Jump to content

Pie kura operatora bēgt no Tele2?


Artanis
 Share

Recommended Posts

Artanis
pastāsti, kas, Tavuprāt, ir komunikāciju tendences Latvijā!
Es tiku runājis par tendencēm pasaulē - t.i. standarta labumi, kā, piemēram, numura noteicējs, balss pasts, ID slēpšana, bezmaksas rēķina info, numura pāradresācija, utml. ir iekļauts kā absoūti pašsaprotams minimums, par ko nav jāmaksā vairāki lati klāt abonēšanai.. Bite seko patērētāju pamatotajām vēlmēm - nepārmaksāt par minimālu pašaprotamu pakalpojuma paketi, maksāt lēti (neko) par sarunām šaurā lietotāju lokā, lēti izmantot internetu. Savukārt Tele2 vispār, šķiet, tūlīt paprasīs naudu par ienākošo savienojumu. LMT ir vienkārši nostiprinājis savu imidžu kā dārgā gala biznesa kvalitātes sakaru provaideris, un tā tas arī paliks.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    38

  • Artanis

    16

  • Tominjsh

    20

  • nono

    17

Top Posters In This Topic

nu bija jau VIL tendence samazinaaat tarifus, bet kad shii samazinaashana kljuva visinteresantaakaa?

Līdz ar inflāciju, precīzāk, komunālo pakalpojumu tarifu kāpumu, un EURIBOR/RIGIBOR likmju kāpumu, kad cilvēki sāka skaitīt katru santīmu.

Link to comment
Share on other sites

Kur nu tarifu samazināšana...

Binde tak izteicās, ka jāpalielina tarifi nuka būs (neatceros, bet tepat Boot lasīju).

Pats lietoju Biti (BiFri), esmu pierunājis senčus pēc LMT maloceņņiku (5 mēneši) beigšanās nest numurus uz Biti un dzīvot cepuri kuldami...

Atvainojiet, LMT ilūzijas par labāko tīkla pārklājumu, atlaižu līmeņiem (maniem senčiem ir piektais un tarifi ir vienkārši šausmīgi) utt. ir buļļa šits.

+ vēl fantastiskās Formulas akcijas (1h par velti) maksa par pakalpojumu 3ls...

 

Bitei zona manos laukos ir?... IR.

Mājās ir? ...IR

Darbā ir? ...IR

Man neko vairāk nevajag...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

nu tad noteikti jaiet uz biti, a to ar okarti tik neizdevigi palicis neskatotis uz to ka ieviesushi 3jaunos tarifa planus - smukais labais.....

ar 10Ls okarti izmantojot labais plaanu (uz citiem tikliem) var izspiest 133 minutes

labais 1000sant/7.5=133min tad pie bites plana 1000 sant jau buus 250 min

man 2x nav jadoma lai saprastu kas shoreiz ir izdevigaakjau ritdien ieshu uz bites salonu, pie reizes panjmeshu maloceljnjiku

 

 

PS vot tikai gribetos lai atrak palaizh apgrozibaa E66 un cerams ka bite tos arii dos kaa mazceljniekus

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

Mr..JMT

esmu slinks lai mainiitu LMT

runāju daudzun visur ko vajag, samaksāt spēju, attieksme apmierina...

negribas ekspermentēt

 

ja nemeklē viss lētāko variantu, tad ir vērts paskatīties uz LMT, ja vajag max lētu, tad var analizēt biti un meklēt slēptās izmaksas vai termiņu līdz kuram ir super lētais tarifs! :)

Link to comment
Share on other sites

Bitei taisni NAV nekādu slēpto izmaksu + ja arī ir termiņi, tie ir skaidri salasāmi...

Link to comment
Share on other sites

esmu slinks lai mainiitu LMT

runāju daudzun visur ko vajag, samaksāt spēju, attieksme apmierina...

+1. dēļ ~5 latu ekonomijas mēnesī esmu pa slinku lai pētītu operātoru piedāvājumus. problēmas ar LMT nav bijušas + esmu uzsēdies uz automātiskās apmaksāšanas lai miers būtu pilnīgs. un tās pāris reizes kad man kaut ko no LMT vajadzēja - saņēmu laipnu un operatīvu apkalpošanu.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Savukārt man desmit vai piecpadsmit latus pārmaksāt gan negribas..

 

Par supportu runājot - D_L atceras, kā es pisos lai sazvanītu Tele2 support'u - gan uz maksas gan bezmaksas numuru zvanīju 3 darbadienas, ik pa pusstundai, no 8.00 rītā līdz 20.00 vakarā.. Trešās dienas pēcpusdienā beidzot pacēla klausuli. Tāpat Tele2 kantoros sēž pilnīgi lomiki - atliek šiem pavaicāt, vai jamo modemam ir draiveri priekš Mac, kad sāk māt ar galvu un teikt iemācīto frāzi "Uz jaunās Vistas viss ies! Viss ies!". Tad kad jamiem laipni paskaidro, ka runa iet par pilnīgi citu OS, tad gan pazvana uz savu galveno kantori un tad piesarkuši atbild, ka "Saka, ka arī uz tā Leoparda iešot.".. Nu i nafig tādu supportu un attieksmi.

Link to comment
Share on other sites

Atceramies 2 lietas:

1) LMT maina īpašniekus ( būs labāk vai savādāk);

2) BITE agri vai vēlu vajadzēs pelnīt, jo nejau labdarībai viņi ir Latvijā!

Secinam paši :!:

Labots - nemo:)
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Armand - man Tele2 pagājušogad kā reiz dzimšanas dienā kļūdas pēc nobloķēja telefonu vispār, jo nebija pamanījuši, ka rēķins tika apmaksāts automātiski.. Mhh.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

LMT. "Piezvani man" - 30 min. bezmaksas sarunu minūtes + pus gadu atlaide abonēšanas maksai un 5 Ls sarunām. Ja ar to pietiek, tad pus gadu būs jāmaksā tikai par numura noteicēju (ja vajag). Pēc tam - uz Biti. ;-)

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Man ir gaajis taa:

1. saakumaa bija ZZ 5-10LVL meenesii (runaaju reti)

2. tad LMT piezvani man 20-30LVL meenesii

3. TOXIC -kaut kur 7LVL meenesii (1x, vai 2x meenesii papildinaaju GPRS + zvani un SMS kopaa kaut kur 1.50LVL)

4. tagad man NAV telefona un tas, ka dazhreiz neesmu pa skype dabuunams vai caur maniem gjimenes locelkljiem, kuriem visiem ir telefoni neatsver to, ka jaapeerk telefons, kuru katru dienu jaalaadee un peec tam veel meenesha beigaas jaamaksaa ntie lati...

 

zinu, ka nopietniem cilveekiem (tiem, kas straadaa) tas nu galiigi neder, jo vinjiem vienmeer jaabuut sazvanaamiem, bet man kaa skolniekam tas ljoti apmierina :cool:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kas visiem par baigajiem tarifiem.. esmu LMT klients un tāds arī palikšu.. pat doma par iešanu uz BITI ir pazudusi, kopš esmu VIP.. + man, piem., zvanāmo loks 99% ir LMT klienti.. so, kāpēc man lietot BITE vai TELE2.

 

To pašu iesaku arī Artanim.. skaties kam tu vairāk zvani un tad arī domā.. ej uz mājaslapām un salīdzini tarifus un cenas, kā arī citus piedāvātos pakalpojumus.

Link to comment
Share on other sites

Esmu bijis LMT abonents kādus 2 gadus un tele2 abonents 2 gadus..abi kantori sūkā ledu.. LMT rēķini, tele2 zona... tagad tieši sanāca pāriet no firmas pieslēguma uz privāto.. bļin LMT ir naudas slaukšanas mašīna... LMT tikai kā uzņēmuma klientam, privātajam tarifi uzkāpj debesīs... Artani, ņem to, kam sarunas savā strapā bez maksas ;)

Link to comment
Share on other sites

+1. dēļ ~5 latu ekonomijas mēnesī esmu pa slinku lai pētītu operātoru piedāvājumus.

 

Tieši tā. Pie tam lielākajai daļai ļaužu ekonomija nesasniegs pat šos 5 latus. Runa būs būs 3 vai 1 latu vai pat santīmiem.

 

bite sazvana un atskaņo 20 sec apsveikumu dzimšanas dienā ...

Pēc šāda trika man prātā nāktu viena no 2 lietām:

a) spams

b) personas datu neatļauta izmantošana

 

 

2. tad LMT piezvani man 20-30LVL meenesii

Visu cieņu [skolniekam]. MAn 36 latu rēķins vienam numuram bija tikai reizi -2000-šajā, kad pusmēneša garumā nesekmīgi meklēju dzīvokli īrēšanai.

 

Var jau šausmināties par cipariem, bet tās taču ir norunātās dzīves minūtes. Strādniekiem darba devējs tās ar algu apmaksā, bet skolniekam... pa kuru laiku Tu mācies?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vienam patīkams sīkums, cits to uztvers kā deguna bāšanu privātajā dzīvē. Es piederu pie pēdējiem.

Link to comment
Share on other sites

...

 

Pašlaik lietoju Tele2 Vienoto Tarifu 14, zvanu praktiski tikai savā tīklā tikai uz diviem numuriem, runāju maz (zem 120min mēnesī), bet maksāju 20 - 25Ls mēnesī.

Pamatskolā man mācīja laikam biku citu matemātiku. 120min*4sant = Ls4,80. Man Ls 20 nesanāk arī tad, ja pie minimālas maksas pieskaita numura noteicēju.

Varbūt izdomā sakarīgāku iemeslu?

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Man tev rēķinus saskenēt un aizmest?

 

Tas vēl nav viss - pēdējais rēķins ir 49 ar kapeikām.. Kad pārzvanīju un apvaicājos, par ko tad tā, šie atbildēja, ka uztaisīšot pārrēķinu. Beigās izrādījās, ka man maksas piemests klāt arī testa laikā iedotais modems, ko atdevu atpakaļ nedēļu pirms termiņa beigām.

Link to comment
Share on other sites

šā vai tā BITE ir mākslīgi izveidots uzņēmums : ieguldīts 1-2milj. latu = pārdots tālāk par krietni lielāku summu.

Kā nekā -Toxic kartes dāļāja pa labi, pa kreisi arī telefonus 1ls vērtība deva uz 24mēn.

Ieguva jau zinamu klientu.

 

jautājums ir sekojošs - KAD sāks atPelnīt ieguto naudu .?

Link to comment
Share on other sites

:D... paskaties LMT tīro peļņu 2007 gadā un sapratīsi, ka bite jau tagad sevi ir atpelnijusi :mrgreen:

 

"2007. gadā LMT spējis veiksmīgi atrisināt lielāko daļu uzdevumu un noslēgt pārskata gadu ar lielāko apgrozījumu – 199.8 miljoni latu un peļņu – 63.4 miljoni latu LMT vēsturē, Db.lv informē uzņēmuma preses sekretāre Elīna Lidere."

 

@ db.lv rēķinam, ka peļņas uzcenojums ir 32% liela summa, ja parasti ceru uz peļņu 5-10% ap`merā ;)

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

Jebkura gadijuma = kads vārās un vēl kā [bITE 10,9milj 2007.g]...

 

Ceru ka krasi nemainis savu tarifu politiku attieciba pret stabilo klientu loku.

Link to comment
Share on other sites

Man tev rēķinus saskenēt un aizmest?

 

Tas vēl nav viss - pēdējais rēķins ir 49 ar kapeikām.. Kad pārzvanīju un apvaicājos, par ko tad tā, šie atbildēja, ka uztaisīšot pārrēķinu. Beigās izrādījās, ka man maksas piemests klāt arī testa laikā iedotais modems, ko atdevu atpakaļ nedēļu pirms termiņa beigām.

Varbūt atmet ar, gribētos arī redzēt kāpēc Tev par numura noteicēju jāmaksā vairāk kā citiem(1.65)

Link to comment
Share on other sites

Kas vārās?

 

Bites apgrozījums 2007. gadā bija 11.8 miljoni.

Bites zaudējumi 2007. gadā bija 14 miljoni.

 

Pie šādas finanšu situācijas savstarpējās sarunas par brīvu un zvani uz citiem tīkliem ar piemaksu no savas puses liecina par aktivitātēm tirgus daļas palielināšanai.

 

Avoti:

http://www.nra.lv/zinas/853-mobilo-tiklu-a...te-miljonus.htm

http://www.postfactum.lv/1/2/?id_news=21746

Link to comment
Share on other sites

malinens2

liela dalja no 20-30LVL aizgaaja GPRSam un kaadus 5iiti norunaaja mammma. reekjinus vienmeer esmu maksaajis pats.

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Jā, priekšapmaksa datu pārraidei nav veiksmīgs risinājums.

Tam ideāls ir iBirojs, tad seko HSDPA u.c. pastāvīgā GPRS pakalpojumi ar abonēšanu, brīvajām vienībām un zemu tarifu.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

manupraat zaudeejumi saistiitit tikai ar infrastruktuuras attiistiishanu. straadaaju 4 vasaras Lietuvaa un lietoju karti LABAS (TOXIC analogs Lietuvaa) un biju shokaa par zemo GPRS trafiku un leetajaam sarunaam un cik zinu, tad Bitei Lietuvaa pieder vislielaakais klientu loks un pelnja ar nav slikta.

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Kas vārās?

 

Bites apgrozījums 2007. gadā bija 11.8 miljoni.

Bites zaudējumi 2007. gadā bija 14 miljoni.

 

Pie šādas finanšu situācijas savstarpējās sarunas par brīvu un zvani uz citiem tīkliem ar piemaksu no savas puses liecina par aktivitātēm tirgus daļas palielināšanai.

 

Vai Tu domā, ka Bite lai saglabātu zaudējumu apjomus bāzes staciju Torņkalnā nesīs nost un liks jaunu?

Jeb, par cik palielinās bites zaudējumi piedāvājot saviem klientiem 1 000 000 000 bezmakas minūšu savā tīklā?

Labots - AGIM
Link to comment
Share on other sites

zaudējumi ir ienākumi mīnus izdevumi.

 

Izdevumu posteņos ir ne tikai infrastruktūra, bet arī algas, karšu sagāde un izplatīšana, reklāmas galu galā, kā arī piemaksa esošajiem operatoriem par ienākošo trafiku.

 

Vai Tu domā, ka Bite lai saglabātu zaudējumu apjomus bāzes staciju Torņkalnā nesīs nost un liks jaunu?

nesapratu jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Tā - vienīgais uz rēķins, kas pagadījās dokumentu čupas augšgalā. Rīt meklēšu rokā pārējos. Un pat šinī pašā elementāri paņemot kalkulatoru rokās ir redzams, ka nekādi 4 santīmi minūtē vis nav..

 

1215636974.png

 

Kaut vai šepat paskatāmies uz ailīti sarunas - 129 minūtes man izmaksā 10.68Ls. Cik man minūšu + numura noteicējs + SMS par 10Ls iekš Bites? Pareizi - 250 minūtes uz VISIEM tīkliem un 13 SMS..

Link to comment
Share on other sites

Njā...

Svensonu brāļi kāš naudiņu... :D

 

Protams, ka Bitei ir zaudējumi... Jūs paskatieties kā bāzes stacijas tiek celtas...

Protams, ka Bite ar dažādiem veidiem cenšas "iegūt tautu". A ko viņiem darīt? Ja Bitei jau būtu gatava infrastruktūra (pieņemsim, ka tā būtu), tad Bitei nebūtu nekādu zaudējumu...

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

zaudējumi ir ienākumi mīnus izdevumi.

 

Izdevumu posteņos ir ne tikai infrastruktūra, bet arī algas, karšu sagāde un izplatīšana, reklāmas galu galā, kā arī piemaksa esošajiem operatoriem par ienākošo trafiku.

 

nesapratu jautājumu.

 

nu tas jau ir tikai normaali ka saakumaa ir tikai normaals miinuss. It iipashi taadai bitei, kura to tik dara, kaa buuvee savus tornjus.

 

normaals bizness: pirmie 5 gadi ar kaadiem 90mlj miinusaa un tad naakamos 2-3gadus nosegs tekoshaas izmaksas, tekoshaas investiicijas infrastruktuuraa + atpelniis pirmo 5 gadu miinusus. Un pec tam jau smuki arii nopelniis. Tur viss ir kaartiibaa

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

Artanis

P.S. atcerējos, kapēc šis rēķins speciāli bija atlikts par piemiņu - kāds pamanīja, cik beigās sanāca "minimālais" maksājums plānam "Brīvais 14"?.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

njaa, tas ir ok. Minimaalais maksaajums briivais 14 17Ls :D + shaadi taadi siikumi. Smiekliigi

Link to comment
Share on other sites

Dexs, telekomunikāciju biznesā divi trekni vaļi ir infrastruktūra un klientu bāze, bez kuriem grūti strādāt "bez zaudējumiem". Neglābs par ģeniāli produkti, skaistas reklāmas utt utjpr. BITE ir izvēlējusies veidu kā šos kustoņus uzaudzēt. Vēlēsim veiksmi.

 

Man kā programmētājam no malas šķiet, ja BITE pie ruletes galda ir uzlikusi likmi uz Redingas kdzes jauno projektu. Ui, būs vaimanas, ja šis projekts nerealizēsies.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Jā, es zinu, ka varbūt Tele2 mani ienīst, un visādi citādi, bet šādi prikoli ar rēķiniem man sanāk vismaz reizi divos mēnešos. Tāpat man mēģināja iekasēt naudu (19Ls) par testam paņemto bezmaksas modemu (turklāt divas reizes pēc kārtas, lai cik nebūtu smieklīgi), tāpat ir bijis gadījums kad ir nosūtītas 777 SMS (uz vienu numuru, saprotams, turklāt minūtes laikā).. Kā jau teicu - jautri ir gājis pa šo laiku. Ne velti es pirmajā topika rakstā saku, ka mani vienkārši ir izbesījusi nevērība pret mani kā klientu.

Link to comment
Share on other sites

P.S. atcerējos, kapēc šis rēķins speciāli bija atlikts par piemiņu - kāds pamanīja, cik beigās sanāca "minimālais" maksājums plānam "Brīvais 14"?.. ;)

Kā Tev neiet. Vai pie citiem Tev ies labāk? Noteikti pirmais rēķins pēc tarifa plāna ieviešanas. Kļūda uzskaites sistēmā.

Labots - AGIM
Link to comment
Share on other sites

nu tas jau ir tikai normaali ka saakumaa ir tikai normaals miinuss.

 

Mans posts par bites zaudējumiem bija atbilde uz zemāk citēto Aspire postu, ka šamējais operators vāroties.

Protams, pašlaik tiek attīstīts tīkls un piesaistīti klienti. Peļņa ir sekundāra.

 

Jebkura gadijuma = kads vārās un vēl kā [bITE 10,9milj 2007.g]...

Link to comment
Share on other sites

Vienīgo plusu gan par LMT varu minēt - teicamo viesabonēšanu, arī priekšapmaksai (tagad arī SMS var laikam sūtīt). Bite nezkāpēc priekšapmaksai šādu pakalpojumu piedāvāt negrib, jāiet uz salonu speciāli slēgt līgums, tas tāds mazs mīnuss...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...