Jump to content

Dzīve ar SX1 mēneša garumā


Recommended Posts

man kaa lielam un slinkam mobilo nespeciaalistam vareetu pateikt apmeeram par kaadu summu iet runa perkot shaadu telefonu???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mr..JMT

    8

  • aicizz

    19

  • Vecais

    59

  • despecs

    11

man kaa lielam un slinkam mobilo nespeciaalistam vareetu pateikt apmeeram par kaadu summu iet runa perkot shaadu telefonu???

 

Ja runa iet par SX1, tad 199.-Ls + 25Ls 256Mb MMC karte.

Link to comment
Share on other sites

Guest Puss

ja ir interese uz viedtelefonu, tad var jau arī izmēģināt motorolu mpx200... tam windows apakšā

Link to comment
Share on other sites

ja ir interese uz viedtelefonu' date=' tad var jau arī izmēģināt motorolu mpx200... tam windows apakšā[/quote']

 

Dievs atpestii!!! Taa tik veel truuka - mikroozapte veel telefonos savus bugus ieperinaas. Nu nee, labaak tad kaut ko jaunu un svaigu... lai citaam kompaanijaam arii naudinja tiek, nu nepatiik man mikrosofta monopls. Konkuence ir ljooooooti vajadziiga.

 

... manā PC ir iemeties tārps' date=' citi to sauc par kautkādiem logiem[/quote']

 

driiz ari telefonaa iemetiisies, ja nebuusi modrs :DDD

Link to comment
Share on other sites

Guest muncis

kaa ir ar taam MMC karteem, cik zinu ka shamaas parasti straadaa plauksdatoros un fotokameraas kuras njem pretii SD, bet vai otraadi taa lieta kustas? tipa mobilajos SD iemochiijos. Kads ir meginajis, nevis tikai razotaju web lapaa lasiijushi ka MMC... ?

Link to comment
Share on other sites

>>> Vecais

 

kaa ir ar SMS rakstiishanu??

uz ekraana buri neatpaliek kad ljoti aatri raksta tekstu??

zinu ka ME45 man iet tieshi tie burti kas tiek rakstīti, bet M55 jau par paaris simboliem velkaas ...

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6600 ir MP3?

 

Kuram īsti ir vairāk iespēju? SX1 vai 6600?

 

liidziigas, bet:

* nokia janaaka OS - 7

* siemens FM, palaizhoot progas mazaaka aizture

Link to comment
Share on other sites

neuztver to kā personīgu apvainojumu, bet pēc topika škiet , ka raksti par medusmēnesi, it kā Tu čomiem gribētu stāstīt par savu 1 menesi kopdzīves ar sievieti, vai arī šis SX1 Tev aizvieto sievieti

Link to comment
Share on other sites

neuztver to kā personīgu apvainojumu' date=' bet pēc topika škiet , ka raksti par medusmēnesi, it kā Tu čomiem gribētu stāstīt par savu 1 menesi kopdzīves ar sievieti, vai arī šis SX1 Tev aizvieto sievieti[/quote']

 

Nu, ja Tu uztver šo smartfona lietotāja aprakstu-vērtējumu kā medusmēneša aprakstu... nu ko - man atliek tikai priecāties, ka mans rakstiņš spēj TĀ rosināt fantāziju! :wink: :lol:

 

...kaut gan SX1 man nebūt neaizstāj sievieti... :p:lol:

...bet par savām uzvarām "mīlas frontē" es NEVIENAM nestāstu - tas ir pārāk privāti! 8) :wink:

 

Pats taču piekrīti, ka būtu BAIGI vērtīgi, ja katrs, kas iegādājis kādu exotisku ierīci iedotu savu tās vērtējumu... :)

Link to comment
Share on other sites

>>> Vecais

 

kaa ir ar SMS rakstiishanu??

uz ekraana buri neatpaliek kad ljoti aatri raksta tekstu??

zinu ka ME45 man iet tieshi tie burti kas tiek rakstīti' date=' bet M55 jau par paaris simboliem velkaas ...[/quote']

 

Zini, es pat nobrīnījos - SMS-i rakstās NEPARASTI mundri... raugi, es pats esmu lietojis ME45 (tagad tas ir manas sievas lietošanā) - tam gan bija tāda kā nelāga aizturīte...

Link to comment
Share on other sites

kaa ir ar taam MMC karteem' date=' cik zinu ka shamaas parasti straadaa plauksdatoros un fotokameraas kuras njem pretii SD, bet vai otraadi taa lieta kustas? tipa mobilajos SD iemochiijos. Kads ir meginajis, nevis tikai razotaju web lapaa lasiijushi ka MMC... ?[/quote']

 

Es paprovēju ielikt savā SX1 SD karti - zini NEKAS nenotika... smartfons to VIENKĀRŠI neredzēja... :cry:

Link to comment
Share on other sites

es pats esmu lietojis ME45 (tagad tas ir manas sievas lietošanā) - tam gan bija tāda kā nelāga aizturīte...

 

tishaam??

nu tad saliiidezinot ar m55 taa bija dikti maza :)

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6600 ir MP3?

 

Kuram īsti ir vairāk iespēju? SX1 vai 6600?

 

Vairāk funkciju ir SX1

 

...izlasi šo! :wink:

Link to comment
Share on other sites

es pats esmu lietojis ME45 (tagad tas ir manas sievas lietošanā) - tam gan bija tāda kā nelāga aizturīte...

 

tishaam??

nu tad saliiidezinot ar m55 taa bija dikti maza :)

 

Hmmz... nu s55 taa aizture praktiski nebija manaama/juutama :) Bet CX65 sms' teksts burtiski lido - netieku liidzi telefonam :)

Link to comment
Share on other sites

es pats esmu lietojis ME45 (tagad tas ir manas sievas lietošanā) - tam gan bija tāda kā nelāga aizturīte...

 

tishaam??

nu tad saliiidezinot ar m55 taa bija dikti maza :)

 

...nu M55 labāk neapspriedīsim :wink: ...tagad izvākšu no tā ārā visu "kompromātu" un meklēšu tam precinieku... :)

 

Man domāt, ka M55 ir tik pamatīgi bremzīgs, ka tam ir procis no 45.sērijas, bet fīčas kā mudž... vot i bremzē! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rouzijs

Cik lasīju MP3, kā zvana melodijas (ar visiem vārdiem) viņam uzlikt nevar, tikai klausīties... Bet it kā ja pārtaisa par WAV tad var? Cik viņam vispār kvalitatīvas melodijas ja salīdzina, piemēram ar Samsung...

Link to comment
Share on other sites

Cik lasīju MP3' date=' kā zvana melodijas (ar visiem vārdiem) viņam uzlikt nevar, tikai klausīties... Bet it kā ja pārtaisa par WAV tad var? Cik viņam vispār kvalitatīvas melodijas ja salīdzina, piemēram ar Samsung...[/quote']

 

Vai Tev vajag mp3 kā zvana melodiju? Hmm, es it kā TAM nemaz nepievērsu uzmanību, ja godīgi... vot raičiks un mp3 pleijeris tas gan man patīk tīri labi...

 

Bet, ja Tu pārdzen to mp3 par kompresēto wav - tad gan...

 

ā, un vēl, tu vari ar diktofonu ierakstīt jebkuru skaņu un izmantot par izsaukuma signālu...

 

SX1 ir tikai 16 (!!!) balsu polifonija - tā ka skaņa ir daudz trūcīgāka nekā 65. Siemens sērijai...

 

Bet, ja Tev ir savrīgas melodijas nevis funkcionalitāte - tiešām, labāk izvēlies Samsung... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mans arī tikko smartphoņu izvirtuļu sugai pievienojās. Vakar tika oficiāli iepirkts SE P900. Nu nav vispār vārdu man- tas nu gan verķis baigais, arī symbians sevi bagaidām rāda tikai no labākās puses. Tika jau uztaisīts full backups un kopš vakardienas spēlējos ar softiem. Vienīgais mīnuss šamam ir izmērs- man šodien džinsu kabatā to tā pagrūtāk bija iegrust, bet izdarāms tas ir. MP3 par zvanu toni ir uzliekams...pričendālu ko pētīt man man liekas tur gadam pietiks ko testēt. Skārienjūtīgais ekrāns ir lieta ko laikam gan pagaidām es vērtēju visaugstāk tajā telefonā- baigi ērti lietot. Vienīgais jāpierod pie handwriting recognition rakstības flip open modē, bet nekas sarežģīts tur nav. Organaizers manuprāt tajā telefonā neatpaliek no palmtop plaukstdatoriem. Pēc pirmās dienas iespaidu ir vairāk pozitīvu. Vienīgais kas pagaidām nepatīk ira izmērs un protams cena kura arī nebija no mazajām priekš telefona. Jādara laikam būs kā Vecajam un pēc pāris nedēļām jāiepostē pilnāks iespaidu apraksts :)[/i]

Link to comment
Share on other sites

Mans arī tikko smartphoņu izvirtuļu sugai pievienojās. Vakar tika oficiāli iepirkts SE P900. Nu nav vispār vārdu man- tas nu gan verķis baigais' date=' arī symbians sevi bagaidām rāda tikai no labākās puses. Tika jau uztaisīts full backups un kopš vakardienas spēlējos ar softiem. Vienīgais mīnuss šamam ir izmērs- man šodien džinsu kabatā to tā pagrūtāk bija iegrust, bet izdarāms tas ir. MP3 par zvanu toni ir uzliekams...pričendālu ko pētīt man man liekas tur gadam pietiks ko testēt. Skārienjūtīgais ekrāns ir lieta ko laikam gan pagaidām es vērtēju visaugstāk tajā telefonā- baigi ērti lietot. Vienīgais jāpierod pie handwriting recognition rakstības flip open modē, bet nekas sarežģīts tur nav. Organaizers manuprāt tajā telefonā neatpaliek no palmtop plaukstdatoriem. Pēc pirmās dienas iespaidu ir vairāk pozitīvu. Vienīgais kas pagaidām nepatīk ira izmērs un protams cena kura arī nebija no mazajām priekš telefona. Jādara laikam būs kā Vecajam un pēc pāris nedēļām jāiepostē pilnāks iespaidu apraksts :)[/i']

 

Vo, pats pieteicies! :) LŪDZU ATSAUKSMI!!! Izvērstā, izvirtuļa cienīgā veidā! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Vo' date=' pats pieteicies! :) LŪDZU ATSAUKSMI!!! Izvērstā, izvirtuļa cienīgā veidā! :wink:[/quote']

Būs, būs :) Palietošu, apgūšu un padalīšos ar iespaidiem

Link to comment
Share on other sites

Vo' date=' pats pieteicies! :) LŪDZU ATSAUKSMI!!! Izvērstā, izvirtuļa cienīgā veidā! :wink:[/quote']

Būs, būs :) Palietošu, apgūšu un padalīšos ar iespaidiem

 

Nē, Tu sadali 3 etapos, kā es:

 

1) pirmie iespaidi - tas jau ir PATS interesantākais - par ko iefanoji, kur aplauzies (kā es uzrakstīju);

 

2) pēc 30 dienām - ko esi atklājis/pamēģinājis, kas nav izdevies;

 

3) pēc pusgada - nu tas jau ir apraksts KĀ tas aparāts reāli uzvedas...

 

Zini, tas būs kudī interesantāk nekā pēc 5 gadu ekspluatācijas...

Link to comment
Share on other sites

Mans arī tikko smartphoņu izvirtuļu sugai pievienojās. Vakar tika oficiāli iepirkts SE P900.

 

juu apsveicu.. tas protams ir sapnju dampis, bet nu man bija tomeer biki zheel naudas tik daudz izgruust par trubu. bet nu nenoliedzu, ka iekaarojiens bija liels :))) lab ka nebija liekas naudas, to aizietu shirmiic un buutu es ar iepircis :)))

Link to comment
Share on other sites

1) pirmie iespaidi - tas jau ir PATS interesantākais - par ko iefanoji' date=' kur aplauzies (kā es uzrakstīju);

 

2) pēc 30 dienām - ko esi atklājis/pamēģinājis, kas nav izdevies;

 

3) pēc pusgada - nu ats jau ir apraksts KĀ tas aparāts reāli uzvedas...

 

Zini, tas būs kudī interesantāk nekā pēc 5 gadu ekspluatācijas...

Nu tos pašus pirmos iespaidus jau esmu it kā uzrakstījis. Vēl tikai varu pievienot to ka man ļoti patīk aparāta audio kvalitāte sarunu laikā- ir liela atšķirība ar manu veco T300.

Programmas (atzīstos gan ka tās zogu) šim aparātam rullē- wordu, exeli, pdf'u un kaudzi citu formātu saprot un pat dažus raksta.

Pie lietām kas tā nevisai varu pielikt to ka orģinālā izvēlne sākumā likās visai haotiska, bet novelkot tracker progu viss nostājās savās vietās. Ir pat kaut kas līdzīgs kompja desktopam iedabūts.

Patīkami pārsteidza arī tas aksesuāru daudzums kas nāk līdzi- 2x CD ar softiem, 2X irbulis ekrāna bakstīšanai, usb pamatne (cradle) telefona pievienošanai kompim, maciņš, rezerves daļas un skruvgrieznītis taustiņu noņemšanai, lupatiņa ekrāna tīrīšanai un citi nieki.

Rīt, ja būs laiks uzrakstīšu kaut ko mazliet sakarīgākā formā nekā tas ir pašlaik ;)

Link to comment
Share on other sites

1) pirmie iespaidi - tas jau ir PATS interesantākais - par ko iefanoji' date=' kur aplauzies (kā es uzrakstīju);

 

2) pēc 30 dienām - ko esi atklājis/pamēģinājis, kas nav izdevies;

 

3) pēc pusgada - nu ats jau ir apraksts KĀ tas aparāts reāli uzvedas...

 

Zini, tas būs kudī interesantāk nekā pēc 5 gadu ekspluatācijas...

Nu tos pašus pirmos iespaidus jau esmu it kā uzrakstījis. Vēl tikai varu pievienot to ka man ļoti patīk aparāta audio kvalitāte sarunu laikā- ir liela atšķirība ar manu veco T300.

Programmas (atzīstos gan ka tās zogu) šim aparātam rullē- wordu, exeli, pdf'u un kaudzi citu formātu saprot un pat dažus raksta.

Pie lietām kas tā nevisai varu pielikt to ka orģinālā izvēlne sākumā likās visai haotiska, bet novelkot tracker progu viss nostājās savās vietās. Ir pat kaut kas līdzīgs kompja desktopam iedabūts.

Patīkami pārsteidza arī tas aksesuāru daudzums kas nāk līdzi- 2x CD ar softiem, 2X irbulis ekrāna bakstīšanai, usb pamatne (cradle) telefona pievienošanai kompim, maciņš, rezerves daļas un skruvgrieznītis taustiņu noņemšanai, lupatiņa ekrāna tīrīšanai un citi nieki.

Rīt, ja būs laiks uzrakstīšu kaut ko mazliet sakarīgākā formā nekā tas ir pašlaik ;)

 

Vot šitos postus iekopē un uztaisi SAVU topicu... citādi jēga Tavam apralstam MANĀ topikā ir līdzvērtīga tādai smukai, apaļai nullei... TE ta' runa iet par SX1...

Link to comment
Share on other sites

SX1 nu nav gluži SE P900 kategorija, salīdzināt grūti, es, ja tagad ņemtu gudro telefonu, tad vairāk sliektos uz PALM TREO 650, Latvijā gan būs pēc jaunā gada, bet toties cenas ziņā salīdzināms ar P900, bet tas tomēr ir PALM ar ko arī viss ir izteikts.

Link to comment
Share on other sites

SX1 nu nav gluži SE P900 kategorija' date=' salīdzināt grūti, es, ja tagad ņemtu gudro telefonu, tad vairāk sliektos uz PALM TREO 650, Latvijā gan būs pēc jaunā gada, bet toties cenas ziņā salīdzināms ar P900, bet tas tomēr ir PALM ar ko arī viss ir izteikts.[/quote']

 

NEIET RUNA PAR KATEGORIJĀM!!! :!:

 

:!: :!: Es cenšos pierunāt džeku, lai viņš uztaisa pats SAVU topiku... par SAVU SE 900 :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

dispecers wrote:

SX1 nu nav gluži SE P900 kategorija, salīdzināt grūti, es, ja tagad ņemtu gudro telefonu, tad vairāk sliektos uz PALM TREO 650, Latvijā gan būs pēc jaunā gada, bet toties cenas ziņā salīdzināms ar P900, bet tas tomēr ir PALM ar ko arī viss ir izteikts.

 

 

NEIET RUNA PAR KATEGORIJĀM!!!

 

Es cenšos pierunāt džeku, lai viņš uztaisa pats SAVU topiku... par SAVU SE 900

 

sore, nebiju vēl īsti pamodies, paslīdēja kāja uz flood pusi :-D

Link to comment
Share on other sites

Ka tik nepienaak laiks, kad telefonos saliek visu, bet aimirst ielikt funkciju pashu svariigaako, lai piezvaniitu, kaa filmaa spiegu beerni, tikai tur bija uuberkuulais pulskstenis,kuraa nevareeja aoskatiities laiku! :)

Link to comment
Share on other sites

Vecais - sore dums jautaajums tavam fonim tak ir T9 latvieshu vai ne ?

 

tagad uz 6600 es tieshaam ieveerteeju sho rakstiishanas veidu - piekam vaardu kraajums tieshaam ir pietiekams lai standarta tekstu uzklanbinaatu

labs tests - "hidroelektrostacija"

 

uz 6600 aiziet uz uraa :)

 

Hmm, es kaut kā neesmu nemaz pievērsis uzmanību latviešu valodas atbalstam... tūliņ paskatīšos...

 

Zini, tomēr nav... :wink:

 

A kas tas par T9??? Tas kas traucē normāli rakstīt textus??? :):lol:

Link to comment
Share on other sites

Vecais - sore dums jautaajums tavam fonim tak ir T9 latvieshu vai ne ?

 

tagad uz 6600 es tieshaam ieveerteeju sho rakstiishanas veidu - piekam vaardu kraajums tieshaam ir pietiekams lai standarta tekstu uzklanbinaatu

labs tests - "hidroelektrostacija"

 

uz 6600 aiziet uz uraa :)

 

Hmm' date=' es kaut kā neesmu nemaz pievērsis uzmanību latviešu valodas atbalstam... tūliņ paskatīšos...

 

Zini, tomēr nav... :wink:

 

A kas tas par T9??? Tas kas traucē normāli rakstīt textus??? :):lol:[/quote']

 

nu nu nu. apseezhamies mees 3jataa blakus un pameegjinam vienu un to pashu tekstu uzklbinaat.. mees ar NC ar T9 tu bez :) redzeesim kursh liks alu vinneetaajiem :))))

Link to comment
Share on other sites

Vecais - sore dums jautaajums tavam fonim tak ir T9 latvieshu vai ne ?

 

tagad uz 6600 es tieshaam ieveerteeju sho rakstiishanas veidu - piekam vaardu kraajums tieshaam ir pietiekams lai standarta tekstu uzklanbinaatu

labs tests - "hidroelektrostacija"

 

uz 6600 aiziet uz uraa :)

 

Hmm' date=' es kaut kā neesmu nemaz pievērsis uzmanību latviešu valodas atbalstam... tūliņ paskatīšos...

 

Zini, tomēr nav... :wink:

 

A kas tas par T9??? Tas kas traucē normāli rakstīt textus??? :):lol:[/quote']

 

nu nu nu. apseezhamies mees 3jataa blakus un pameegjinam vienu un to pashu tekstu uzklbinaat.. mees ar NC ar T9 tu bez :) redzeesim kursh liks alu vinneetaajiem :))))

 

Pilnīgi iespējams! :)

 

Bet es vienreiz klabināju īsziņu angļu mēlē ar to T9 (gribēju sajusties pats, pats viltīgākais puisis) - zini, es nopi*os 15 minūtes, atsledzu NAFIG to T9-sūdu un uzrakstīju textiņu vienas minūtes laikā... Es esmu atpalicis subjekts - NU NESAPROTU KAS TAS IR PAR ZVĒRU "T9" UN KĀDS NO TĀ LABUMS... :?

Link to comment
Share on other sites

Hmm' date=' es kaut kā neesmu nemaz pievērsis uzmanību latviešu valodas atbalstam... tūliņ paskatīšos...

 

Zini, tomēr nav... :wink:

 

A kas tas par T9??? Tas kas traucē normāli rakstīt textus??? :):lol:[/quote']

 

nuuu tad es lieku TREKNU MIINUSU tavam foonim "-"

 

jep tas T9 ir tas kas peec burtu spieshanas uzraksta vaardu - meilus uz mobzha bez shiis fiiches ir nejeegaa rakstiit - buutiibaa ja tev tieshaam nav T9 vaardniicas tad mobzis ir praktiski nelietojams tekstu rakstiishanai .... :(

 

Nu kas kuram ir svarīgi...:wink:

 

Personīgi man PILNĪGI nospļauties uz kaut kādas nevienam nezināmas izmirstošas tautiņas valodeles atbalstu... 8)

Galvenais, ka ir Angļu un Vācu valoda... pārējais ir figņa...

 

Kaut kā nesūdzos par textu rakstīšanu... pagaidām izdodas... :)

Link to comment
Share on other sites

Personīgi man PILNĪGI nospļauties uz kaut kādas nevienam nezināmas izmirstošas tautiņas valodeles atbalstu... 8)

Galvenais' date=' ka ir Angļu un Vācu valoda... pārējais ir figņa...

 

Kaut kā nesūdzos par textu rakstīšanu... pagaidām izdodas... :)[/quote']

 

taa teikt pieraduma - pielietojuma vaina

 

es teiksim LJOTI izmantoju meilu no mobilaa - nu neesmu vienmeer uz vietas vai PuutVeejos seezu alu dzeru vai pie klienta esmu - nu nesanaak buut uz vietas ... un tad nu meilu uzklabinaat bez T9 man liktos vaajpraac ... piekam meils sanaak smukinjs latvisks nevis kaa es tagad posteeju crazy_latvian ....

 

Nu es jau arī klabinu i meilus, i SMS-us, i MMS-s - pie tam diezgan sparīgi... It kā nejūtu nekādas problēmas... Da tikai nemāžojos ar tām garum/mīkstumzīmēm un citām latviskajām herņām...

Jo bieži, ĻOTI bieži gadās tā, ka nesapas kodējumi un glīta texta vietā redzami hieroglifi...

 

Zini, kāpēc es SEN, SEN atpakaļ attiecos no tās T9 figņas - es biju šausmās, ka tas plastamasas klucis (tobiš telefons) sāka rakstīt kaut kādu textu manā vietā, pie tam ar pilnīgi citādiem vārdiem kā es biju iecerējis... :shock:

...tāpēc jau arī VIENMĒR, VISIEM TELEFONIEM TO T9 sūdu NAHRENIZĒJU!!!

 

Un, ja godīgi pērkot SX1 es NEMAZ nepievērsu uzmanību tam T9 ...ā, nē, muldu, es to ATSLĒDZU tikko kā ieraudzīju... :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...