Jump to content

Dzīve ar SX1 mēneša garumā


Recommended Posts

Nu re, 30 dienas ir aizjozušas, kā viena... icon_wink.gif

Un visas 30 dienas esmu baudījis SX1 sabiedrību! Daudziem, iespējams, liksies, ka es savu smartfonu ķengāju pēdējiem vārdiem... īstenībā tā gluži nav. Es cenšos tiem, kas nekad nav sastapušies ar smartfonu lietošanu, viest mazliet apskaidrības KAS TAS IR PAR ZVĒRU.

 

Tagad tā – te ir mana SX1 kopskata bilduks (slinkums bija taisīt kaut kādus ekstra gaismojumus, bet fočēt nācās bez zipenes)...

 

sx1.jpg

 

dabiski, nekas ekstra, parasts SX1.

Daudzi zin, ka Siemens-a pirmajam smartfonam sānu malas ir izgatavotas no plastmasīgi-gumijota materiāla... tagad daudzi mobžu ražotāji tā dara – tas esot baigi cool... icon_smile.gif .

Protams, tas ir baigi forši – i pieskarties ir prieks, i no rokām ārā neslīd... bet ir viens trūkums, vismaz man tas nepatika, tas sānu malu pārklājums BRIESMĪGI smērējas – apmēram tā kā redzams bildē...

 

spot.jpg

 

Pa šo mēnesi, kopš lietoju SX1 – esmu izblēņojies ar veselu čupu programmeļu... lielākā daļa no tām ir fufelis, tomēr ir ĻOTI daudz patiesi noderīgu programmu...skatīt šeit

 

menu.jpg

 

 

mana SX1 menu var redzēt dažas no tām, tur ir kruts diktofons, alternatīvs wap browseris, zinātniskais kalkulators (BAIGI kruts), tas booster-s, kas redzams uzinstalējās kopā ar SciCalc-u. Abet to PowerLock-u, kas redzams, izmantoju dēļ foršā skrīseivera - mēneša kalendārs+liels digitāls pulkstenis (diemžēl bez tā nevar)

 

Kā jau te, forumā, ieminējos – esmu iepircis Transcend MMC 256Mb atmiņas karti....

 

transcend.jpg

 

Tā, tagad īsa pamācība MMC mīlēšanā!

 

Ieliekot svaigu!!! Citādi būs nemitīgi kļūdu paziņojumi. Kas attiecas uz manu atmiņas karti un SX1 – tā formatējās gandrīz veselas 40 minūtes... icon_rolleyes.gif

 

Toties tagad man uz tās glabājas sistēmas backup-s, vesela čupa ar bildukiem, pāris mp3 failuki un pieinstalētās programmas... icon_cool.gif

 

Ja būtu vajadzība izmantot SX1, kā diktofonu – man uz tās kartes varētu sastūķēt 2.5 stundas skaņas ieraksta augstā kvalitātē (wav formātā), vai apmēram 6 – 7 stundas zemā kvalitātē (amr formātā) – tā kā dūšīga atmiņas karte tomēr ir arguments. :!:

 

Tagad sākšu izķidāt plusus un mīnusus.

 

Attiecībā uz klaviatūru – esmu pieradis, jau sen pieradis :!: , tā kā tas manās acīs NAV mīnuss – esmu pat iemanījies rakstīt īsziņu braucot ar auto pa pilsētu pīķa stundā (ar vienu roku bakstu burtiņus, ar otru pārslēdzu gaņģus un stūrēju, nu, piedevām stūrēšanu vēl var izpildīt ar ceļgaliem) icon_cool.gif

 

Vēl joprojām besī tas, ka nav auto keylocka, biju to uzinstalējis, bet novēroju gļuku ar oriģinālo wapbrowseri – šis vienkārši neņēma pretī savienojumu un viss, nezinu kā tie ir saistīti savā starpā, bet atbildi uz savu bēdu atradu SX1 forumā (ārzemju, angļu mēlē runājošā forumā). Deinstalēju auto keylock un probza pazuda... hmm, jocīgi, bet fakts...

 

Tā, domāju, ka bildes, kas ņemtas ar SX1 fotokameru neko īpaši jaunu nevienam neatklās... teikšu tikai vienu – tās ir derīgas tikai nosūtīšanai uz citu mobzi... nekādu estētisko baudījumu uz monitora tās sniegt NEVAR.

 

Kas attiecas uz baterijas darbības laiku – nu man sanāk dienas (diennaktis) divas, ne vairāk...

 

Vēl par failu apmaiņu ar zilā zoba starpniecību. Tā kā izmantoju XP ar SP2 – Billijs ir parūpējies par zilzobja atbalstu jau „valstiskā mērogā” icon_wink.gif ...tobiš, nekas no malas nav jāinstalē... viss notiek gludi kā pa diedziņu.

 

Browzē tīmekli kā lielais icon_smile.gif , vismaz ar NetFront:

 

netfront0.jpg

netfront_boot.jpg

 

Vienīgi trafiks gan pieaug kā vājprātā... icon_rolleyes.gif

 

Tagad īss rezumē:

 

Patīk (ārprātīgi patīk) :D :

 

1) Nu pirmām kārtām patīk ekrāns! Liels, detalizēts, ar labu krāsu balansu.

2) Esmu iefanojis arī par telefona dizainu – nu stilīgs aparāts, tas nekad nebūs „maloceņņiks” icon_wink.gif

3) Ļoti augtas kvalitātes mikrofons un skaļrunis, ja izmanto PTT handsfree (stereo garnitūru), tad skaņa vispār ir kā sapnī

4) ĻOTI augstas kvalitātes sakņa FM raičikam un mp3 pleijerim – cik esmu klausījies, nu vienkārši dievīgi skan.

5) Ļoti labi tur zonu... pie indikatora minimāliem rādījumiem var pat blēņoties ar GPRS...

6) Patīk tas, ka ir ĀRPRĀTĪGI detalizēta izejošo/ienākošo zvanu uzskaite – SUPER!!!

 

Nepatīk (besī ārā) icon_evil.gif :

 

1) Reizēm tracina tas, ka ar nenobloķētu klaviatūru, kampjot telefonu, lai atbildētu uz zvanu, ieslēdzas fotokamera un karājas atvērta un fočē, fočē, fočē...;

2) Nepatīk tas, ka uz korpusa sāna izliktā mikrofona poga nav aktīva sarunas laikā, t.i. nevar ierakstīt sarunas laikā izskanējušo frāzi, vārdu, adresi, vai tel. numuru, tas ir tizli...

3) Nekorekti tiek uzskaitīts GPRS trafiks – apm. 10 x vairāk nekā reāli izmantots – šajā ziņā Symbian iesako! icon_confused.gif

 

Turpinājums sekos!!!

Nākamais, pēc pieciem mēnešiem... icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mr..JMT

    8

  • aicizz

    19

  • Vecais

    59

  • despecs

    11

Runaajot par MMC karteem...

mosh lixies stulbs jautaajums, bet gribeetu zinaa vai neatkariigi no atminjas lieluma (64...256) pashas kartes lielums mainaas? Tjipa, jo lielaaka atminja, jo lielaaka pati karte, jeb visas peec izmeera vienaadas?

 

Gribu savai Nokia 3300 nopirkt lielaaku, bet taa kaa citas iznjemot 64 ar savu aci neesmu redzeejis, tad nevar jau zinaat vai ir tikpat lielas...

 

Sorry par debiilismu :)

Link to comment
Share on other sites

Runaajot par MMC karteem...

mosh lixies stulbs jautaajums' date=' bet gribeetu zinaa vai neatkariigi no atminjas lieluma (64...256) pashas kartes lielums mainaas? Tjipa, jo lielaaka atminja, jo lielaaka pati karte, jeb visas peec izmeera vienaadas?

 

Gribu savai Nokia 3300 nopirkt lielaaku, bet taa kaa citas iznjemot 64 ar savu aci neesmu redzeejis, tad nevar jau zinaat vai ir tikpat lielas...

 

Sorry par debiilismu :)[/quote']

 

ja taa ir viena tipa karte (mmc,sd,cf,watever) taas fiziskais izmeers no MB apjoma NEMAINAAS

Link to comment
Share on other sites

Runaajot par MMC karteem...

mosh lixies stulbs jautaajums' date=' bet gribeetu zinaa vai neatkariigi no atminjas lieluma (64...256) pashas kartes lielums mainaas? Tjipa, jo lielaaka atminja, jo lielaaka pati karte, jeb visas peec izmeera vienaadas?

 

Gribu savai Nokia 3300 nopirkt lielaaku, bet taa kaa citas iznjemot 64 ar savu aci neesmu redzeejis, tad nevar jau zinaat vai ir tikpat lielas...

 

Sorry par debiilismu :)[/quote']

 

Nu dabiski, ka fiziskie izmēri visām ir vienādi... :) Protams, RS (reduced size) ir mazākas, bet tā ir jau cita šlaka... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Nekad neesmu turējis rokās smartfoni, bet, ko esmu viskur lasījis, ka baterija pazūd fiksi fiksi (loģiski).

 

Es pieturos pie savas Nokai 6310i, kurai baterija vismaz 5 dienas.

Link to comment
Share on other sites

Nekad neesmu turējis rokās smartfoni' date=' bet, ko esmu viskur lasījis, ka baterija pazūd fiksi fiksi (loģiski).

 

Es pieturos pie savas Nokai 6310i, kurai baterija vismaz 5 dienas.[/quote']

 

Nu smartfons, jau vairāk domāts izvirtuļiem, nevis partizāņiem! :wink:

 

Nu, tipa - Tu ar savu N 6310i var sēdēt ierakumos vismaz piecas dienas... :wink: ...kamēr es jau 2.5 reizes būšu nomušīts beigts un pa galam, kamēr centīšos aizlavīties kaut kur uzlādēt baču... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Puss

SX1 jau it kā ir litija polimēru baterija, bet nu baigi ātri iztek (ja jau tikai 2 dienas)

... bet nu tas pofig, jo litija polimēra jau tāpat ir katru nakti jālādē

Link to comment
Share on other sites

SX1 jau it kā ir litija polimēru baterija, bet nu baigi ātri iztek (ja jau tikai 2 dienas)

... bet nu tas pofig, jo litija polimēra jau tāpat ir katru nakti jālādē

 

Es nezinu kuram SX1 ir Li-Pol baterija, manam ir Li-Ion... :wink:

 

Visticamāk, ka SX2 būs komplektēts ar Li-Pol aķi... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Puss
SX1 jau it kā ir litija polimēru baterija, bet nu baigi ātri iztek (ja jau tikai 2 dienas)

... bet nu tas pofig, jo litija polimēra jau tāpat ir katru nakti jālādē

 

Es nezinu kuram SX1 ir Li-Pol baterija, manam ir Li-Ion... :wink:

 

Visticamāk, ka SX2 būs komplektēts ar Li-Pol aķi... :)

 

nu varbūt es kļūdījos, bet šeit ir...

http://www.1a.lv/mobile/siemens/?offset=9

li-pol

cik ampērīga ir Tev bača mobzam?

Link to comment
Share on other sites

SX1 jau it kā ir litija polimēru baterija, bet nu baigi ātri iztek (ja jau tikai 2 dienas)

... bet nu tas pofig, jo litija polimēra jau tāpat ir katru nakti jālādē

 

Es nezinu kuram SX1 ir Li-Pol baterija, manam ir Li-Ion... :wink:

 

Visticamāk, ka SX2 būs komplektēts ar Li-Pol aķi... :)

 

nu varbūt es kļūdījos, bet šeit ir...

http://www.1a.lv/mobile/siemens/?offset=9

li-pol

cik ampērīga ir Tev bača mobzam?

 

Tajās I-neta bodēs sniegtajiem aprakstiem NEKAD NEVAJAG ticēt... labāk vienmēr ieskaties mobža ražotāja weblapā! :)

 

SX1 tiek komplektēts ar 1000mAh aķīti... Zini, tas tur tikai 2 dienas, jo es tak to neturu noslēptu kabatā stanby režīmā - es to lietoju visai aktīvi... pretējā gadījumā, KĀDA VELNA PĒC es to pirku, vai ne!?? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

40 minūtes formatē karti? Vai tad visiem mobilajiem tik ilgi? Fotokamerā tas notiek dažās sekundēs...

Link to comment
Share on other sites

40 minūtes formatē karti? Vai tad visiem mobilajiem tik ilgi? Fotokamerā tas notiek dažās sekundēs...

 

Nu redzi, smartfons sagatavo to atmiņas karti kā PILVĒRTĪGU sistēmas sastāvdaļu...

Tiek izveidota Symbian pieņemama failu izvietojuma tabula, iekopēti sistēmfaili, izveidots direktoriju "koks" ar sistēmas direktorijām...

 

Fotokamerai ta' tā visa nav...

 

Turklāt pagaidām smartfonu CPU ir diezgan lēni un sistēmai atvēlētās operatīvās atmiņas daudzums ir paskops...

 

Tā ka domāju, ka 40 minūtes priekš 256Mb - tas nemaz nav tik traki. :)

 

Smartfonistu-izvirtuļu forumos jau biju iepazinies ar to, ka lielas atmiņas kartes formatēšana aizņems labu laiciņu... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Pareizi. Man uz PocketPC SD 256Mb karti formatēja 12min... Kur nu vēl mobilais...

 

...un rēķini, ka SD ir kudī mundrāka par MMC - to var vienkārši noskaidrot elementāri pagooglējot! :wink:

Link to comment
Share on other sites

* uz kaadas failsisteemaas to MMC karti nofomatee? FAT?

peec tam to var ar normaalu kartes lasiitaju piesleekt pie PC un nolasiit

 

* ar WinXP+SP2 mieriigi var piesleekt mob. t. pie PC ar zilajiem zobiem (gan jau ka arii ar IrDA), tas noziimee ka var ari sinhronizeet adreshu gramatu un plaanotaaju vai tikai pie failim tikt klat?

 

* kaa ir ar tel.gr. ko tajaa var ierqkstiit? vai veel aizviien katalogaa kad skataas pirmais ir uzvaards unn tikai tad vaaards vai to var izveeleeties??

 

* cik vareeja saprast tad boot.lv vareeja palaist, bet kaa ir ar hanza.net; gmail.com un kaut ko kompliceetaaku? Drosho savienojumu?

 

* cik aatri akjis irtuksh ja klausaas FM vai mp3

Link to comment
Share on other sites

Pareizi. Man uz PocketPC SD 256Mb karti formatēja 12min... Kur nu vēl mobilais...

 

...un rēķini' date=' ka SD ir kudī mundrāka par MMC - to var vienkārši noskaidrot elementāri pagooglējot! :wink:[/quote']

Tas bija domāts kā salīdzinājums bez faktiem.

Link to comment
Share on other sites

* uz kaadas failsisteemaas to MMC karti nofomatee? FAT?

peec tam to var ar normaalu kartes lasiitaju piesleekt pie PC un nolasiit

 

* ar WinXP+SP2 mieriigi var piesleekt mob. t. pie PC ar zilajiem zobiem (gan jau ka arii ar IrDA)' date=' tas noziimee ka var ari sinhronizeet adreshu gramatu un plaanotaaju vai tikai pie failim tikt klat?

 

* kaa ir ar tel.gr. ko tajaa var ierqkstiit? vai veel aizviien katalogaa kad skataas pirmais ir uzvaards unn tikai tad vaaards vai to var izveeleeties??

 

* cik vareeja saprast tad boot.lv vareeja palaist, bet kaa ir ar hanza.net; gmail.com un kaut ko kompliceetaaku? Drosho savienojumu?

 

* cik aatri akjis irtuksh ja klausaas FM vai mp3[/quote']

 

es gan nevaru spriest par sx1, bet nu par symbiaanu uz 6600-(so ticu, ka liidziibaam vajadzeetu buut)-

 

* nu man ar SP2 tieshi bija vislielaakaas problemas, jo billija draiveri neuztureeja manu zilzobja adapteri, naacaas pamociities kameer uzliku pienaakoshos draiverus. bet nu toties tagad var meiriigi sinhronizeet kontaktus/plaanus ar outlooku.. shajaa zinjaa viss ir kaartiibaa..

 

* vismaz nokia var izveeleeties ko tu gribi pirmo vaardu vai uzvaardu un pietam ierakstot mekleetaajaa teiksim "PE" vinjsh atradiis gan visus peeterus gan peetersonus ...

 

* par drosho savienojumu- nu gmailaa nav iisti jeega logoties caur webu, jo tam tak tagad ir pop3.. par hanzanetu- nu man ar operu neizdevaas nekas :)

Link to comment
Share on other sites

* uz kaadas failsisteemaas to MMC karti nofomatee? FAT?

peec tam to var ar normaalu kartes lasiitaju piesleekt pie PC un nolasiit

 

* ar WinXP+SP2 mieriigi var piesleekt mob. t. pie PC ar zilajiem zobiem (gan jau ka arii ar IrDA)' date=' tas noziimee ka var ari sinhronizeet adreshu gramatu un plaanotaaju vai tikai pie failim tikt klat?

 

* kaa ir ar tel.gr. ko tajaa var ierqkstiit? vai veel aizviien katalogaa kad skataas pirmais ir uzvaards unn tikai tad vaaards vai to var izveeleeties??

 

* cik vareeja saprast tad boot.lv vareeja palaist, bet kaa ir ar hanza.net; gmail.com un kaut ko kompliceetaaku? Drosho savienojumu?

 

* cik aatri akjis irtuksh ja klausaas FM vai mp3[/quote']

 

Par FAT - cik sapratu no aizjūras forumiem, tad it kā tā Symbian formatētā karte esot lietojama arī ārpus telefona, nesabojājot failu sistēmu... pats vēl neesmu mēģinājis - nav iepircies lasītājs.

 

Jā, ar XP+SP2+Bluetooth/IrDA, izmantojot Siemens Data Suite SX1 var visas minētās darbības veikt... tikai man ir gadījusies ķibele ar McAfee antivīrusu, man neturas savienojums ar kompi ilgāk par 20 sekundēm... nodzīšu slinkumu un to jautājumu kaut kad atrisināšu. :roll:

 

Adresu grāmatā joprojām meklēšana notiek 1.kārt pēc uzvārda, bet pēc sirds patikas var izvēlēties kādus un cik telefonu numurus, e-adreses, URL, un citas ailes likt klāt.

 

Zini, godīgi, neesmu mēģinājis, bet domāju, ka nekas prātīgs nesanāks... Tas NetFront ir diezgan savdabīgs produkts, tur neiet daudzas funkcijas, kas nepieciešamas, lai ar pilnu krūti browsētu HTML kontenta lapas...

 

Ja dzenā raičiku, vai mp3 pleijeri, domāju, ka stundas 3 - 4 aķis turēs, man ilgāk par stundiņu no vietas nav nācies muzičku klausīties... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jā' date=' ar XP+SP2+Bluetooth/IrDA, izmantojot Siemens Data Suite SX1 var visas minētās darbības veikt...[/quote']

 

bet bez taas progas?? nekam nevar tikt klaat?

Link to comment
Share on other sites

Jā' date=' ar XP+SP2+Bluetooth/IrDA, izmantojot Siemens Data Suite SX1 var visas minētās darbības veikt...[/quote']

 

bet bez taas progas?? nekam nevar tikt klaat?

 

hmm, vēl nav gadījies dzirdēt, ka kādam mobzim tā varētu... :?

Link to comment
Share on other sites

 

hmm' date=' vēl nav gadījies dzirdēt, ka kādam mobzim tā varētu... :?[/quote']

 

reizeem esmu naivs :)

Link to comment
Share on other sites

Atceros, kad me vēl lietoja S10 active, tad tam gan varēja aktivizēt diktafonu sarunas laikā, par automātisko taustiņu bloķi precīzi gan neatceros, bet man liekas ka tas bija. No tā var secināt, ka Siemens iet divus soļus uz priekšu un vienu atpakaļ :( tāpēc me arī pārgāja uz somu ražotāja tehniku

Link to comment
Share on other sites

Atceros' date=' kad me vēl lietoja S10 active, tad tam gan varēja aktivizēt diktafonu sarunas laikā, par automātisko taustiņu bloķi precīzi gan neatceros, bet man liekas ka tas bija. No tā var secināt, ka Siemens iet divus soļus uz priekšu un vienu atpakaļ :( tāpēc me arī pārgāja uz somu ražotāja tehniku[/quote']

 

Da nē, vienkārši iekš SX1 izmanto Nokia izstrādātu platformu! :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nu ja' date=' pirms 5 gadiem izstrādātu :-D[/quote']

 

...it kā nē... :wink: N6600 arī nav auto keylock, ja kas :p

Link to comment
Share on other sites

Savaadi ka S55 var sarunas laikaa ar diktafonu ierakstiit :roll: tagadeejam S65 nevar... interesanti kaadeelj? :(

Link to comment
Share on other sites

Savaadi ka S55 var sarunas laikaa ar diktafonu ierakstiit :roll: tagadeejam S65 nevar... interesanti kaadeelj? :(

 

Redzi, instalējot/aktivizējot softu, kas paredzēts sarunu ierakstīšanai ar SX1, parādījās atgādinājums, ka pirms ierakstu veicu sarunas laikā, man par to ir jāinformē "otrā drāts galā sēdošais" sarunu biedrs, pretējā gadījumā var rasties juridiskas dabas problēmas... :!: Domāju, ka TIEŠI šī iemesla dēļ S65, to fīču standartā ir noņēmuši... tipa, mazāk pārpratumu, mazāk kreņķu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu ja' date=' pirms 5 gadiem izstrādātu :-D[/quote']

 

...it kā nē... :wink: N6600 arī nav auto keylock, ja kas :p

 

nuuu nevar teikt ka nav.. tiesa gan- standartaa nenaak liidzi, bet tak neviens neliedz uzlikt mazu appletu, kas pilda sho funkciju

Link to comment
Share on other sites

Nu ja' date=' pirms 5 gadiem izstrādātu :-D[/quote']

 

...it kā nē... :wink: N6600 arī nav auto keylock, ja kas :p

 

nuuu nevar teikt ka nav.. tiesa gan- standartaa nenaak liidzi, bet tak neviens neliedz uzlikt mazu appletu, kas pilda sho funkciju

 

Nu es jau arī varu uzlikt mazu appletu (jau biju to uzlicis), veinīgi no Symbian GURU jāizkrata kāpēc tas wapbrowseris atņirdzās... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nu ja' date=' pirms 5 gadiem izstrādātu :-D[/quote']

 

...it kā nē... :wink: N6600 arī nav auto keylock, ja kas :p

 

nuuu nevar teikt ka nav.. tiesa gan- standartaa nenaak liidzi, bet tak neviens neliedz uzlikt mazu appletu, kas pilda sho funkciju

 

Nu es jau arī varu uzlikt mazu appletu (jau biju to uzlicis), veinīgi no Symbian GURU jāizkrata kāpēc tas wapbrowseris atņirdzās... :wink:

 

taapat jau ir noteikti arii applets kursh ljauj ar to pogu ierakstiit sarunu vajadziigajaa briidii.. vismaz es kaut ko taadu nokiai redzeeju. pie tam ir veel visaadas izvirtiibas ar tiem emuleetajiem fona trokshnjiem it kaa tu buutu kuutii, futbola laukumaa vai veel kur :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ja' date=' pirms 5 gadiem izstrādātu :-D[/quote']

 

...it kā nē... :wink: N6600 arī nav auto keylock, ja kas :p

 

nuuu nevar teikt ka nav.. tiesa gan- standartaa nenaak liidzi, bet tak neviens neliedz uzlikt mazu appletu, kas pilda sho funkciju

 

Nu es jau arī varu uzlikt mazu appletu (jau biju to uzlicis), veinīgi no Symbian GURU jāizkrata kāpēc tas wapbrowseris atņirdzās... :wink:

 

taapat jau ir noteikti arii applets kursh ljauj ar to pogu ierakstiit sarunu vajadziigajaa briidii.. vismaz es kaut ko taadu nokiai redzeeju. pie tam ir veel visaadas izvirtiibas ar tiem emuleetajiem fona trokshnjiem it kaa tu buutu kuutii, futbola laukumaa vai veel kur :D

 

Nu SX1 un N6600 tie softi ir vieni un tie paši, ja kas! :wink: ...tikai ar sānu malā esošo pogu nesanāks sarunu ierakstīt, esmu jau izmēģinājis kādas, sarunas ierakstīšanai paredzētās, progas 5, ja nemaldos... diktofons aktivizējas TIKAI ar kādu no klaviatūras taustiņiem... manā gadījumā ar "6" :)

Link to comment
Share on other sites

Nu SX1 un N6600 tie softi ir vieni un tie paši' date=' ja kas! :wink: ...tikai ar sānu malā esošo pogu nesanāks sarunu ierakstīt, esmu jau izmēģinājis kādas, sarunas ierakstīšanai paredzētās, progas 5, ja nemaldos... diktofons aktivizējas TIKAI ar kādu no klaviatūras taustiņiem... manā gadījumā ar "6" :)[/quote']

 

nu skaidrs.. baa a tu www.zolite.lv neesi meegjinaajis to aplletu downloadot? man nekas tur neiet:(( jau nomakjeriiju vinjus visus bet nepaliidz :)

 

p.s. ir arii labums, ka nevar ar to malas pogu iesleegt to diktafonu.. nesmeeraajaas gumijas :))

Link to comment
Share on other sites

Nu SX1 un N6600 tie softi ir vieni un tie paši' date=' ja kas! :wink: ...tikai ar sānu malā esošo pogu nesanāks sarunu ierakstīt, esmu jau izmēģinājis kādas, sarunas ierakstīšanai paredzētās, progas 5, ja nemaldos... diktofons aktivizējas TIKAI ar kādu no klaviatūras taustiņiem... manā gadījumā ar "6" :)[/quote']

 

nu skaidrs.. baa a tu www.zolite.lv neesi meegjinaajis to aplletu downloadot? man nekas tur neiet:(( jau nomakjeriiju vinjus visus bet nepaliidz :)

 

p.s. ir arii labums, ka nevar ar to malas pogu iesleegt to diktafonu.. nesmeeraajaas gumijas :))

 

Oj, neesmu kartjožņiks, tāpēc i nemaz i nezināju par tādu... skatos, tie nagu maucēji par zoles partiju NAUDU grib (!!!) Nekad, Nemūžam!!! :lol::lol::lol: ...es viņus tāpat jau nomaķerīju... biezā slānī... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nu ja' date=' pirms 5 gadiem izstrādātu :-D[/quote']

 

...it kā nē... :wink: N6600 arī nav auto keylock, ja kas :p

 

arī somi kļūdās, bet mani tas neuztrauc, jo es savu izvēli izdarīju par labu 6230, kas spēj gan automātiski klavieri bloķēt, gan sarunu ierakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Nu SX1 un N6600 tie softi ir vieni un tie paši' date=' ja kas! :wink: ...tikai ar sānu malā esošo pogu nesanāks sarunu ierakstīt, esmu jau izmēģinājis kādas, sarunas ierakstīšanai paredzētās, progas 5, ja nemaldos... diktofons aktivizējas TIKAI ar kādu no klaviatūras taustiņiem... manā gadījumā ar "6" :)[/quote']

 

nu skaidrs.. baa a tu www.zolite.lv neesi meegjinaajis to aplletu downloadot? man nekas tur neiet:(( jau nomakjeriiju vinjus visus bet nepaliidz :)

 

p.s. ir arii labums, ka nevar ar to malas pogu iesleegt to diktafonu.. nesmeeraajaas gumijas :))

 

Oj, neesmu kartjožņiks, tāpēc i nemaz i nezināju par tādu... skatos, tie nagu maucēji par zoles partiju NAUDU grib (!!!) Nekad, Nemūžam!!! :lol::lol::lol: ...es viņus tāpat jau nomaķerīju... biezā slānī... :wink:

 

Maza cerība uz symbiana palaist apletu. Kursabiedrs manu acu priekšā mēģināja vardes.lv dambretes apletu uz pocket pc palaist, bet arī tur apletu neņēma pretī.

 

P.S. 30 dienas ar sīmeni - visu cieņu. Nav pa šo laiku kāda zvīņēde uzmetusies? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu SX1 un N6600 tie softi ir vieni un tie paši' date=' ja kas! :wink: ...tikai ar sānu malā esošo pogu nesanāks sarunu ierakstīt, esmu jau izmēģinājis kādas, sarunas ierakstīšanai paredzētās, progas 5, ja nemaldos... diktofons aktivizējas TIKAI ar kādu no klaviatūras taustiņiem... manā gadījumā ar "6" :)[/quote']

 

nu skaidrs.. baa a tu www.zolite.lv neesi meegjinaajis to aplletu downloadot? man nekas tur neiet:(( jau nomakjeriiju vinjus visus bet nepaliidz :)

 

p.s. ir arii labums, ka nevar ar to malas pogu iesleegt to diktafonu.. nesmeeraajaas gumijas :))

 

Oj, neesmu kartjožņiks, tāpēc i nemaz i nezināju par tādu... skatos, tie nagu maucēji par zoles partiju NAUDU grib (!!!) Nekad, Nemūžam!!! :lol::lol::lol: ...es viņus tāpat jau nomaķerīju... biezā slānī... :wink:

 

Maza cerība uz symbiana palaist apletu. Kursabiedrs manu acu priekšā mēģināja vardes.lv dambretes apletu uz pocket pc palaist, bet arī tur apletu neņēma pretī.

 

P.S. 30 dienas ar sīmeni - visu cieņu. Nav pa šo laiku kāda zvīņēde uzmetusies? :roll:

 

...es savukārt PATIESI apbrīnoju Nokiistus! :) ...vīrišķīgi ļaudis :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Nu ja' date=' pirms 5 gadiem izstrādātu :-D[/quote']

 

...it kā nē... :wink: N6600 arī nav auto keylock, ja kas :p

 

arī somi kļūdās, bet mani tas neuztrauc, jo es savu izvēli izdarīju par labu 6230, kas spēj gan automātiski klavieri bloķēt, gan sarunu ierakstīt.

 

...somi pārāk bieži kļūdās... :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nu ja' date=' pirms 5 gadiem izstrādātu :-D[/quote']

 

...it kā nē... :wink: N6600 arī nav auto keylock, ja kas :p

 

arī somi kļūdās, bet mani tas neuztrauc, jo es savu izvēli izdarīju par labu 6230, kas spēj gan automātiski klavieri bloķēt, gan sarunu ierakstīt.

 

...somi pārāk bieži kļūdās... :wink: :lol:

 

Un kā tad saukt siemens gājienu paņemt par sava smārta bāzi vienu no somu kļūdām? :lol: :arrow: par mācīšanos no kļūdām?

Te man prātā nāk tas joks par džekiem, kas izdomāja pamēģināt paņemt mutē apaļo 100W spuldzīti, neklausīdamies, ka to var normāls cilvēks tikai dabūt iekšā bet ārā ... :D

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Man ar kādreiz bija S35 Simens, bet diemžēl pēc šgada Jāņiem pazaudēju ;( Tam i sarunas varēja ierakstīt i sarkanno savienojumu izmantot. Cik atceros tad laikam 45 sērija bija pēdējā kuras laikā vēl darbojās diktafons telefona sarunas laikā. Pēc tam aizliedza, jo patiešām cilvēki sāka ierakstīt privātas precīzāk konfidenciālas sarunas.

Link to comment
Share on other sites

Man ar kādreiz bija S35 Simens' date=' bet diemžēl pēc šgada Jāņiem pazaudēju ;( Tam i sarunas varēja ierakstīt i sarkanno savienojumu izmantot. Cik atceros tad laikam 45 sērija bija pēdējā kuras laikā vēl darbojās diktafons telefona sarunas laikā. Pēc tam aizliedza, jo patiešām cilvēki sāka

 

nedomaaju ka saaka, driizaak pienjeema likumu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...