Jump to content

kaadam beerninjam uz ZS buus prieks - AKCIJA NOSLEEGUSIES !


Type44
 Share

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    15

  • zulus

    93

  • raimism

    21

  • 1337

    15

Top Posters In This Topic

Nedēļu pirms ziemssvētkiem tiks skaitīts kopā cik tad sanāk!! ta kā laiks vēl nedaudz ir!!

Link to comment
Share on other sites

a man dziļi vienalga - rotaļlietām/datoram jeb veļas automātam ... manuprāt, ja tas kādam spēj radīt prieku un svētku sajūtu, tad tas ir tā vērts... iemetu NC kontā arī savu artavu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Turpinot Vandalz domu - ziedojot caur M79 ir lieliska iepēja izspiest visu sulu no katra noziedotā lata.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Tieši tā. M79 paši ieguldīs naudu un negūs tiešu materiālu labumu - šobrīd mērķis ir savākt pēc iespējas vairāk naudas, lai bērniem tiktu vairāk datori. Ja tas būtu tīri komerciāls gājiens, tad datori netiktu doti par pašizmaksu, un arī naudu M79 neieliktu - jā, tad gan varētu teikt, ka viss slikti, bet šobrīd neredzu jēgu strīdēties!

Link to comment
Share on other sites

da ladno, Veli, nafig par to meitēnu ar lelli...

 

Pēcpusdienā parādījās topiks ar ideju par ziedošanu, visi tikai runāja, NC iemeta kontu. Konts bija, topika ideja bija cēla - nedomājot iemetu vienu summu. Pašlaik kaut ko dalīt un strīdēties ir bezjēdzīgi - pazūd ziedošanas jēga :(

 

kā jau teicu iepriekšs - manā skatījumā, dziļi vienalga kam tā nauda aiziet un kādā veidā - ja kādam tas dod prieku un svētku sajūtu - tad saprāta robežās neatsaku.

 

Man pašam ikdienā nav laika domāt kā un ko palīdzēt + vēl uzņemties iniciatīvu šādā labdarībā - so, es NC soli novērtēju! Arī Zigmāra piedāvājumu novērtēju - parādīsies jauni rekvizīti, mošk nedēļas beigas arī tur savu monētu iemetīšu.

Link to comment
Share on other sites

Rītdien kko ieskaitīšu, bet man tāds jautājums ? Kuram tieši bērnunamam ? Kādam kurš ir rīgā ? Nedomāju ka tad ir vērts jo rīgas bērnunamos bērniem viss ir ... Varbūt tad kādam no laukiem, vai bernu namam kura dzivo berni ar garigajam veselibas problemam un fiziskajam kaitēm ...

Link to comment
Share on other sites

tīri laba ideja, mēģināšu pie izdevības pieslēgties. tur jau tā lieta, ka pie ienākumiem baigi pierod, - senāk vilku dzīvību ar 70Ls vēlāk ar 400Ls, tagad ar xxLs bet vienalga neliekas ka nauda kokos augtu, iztērēt var visu bez pūlēm. tāpēc ideju - principā paņemt kautkādu summiņu konkrētā datumā, un piešķirt tiem kas ir teju 100x sliktāk situēti, sevišķi jau bērnunamu sīči, ir baigi zvērīgi labā doma..

Link to comment
Share on other sites

taa kaa panesaas bezpridjels ar 2 kontiem, man po - 10Ls buus vienaa un 10Ls otraa:)

Ja M79 organizees iegaadi+atlaides tikai no savaa kontaa saziedotajiem, tad no NC konta varees uz balsoshanu iziet un iepirkt kaut ko un tas jau vareetu skaitiities kaa TIIRI TIKAI NO BOOT.LV tautas - pofig kas - ja savaaksies pie 200 LVL, tad var paaris TV iepirkt - nebuus nekaadi uuberkuulie, bet tomeer buus. varu peidaavaat arii transporta pakalpojumus iegaadaatajaam lietaam personiigi no sevis un par baltu velti:)

Link to comment
Share on other sites

Nu TV jau tik taa - uz aatro - var tak toch - pazvaniit un pajautaat - kas buutu visnepiecieshamaakais un vajadziigaakais un tad - izejot no taa cik pikjis - salikt taas lietas uz balsoshanu un sabalsot!

Link to comment
Share on other sites

Da kaut vai svētku galdu uztaisīt kādam tādam aprūpes namam, jo, man liekas, ka tiem cilvēkiem, kam mēs to daram - vīņiem galvenais ir redzēt, ka kāds par viņiem atceras, domā un atbalsta tajā visā, pie kā viņi reāli nav vainīgi. Un ar šādu rīcību mēs tomēr palīdzam viņiem saprast, ka apkārt ir cilvēki, kam nav vienalga par to, kas ar viņiem notiek un par to, ka visi tomēr ir pelnījuši to "Ziemassvētku brīnumu" - arī tie, kam nav savu māju, savu ģimeņu...

Link to comment
Share on other sites

Izskataas, ka vareetu sanaakt kkas tiiri normaals, ja jau pa 2 dienaam jau 200 Ls saripojushi :)

Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

hmm, manuprāt, kruti būtu nevis bērniem bērnu priekam dāvināt, bet viņu izaugsmei. Apmaksāt viņiem kādas mācību grāmatas, macību filmas, nopirkt normālu globusu/kartes, mendeļejeva tabulu, skolai projektoru vai mākslīgo skeletu bioloģijas stundām. Nevajag taču visu no foruma tematikas viedokļa skatīt. Pie tam atbalstu fišku par to, ka jāzvana un jāprasa, ko vajag. Varbūt pat nevajag uz bērnu namiem iecentrēties, galu galā normālajiem bērniem mazajās lauku skolās klājas krietni sliktāk, jo viņi dabū tikai to, ko vecāki spēj sagādāt, strādājot gaterī un vietējā veikalā, kamēr bērnu namos katros Ziemassvētkos sagāž kaudzi naudas iekšā.

Link to comment
Share on other sites

ja vaig es avru atrast kadu nabadzigaku BN

ja tiesam gribat BN

 

un ieteiktu meklet tadu, kur pec iespejas mazaki bernini

Link to comment
Share on other sites

Jā - lauku skola arī ir variants, jo nu tur tak arī ir tā pašvaki.... Tad vākšana jāturpina līdz kādam 20.12 visdrīzāk, lai pēctam var paspēt visu samenedžēt un sadarīt bez steigas un ar apdomu:)

 

 

 

piekrītu mekto - vajag tādu b/n (ja izvēlamies tomēr b/n), kur mazāki bērneļi, nevis lieli zirgi jau:)

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Murmulis - man jau liekas, ka foršāk ir savākt naudu un pašiem kaut ko nopirkt un uzdāvināt/aizvest, nevis aizskaiti naudu kaut kur un pēc tam nemaz neuzzini kur viņa ir aizgājusi un par ko:)

Link to comment
Share on other sites

savu artavu aizskaitīju uz NC kontu.. ļoti iespējams no algas vēl pārskaitīšu kādu summu..

Link to comment
Share on other sites

Iemetu info arī par šo pasākumu ORB.lv. Mosh paliidz...

Link to comment
Share on other sites

domaaju, ka buutu svariigi ziedotaajiem redzeet kur un par ko vinju nauda ir nokliidusi.

Link to comment
Share on other sites

Arča Par to video un foto būtu tiešām noderīgi cilvēkiem, redzēt kur tad beigu beigās viņu ziedojumi ir aizgājuši un cik bērni ir priecīgi par to ;)

Link to comment
Share on other sites

Vaig, vaig video un foto:) Es varu piedāvāt aizvest/atvest kādu vai kaut ko šī pasākuma ietvaros ar auto, ja nu nepieciešams:)

Link to comment
Share on other sites

tuvākajās dienās ieskaitīšu, bet vai nebūtu forši ka visi kas ziedoja un ja tiek , arī kopīgi aizbrauktu, lai sīči jūt ka visiem interesee un visi grib būt klat :)

 

es personīgi velos braukt līdz un redzēt tās priecīgās bērnu sejiņas ;)

Link to comment
Share on other sites

No Valmieras kāds pārvietosies uz šo pasākumu? Es labprāt arī brauktu, tik jāsagaida šā mēneša alga un tad varēšu pārskaitīt naudiņu ;)

Link to comment
Share on other sites

Mhm,mhm - es ar gaidu 4dienu, kad varēšu savu artavu iemest šajā visnotaļ pozitīvajā pasācienā!

Link to comment
Share on other sites

NC akcija bez lieka šuma i piļi :mrgreen: Lai arī brīžam īgns un dusmīgs tips forumā, bet Liels + viņam par to ka pirmais bez liekiem vārdiem ķērās pie darīšanas. Tā ka bairītis viņam pienākas pec Z-Svētkiem.

Link to comment
Share on other sites

osscar - ar bairīti būs par maz :mrgreen: Par šito uzņēmību + ja vēl NC organizēs dāvanas/-nu pirkšanu, tad tur jau būs kāds normāls visītis jāuzsauc!

Link to comment
Share on other sites

vareni, iisteniibaa:) Ja vēl ņem vērā, ka ir mēneša beigas tagad un alaga būs šonedēļ vai nākamnedēļ daudziem, tad domāju, ka lielākajam pieplūdumam vajadzētu būt tuvāko 10 dienu laikā:)

Link to comment
Share on other sites

viens ierosinājums, braukt līdzi gribētājiem, labāk lai brauc tikai daži, bet pārējie, kas vēlas braukt līdzi, lai noziedo to naudiņu ko patērētu ceļā....

Link to comment
Share on other sites

par dators VS nedatora dāvana.

 

manuprāt bērnunamiem tiešām vairāk ir nepieciešama materiāli tehniskā bāze saimnieciskās darbības nodrošināšanai, resp - nevis datori, bet gan kaut vai zālespļāvējs vai tie paši dūmu detektori!!

sīkajiem dators tas ir sekundārs, pietam es uzskatu, ka sīkajiem vispār nav ko sēdēt pie datora!

labs piemērs ir bmwpower.lv tradīcija - savāc naudu un sapērk piemēram veļasmašīnu, pļāvēju, utt. pietam no verners discount var dabūt par sakarīgiem cipariem - domāju, ka vizuāli defekti tas nav nekas nāvējošs :)

 

 

tā kā spēks ar NC!

Link to comment
Share on other sites

Nolēmu piedalīties šajā akcijā, jo tā paralēlā mee79 akcija vairāk izskatās kā salta mārketinga aprēķina inspirēta. Šitā turpretī radās spontāni un liekas sirsnīgāka.

 

Vispār jau tāda ziedošana drīzāk ir ķeksīša ievilkšana sirdsapziņai. Man jau liekas, ka bērnunama bērni, lai cik tas banāli neizklausītos, visvairāk vēlas mīlestību un uzmanību, ko viena audzinātāja uz desmit bērniem, lai cik laba būtu, nevar sniegt. Taču labāk tā, nekā pilnīga vienaldzība.

 

Par šo tēmu ir lieliska Igo dziesma "Alises iela", kuru klausoties, man vienmēr raudiens nāk.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Ar naudām es īpaši palīdzēt nevaru, bet varu mēģināt atblastīt ar bildītēm.

T.i., iemūžināt pasākumu.

Labots - maksvels
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...