Jump to content

kaadam beerninjam uz ZS buus prieks - AKCIJA NOSLEEGUSIES !


Type44
 Share

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    15

  • zulus

    93

  • raimism

    21

  • 1337

    15

Top Posters In This Topic

Nu - manam grabažnieks diezgan paliels+nolaižami beņķi, tā kā cerams, ka saies:) galvenais, lai svars nav tāds, ka pakaļa pa zemi:D

Link to comment
Share on other sites

Ljoti interesnti palasit 2lpp ar Arčas raudājumu par sievieti ko nespēj atļauties, un kādu viņš upuri nes braucot šajā pasākumā. kā dzīve māca - tāds tādu atrod, un ja tu nespēj pielāgoties prasībām, vainu tās samazini vai arī atsakies no tām vispar un ceļus krusto. jau doma ka vinja apsver ideju par iešanu ar cilvēku, kas tomēr ir izglītots un arī ar stabilu darbu vien tev liktu uztraukties, jo gan jau viņam ir nauda un viss parējais, un 18 gados vai cik tur tev ir nebūtu vel jauztver sieviete kā tavs īpašums..

veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika jurista diplomels automātiski nozīmē stabilu un labi atalgotu darbu? parasti tādi juristeļi strādā kaut kādā tiesā par juristu palīgiem ar 200 LVL uz rokas:D

 

Un nevajadzētu te tomēr oftopiku dzīt pilnīgāko par jau izrunātu tēmu...

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Protams augļi tas ir labi, vajag vitaminizēties. Bet domāju kā viņi tiks pasniegti... Pa 2-3 gab. pusdienās (pārējie sapūs tikmēr ) vai davai visi naļetai un ēdat cik gribat, nē tak.

 

P.S Kautgan ja parēķina sanāk kādi 6-7 apelsini uz deguna, nav nemaz daudz.

Labots - Maix
Link to comment
Share on other sites

WOWO, kas par summu,kas par summu:) Pirmo nedēļu neizskatījās tik cerīgi, bet tagad jau superīgi.

Prieks redzēt, ka pat pirms Z-svētkiem (tad kad dāvanas tuviniekiem un citas figņas) cilvēki atrod un nepažēlo naudu bērniem, kam nav neviena cita,kas nopirks kaut ko... Un vienalga cik katrs ziedojis - galvenais ir gala rezultāts:)

Link to comment
Share on other sites

He, normāla summiņa !!!

Man te vienam draugam lielā fūra pieder..... varu aizņemties.. :roll: :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

He, normāla summiņa !!!

Man te vienam draugam lielā fūra pieder..... varu aizņemties.. :roll: :D:D:D:D

 

man vienam draugam pieder kuģis

Link to comment
Share on other sites

Man tāds ķecerisks ierosinājums-varbūt atvēlam kādus 50 latiņus no šīs summas NC-am par visu šo ņemšanos!

Link to comment
Share on other sites

gix - kaa vienmeer, savaa elementaa, viens no skaudiigaakajiem un naidiigaakajiem neta komenteetaajiem, ko paziistu :mrgreen:

Respect NC un paareejiem, kas te njemas, es pats shaadaas akcijaas parasti nepiedalos, shogad power'a akciju atbalstiiju tik.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Ah, shoreiz nekaa no manis :(

Studenta dziive ir nozheelojama, ja vienaa dienaa tev buus kaada naudinja, naakamajaa buusi sauss kaa daarza diikjis vasaraa..

Vienaa kontaa 19 sanji, otraa 9 sanji, kabataa 17 sanji, telefonaa vismaz veel 90..

 

Man vieniigajam taa? :x

 

Tachu nobeigumaa, liels prieks ka notiek shaadas aktivitaates. Tieshaam malachi!

Link to comment
Share on other sites

gix laikam ir kādas nomācošas dabas problēmas... 3 komentāri te un visi kaut kādi...nekādi..pietam, neviens par tēmu...

Link to comment
Share on other sites

NC - nu, kā tur izskatās? Ir vēl kaut kas ieripojis kontā?

Kāds tev tur mājas nr.bij? 78?

 

Edited: Arča - LABRĪT:D teici tak, ka līdz 5iem būsi autā:)

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Njā... rīt mums gara, grūta bet ĻOTI patīkama diena priekšā - agra izbraukšana, vēla atbraušana un daudz smaidīgu un laimīgu bērnu pa vidu tam visam:)

Arča - cerams, ka netrīcēs tev rīt rokas pēc rauta- lai var normāl bildēt?:D

 

P.S. - rīt no rīta iespējams kavēšu - būšu uz kādiem 8:40-8:45 klāt.. ielu atceros, mājas nr. nē.. 78. bij?:D

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Nu dafai tad es paķeršu savu aparātu līdzi - i tad sabildēs i safilmēs - lai nav jāstaipa vēl videokamera līdzi un jadzen kaut kas kaut kur - viss vienā būs i miers mājā:)

 

NC - nafig vārtus vērt?:D Vai tad BMW priekšā visi vārti paši neatveras?:D

Link to comment
Share on other sites

NC tu esi mans varonis vinkārš topiks savāc vairtāk money kā megagigant populāra reklāma

Labots - eede
Link to comment
Share on other sites

NC njā, profs ir profs ;)

 

bet žēl, ka šajā \m/\m/ cīņā Arča dabuja pa pakaļu, jo redz nelojāls esi pret mani, dari man pāriu u.t.t. ehh ko tur, nauda un vara samaitā cilvēku..

 

 

P.S. NC un D_L un veli par valsts ministru kabineta vienīgajiem iedzīvotājiem :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest edvards

nu nedomāju viss NC ! Te vairāk bija uzticēšanās un viss. Tu jau te esi zināms kēkss, takā ...

Mērķis jau bija zināms.

Link to comment
Share on other sites

malači realizētāji un atbalstītāji !!! NC, arčam un zulusam vissītis pienākas :)

Link to comment
Share on other sites

Perfekta akcija un, domaajams, ka riit buus tam visam perfekts nosleegums + 6dien perfekta atskaite :D

Link to comment
Share on other sites

zinot NC atskaite un foto būs kautkur uz 28 :mrgreen: ātrāk gan nē, jo būs jānosvin i dāvināšana i z svētki :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Murāns Zandis

Vai kāds neizstāstīs, ko dāvinās par saziedoto naudu, kam dāvinās, kā izvēlējās to, kam dāvinās? Vienkārši slinkums burties cauri desmit lapām un meklēt.

 

Jau iepriekš paldies.

Link to comment
Share on other sites

Labvakar un arlabunakti - lienu migaa,mazliet pie TV un tad 3D kino:D - riit 600km jaamauc - NC,raimism un Arca - tiekamies riit no riita:) Buus smaga bet superiiga diena - JUUTU:)

Paldies arii no manis visiem,kas paliidzeeja un atbalstiija - gaidiet atskaiti+foto+video kaukaadu ar:)

 

EDIT: Murans Zandis - skaties pasu pirmo lapu,pirmo postu - tur viss apraxtiic:)

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...