Jump to content

Dzīve ar SX1 mēneša garumā


Recommended Posts

Jaa tas T9 ir pilniigs murgs... vismaz ja grib uzrakstiit daudzmaz literaaru un baudaamu tekstu :S

 

Ar lai arii cik reizes neesmu meegjinaajis lietot - aatri vien esmu atsleedzis... patiesiibaa - kaitina fishka ka to T9 nevar nahrenizeet no telefona kaa sugu un maisaas pa kaajaam shams... :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mr..JMT

    8

  • aicizz

    19

  • Vecais

    59

  • despecs

    11

Guest energy

T9 arī nekad nelietoju. Varbūt, ka viņš normāli rukā angļu val, bet ja gribi latviski, tad latviski toč teksts neizskatīsies :)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt to T9 var ieinstalēt...?

 

Instalē, ja Tev vajag! Es labprāt to VISPĀR izvāktu ārā no sava telefona... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rouzijs

Nē nu es to biju domājis, kā jautājumu, ka vai tas ir iespējams... Tādejādi, cilvēki kuriem tas varētu interesēt, varētu zināt vai to var vai nē... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nē nu es to biju domājis' date=' kā jautājumu, ka vai tas ir iespējams... Tādejādi, cilvēki kuriem tas varētu interesēt, varētu zināt vai to var vai nē... :wink:[/quote']

 

Kam vajag tas lai interesējas... :wink: Man to NEVAJAG! :)

 

Smartfonam var uzinstalēt VESELU kaudzi visādas drazas... :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kād ir max MMC karšu izmērs' date=' ko šis telefons atbalsta?[/quote']

 

visticamaak ka ar jaunaako firrmwaari vislielaakais pieejamais mmc. vismaz 6600 gigu atbalsta.. vairak jau nekaads tolks nebuus likt gan jau.

Link to comment
Share on other sites

Kād ir max MMC karšu izmērs' date=' ko šis telefons atbalsta?[/quote']

 

man pašam ir 256Mb... domāju, ka 512 Mb rukās klusējot... :wink:

Link to comment
Share on other sites

btw es shodien ar 256 iepirku. tik atklaaju, ka man nav iisti kur card riideri piespraust pie maatenes- it kaa ir briivas isb ligzdas, bet tur kaut kaads jociigs shtekeris... riit domaashu kaadu paareju vai ko taadu..

Link to comment
Share on other sites

btw es shodien ar 256 iepirku. tik atklaaju ka man nav iisti kur card riideri piespraust pie maatenes. riit domaashu kaadu paareo vai ko taadu..

 

Moš paķer USB-ešņiku!? :wink:

 

...es pats arī taisos kādu nebūt rīderi pakampt, tikai vēl neesmu izšķīries ņemt internalālo vai externālo... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Man card readerītis ir smuki printerī integrēts (HP psc 2175)

 

BTW atradu tikko vienu sektoru kur mans P900 iesūkā kaut vai ar SX 1 salīdzinot- memory card apjoms. Mans max 128 Mb MemoryStick duo atbalsta i vsjo. Vairāk neko neiebāzīsi. P910i atbalsta Memory Stick pro, tā ka tam šī problēma atkrīt. Tā ka P900 tomēr nav perfekts... :( kaut gan, man personīgi, pietiktu arī ar 128Mb, pagaidām vēl uz defaultā 32 dzīvojos.

Link to comment
Share on other sites

btw es shodien ar 256 iepirku. tik atklaaju ka man nav iisti kur card riideri piespraust pie maatenes. riit domaashu kaadu paareo vai ko taadu..

 

Moš paķer USB-ešņiku!? :wink:

 

...es pats arī taisos kādu nebūt rīderi pakampt' date=' tikai vēl neesmu izšķīries ņemt internalālo vai externālo... :roll:[/quote']

 

nuu shitais jau ir usbeshnjiks. internaalais. bet taa kaa man ir xpc, kaa jau parakstaa ir rakstiits, shim ir taadi iipatneeji konektori uz mazaas maateniites- un shos standarta usb konektorus neavr uzkabinaat. es tagad ceru uz to, ka naaks riits- naaks doma un nekjeros klaat kaut ko meistarot..

Link to comment
Share on other sites

btw es shodien ar 256 iepirku. tik atklaaju ka man nav iisti kur card riideri piespraust pie maatenes. riit domaashu kaadu paareo vai ko taadu..

 

Moš paķer USB-ešņiku!? :wink:

 

...es pats arī taisos kādu nebūt rīderi pakampt' date=' tikai vēl neesmu izšķīries ņemt internalālo vai externālo... :roll:[/quote']

 

nuu shitais jau ir usbeshnjiks. internaalais. bet taa kaa man ir xpc, kaa jau parakstaa ir rakstiits, shim ir taadi iipatneeji konektori uz mazaas maateniites- un shos standarta usb konektorus neavr uzkabinaat. es tagad ceru uz to, ka naaks riits- naaks doma un nekjeros klaat kaut ko meistarot..

 

Nu Tev viennozīmīgi jāņem externālais, pie tam nenāktu par skādi kādu USB-hubu... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu Tev viennozīmīgi jāņem externālais' date=' pie tam nenāktu par skādi kādu USB-hubu... :)[/quote']

 

par veelu... bet laikam gan buus taa jaadara.. kadam nevajag smuku jaunu kaard riideriiti pa leeto? :)

Link to comment
Share on other sites

Nu Tev viennozīmīgi jāņem externālais' date=' pie tam nenāktu par skādi kādu USB-hubu... :)[/quote']

 

par veelu... bet ne par to ir staasts... kaads nava meegjinaajis paarkopeet visu drazu no origjinaalaas mmc uz jauno? man kaut kaa neiet :( tb paarkopeejas bet telefonaa neatpaziist, ka tur buutu kaut kas ieinstaleets(ieksh file managera gan visi faili it kaa raadaas)

 

Man liekas, ka Tev vajag to jauno karti iesākumā noformatēt pašā telefonā, lai tas saliek savus sistēmfailus un folderus un tad iepūst tajā infu no vecās kartes... Es, vismaz, tā mēģinātu... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu Tev viennozīmīgi jāņem externālais' date=' pie tam nenāktu par skādi kādu USB-hubu... :)[/quote']

 

par veelu... bet laikam gan buus taa jaadara.. kadam nevajag smuku jaunu kaard riideriiti pa leeto? :)

 

Davai! Es Tev aizpūtīšu PM! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nu Tev viennozīmīgi jāņem externālais' date=' pie tam nenāktu par skādi kādu USB-hubu... :)[/quote']

 

par veelu... bet ne par to ir staasts... kaads nava meegjinaajis paarkopeet visu drazu no origjinaalaas mmc uz jauno? man kaut kaa neiet :( tb paarkopeejas bet telefonaa neatpaziist, ka tur buutu kaut kas ieinstaleets(ieksh file managera gan visi faili it kaa raadaas)

 

Man liekas, ka Tev vajag to jauno karti iesākumā noformatēt pašā telefonā, lai tas saliek savus sistēmfailus un folderus un tad iepūst tajā infu no vecās kartes... Es, vismaz, tā mēģinātu... :)

 

baac cereeju, ka paspeeju izdzeest postu, kameer neviens nav izlasiijis.. karoche laame es esmu :) noformateejis karti ta es biju, bet iesleedzis lai raada hidden files es nebiju, so galvenaa dira- system nebija paarkopeejusies..

 

lai vai kaa card reader ir speeks.. visi bluetooth un irdas prieksh failu likshanas iekshaa ir peedeejie suu**

Link to comment
Share on other sites

Nu Tev viennozīmīgi jāņem externālais' date=' pie tam nenāktu par skādi kādu USB-hubu... :)[/quote']

 

par veelu... bet ne par to ir staasts... kaads nava meegjinaajis paarkopeet visu drazu no origjinaalaas mmc uz jauno? man kaut kaa neiet :( tb paarkopeejas bet telefonaa neatpaziist, ka tur buutu kaut kas ieinstaleets(ieksh file managera gan visi faili it kaa raadaas)

 

Man liekas, ka Tev vajag to jauno karti iesākumā noformatēt pašā telefonā, lai tas saliek savus sistēmfailus un folderus un tad iepūst tajā infu no vecās kartes... Es, vismaz, tā mēģinātu... :)

 

baac cereeju, ka paspeeju izdzeest postu, kameer neviens nav izlasiijis.. karoche laame es esmu :) noformateejis karti ta es biju, bet iesleedzis lai raada hidden files es nebiju, so galvenaa dira- system nebija paarkopeejusies..

 

lai vai kaa card reader ir speeks.. visi bluetooth un irdas prieksh failu likshanas iekshaa ir peedeejie suu**

 

Nebēdā ne nieku! Tas saucas "PIEREDZE"! :) Mēs, pārējie, būsim gudrāki... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man ir jautaajusm par SX1 un programaam ko uz taa instalee. Vai shim telefonam ir taa pat kaa PC kad ja paraak daudz visu ko insalee un noinstalee OS saak gljukot ??? un vai ir kaada web lapa kuraa var dabuut freeware progas prieksh shitaa mobiilaa ??? Vai buus SX2 ????

Link to comment
Share on other sites

Man ir jautaajusm par SX1 un programaam ko uz taa instalee. Vai shim telefonam ir taa pat kaa PC kad ja paraak daudz visu ko insalee un noinstalee OS saak gljukot ??? un vai ir kaada web lapa kuraa var dabuut freeware progas prieksh shitaa mobiilaa ??? Vai buus SX2 ????

 

Ir programmas, kas tīri smuki aizvācas, lielu drazu kalnu aiz sevis neatstājot, bet ir progas, kas izmētā sūdus pa visu sistēmu... un pēc tam tā mēslaine ir jātīra ar rociņām...

 

...oj, lāgā neatminos, bet ir kaut kāda krievu lapa priekš N6600, kur 98% progas der visiem symbian smartiem... ja atminēšos, iemetīšu uz PM...

 

Vai būs SX2? Raksti mailu uz Siemens! Varbūt, ka šie zinās pastāstīt... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Deadalus_

Ha!Man ir NGage(vecais) un maksā kā parasts telefons(100-120Ls), bet pieprot visu ko SX1(izņemot kameru).Arī liels ekrāns( 4096 krāsas-bet tas nav sliktāks par 65 000 šajā gadījumā), Symbian atbalsts+ NGage spēles, kuras ies labi tikai uz NGage(kaut arī dažas gļukainas var spēlēt gan uz SX1) un,protams,mp3+radio.Personīgi uzskatu, ka Siemens telefoni ir lēni un gļukaini, tas, ka SX1 ir Smartphone jau neko daudz nemaina...

Link to comment
Share on other sites

bet bij vērts šo kaudzi lasīt kautvai dēļ tās ZVĪŅĒDES :))) - tenko ka siemenistiem esot problēmas ar zvīņēdi.... bet no viena grāvja otrā - nokijistiem gadās pa sauskārpai, kamēr man ar SoniEricsonu - platpiepe-stīvcīpsla....

 

nubet motorollisitem - kārnadze!

Link to comment
Share on other sites

2 Varonis: A kas tas taads par bezjautriibas barokli tev parakstaa - "PSU-funless"? :lol: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest EmiX
Ha!Man ir NGage(vecais) un maksā kā parasts telefons(100-120Ls), bet pieprot visu ko SX1(izņemot kameru).Arī liels ekrāns( 4096 krāsas-bet tas nav sliktāks par 65 000 šajā gadījumā), Symbian atbalsts+ NGage spēles, kuras ies labi tikai uz NGage(kaut arī dažas gļukainas var spēlēt gan uz SX1) un,protams,mp3+radio.Personīgi uzskatu, ka Siemens telefoni ir lēni un gļukaini, tas, ka SX1 ir Smartphone jau neko daudz nemaina...

 

Jep man arī ie N-Gage(ne-QD) kamera protams ka nav.Ekrāns vidējs,N-Gages spēles gan īpaši nepatīk ja nu vienīgi Rayman,un TonyHawk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...