdības vispār nav. Poļi un Leiši tomēr ir post-sovjetu valstis...

valsts iestādes iepirkumiem rīko konkursus. Jebkurš var piedalīties un uzvarēt.

Tu esi naivs vai izliecies? Valsts konkursu "uzvarētājs" parasti ir zināms jau krietni pirms tā rīkošanas.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Argumenti par labu LMT-daudziem cilvēkiem mobilie sakari un LMT ir viens un tas pats-viņi bija pirmie, zona ir gandrīz visur, tarifi, protams, varēja būt labāki...Bitei joprojām zona ir tikai lielpilsētās un 2 gadu laikā maz kas uzlabojies...Vismaz man 99% kontaktu ir LMT , pārējie T2 un 3 BiFri kartes stāv mājās (nu nav kam zvanīt par brīvu).Tāda ir situācija mazpilsētās, pat skolnieki lieto Okarti, nevis ZZ vai BiFri.

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

Bitei joprojām zona ir tikai lielpilsētās un 2 gadu laikā maz kas uzlabojies...

čalīt, nu gan pamatīgas auzas.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

 

Izmaksas:

 

LMT Formula 8

Zvani LMT tīklā - 0,0295

Zvani uz citiem tīkliem - 0,1180

Summa - 9,73

 

 

Vai tiešām zvans LMT tīklā maksā nepilnus 3 santīmus? Manuprāt, tas ir tikai naktīs, kad "vidusmēra cilvēks guļ"??? :mrgreen:

 

Protams, mazpilsētās ir vērts izmantot OKarte, bet lielpilsētās Bitei pārklājums ir kārtīgi uzlabots - kas apgalvo pretējo, manuprāt, ir palicis Toxic līmenī pirms trim gadiem un kaut to ir nogulējis... Nav kam zvanīt par brīvu? Uzdāvini Vodafone par 25 Ls saviem tuviniekiem - un runā! Nevajag vienkārši savu slinkumu attaisnot! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bitei joprojām zona ir tikai lielpilsētās un 2 gadu laikā maz kas uzlabojies...

Trīs mēnešu laikā ne reizi neesmu piefiksējis ka man nav zonas.Zona bija pat piknikā gaujmalā,kur deviņdesmito gadu beigās kad biju LMT abonents tās parasti nebija.Padomā ko tu te lej.

Link to comment
Share on other sites

nēsmu ilgi sķirstījis NEXT žurnālu, bet cik aceros tur aimugurē bija telesakaru salidzinājumu tabula ar tādiem rādītājiem kā maz runā, vidēji runā, runā daudz moš kāds(a) var tagad uzģenerēt kādu tabuliņu, tīri fiziski lai redz cik un kā tad katram operātoram būs janopleķo pēc konkrēto x minūšu un y sms patērēšanas gan savā gan citā tīklā!!!

Labots - Cunami
Link to comment
Share on other sites

čalīt, nu gan pamatīgas auzas.

 

 

Trīs mēnešu laikā ne reizi neesmu piefiksējis ka man nav zonas.Zona bija pat piknikā gaujmalā,kur deviņdesmito gadu beigās kad biju LMT abonents tās parasti nebija.Padomā ko tu te lej.

Ir arī tāda Latgale, kur manā dzimtajā Balvu rajonā joprojām ir tikai 1(!!!) BS.Nav labāk arī Rēzeknes, Ludzas u.c. kaimiņrajonos.Autoceļu pārklājuma arī mūspusē nav.Pirms 2 gadiem pasūtīju bezmaksas Bites karti, šie zvanīja un solīja pusgada laikā pilnu pārklājumu.Vismaz pie mums nekas nav mainījies.Un auzās brauc tie, kam Latvija beidzas aiz Siguldas...

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

Ir arī tāda Latgale, kur manā dzimtajā Balvu rajonā joprojām ir tikai 1(!!!) BS.Nav labāk arī Rēzeknes, Ludzas u.c. kaimiņrajonos.Autoceļu pārklājuma arī mūspusē nav.

 

nuuu, ja es varu sazvaniit pa nekurieni apkaart braukaajoshu cilveeku tikpat biezhi un vienkaarshi, kaa pirms tam, tad man liekas ka ar zonu viss ir kaartiibaa. Un netiek braukts tikai pa Riigu un taas apkaartni

 

Gan LMT, gan TELE2 ir vietas, kur zonas nav. LMT joprojaam pazuud zona bikjernieku mezhaa Riigaa :D

 

...hokeja izlasi, Barons/LMT basketbola komandu [Latvijas čempionus!], rallija komandu un bērniem dzirdes aparātus.

vieniigais bonuss par dzirdes aparaatiem.

 

izlase, barons un privaatu zhuljiku izklaide pie kaajas :D

buutu beernu komandas, tad vareetu zhetonu iedot.

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

Nosaucu to, kas pirmais iekrita prātā, jo pa Mežaparka estrādi visur klejo oranžie telefoniņi...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja kāds ne LMT lietotājs noziedos bērnu dzirdes aparētiem naudiņu 2 alus kausu vērtībā, bērniem no tā būs vairāk labuma nekā no tā, ja viņš pāries pie LMT.

 

VIL, kā tad tur ir ar to "2 alus kausu teorēmas" praktisko pielietojumu? Ar ko būs vienāda izteiksme "vidējais cita operatora rēķins mīnus LMT rēķins"? Plus 2 alus kausi vai mīnus 2 alus kausi?

Link to comment
Share on other sites

Nožēlojami, ka latviešu tautai iet tik sūdīgi, ka lai ietaupītu dažus latus mēnesī jāklaiņo no viena operatora pie otra. Būtībā problēma ir nevis tarifos, bet cilvēku nabadzībā. Topika autoram iesaku pastudēt ne tikai cik izmaksā viņa zvani, bet kas ir tie, kas zvana viņam pašam. Pāriešana uz Biti bieži vien var nozīmēt palikšanu bez ienākošajiem zvaniem (draugiem, klientiem utt.), jo nez vai klienti būs priecīgi, zvanot uz ierasto telefona numuru un pļerkstot bez steigas, mēneša baigās saņemt pieckārt lielāku rēķinu. Man ļoti fascinē Bites aktivitātes, bet ar steigu būtu jāsakārto jautājums par nenormālajiem tarifiem zvanot viņiem no cita operatora.

Topika autoram vislabākais variants būtu atrast no esošā operatora piedāvātajiem tarifu plāniem viņam vispiemērotāko. Un ja arī tas ir par dārgu, tad drīzāk jau atrast sev kādu papildus peļņas avotu. Vai citiem vārdiem sakot - nevajag dzīvot pārisaviem līdzeķļiem. Ja nevari atļauties runāt 2 stundas pa mobilo, tad runā pus stundu, 45 min. vai tik, cik nu tā nauda atļauj.

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

Nožēlojami, ka latviešu tautai iet tik sūdīgi, ka lai ietaupītu dažus latus mēnesī jāklaiņo no viena operatora pie otra. Būtībā problēma ir nevis tarifos, bet cilvēku nabadzībā.

izskataas ka forumaa cilveekiem piemiit fenomenaals talants iebraukt auzaas :) tev tak neiet tik suudiigi, paarskaiti man katru meeenesi paaris latus :) un turpmaak luudzu peerc kukuliiti maizes par Ls0.90 nevis par Ls0.45

Tu tachu arii internetveikalus neizmanto, peerc visu kaartiigaas bodees ar kaartiigu uzcenojumu. Nav jau gruuti paarmaksaat par tv, datoru, ledusskapi, veljasmashiinu kaadus 100Ls. Nepeerk tachu katru dienu, tad jau var tos latinjus atljauties paarmaksaat.

 

man kaut kaa liekas ka tas ir normaaali, ka cilveeki izveelas leetaakas alternatiivas.

 

Es nez, man ir pilniigi vienalga kaadaa tiiklaa atrodas adresaats, kam es zvanu. Mani interesee, cik man tas izmaksaaa un cik MANS operators par to grib. Ja grib par daudz, kaut kaadu man nebuutisku un neintereseejoshu iemeslu deelj, tad tiek atrasta alternatiiva. Un ja LMT par zvanu uz TELE2 man prasa 0.16xx, bet bite 0.03-0.05... tarifs steigaa no weba, pienjemot, ka var piemekleet izdeviigaaku tarifu plaanu, tachu tas iisti nemaina lietas buutiibu.

 

Btw, okarte joprojaam ir leetaaka par lmt parastajiem un formulas piesleegumiem.....?

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kāpēc gan kādam vajadzētu runāt mazāk, ja tik pat labi viņš var izvēlēties runāt lētāk. Operatoru nomainīt - tas ir vienreizējs pasākums. Zvanīšanas paradumi jākontrolē regulāri.

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

Jap! Priekšapmaksas lietotāji taču ir brīvāki par abonentiem, kas bieži vien uzņēmušies ilgtermiņa saistības un nevar tāpat vien nesāpīgi nomainīt operatoru.

 

diezgan sakariigs bs :D tad jau jaagaida apstiprinaajums Bindes vaardiem, ka jaacelj tarifi abonentiem :) nu divreiz kaa minimums :D taapat nekur nemuks. Un pakalpojums ir gana kvalitatiivs, lai par to vareetu maksaat arii vairaak :)

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

NC, dazhaadi pieslegumu veidi ir visur. Tajaa pashaa UK garlaikojoties peetiiju vodafone, orange, t-mobile un kaa tur veel piesleegumu veidus. Tur ar naakas gana reekjinaat, kas ir izdeviigaaak. Cik atceros, tad paarsvaraa bija konkreeta meenesha maksa un noteikts skaits minuushu/sms meenesii uz visiem tiikliem. Liekas nebija, ka zvanot uz vienu operatoru X naudinjas minuuteee, uz citu 2X naudinjas minuutee :D

 

internets gan vinjiem pilniigs craps :D

 

btw, man interesee, kad LV operatori piesleegumos ar bezmaksas minuuteem, ikmeenesha bezmaksas minuutees saaks ieskaitiit zvanus uz eiropu?

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

a_masiks

Intereses pēc vēlētos uzzināt Jūsu domas:

a)kad Bite sāks atpelnīt ieguldītos līdzekļus?

b)cik lieli varētu būt Bites tarifi, lai atsistu atpakaļ tos pasdsmit miljonus gadā zaudējumus?

c)un kādas būs iespējamās darbības no klientu puses? /protestēs, sūdzēsies, paliks un maksās, nepaliks un nemaksās/?

Tā, tīri teorētiski, tikai paspamošanas pēc. vienkārši interesanti - kādas ir Bites klientu prognozes...

Link to comment
Share on other sites

Ej pie bites, nepatīk ej atpakaļ kur atnāci. Nevajag jau uzreiz ķert "maloceņikus" uz diviem gadiem.

Man piemēram zvanīja LMT un teica, ka jebkurā laika varu nākt atpakaļ un mani sagaidīs tas pats 4 atlaizu līmenis.

Lietot to kas uz doto brīdi izdevīgs, man neintresē kas būs pēc gada, tagad ir labi un punkts.

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

a)kad Bite sāks atpelnīt ieguldītos līdzekļus?

b)cik lieli varētu būt Bites tarifi, lai atsistu atpakaļ tos pasdsmit miljonus gadā zaudējumus?

a) saaks atpelniit, kad buus liidz galam piebeigushi mezhoniigos ieguldiijumus infrastruktuuraa un kad BITE saaks teereet naudu tikai uztureeshanai un logjiskai infrastruktuuras attiistiishanai.

b) tarifi nemainiisies, iespeejams ka samazinaasies. Pilniigi noteikti kljuus stipri izdeviiigaaki viesaboneeshanas tarifi. Iespeejams ka kritiis datu paarraides cenas, uzlabosies aatrums utt, klientiem tiks piedaavaati papildus bonusi. Papildus naudu BITE vareetu pelniit, piedaavaajot jaunus pakalpojumus un par to iekaseejot samaksu.

c) sitiis plaukstas un kaa murgu atcereesies ieprieksheejos operatorus. Par ko lai protesteeetu un suudzeetos?

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

par to ka bitei nav zonas nav taisnība. pabraukājot pa zemgali & kurzemi pēdējos mēnešus, viņa ir pat labāka kā pārējiem operatoriem. ar to ar var atbildēt lietotājam a_masiks, ka bite piedāvā lētus, stabilus sakarus, un iegulda lai pelnītu nākotnē, kad kaimiņš stāstīs kaimiņam - cik superīgs ir bite. par zaudējumiem, nu bite nav vietējā miljonāra uzņēmums, bet ar spēcīgu aizmuguri. pie kam zaudējumi jau vairāk dēļ investīcijām, kas jāiegulda daudz un ātri lai panāktu konkurentus. jo šodien daudzi skatās uz pārklājumu. kad lmt 10 gadi atpakaļ pirmo reiz slēdzos klāt, viņš bij gaužām bēdīgs - tikai lielajās pilsētās. vilšanās bij, kad darbavietā puslīdz sakari bij tikai pie loga.

rashns, klienta stāžs laužot līgumu, ja nepaliek neviens numurs kaut uz vienu dienu zūd. :mrgreen:

 

...hokeja izlasi, Barons/LMT basketbola komandu [Latvijas čempionus!], rallija komandu un bērniem dzirdes aparātus.

tā ir tikai reklāma, lnt tā(reklāma) maksā naudu, ziedojot tā nav.. tas tik tāds mārketinga triks, mēs nemaksājam par reklāmu, mēs ziedojam. :wink: barons/lmt, un kādas ir citas komandas? bolderājas bezdarbnieki? nu nav tā, lai lmt uzklāj asfaltu šur tur pa kluso.. var? nevar. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kā domā - vai šogad Dziesmusvētki varētu tā izvērsties, ja LMT, Aldaris un Krājbanka nebūtu atšķiebuši pieklājīgas naudas summas?

Parādi man vēl kādu koncertu, kura programma ir krāsains 10 lpp buklets un par 20 sant?

Un parastas biļetes (ne ūber vietās) maksā zem 5Ls?

LMT cik zinu sponsorē arī Operu.

Nu jā.... reiva koncertu Zaķusalā nesponsorēja ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tavs viedoklis. Un tikai.

Principā, tiklīdz jebkurš pabiezs cilvēks kaut ko pasponsorēs, visi teiks "nu tas jau tik dēļ publicitātes".

Būtu gājusi uz šo pasākumu, būtu saņēmusi savu naudu atpakaļ ;)

 

P.S. Tad jau var teikt, ka NC taisīja to Ziemassvētku akciju bērniem arī publicitātes/krāna atstiepšanas dēļ

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

klau, es domāt par lmt nebūtu jāuztraucas, jāuztraucas būtu par latvijas gāzi, kas reklāmā iegulda, kaut tā nebūtu vajadzīga. lmt/barons - nu daudzi skatās tv, un redz to lmt nosaukumu.., ev, seb arī sponsorē latvijas ralliju? vai parex? kādas vēl komandas vari nosaukt? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...