Jump to content

Dzīve ar SX1 mēneša garumā


Recommended Posts

Nu ja' date=' pirms 5 gadiem izstrādātu :-D[/quote']

 

...it kā nē... :wink: N6600 arī nav auto keylock, ja kas :p

 

arī somi kļūdās, bet mani tas neuztrauc, jo es savu izvēli izdarīju par labu 6230, kas spēj gan automātiski klavieri bloķēt, gan sarunu ierakstīt.

 

...somi pārāk bieži kļūdās... :wink: :lol:

 

Un kā tad saukt siemens gājienu paņemt par sava smārta bāzi vienu no somu kļūdām? :lol: :arrow: par mācīšanos no kļūdām?

Te man prātā nāk tas joks par džekiem, kas izdomāja pamēģināt paņemt mutē apaļo 100W spuldzīti, neklausīdamies, ka to var normāls cilvēks tikai dabūt iekšā bet ārā ... :D

 

Vācieši mēģināja izdarīt kļūdu labojumu :wink: ...pagaidām bez īpašiem panākumiem... :lol::lol::lol:

 

...nu bet kāpēc, jūs, Noikiisti esat TIK dusmīgi, ja kāds pasaka kādu zobgalību attiecībā uz Nokia ražojumiem??? :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mr..JMT

    8

  • aicizz

    19

  • Vecais

    59

  • despecs

    11

...nu bet kāpēc' date=' jūs, Noikiisti esat TIK dusmīgi, ja kāds pasaka kādu zobgalību attiecībā uz Nokia ražojumiem??? Wink[/quote']

 

Kashkjis a la amd vs intel vai linux vs windows. Neesmu redzeejis veel nevienu telefonu bez truukumiem, nu nevienu pashu - katram modelim savu plusi un miinusi. Pozitiivi, ka Vecais pastaasta siimenja par miinisiem, kurus vinjs kaa Siemens lietotaajs, zina labaak. Tagad vajag veel pa kaadam taadam kadram katraa nometnee :D. A taa jeegas no "Nokai rulezz, Siemens sux" nav it nekaadas.

Link to comment
Share on other sites

Man ar kādreiz bija S35 Simens, bet diemžēl pēc šgada Jāņiem pazaudēju ;( Tam i sarunas varēja ierakstīt i sarkanno savienojumu izmantot. Cik atceros tad laikam 45 sērija bija pēdējā kuras laikā vēl darbojās diktafons telefona sarunas laikā. Pēc tam aizliedza, jo patiešām cilvēki sāka

 

nedomaaju ka saaka, driizaak pienjeema likumu...

 

Es arī domāju, ka dēļ attiecīga likuma pieņemšanas Siemens savos pēdējos modeļos ir ierobežojis sarunu ierakstīšanas iespēju orģinālajās telefonu programmatūrās...

 

Siemens tomēr ir VĀCU firma... un kā mēs labi zinam - vācieši ir ĀRPRĀTĪGI punktuāli džeki un likumus ievēro...

 

Bet neviens jau neliedz ieinstalēt atbilstošu softu vai iešūt izmainītu "prošivku" :wink:

Link to comment
Share on other sites

...nu bet kāpēc, jūs, Noikiisti esat TIK dusmīgi, ja kāds pasaka kādu zobgalību attiecībā uz Nokia ražojumiem??? Wink

 

Kashkjis a la amd vs intel vai linux vs windows. Neesmu redzeejis veel nevienu telefonu bez truukumiem, nu nevienu pashu - katram modelim savu plusi un miinusi. Pozitiivi, ka Vecais pastaasta siimenja par miinisiem, kurus vinjs kaa Siemens lietotaajs, zina labaak. Tagad vajag veel pa kaadam taadam kadram katraa nometnee :D. A taa jeegas no "Nokai rulezz, Siemens sux" nav it nekaadas.

 

Zelta vārdi!!! :)

 

...dabiski, ka uz pasaules NAV ideāla, ne telefona, ne automašīnas, ne procesora, NEKĀ... Tāpēc nav ko jāplēšās! :)

 

Labāk padalieties ar citiem SAVOS novērojumos/pieredzē, līdzīgi kā ES to esmu izdarījis - VISIEM būs labums no tā, ticiet man! :!:

 

Un varēsim izveidot atsevišķu ailīti, katrā sadaļā, kur ikviens varēs atrast vajadzīgo expluatācijas infu (+/-) par interesējošo telefona/foto/*** aparātu...

Link to comment
Share on other sites

par savu aparātu biju pietiekoši plaši(+ un -) izteicies dual mājas lapas komentāros, bet riebekļi(dual) piegrieza šo "forumu" :(. Tagad vislabākā vieta kur par 6230 apskatīties ir http://www.nokia-6230.spb.ru un te arī tusēju, ja boot.lv populārākajiem telefona modeļiem uztaisīs atsevišķu foruma sadaļu, tad varbūt arī šeit postēšu savus novērojumus.

 

P.S. nekad neesmu teicis, ka NOKIA rullē bet pārējie ražotāji sux

 

Tagad esmu ieskatījies PALM TREO smārtklausulēs, izmērs labs un fīču ar daudz :-D

Link to comment
Share on other sites

par savu aparātu biju pietiekoši plaši(+ un -) izteicies dual mājas lapas komentāros, bet riebekļi(dual) piegrieza šo "forumu" :(. Tagad vislabākā vieta kur par 6230 apskatīties ir http://www.nokia-6230.spb.ru un te arī tusēju, ja boot.lv populārākajiem telefona modeļiem uztaisīs atsevišķu foruma sadaļu, tad varbūt arī šeit postēšu savus novērojumus.

 

shajaa forumaa viss darbojas no otra gala - vispirms paraadaas attieciigi topiki un tad atseviskja sadalja. Bet manupraat sadalja "mobilie telefoni" ir visai piemeerota. Kamdeelj vajag veel atseviskju? Cep taadu pashu review kaa shis.

Link to comment
Share on other sites

par savu aparātu biju pietiekoši plaši(+ un -) izteicies dual mājas lapas komentāros, bet riebekļi(dual) piegrieza šo "forumu" :(. Tagad vislabākā vieta kur par 6230 apskatīties ir http://www.nokia-6230.spb.ru un te arī tusēju, ja boot.lv populārākajiem telefona modeļiem uztaisīs atsevišķu foruma sadaļu, tad varbūt arī šeit postēšu savus novērojumus.

 

shajaa forumaa viss darbojas no otra gala - vispirms paraadaas attieciigi topiki un tad atseviskja sadalja. Bet manupraat sadalja "mobilie telefoni" ir visai piemeerota. Kamdeelj vajag veel atseviskju? Cep taadu pashu review kaa shis.

 

Pareizi jx saka! Sākumā parādās topiki par konkrētu tēmu, ja to ir ievērojams daudzums, tad tiek domāts, kā tos organizēt...

Tā kā DROŠI uz priekšu!!! :) Mēs visi būsim Tev pateicīgi! :)

Link to comment
Share on other sites

shajaa forumaa viss darbojas no otra gala

a priekškam vispirms vajag veidot sadaļu "Liodjumi uz mēnesi" ja tajos neviens neraksta par to?? Tad kad tauta saaks lidot un rakstīt par to tik lielaa meerā ka vajag spec. sadadaļu tam tad arī būus. !!

Link to comment
Share on other sites

Ir jau tā viegli teikt iepostē review, es jau pietiekoši biju augstākminētajā dual lapā iepostējis, kas gāja zudumā, lai tagad to vēlreiz dzejotu no jauna, nav jau arī to lietotāju te tik daudz kam tas interesētu, tāpēc par šo lietu tusējos augstākminētā .ru forumā, kur ja kas interesants parādās, tad var iemest linku šeit. Un divās vietās vienu tekstu postēt uzskatu par izšķērdību.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau tā viegli teikt iepostē review' date=' es jau pietiekoši biju augstākminētajā dual lapā iepostējis, kas gāja zudumā, lai tagad to vēlreiz dzejotu no jauna, nav jau arī to lietotāju te tik daudz kam tas interesētu, tāpēc par šo lietu tusējos augstākminētā .ru forumā, kur ja kas interesants parādās, tad var iemest linku šeit. Un divās vietās vienu tekstu postēt uzskatu par izšķērdību.[list']

 

Vajag darīt, piesardzīgāk/racionālāk! :wink:

Es savu review uztaisīju Word-ā, pēc tam textu nokopēju un vienk iepeistoju šeit... tad piekabināju bildes un GOTOVS!!! :p :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ir jau tā viegli teikt iepostē review' date=' es jau pietiekoši biju augstākminētajā dual lapā iepostējis, kas gāja zudumā, lai tagad to vēlreiz dzejotu no jauna, nav jau arī to lietotāju te tik daudz kam tas interesētu, tāpēc par šo lietu tusējos augstākminētā .ru forumā, kur ja kas interesants parādās, tad var iemest linku šeit. Un divās vietās vienu tekstu postēt uzskatu par izšķērdību.[list']

 

Vajag darīt, piesardzīgāk/racionālāk! :wink:

Es savu review uztaisīju Word-ā, pēc tam textu nokopēju un vienk iepeistoju šeit... tad piekabināju bildes un GOTOVS!!! :p :wink:

 

Man nekad nav tapis īsts review, tad tas būtu jālasa kopā no vairākiem postiem, jo me toreiz postēja tad, kad kautko jaunu uzgāja

Link to comment
Share on other sites

Ir jau tā viegli teikt iepostē review' date=' es jau pietiekoši biju augstākminētajā dual lapā iepostējis, kas gāja zudumā, lai tagad to vēlreiz dzejotu no jauna, nav jau arī to lietotāju te tik daudz kam tas interesētu, tāpēc par šo lietu tusējos augstākminētā .ru forumā, kur ja kas interesants parādās, tad var iemest linku šeit. Un divās vietās vienu tekstu postēt uzskatu par izšķērdību.[list']

 

Vajag darīt, piesardzīgāk/racionālāk! :wink:

Es savu review uztaisīju Word-ā, pēc tam textu nokopēju un vienk iepeistoju šeit... tad piekabināju bildes un GOTOVS!!! :p :wink:

 

Man nekad nav tapis īsts review, tad tas būtu jālasa kopā no vairākiem postiem, jo me toreiz postēja tad, kad kautko jaunu uzgāja

 

Nu tātad vajag sistematizēt review kārtību. Piemēram es iedevu atsauksmi TIKKO to nopērkot (nu, pirmās dienas iespaidus), pēc tam pēc pirmā mēneša, pēc tam būs pēc pusgada lietošanas - kopā sanāks 3 posti, bet visnotaļ noderīgi lasītājiem.... :) Šādi vienkārši ir vieglāk organizēt i sevi, i raksta veidošanas procesu... :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest oib

Man ir N 6600 un es saskaaros ar taadu probleemu ,ka uzliekot Spy Call progu paarstaaj darboties quick office 2.0. Un par to sarunu ierakstiishanu ar spy call ir taa ka ik peec 5s atskan piikstiens klausulee abiem runaataajiem. Vieniigais ka pagaidaam atbriivoties no taa piikstiena ir izmantot BT handfree garnituuru.Taa vismaz bija rakstiits kautkaadaa importa forumaa.N 6600 jau lietoju kaadus 2.5meen.Pagaidaam patiik.

Link to comment
Share on other sites

Man ir N 6600 un es saskaaros ar taadu probleemu ' date='ka uzliekot Spy Call progu paarstaaj darboties quick office 2.0. Un par to sarunu ierakstiishanu ar spy call ir taa ka ik peec 5s atskan piikstiens klausulee abiem runaataajiem. Vieniigais ka pagaidaam atbriivoties no taa piikstiena ir izmantot BT handfree garnituuru.Taa vismaz bija rakstiits kautkaadaa importa forumaa.N 6600 jau lietoju kaadus 2.5meen.Pagaidaam patiik.[/quote']

 

Vo, vo! Man arī bija problēmas ar SpyCall, tāpēc to izmetu ārā NAFIG!!! Iztieku ar PowerDictaphone... :wink:

 

Klau, KĀ Tev izdevās uzinstalēt quickoffice??? :shock:

Link to comment
Share on other sites

Man ir N 6600 un es saskaaros ar taadu probleemu ' date='ka uzliekot Spy Call progu paarstaaj darboties quick office 2.0. Un par to sarunu ierakstiishanu ar spy call ir taa ka ik peec 5s atskan piikstiens klausulee abiem runaataajiem. Vieniigais ka pagaidaam atbriivoties no taa piikstiena ir izmantot BT handfree garnituuru.Taa vismaz bija rakstiits kautkaadaa importa forumaa.N 6600 jau lietoju kaadus 2.5meen.Pagaidaam patiik.[/quote']

 

Vo, vo! Man arī bija problēmas ar SpyCall, tāpēc to izmetu ārā NAFIG!!! Iztieku ar PowerDictaphone... :wink:

 

Klau, KĀ Tev izdevās uzinstalēt quickoffice??? :shock:

 

a kas vainas quickofficam? man gan raada, ka wordam ir beidzies terminjs, bet nu vismaz sheets un points rukaa normaali :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir N 6600 un es saskaaros ar taadu probleemu ' date='ka uzliekot Spy Call progu paarstaaj darboties quick office 2.0. Un par to sarunu ierakstiishanu ar spy call ir taa ka ik peec 5s atskan piikstiens klausulee abiem runaataajiem. Vieniigais ka pagaidaam atbriivoties no taa piikstiena ir izmantot BT handfree garnituuru.Taa vismaz bija rakstiits kautkaadaa importa forumaa.N 6600 jau lietoju kaadus 2.5meen.Pagaidaam patiik.[/quote']

 

Vo, vo! Man arī bija problēmas ar SpyCall, tāpēc to izmetu ārā NAFIG!!! Iztieku ar PowerDictaphone... :wink:

 

Klau, KĀ Tev izdevās uzinstalēt quickoffice??? :shock:

 

a kas vainas quickofficam? man gan raada, ka wordam ir beidzies terminjs, bet nu vismaz sheets un points rukaa normaali :)

 

Nu nav vainas quickofiicam... bet gribētos to kaut kā uzinstalēt un pamēģināt... :?

 

Esmu mēģinājis kādas 6 reizes... bez panākumiem :cry:

 

Symbiānistu forumos esmu lasījis, ka tas quickoffice esot jādala pa gabaliem un jāinstalē pakāpeniski... es gan īsti nesapratu KĀ to izdarīt... :?

Link to comment
Share on other sites

Nu nav vainas quickofiicam... bet gribētos to kaut kā uzinstalēt un pamēģināt... :?

 

Esmu mēģinājis kādas 6 reizes... bez panākumiem :cry:

 

Symbiānistu forumos esmu lasījis' date=' ka tas quickoffice esot jādala pa gabaliem un jāinstalē pakāpeniski... es gan īsti nesapratu KĀ to izdarīt... :?[/quote']

 

hvz man uzreiz aizgaaja. es tik saku, ka man wordam raada expired, bet nu vismaz ar instalaaciju ka taadu pilniigi nekaadu probleemu nebija.. am i lucky?

Link to comment
Share on other sites

Nu nav vainas quickofiicam... bet gribētos to kaut kā uzinstalēt un pamēģināt... :?

 

Esmu mēģinājis kādas 6 reizes... bez panākumiem :cry:

 

Symbiānistu forumos esmu lasījis' date=' ka tas quickoffice esot jādala pa gabaliem un jāinstalē pakāpeniski... es gan īsti nesapratu KĀ to izdarīt... :?[/quote']

 

hvz man uzreiz aizgaaja. es tik saku, ka man wordam raada expired, bet nu vismaz ar instalaaciju ka taadu pilniigi nekaadu probleemu nebija.. am i lucky?

 

Tu noteikti to instālciju veici PILNĪGI tīram aparātam, vai ne!?

Raugi, Symbian forumos ir rakstīts, ka lai uzinstalētu quickoffice, bet telefonā ir jau kādas programmas ieinstalētas, tad jāveic pilna atmiņas formatēšana (a-ļa "format c:" )...

...nu man TIK ļoti nevajag to quickoffice, lai iznīdētu VISU, kas man ir salikts normālam darbam ar smartfonu... :)

 

Da nu i nafig to quickoffice!!! :evil: ...vot pliks quickword gan par nāvi nenāktu... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tu noteikti to instālciju veici PILNĪGI tīram aparātam' date=' vai ne!?

Raugi, Symbian forumos ir rakstīts, ka lai uzinstalētu quickoffice, bet telefonā ir jau kādas programmas ieinstalētas, tad jāveic pilna atmiņas formatēšana (a-ļa "format c:" )...

...nu man TIK ļoti nevajag to quickoffice, lai iznīdētu VISU, kas man ir salikts normālam darbam ar smartfonu... :)

 

Da nu i nafig to quickoffice!!! :evil: ...vot pliks quickword gan par nāvi nenāktu... :wink:[/quote']

 

njifiga. tieshi quick office bija viens no peedeejiem ko instaleeju... nu gaames kaadas 5, applikaacijas kaadas 10 toch bija pirms tam jau virsuu....

Link to comment
Share on other sites

Guest oib

Man gan tas spay call ljoti iepatikaas taadelj naaksies mekleet risinaajumu,jo gribaas tomeer paraleeli tam spy call darbinaat ari quickseet un quickword.Ar qucksheet it kaa probleemas nav tas darbojas paraleeli spy call ,bet quickword v.2.0 pagaidaam atsevishkji nevaru atrast ir tikai zemaakas versijas kuras nez kapeec neliekas virsuu.Nu taa pilnaa quickoffice v.2.0 paka kur veel ir arii quickpiont sver vairaak neka 3MB.Samekleet var p2p tiklos eMule DC++ utt. Nu ja ljoti vajag varu aizmailot.Ja runaa par web browseeshanu tad var izmantot operu,bet tai ir nelielas probleemas ar teksta un linku raadiishanukaut gan failus downlodee normaali.Ir arii taads Doris browser ,nu prieksh browseeshanas manupraat labs.nu pagaidaam viss.

Link to comment
Share on other sites

Tu noteikti to instālciju veici PILNĪGI tīram aparātam' date=' vai ne!?

Raugi, Symbian forumos ir rakstīts, ka lai uzinstalētu quickoffice, bet telefonā ir jau kādas programmas ieinstalētas, tad jāveic pilna atmiņas formatēšana (a-ļa "format c:" )...

...nu man TIK ļoti nevajag to quickoffice, lai iznīdētu VISU, kas man ir salikts normālam darbam ar smartfonu... :)

 

Da nu i nafig to quickoffice!!! :evil: ...vot pliks quickword gan par nāvi nenāktu... :wink:[/quote']

 

njifiga. tieshi quick office bija viens no peedeejiem ko instaleeju... nu gaames kaadas 5, applikaacijas kaadas 10 toch bija pirms tam jau virsuu....

 

pag', tad CIK svēra tas *.sis fails???

Manējais bija 1.87Mb... bet telefonā brīvas atmiņas ir ~2.6 Mb... nu it kā instalēšanas procesa nodrošināšanai vajadzētu pietikt... :?

Link to comment
Share on other sites

pag'' date=' tad CIK svēra tas *.sis fails???

Manējais bija 1.87Mb... bet telefonā brīvas atmiņas ir ~2.6 Mb... nu it kā instalēšanas procesa nodrošināšanai vajadzētu pietikt... :?[/quote']

 

Quick.Office.2.0-XiMpDA.sis 1,25 mb apmeeram...

Link to comment
Share on other sites

Guest oib

Nu jaa .sis fails ir 1.22Mb ,bet kad uzliec uz phona tad tas aiznjem 3Mb. Es savam 6600 progas lieku uz MMC kartes ,otaa man ir 256Mb kat gan kautkaadi sisteemas faili ieliekas arii phona atminjaa.

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa .sis fails ir 1.22Mb ' date='bet kad uzliec uz phona tad tas aiznjem 3Mb. Es savam 6600 progas lieku uz MMC kartes ,otaa man ir 256Mb kat gan kautkaadi sisteemas faili ieliekas arii phona atminjaa.[/quote']

 

Nu es jau arī progas lieku uz MMC, bet instalācijas process prasa kādu brītiņu paplosīties pa telefona atmiņu... :?

Link to comment
Share on other sites

A cik tad SX1 ir ieksheejaa atminja? N 6600 6Mb

 

Cik sapratu, no SX1 aprakstiem, tad iekšējā atmiņa ir 24Mb, bet lietotājam un softiem atvēlēti 4 Mb... 16Mb ir tipa RAM, bet 4Mb ir ROM...

 

Redzi, N6600 tā Symbian versija ir maķenīt jaunāka, nekā SX1 izmantotā, iespējams, ka tāpēc arī ir visādi interesantumi... :wink:

 

Bet tā kā Siemens-am SX1 ir pirmais un pagaidām vienīgais smartfons - alternatīvas nebija...

 

...un tikai nevajag, man, zvērinātam Siemens-istam ar 5 gadu un 10 Siemens ražotu aparātu stāžu, kaut ko teikt par citu firmu ražojotajiem telefoniem... NEVAJAG!!! SARUNĀTS!?? :wink:

Link to comment
Share on other sites

...un tikai nevajag' date=' man, zvērinātam Siemens-istam ar 5 gadu un 10 Siemens ražotu aparātu stāžu, kaut ko teikt par citu firmu ražojotajiem telefoniem... NEVAJAG!!! SARUNĀTS!?? :wink:[/quote']

oki, es nepiemineeshu ruleziigo nokiu. es tieshaam buushu kluss kaa uudens un lai cic neviens arii nepiemin NOKIA. SKAIDRS? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

...un tikai nevajag' date=' man, zvērinātam Siemens-istam ar 5 gadu un 10 Siemens ražotu aparātu stāžu, kaut ko teikt par citu firmu ražojotajiem telefoniem... NEVAJAG!!! SARUNĀTS!?? :wink:[/quote']

oki, es nepiemineeshu ruleziigo nokiu. es tieshaam buushu kluss kaa uudens un lai cic neviens arii nepiemin NOKIA. SKAIDRS? :D :D :D

 

Nu tā jau ir 1000-iem reižu izrunāta tēma!

 

Nu te ir "rulezīgā Nokia" - SX1 izskatā - nu gatavais MURGS!!! :wink:

 

...man, kā Siemens-istam, reizēm mans lolojums SX1 liekas svešs un naidīgs... kā nekā NOKIA ir turpat tuvumā... :wink: :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

Esmu lietojis vairākus telefonus, gan Siemens, gan Nokia, gan Samsung.Visvairāk patīk Siemens, vienīgi tiem vajadzētu nedaudz jaudīgākus procesorus. Visvairāk nepatīk Samsungi ar savu izvelni.

Link to comment
Share on other sites

...un tikai nevajag' date=' man, zvērinātam Siemens-istam ar 5 gadu un 10 Siemens ražotu aparātu stāžu, kaut ko teikt par citu firmu ražojotajiem telefoniem... NEVAJAG!!! SARUNĀTS!?? :wink:[/quote']

oki, es nepiemineeshu ruleziigo nokiu. es tieshaam buushu kluss kaa uudens un lai cic neviens arii nepiemin NOKIA. SKAIDRS? :D :D :D

 

Nu tā jau ir 1000-iem reižu izrunāta tēma!

 

Nu te ir "rulezīgā Nokia" - SX1 izskatā - nu gatavais MURGS!!! :wink:

 

...man, kā Siemens-istam, reizēm mans lolojums SX1 liekas svešs un naidīgs... kā nekā NOKIA ir turpat tuvumā... :wink: :lol::lol::lol:

 

nu a kas lika siemensa un nokias krustojumu njemt? tak vareeji njemt nokiu un buutu laimigs, ja tik ljoti esi ierakumu otraa pusee, tad samierinies ar to, ka siemensiem nav smaartfoonu 8)

Link to comment
Share on other sites

Esmu lietojis vairākus telefonus' date=' gan Siemens, gan Nokia, gan Samsung.Visvairāk patīk Siemens, vienīgi tiem vajadzētu nedaudz jaudīgākus procesorus. Visvairāk nepatīk Samsungi ar savu izvelni.[/quote']

 

Nu vēl viena radniecīga dvēsele!!! :D

 

...es arī reizēm pukojos, ka reizēm Siemens ir drusku tā kā par bremzīgu... bet tomēr palieku uzticīgs markai! 8)

Link to comment
Share on other sites

...un tikai nevajag' date=' man, zvērinātam Siemens-istam ar 5 gadu un 10 Siemens ražotu aparātu stāžu, kaut ko teikt par citu firmu ražojotajiem telefoniem... NEVAJAG!!! SARUNĀTS!?? :wink:[/quote']

oki, es nepiemineeshu ruleziigo nokiu. es tieshaam buushu kluss kaa uudens un lai cic neviens arii nepiemin NOKIA. SKAIDRS? :D :D :D

 

Nu tā jau ir 1000-iem reižu izrunāta tēma!

 

Nu te ir "rulezīgā Nokia" - SX1 izskatā - nu gatavais MURGS!!! :wink:

 

...man, kā Siemens-istam, reizēm mans lolojums SX1 liekas svešs un naidīgs... kā nekā NOKIA ir turpat tuvumā... :wink: :lol::lol::lol:

 

nu a kas lika siemensa un nokias krustojumu njemt? tak vareeji njemt nokiu un buutu laimigs, ja tik ljoti esi ierakumu otraa pusee, tad samierinies ar to, ka siemensiem nav smaartfoonu 8)

 

Redzi, es jau nezināju, ka tas SX1 ir līdzīgs vairāk Nokia, nekā Siemens-am...

 

Nu es tak Tev personīgi izstāstīju, KĀ es izvēlējos Siemens... ar Nokia es vēl tagad nezinātu kā uzrakstīt SMS-u, kur nu vēl kaut ko vairāk... :?

 

Mana loģika ir tuvāka vācu inženieru-konstruktoru un dizaineru loģikai... kā nekā mans vectēvs bija vācietis - senču balss, tā teikt! :wink:

 

Viss kas saistīts ar somu-ugru kopienu man liekas svešāds un tāds kā diezgan nedraudzīgs... :?

Link to comment
Share on other sites

...un tikai nevajag' date=' man, zvērinātam Siemens-istam ar 5 gadu un 10 Siemens ražotu aparātu stāžu, kaut ko teikt par citu firmu ražojotajiem telefoniem... NEVAJAG!!! SARUNĀTS!?? :wink:[/quote']

oki, es nepiemineeshu ruleziigo nokiu. es tieshaam buushu kluss kaa uudens un lai cic neviens arii nepiemin NOKIA. SKAIDRS? :D :D :D

 

Nu tā jau ir 1000-iem reižu izrunāta tēma!

 

Nu te ir "rulezīgā Nokia" - SX1 izskatā - nu gatavais MURGS!!! :wink:

 

...man, kā Siemens-istam, reizēm mans lolojums SX1 liekas svešs un naidīgs... kā nekā NOKIA ir turpat tuvumā... :wink: :lol::lol::lol:

 

nu a kas lika siemensa un nokias krustojumu njemt? tak vareeji njemt nokiu un buutu laimigs, ja tik ljoti esi ierakumu otraa pusee, tad samierinies ar to, ka siemensiem nav smaartfoonu 8)

 

Redzi, es jau nezināju, ka tas SX1 ir līdzīgs vairāk Nokia, nekā Siemens-am...

 

Nu es tak Tev personīgi izstāstīju, KĀ es izvēlējos Siemens... ar Nokia es vēl tagad nezinātu kā uzrakstīt SMS-u, kur nu vēl kaut ko vairāk... :?

 

Mana loģika ir tuvāka vācu inženieru-konstruktoru un dizaineru loģikai... kā nekā mans vectēvs bija vācietis - senšu balss, tā teikt! :wink:

 

Viss kas saistīts ar somu-ugru kopienu man liekas svešāds un tāds kā diezgan nedraudzīgs... :?

 

lab lab vis es kluseeju :)

Link to comment
Share on other sites

Varbuut kaads zin - Uz J2ME ar ir kaads mazinjsh Offisinjsh? :roll:

 

Gribas savam CX65 veel kautko ielikt... ikonas nomainiiju uz S65 ikonaam, tagad vairs tas telefons neizskataas peec tiinju speeljmantinjas 8)

 

Ar speeleem nets pilns staavgruudaam, bet jeedziigu softu praktiski nav :(

Link to comment
Share on other sites

www.symbian.gtwar.com Varbuut kaadam symbianistam vai javistam noder.

 

Buutu jau forshi ja tur iznjemot speeles buutu kautkas Java :(

Link to comment
Share on other sites

www.symbian.gtwar.com Varbuut kaadam symbianistam vai javistam noder.

 

Buutu jau forshi ja tur iznjemot speeles buutu kautkas Java :(

 

Pag' es kaut kad BAIGI sen atpakaļ, vazādamies pa I-net Javisko programmeļu meklējumos, biju atradis NEJĒDZĪGI dauz freeware priekš Javiskajiem Nokia un Siemens telfoniem...

Tur, tai čupā, bija pat diezgan sakarīgas programmeles...

Tikai, skāde, ka neatminos to saitu... :?

 

Bet, zini, es diezgan dūšīgi googlēju, kamēr uzraku... :wink:

Link to comment
Share on other sites

www.symbian.gtwar.com Varbuut kaadam symbianistam vai javistam noder.

 

Buutu jau forshi ja tur iznjemot speeles buutu kautkas Java :(

 

Pag' es kaut kad BAIGI sen atpakaļ' date=' vazādamies pa I-net Javisko programmeļu meklējumos, biju atradis NEJĒDZĪGI dauz freeware priekš Javiskajiem Nokia un Siemens telfoniem...

Tur, tai čupā, bija pat diezgan sakarīgas programmeles...

Tikai, skāde, ka neatminos to saitu... :?

 

Bet, zini, es diezgan dūšīgi googlēju, kamēr uzraku... :wink:[/quote']

 

Nu es jau te ar googl'jojos pa labi pa kreisi... neko praatiigaaku par http://www.midlet.org taa iisti neesmu atradis... veel paaris saiti kur paaris programmeles...

 

Bet taa caurmeeraa nekaa saistosha :(

 

 

P.S. Maybe tu izmantoji kaadus citus magjiskos vaardinjus tiem mekleejumiem? :)

Link to comment
Share on other sites

www.symbian.gtwar.com Varbuut kaadam symbianistam vai javistam noder.

 

Buutu jau forshi ja tur iznjemot speeles buutu kautkas Java :(

 

Pag' es kaut kad BAIGI sen atpakaļ' date=' vazādamies pa I-net Javisko programmeļu meklējumos, biju atradis NEJĒDZĪGI dauz freeware priekš Javiskajiem Nokia un Siemens telfoniem...

Tur, tai čupā, bija pat diezgan sakarīgas programmeles...

Tikai, skāde, ka neatminos to saitu... :?

 

Bet, zini, es diezgan dūšīgi googlēju, kamēr uzraku... :wink:[/quote']

 

Nu es jau te ar googl'jojos pa labi pa kreisi... neko praatiigaaku par http://www.midlet.org taa iisti neesmu atradis... veel paaris saiti kur paaris programmeles...

 

Bet taa caurmeeraa nekaa saistosha :(

 

 

P.S. Maybe tu izmantoji kaadus citus magjiskos vaardinjus tiem mekleejumiem? :)

 

Zini, es mikās palūrēšu - moš' kaut kur kādos backup-os ir kāds url-is aizķēries... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...