Jump to content

kaadam beerninjam uz ZS buus prieks - AKCIJA NOSLEEGUSIES !


Type44
 Share

Recommended Posts

Vo - tas jau ir labi - šodien alga - tā kā beidzot arī mans ieguldījums būs - uhh:)

Tauta, tauta - sasparojas, atver sirdis un ieripina kaut ko bērniem:)

 

P.S> Viena lieta gan mani nedaudz baida - ir dzirdēts - arī a TV, ka daudzos bērnu namos bieži vien saziedotās vērtīgākās mantas direktori vai kādi pasniedzēji iesūc nāsīs... to gan negribētos, bet nu - kā to pārbaudīt, lai tā nenotiek....

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    15

  • zulus

    93

  • raimism

    21

  • 1337

    15

Top Posters In This Topic

Ierosinu, ka vajag ziedot kaadam beernu namam, kas ir taalaa no riigas, kautvai tepat Jeekabpilii ir beernunams kuram nebuut nav tik labi ar to visu situaaciju, maybe aibraukt un noskaidrot preciizaak?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tie, kuri turpinas sjai topic gaazt viens otram meeslus uz galvas - lidos!!!

aamen!

 

pieriebaas meeslus tiiriit!

pirmie upuri jau ir!

luudzu ieveerot PIRMAJAA posta RINDINJAA rakstiito!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Starp citu.. man tāds praktiskas dabas jautājums.

Kā notiek ziedošana no grāmatvedības un juridiskā viedokļa ?

Atrodam BN.

Ok

Noskaidrojām ko vajag. Ok.

Tālāk ?

Aizejam uz bodi.. atvedam.. un ?

Kaut kaut kādi akti.. kaut kādi līgumi ?

Vai veinkārši.. aizbrauci.. izgāzi pie durvīm un atā ?

Kā tas BN pārņem to mantu ?

Viņiem tak viņai opicāli jāskaitās kā lidzekļiem kaut kādiem tur..?

Ja vienkārši atnāk un atdot datorsu/veļmašīnu.. tad kāda garantija ka kāds nesavāks sev uz mājām ?

Kāds kādeiz ir ko tādu darījis un zin kādas tur var būt nianses ?

Tai http://www.ziedot.lv/ ir šis tas pa šo tēmu, bet maz.

Cik saprotu.. tur ir kaut kāda vienošanās starp ziedotāju un ziedojuma saņēmēju.. aļa līgums kurš nosaka kā drikst lieto ziedojumu.. bla bla bla. Kādam ir kaut kāda pieredze?

 

P.S Visa cita starpā es tā īsti neizprotu kāpēc kaut kas mistisks jāmeklē.. kaut kādi bērnunami utml.,

Tie kam ir vajadzīga palīdzība.. tie to meklē.

Viena no vietām kur viņi skaļi saka par savu vajadzību ir tas ziedot.lv

Es tur biki palasīju.. tur tiešām ir cilvēki kuriem vajag palīdzību. Pie kam viņiem to palīdzību vajag vairāk kā dažiem labiem datorus, jaunu veļas mašīnu utml.,

 

tas tā.. vienkārši pārdomas :)

 

 

update:

Atradu kur jāziedo!

Gaismas pils arrow-sm-blue.gifpar projektu

gaismaspils.gif

Mērķis: Ziedojumi Nacionālās bibliotēkas celtniecībai un kopīga informācijas jeb Gaismas tīkla izveidei Īstenotājs: Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība Nepieciešams: Ziedojumos kopumā plāno piesaistīt 5 miljonus latu Saziedots: 2100.05 Ls

Nu... sarauj.. 2k ls no 5 ļimoniem jau ir savākti !!! :mrgreen:

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

eltons2121

Nav tik sarežģiti...uzraksta ziedojuma līgumu.

es(tāds un tāds) pārstāvot ziedotājus(pielikums līgumam, kur uzskaitīti ziedotāji ar pers kodiemun summaam) ,tālaķ tekstā ""ziedotājs"....blā blā bla'

un ziedojuma saņemējs......

ziedojam to un to.....tam un tam.....

nosacījumi:

priekšmetam jāatrodas attieciigajaa iestādē, audzēkņu lietošanai (izglītībai un izklaidei)...vai kaut kā tā....

prieksmetam tiek piešķirts inventāra Nr un tiek iegrāmatots

nu tur vēl var kaut ko izdomāt, lai kāds neiedomājas savākt

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

Sarosas tauta, skaitam naudinju, lai kadam tiek zs prieks! sakums bija tik cerigs, bet tagad viss nobremzejies!

Link to comment
Share on other sites

neuztraucies.. viss ir kārtībā.. kas varēja noziedoja.. citi gaida algas dienu.. citi vispār neziedo.. :)

Link to comment
Share on other sites

Jā, bikiņ jāsasparojas un jāsarosās, lai spētu sagādāt vairāk prieka mazajiem cilvēciņiem:)

Link to comment
Share on other sites

Prieks, ka viss virzaas uz priekshu. taa tik turpinaat NC ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu redz cik skaisti - atrisināta arī papīru lieta:) Es jau ar gribēju iesaistīties, jo ar cienījamā ministra Baštika dēlu 13 gadus jau kopā basīti raujam - tā kā informāciju par to, ko kur un kā arī varēja ievākt:)

 

!UP

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Hmm...hmmm... aktivitāte apsīkusi, bet par to Arča's ideju - būtu forši ko tādu realizēt, tikai kurš varētu palīdzēt...:(

Link to comment
Share on other sites

teoreetiski servera vieta man ir, tachu pieeju tai nevaru dot.

Var sarunaat taa, ka man tiek iedoti vajadziigie weba faili un domains, kuram pieshuut.

Es datus uploadoshu un pieshuushu domeinu neimserveriem.

Link to comment
Share on other sites

pff, problēmas iedot servervietu. smieklīgi.

 

ja vajag labdarības vajadzībām - droši piesakās pie manis. bez maksas protams viss :) ir visādi subdomēni ko piedāvāt.

 

PM

Link to comment
Share on other sites

Normaals Cilvēeks - domāju, ka nebūs nekāda reklāma - vienkārši akcijas apraksts, informācija un konts+tā pati liste ar saziedoto naudu un ziedotājiem:) To varētu pozicionēt kā Neatkarīgu boot.lv lietotāju un apmeklētāju akciju bērnu namam.

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

izliecies neesmu, lasīt māku cik ir savākts jau :p bet ja nereklamēs tad īpaši vairāk arī nebūs.

 

mja, žēl ar remontiem nevar aizrauties - uz sanitārajām telpām baigais kāposts aizietu, kuras arī reāli vajadzētu remontēt, bet tas man liekas dotu 100x lielāku prieku nekā viens dators uz visu iestādi

 

zulus - ar boot.lv es domāju nevajag likt kopā, jo 100p, ka sajauksies abas akcijas.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... nu ok:) neliekam tad kopā ar boot.lv - bet ar kaut ko tak jāliek kopā.

Vai arī tād ir jātaisa tāds kā plakāts ta ne plakāts, lai cilvēki no malas saprastu, kas vispār notiek:)

Link to comment
Share on other sites

hehehe - bet vēl galvenāks ir tas, ka būs daudz priecīgu un pateicīgu mazo cilvēciņu par visu šo pasākumu - un tam tomēr ir jābūt galvenajam vadmotīvam un mērķim, ejot uz šo te visu - gan ziedojot, gan organizējot šādu pasākumu:)

Link to comment
Share on other sites

Sarosamies:)

 

Varbūt vēl ir kāds, kas vēlas, bet nav paspējis ielikt savu artavu bērnu priekam:)

Link to comment
Share on other sites

Deadlains domaats apmeeram 20.12.2007

 

Sarosamies, pamostamies:)

 

O, 411 jau - forši - vēl kāds varētu sarosīties un piebiedroties ar kādu naudiņu:)

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

pievienoshos pirms 20 datuma, labi buutu ja painformeetu NC, ko ir uzzinaajis par BN un kas ir plaanots pirkt ;)

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Sākumā jāskatās uz cilvēkiem, kas būtu spējīgi tās mantas aiztransportēt uz kādu no BN, lai nesanāk tagad pa tukšo minēt...

Link to comment
Share on other sites

viss atkarīgs no tā,cik lielas tās mantas. ja vieglajā var ielikt(veļasmašīna,piemēram), tad piesakos par transportu.

domāju,ka Ludzas variants labāks.

Link to comment
Share on other sites

Es jau ar varu piedavat savu palidzibu ar transportu - bet nu - nav jau buss - ir E39 530 diizeleens - kreeslus var nolaist aizmuguree, bet nu - ledusskapi neiebazisi, bet nu kaut kadus sikakus aparatus gan var..:)

 

P.S. Es par Valku vai Ludzu

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Njaaa...it kaa jau stulbi, ka uz balsoshanu:( Bet nu...nekas cits jau neatliks, gan sanjeemeejs buus jaasabalso, gan peec tam daavana/daavanas..

Link to comment
Share on other sites

Pats esmu Valkaa dzimis un audzis taapeec arii iipashi nebriinos, ka eergjemes beernu nams ir piemineets kaa viens no kandidaatiem, tachu, ja Ludzaa situaacija ir veel sliktaaka, tad jaapieveershas Ludzai.

Iespeejams, ka vareetu veel iespringt un uztaisiit nelielu reklameeshanas kampanju taa, ka tiekam liidz kaadiem 1k ls un liidz ar to, iespeejams, pat varam sadaliit naudu uz puseem un apdaavinaat 2 beernu namus.

Labots - Vandalz
Link to comment
Share on other sites

Nebuutu jau slikti:)

Kaut gan arii tagad nav slikti, njemot veeraa,ka nekas nekur nav reklameets un nav plashaak par boot.lv nekas izskaneejis..

Taa kaa - ja ir veel kaads, kas grib pievienoties ar kaadu latinju - drooshi:)

 

Tā - šodien gaidam no NC kādu ziņu par to, kas nepieciešams b/n.

 

+Vēl tauta varētu iespringt, lai varam vēl savākt kādu summiņu atlikušājā pusotrā nedēļā...

no manis ar vēl kāda summa būs šajā nedēļā, ja viss noies kā plānots:)

Link to comment
Share on other sites

Looogjiski, ka jaasagaadaa buus...:) Tik jāparēķina, cik tas viss maxaas - pliits+virsma - ? trauki - ?

 

Ātri apskatot cenas - Plīts ~ BEKO elektriskā 140

Virsma elektriskā BEKO (4 ripuļi) ~ 155

Mūzikas centrs - domāju, ka pa 150 var tīri sakarīgu atrast..

 

Kopā sanāk aptuveni 450 LVL :)

Tas uz ātro skatoties..

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...